Η εξελιξη των φυλων

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 21 Ιουν 2019, 21:00

Natasha έγραψε:
21 Ιουν 2019, 18:08


Ελληνίδες πρωταγωνίστριες όταν ήταν νέες και όπως είναι σήμερα
Μπέτυ Λιβανού Θεάρα :blm: και για μένα ακόμα Θεά είναι βασικά, όπως πχ η Αλιμπέρτη όσο και χρονών και να είναι εμένα θα μου κόβονταν τα πόδια αν την συναντούσα :blm:
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

fagano3

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 21 Ιουν 2019, 21:09

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
21 Ιουν 2019, 02:28
aLiCat έγραψε:
20 Ιουν 2019, 23:50
Κι εγώ που νόμισα οτι το τόπικ αφορά τις φυλές. :P
Θα σύγκρινε τότε τον κώλο της μέση Ελληνίδας και της εκάστοτε Ευρωπαίας. :lol::lol:

Πάντως -ον τόπικ- για τον Τομ ένας από τους λόγους που κρατιέται έτσι είναι λένε και καλά η σαηεντολογία.
Η δε ηθοποιός αν δεν κάνω λάθος είναι λεσβία.Ίσως να ευθύνεται και αυτό για την όχι και τόσο θελκτική της εμφάνιση,πέραν του μεγάλου της ηλικίας της και της αδιαφορίας της για τρελή καριέρα.
Εικόνα



Aυτη ειναι η κανονικη του. Για 56 ετων σιγουρα καλα κρατιεται αλλα οχι κατι εξωπραγματικο.

Σιγουρα δεν ειναι λογω σαιεντολογιας.Ειναι λογω οτι εχει μαγουλακι αρα κολαγονο.Το καλο ειναι οτι διατηρειται νεανικο το προσωπο.Το κακο ειναι οτι λιγο να παχυνεις δειχνεις φουσκας γιατι παει αμεσως στο προσωπο.

Εγω για να εκνευρισω τους Ισπανους τους λεω οτι το αντιστοιχο δικο μου ειναι λογω ελληνικου λαδιου που ειναι πραγματικα εξτρα βερτζιν , ελιων καλαμων και γκρικ γιογκουρντ με το 052 στο μπαρ κοουντ και οχι αυτα της ντανον. :D

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 21 Ιουν 2019, 21:10

the_black_planet έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:00
Natasha έγραψε:
21 Ιουν 2019, 18:08


Ελληνίδες πρωταγωνίστριες όταν ήταν νέες και όπως είναι σήμερα
Μπέτυ Λιβανού Θεάρα :blm: και για μένα ακόμα Θεά είναι βασικά, όπως πχ η Αλιμπέρτη όσο και χρονών και να είναι εμένα θα μου κόβονταν τα πόδια αν την συναντούσα :blm:
:D

Εγώ "έμεινα" με την Νόρα Βαλσαμη, πολυ χαλια εγινε. Πάντως γενικά δεν με χαλάει η εικόνα που εχουν σε μεγαλη ηλικία που είναι. Είναι κατι φυσικό και μερικές φορές βρίσκω ότι χαρίζουν οι ρυτίδες και το σπασιμο της επιδερμίδας. Με χαλαει όταν κάνουν πολλές πλαστικές και προσπαθουν να πανε κόντρα στην φυση και φαίνονται σαν κομπλεξικές.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 21 Ιουν 2019, 21:13

Είναι βιολογικά εξηγήσιμο. Μετά την κλιμακτήριο, δεν χρειάζεται να είναι άλλο ελκτική μια γυναίκα.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 21 Ιουν 2019, 21:17

μίστερ μαξ έγραψε:
21 Ιουν 2019, 18:51
Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2019, 23:48
Διακρινω ενα προβληματακι με το ενα φυλο.. :P

Εικόνα
61 χρονων η κοπελια σημερα, απλως δεν ηταν η μερα της. Η φωτο του κρουζ πρεπει να ειναι πειραγμένη + ο τυπος πρέπει να βαζει σπερμα ιπποποταμου στην μουρη του για να μην κάνει ρυτιδες.

Διαφωνω..Ο Κρουζ προσεχει τον εαυτο του, η κυρια της φωτο απλα παρατησε το εμφανησιακο εντελως..Αν προσεχεις διατροφη και και κανεις ισορροπμενη ζωη μπορεις να εισαι σε καλη κατασταση ακομη και στα 60 η τα 70.

Ειναι θεμα απλα διαθεσης ακ φυσικα προσπαθειας..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Ιουν 2019, 21:17

fagano3 έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:09
Εγω για να εκνευρισω τους Ισπανους τους λεω οτι το αντιστοιχο δικο μου ειναι λογω ελληνικου λαδιου που ειναι πραγματικα εξτρα βερτζιν , ελιων καλαμων και γκρικ γιογκουρντ με το 052 στο μπαρ κοουντ και οχι αυτα της ντανον. :D
:P είχα πάει σε ενα μπαρμπεκιου μιας φιλης εστονης και ειχα φερει λιγο ελληνικο ελαιόλαδο - λεω ειναι 100% ελληνικο και εξτρα βερτζιν, ακριβώς σαν κι εμένα. :a040:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 21 Ιουν 2019, 21:19

fagano3 έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:09
Εγω για να εκνευρισω τους Ισπανους τους λεω οτι το αντιστοιχο δικο μου ειναι λογω ελληνικου λαδιου που ειναι πραγματικα εξτρα βερτζιν , ελιων καλαμων και γκρικ γιογκουρντ με το 052 στο μπαρ κοουντ και οχι αυτα της ντανον. :D
520 νομίζω, όχι 052.


fagano3

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 21 Ιουν 2019, 21:19

Yochanan έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:17
fagano3 έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:09
Εγω για να εκνευρισω τους Ισπανους τους λεω οτι το αντιστοιχο δικο μου ειναι λογω ελληνικου λαδιου που ειναι πραγματικα εξτρα βερτζιν , ελιων καλαμων και γκρικ γιογκουρντ με το 052 στο μπαρ κοουντ και οχι αυτα της ντανον. :D
:P είχα πάει σε ενα μπαρμπεκιου μιας φιλης εστονης και ειχα φερει λιγο ελληνικο ελαιόλαδο - λεω ειναι 100% ελληνικο και εξτρα βερτζιν, ακριβώς σαν κι εμένα. :a040:
:smt005:

Βουτηξε,βουτηξε.

Μη φοβασαι μωρη.Λαδι ειναι :003:

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 21 Ιουν 2019, 21:20

γερνα φυσιολογικα, απλως την επιασαν σε μια στιγμη που δεν ηταν φτιαγμένη ή ειχε παρει λιγα κιλα και τα clickbait σαητ το κανανε viral.

Εικόνα
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

fagano3

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 21 Ιουν 2019, 21:21

shrike έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:19
fagano3 έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:09
Εγω για να εκνευρισω τους Ισπανους τους λεω οτι το αντιστοιχο δικο μου ειναι λογω ελληνικου λαδιου που ειναι πραγματικα εξτρα βερτζιν , ελιων καλαμων και γκρικ γιογκουρντ με το 052 στο μπαρ κοουντ και οχι αυτα της ντανον. :D
520 νομίζω, όχι 052.
Nαι 520

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 21 Ιουν 2019, 21:22

67 :smt038

Εικόνα
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 21 Ιουν 2019, 21:28

Εικόνα

72 :o

:smt038
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 21 Ιουν 2019, 21:37

Halle Berry 52 :romance-hearteyes:

Εικόνα
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Ορέστης 35

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Ιουν 2019, 21:48

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
21 Ιουν 2019, 02:28
aLiCat έγραψε:
20 Ιουν 2019, 23:50
Κι εγώ που νόμισα οτι το τόπικ αφορά τις φυλές. :P
Θα σύγκρινε τότε τον κώλο της μέση Ελληνίδας και της εκάστοτε Ευρωπαίας. :lol::lol:

Πάντως -ον τόπικ- για τον Τομ ένας από τους λόγους που κρατιέται έτσι είναι λένε και καλά η σαηεντολογία.
Η δε ηθοποιός αν δεν κάνω λάθος είναι λεσβία.Ίσως να ευθύνεται και αυτό για την όχι και τόσο θελκτική της εμφάνιση,πέραν του μεγάλου της ηλικίας της και της αδιαφορίας της για τρελή καριέρα.
Εχω μαθει οτι του προσφερουν τα παντα αρκει να διαφημιζει αυτη την εγκληματικη οργανωση. Του λενε οτι ακομα και αν θελει να σκοτωσουν καποιον θα το κανουν.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η εξελιξη των φυλων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 21 Ιουν 2019, 22:16

shrike έγραψε:
21 Ιουν 2019, 18:54
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
21 Ιουν 2019, 02:28
aLiCat έγραψε:
20 Ιουν 2019, 23:50
Κι εγώ που νόμισα οτι το τόπικ αφορά τις φυλές. :P
Πάντως -ον τόπικ- για τον Τομ ένας από τους λόγους που κρατιέται έτσι είναι λένε και καλά η σαηεντολογία.
Δηλαδή; :smt017
Είπα και καλά ότι ευθύνεται αυτό.
Αν και δεν είναι τελείως αβάσιμο πιστεύω.
Είναι μια σεχτα που εμβαθύνει πολύ στην σχέση σου με τον εαυτό σου και την επιστήμη.
Μια πιο επιστημονικής μορφής αυτογνωσίας θα έλεγα είναι. Όλη αυτή η ''προεργασία'' που κάνουνε ,πόσο μάλλον όταν βάλεται από όλους τους υπόλοιπους ως κάτι κακό. Ε αυτό πωρώνει όλο και περισσότερο τους ''πιστούς'' στις αρχές της.Οπότε ακολουθούν την γραμμή της θρησκείας πολύ πιο συνειδητά,πολύ πιο πωρωτικά. Συνεπώς μερικές από τις μεθόδους που ακολουθούν να έχει αντίκτυπο στο ''φαίνεσθαι''. Όσο βλέπουν να αποκτά καρπούς συνεχίζουν. Αλλιώς φευγουν από την σέχτα και αρχίζουν τα κραξίματα. Πόσο μάλλον ο Θωμάς μας που είναι το πιο δημοφιλές μέλος της. Πλασάρουν πόσο τον έχει βλάψει ερωτικά η σέχτα αλλά κατά βάθος μόνο ώφελος έχει γιατί θεωρείται στην σέχτα ο Τοπ και εξαιτίας του έχουν ''προσχωρήσει'' άτομα στην Σαηεντολογία. Αυτό είναι μια ηθική ικανοποίηση .Η οποία αντικατοπτρίζεται στην εμφανιση του. Συν τις κούρες ομορφιάς και τα μπότοξ. :)

fagano3 έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:09


Εικόνα



Aυτη ειναι η κανονικη του. Για 56 ετων σιγουρα καλα κρατιεται αλλα οχι κατι εξωπραγματικο.

Σιγουρα δεν ειναι λογω σαιεντολογιας.Ειναι λογω οτι εχει μαγουλακι αρα κολαγονο.Το καλο ειναι οτι διατηρειται νεανικο το προσωπο.Το κακο ειναι οτι λιγο να παχυνεις δειχνεις φουσκας γιατι παει αμεσως στο προσωπο.

Εγω για να εκνευρισω τους Ισπανους τους λεω οτι το αντιστοιχο δικο μου ειναι λογω ελληνικου λαδιου που ειναι πραγματικα εξτρα βερτζιν , ελιων καλαμων και γκρικ γιογκουρντ με το 052 στο μπαρ κοουντ και οχι αυτα της ντανον. :D
Όπως είπα και στον Σράικ παίζει ρόλο και η Σαηεντολογία. Είναι το εμψυχωτικό του.
Ε και κανα μποτοξάκι.
Δεν δουλεύουν στο εργοστάσιο ρε συ Φαγάνα.Διακοπές όλο το χρόνο κάνουν σε σπά και γυμναστήρια.
:003:
Όσο δε για τα μάγουλα το ξέρω.όσο μεγαλώνουμε καλό είναι να μην είμαστε πολύ κοκκκαλιάρηδες για να φαινόμαστε πιο φρέσκοι.
Το ξέρω από τα δικά μου τα μάγουλα.Έχω εντονα ζυγωματικά κι αν πάρω κιλά κάνω μαγουλα.Κι εχω μια μουρη φράπα τελείως!! :lol:

Ορέστης 35 έγραψε:
21 Ιουν 2019, 21:48

Εχω μαθει οτι του προσφερουν τα παντα αρκει να διαφημιζει αυτη την εγκληματικη οργανωση. Του λενε οτι ακομα και αν θελει να σκοτωσουν καποιον θα το κανουν.
Τόνωση εγωισμού είναι.Όχι απιθανο να συμβεί αλλά όσο μενει εκει τοσο θα διατηρείται η σεχτα.Αλλιώς θα μείνουν 2 3 νοματαίοι! :wink
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών