Πρώτο ραντεβού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 21 Ιούλ 2019, 02:13

Δεν βάζουμε εκβιαστικα διλήμματα του στυλ η με δέχεσαι η δεν με δέχεσαι και ... αποφάσισε το τώρα αυτή την στιγμή όταν κάνουμε φλερτ
Οι περισσότερες γυναίκες ακόμη και εάν θέλουν θα πουν όχι
.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 21 Ιούλ 2019, 02:14

alamo έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:12
Κοιτα στο πρώτο ραντεβού πάντα τη ρωτάω αν της αρέσουν οι αγγινάρες, αν πει ναι τακιμιαζουμε, λόγω ότι φέρνουν οι πουτάνες , βροντερές και δύσοσμες κλανιες, αν πάλι πει όχι τοτε τακιμιαζουμε γιατί δεν φέρνουν οι πουτάνες , βροντερές και δύσοσμες κλανιες. Με έχετε καταστρέψει και με άγριο κοιτάνε εδώ στο κολαστήριο που χαχανίζω καπνίζοντας και βηχω
Είχες ποτέ γκόμενα στην ζωή σου ;

alamo

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alamo » 21 Ιούλ 2019, 02:15

Ναι ρε στο δημοτικο, την έχω ακόμα βαλσαμωμένη πάνω από το τζακι
Η

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2019, 02:18

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:00
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 01:19
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 01:14


...κατ αρχην οι περισσοτερες παντρεμμενες ΔΕΝ θελουν να χαλασουν τον γαμο τους , αλλιως θα ειχαν χωρισει
Δευτερον ΔΕΝ θελουν να μπλεξουν με σχεση περιεργη που μπορει να τις βαλει σε προβλημματα πχ ...καψουρης παρανοικος που να απειλει με αποκαλυψεις η να πιεζει για διαζυγια κλπ κλπ
Κατα τριτον η συντριπτικη πλειοψηφια των ελληνιδων παντρεμμενων εχει ενοχες οταν απατησει το ετερον ημισυ , ακομη και οταν δικαιολογει την πραξη αυτη λογω ελλατωματων του συζηγου ..
Οι περισσότερες ερωτεύονται τον εραστή και δεν πάνε μόνο για σεξ :D αλλά όντως σπάνια θα χαλάσουν σπίτι.
Περιμένουν από τον εραστή να είναι καλύτερος από τον νυν σύζυγο και να έχει προοπτική να τον αντικαταστήσει κάποτε
Συνήθως νιώθουν ξανά επιθυμητές, ότι περνάει η μπογιά τους κάνουν και πράγματα που λόγω ρουτίνας δεν κάνουν με.τον σύζηγο ή δεν τα απολαμβάνουν. Και φυσικά καλύτερο σεξ.
Άλλες πάλι το κάνουν επίτηδες, εκδικητικά,ταπεινωτικά να κάνουν τον σύζηγο "κερατά"
aLiCat έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:05
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 01:55
aLiCat έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 01:50

Κι εγώ την είχα πατήσει κάπως έτσι -με ξεχωριστή συσκευή όμως- με wannabe φίλη, που ήθελα να αποφύγω.
Το κάλυψα, λέγοντάς της ότι άλλαξα αριθμό.
Δεύτερη συσκευή δε θα μπορούσα να έχω. Εδώ μια έχω και όταν χτυπαει τηλ εκνευρίζομαι. Σπάνια θα σηκώσω τηλ. Μόνο άμα είναι από δουλειά ή οικογένεια. Ή κάποιος άγνωστος αριθμός.
Την έχω στο αθόρυβο τη δεύτερη και κλεισμένη σε συρτάρι :P . Μα έτσι κι αλλιώς ομοίως εκνευρίζομαι όταν ακούω να με καλούν,γιατί "9 φορές στις 10, θα'ναι για κακό" καθώς έλεγε σ'εκείνο το στίχο του παλαιού άσματος ο αείμνηστος ο Κηλαηδόνης.
Στους άγνωστους αριθμούς έχω πάψει από καιρό να απαντώ. Έχω γεμίσει και λίστα ανεπιθύμητων αριθμών από τηλεφωνικές εταιρείες που παίρνουν "για ενημέρωση" και μάλιστα μια συγκεκριμένη που αν τύχει και το σηκώσεις την ώρα που σε καλεί στο κλείνει με την προσδοκία να τους καλέσεις εσύ. Τόσο τσίπηδες! :D
Εγώ στα άγνωστα τα σηκώνω μην είναι από πουθενά επείγον. Προωθητικές ενέργειες κτλ δεν με πολυπαίρνουν. Οποτε με παίρνουν τους λέω το έχω και σταματάνε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15329
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 21 Ιούλ 2019, 02:21

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:11
aLiCat έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 01:28
Spiros252 έγραψε:
20 Ιούλ 2019, 23:18
Απορία δική μου (ετών). Όταν σου δίνει το τηλέφωνο και μετά δεν απαντάει ποτέ, τί συμβαίνει; Γιατί το κάνει;
Ορισμένες φορές βρίσκεσαι στην άβολη θέση, ο άλλος να σου ζητάει το τηλέφωνο αλλά να μην είσαι σίγουρη/να μη θέλεις ή και να άλλαξες γνώμη, ωστόσο μια κατά μέτωπον άρνηση θέλεις να την αποφύγεις, οπότε δίνεις τον δεύτερο αριθμό κινητού που διατηρείς για τέτοιες περιπτώσεις (και που το έχεις διαρκώς στο αθόρυβο). :8)
Και ποτέ δεν φέρνουμε μια γυναίκα στην άβολη εκβιαστική θέση να πει Ναι η Όχι
Οι περισσότερες γυναίκες άμα βρεθούν σε αυτή την άβολη θέση , από φόβο το που μπλέκουν σε μια σχέση που μπορεί να έχει πρόβληματα θα πουν Όχι
ε, ναι. :102:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Γραφικός

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 21 Ιούλ 2019, 02:24

Με το που σκέφτομαι "πρώτο ραντεβού" αγχώνομαι. Έχω την εντύπωση ότι δίνω τεστ, παρά ότι δίνω και διορθώνω ταυτόχρονα. Μου την σπάει και να με κρίνουνε.
Ο κυριότερος λόγος που είμαι μονογαμικός είναι γιατί θέλω να ελαχιστοποιήσω τα πρώτα ραντεβού στην ζωή μου.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 21 Ιούλ 2019, 02:29

Η τανία είναι το μόνο εμπόρευμα που δεν έχει bonus - προσφορές - black friday.
Μόνο surcharging έχει.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 21 Ιούλ 2019, 02:29

Γραφικός έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:24
Ο κυριότερος λόγος που είμαι μονογαμικός είναι γιατί θέλω να ελαχιστοποιήσω τα πρώτα ραντεβού στην ζωή μου.


έκανες ορθογραφικό λάθος στο μοναχικός

alamo

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alamo » 21 Ιούλ 2019, 02:31

Ένα και να καίει για καμμία πενηνταρια χρόνια, στο λέω εγώ που όταν είμαι βαθιά τοξικομενος βάζω rewind τις vhs του γάμου μου, τα πρώτα ραντεβού είναι προσκλήσεις για χορο από άγνωστες θεότητες, να τα επιδιώκεται,και να προσπαθήσετε τρομάρα σας, να φανείτε για πρώτη φορά στη ζωή σας, ενδιαφέροντες αθρώποι, και ας είναι η τελευταία σας

Γραφικός

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 21 Ιούλ 2019, 02:32

Χουργιατς έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:29
Γραφικός έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:24
Ο κυριότερος λόγος που είμαι μονογαμικός είναι γιατί θέλω να ελαχιστοποιήσω τα πρώτα ραντεβού στην ζωή μου.


έκανες ορθογραφικό λάθος στο μοναχικός
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15329
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 21 Ιούλ 2019, 02:33

Τα πρώτα ραντεβού έχουν πλάκα, αν δεν τα πάρεις σοβαρά κι αν δεν έχεις πολλές προσδοκίες. Εννοείται βέβαια οτι έχεις πάρει όλα τα μέτρα προστασίας μη πέσεις σε κανένα σχιζοφρενή, παρανοϊκό, κλπ.
Είναι ενδιαφέρον γιατί πρόκειται για μια μικρή περιπέτεια, ένα τεστ που δεν ξέρεις τι θα βγάλει, κι αυτό είναι που εξιτάρει.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Γραφικός

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 21 Ιούλ 2019, 02:35

alamo έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:31
Ένα και να καίει για καμμία πενηνταρια χρόνια, στο λέω εγώ που όταν είμαι βαθιά τοξικομενος βάζω rewind τις vhs του γάμου μου, τα πρώτα ραντεβού είναι προσκλήσεις για χορο από άγνωστες θεότητες, να τα επιδιώκεται,και να προσπαθήσετε τρομάρα σας, να φανείτε για πρώτη φορά στη ζωή σας, ενδιαφέροντες αθρώποι, και ας είναι η τελευταία σας
Ποοοποοοο πιώμααααα....

alamo

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alamo » 21 Ιούλ 2019, 02:37

Ρε συ έχω να πιω από τότε με τη μάννα σου.που να θυμάσε τώρα.

the comet the course the tail

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 21 Ιούλ 2019, 02:41

Μη ρέι...

Γραφικός

Re: Πρώτο ραντεβού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 21 Ιούλ 2019, 02:43

the comet the course the tail έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 02:41
Μη ρέι...
Τι θες βρε ξενέρωτε; Άσε μας να βριστούμε λίγο να ξεθυμάνουμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών