Παρενόχληση

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γραφικός

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 04 Οκτ 2019, 12:38

Παλιά για τους άνδρες, αν θέλαμε να μιλήσουμε σε μια γυναίκα, τα πράγματα ήταν απλά:
1) Δεν χουφτώναμε
2) Δεν κοζάραμε με το καλημέρα συγκεκριμένα σημεία του σώματος
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Αν ακολουθούσες αυτούς τους τρεις κανόνες δεν είχε κανείς το δικαίωμα να σε πει παρενοχλητικό. Δεν ήσουν ρε παιδί μου, τέλος. Αν η άλλη παρενοχλούνταν αυτή ήταν η μαλακισμένη.
Με τους καινούργιους κανόνες πρέπει να πλησιάζουμε κάθε γυναίκα σα να είναι ο πιο ευερέθιστος άνθρωπος του κόσμου. Αυτές που παλιότερα δεν θα ασχολούμασταν μαζί τους ούτε αν μας πληρώνανε, τώρα έχουν γίνει ο κανόνας, όχι γιατί είναι περισσότερες από τότε, οι ίδιες ελάχιστες είναι, αλλά επειδή βγάζουν τόσο δυνατά τις υστερικές τους φωνές που κατάφεραν τελικά να επιβληθούν.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48638
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 04 Οκτ 2019, 12:52

sys3x έγραψε:
08 Σεπ 2019, 20:56
Στύγιος έγραψε:
08 Σεπ 2019, 20:50
Παρενόχληση σοβαρή κι αξιόποινη δεν είναι καμιά μέχρι να της πιάσεις τον κώλο. Άντε,γιατί έχουμε χάσει το μέτρο.
Εμένα με έχουν πιάσει το κώλο ουκ ολίγες αλλά δε μετράει γιατί είμαι άντρας ε, σεξιστόμουτρα.
Εσύ φταίς, που πηγαίνεις γυμναστήριο και έχεις σφριγηλά κωλομέρια. Άντε με τον κάθε χρυσαυγίτη που πλακώνεται στα βάρη, κάνει σώμα και μετά έχει την αξίωση να μην τον χουφτώνουνε. :lol:

Επί του θέματος:



Tσατίστηκε η Φεμιναζί, επειδή της είπε οτι τ' όνομά του είναι Hugh Mungus (humongous= τεράστιο, και συνήθως αναφέρεται στο πέος).
Δείτε την αντίδραση της φεμιναζί που σκούζει οτι την "παρενόχλησαν". Ούρτ μαρή!
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 04 Οκτ 2019, 12:59

Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:38
Παλιά για τους άνδρες, αν θέλαμε να μιλήσουμε σε μια γυναίκα, τα πράγματα ήταν απλά:
1) Δεν χουφτώναμε
2) Δεν κοζάραμε με το καλημέρα συγκεκριμένα σημεία του σώματος
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Αν ακολουθούσες αυτούς τους τρεις κανόνες δεν είχε κανείς το δικαίωμα να σε πει παρενοχλητικό. Δεν ήσουν ρε παιδί μου, τέλος. Αν η άλλη παρενοχλούνταν αυτή ήταν η μαλακισμένη.
Με τους καινούργιους κανόνες πρέπει να πλησιάζουμε κάθε γυναίκα σα να είναι ο πιο ευερέθιστος άνθρωπος του κόσμου. Αυτές που παλιότερα δεν θα ασχολούμασταν μαζί τους ούτε αν μας πληρώνανε, τώρα έχουν γίνει ο κανόνας, όχι γιατί είναι περισσότερες από τότε, οι ίδιες ελάχιστες είναι, αλλά επειδή βγάζουν τόσο δυνατά τις υστερικές τους φωνές που κατάφεραν τελικά να επιβληθούν.
εσένα αν σου την πέφταν συνέχεια άγνωστες γκόμενες όλων των ποικιλιών και σου λέγαν εξυπνακίστικες μαλακίες θα το διασκέδαζες?
[εικόνα: γιαγιά με τσεμπέρι χωρίς μασέλα να σου κανει "φλχφλχφλχ μανάρι μου τα μπαλάκια σου" ]

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23369
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 04 Οκτ 2019, 13:02

σούπερ δημήτριος έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:59
[εικόνα: γιαγιά με τσεμπέρι χωρίς μασέλα να σου κανει "φλχφλχφλχ μανάρι μου τα μπαλάκια σου" ]
:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 04 Οκτ 2019, 13:08

Kauldron έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:52
sys3x έγραψε:
08 Σεπ 2019, 20:56
Στύγιος έγραψε:
08 Σεπ 2019, 20:50
Παρενόχληση σοβαρή κι αξιόποινη δεν είναι καμιά μέχρι να της πιάσεις τον κώλο. Άντε,γιατί έχουμε χάσει το μέτρο.
Εμένα με έχουν πιάσει το κώλο ουκ ολίγες αλλά δε μετράει γιατί είμαι άντρας ε, σεξιστόμουτρα.
Εσύ φταίς, που πηγαίνεις γυμναστήριο και έχεις σφριγηλά κωλομέρια. Άντε με τον κάθε χρυσαυγίτη που πλακώνεται στα βάρη, κάνει σώμα και μετά έχει την αξίωση να μην τον χουφτώνουνε. :lol:

Επί του θέματος:



Tσατίστηκε η Φεμιναζί, επειδή της είπε οτι τ' όνομά του είναι Hugh Mungus (humongous= τεράστιο, και συνήθως αναφέρεται στο πέος).
Δείτε την αντίδραση της φεμιναζί που σκούζει οτι την "παρενόχλησαν". Ούρτ μαρή!
Στο 3.24

- what is your name? What is your name? What is your name?
- Biggus Dickus.

Γραφικός

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 04 Οκτ 2019, 13:19

σούπερ δημήτριος έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:59
Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:38
Παλιά για τους άνδρες, αν θέλαμε να μιλήσουμε σε μια γυναίκα, τα πράγματα ήταν απλά:
1) Δεν χουφτώναμε
2) Δεν κοζάραμε με το καλημέρα συγκεκριμένα σημεία του σώματος
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Αν ακολουθούσες αυτούς τους τρεις κανόνες δεν είχε κανείς το δικαίωμα να σε πει παρενοχλητικό. Δεν ήσουν ρε παιδί μου, τέλος. Αν η άλλη παρενοχλούνταν αυτή ήταν η μαλακισμένη.
Με τους καινούργιους κανόνες πρέπει να πλησιάζουμε κάθε γυναίκα σα να είναι ο πιο ευερέθιστος άνθρωπος του κόσμου. Αυτές που παλιότερα δεν θα ασχολούμασταν μαζί τους ούτε αν μας πληρώνανε, τώρα έχουν γίνει ο κανόνας, όχι γιατί είναι περισσότερες από τότε, οι ίδιες ελάχιστες είναι, αλλά επειδή βγάζουν τόσο δυνατά τις υστερικές τους φωνές που κατάφεραν τελικά να επιβληθούν.
εσένα αν σου την πέφταν συνέχεια άγνωστες γκόμενες όλων των ποικιλιών και σου λέγαν εξυπνακίστικες μαλακίες θα το διασκέδαζες?
[εικόνα: γιαγιά με τσεμπέρι χωρίς μασέλα να σου κανει "φλχφλχφλχ μανάρι μου τα μπαλάκια σου" ]
Τέσσερις φορές με έχουν σχολιάσει θετικά στον δρόμο, η μία ήταν από έναν γκέι (δηλαδή καμία σχέση με το σεξουαλικό τάργκετ γκρουπ μου) και μια άλλη από μία γιαγιά. Καμία από αυτές δεν πέτυχε κάτι άλλο πέραν από το να μου φτιάξει την μέρα. Την ημέρα που έκλεινα τα τριανταδύο και σκεφτόμουν ότι γέρασα με πείραξε μία κοπέλα που ήταν σε ολοήμερη με το σχολείο της. Αυτές οι δυο-τρεις λέξεις με έσωσαν από βδομάδες μιζέριας. Και συνέχεια να γινόταν δεν θα με πείραζε αν ακολουθούσαν τον τρίτο κανόνα που έγραψα πιο πάνω
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Άσχετο: η μόνη φορά που με ενόχλησε σχολιασμός ήταν όταν περπατούσα ένα μεσημέρι και μια κοπέλα μου φώναξε "Πώς είσαι έτσι ρε; Αλλά ξέχασα, έχουμε απόκριες". Είχαμε απόκριες, αλλά δεν ήμουν μασκαρεμένος, έτσι κυκλοφορούσα πάντα και το ήξερε. Γύρισα να της απαντήσω κατάλληλα αλλά περιτριγυριζόταν από κάγκουρες που όλοι ήθελαν να το παίξουν άλφα μέιλ, οπότε δεν απάντησα.
Αν της είχα απαντήσει κατάλληλα τώρα θα το είχα ξεχάσει, αλλά τσαντίστηκα τόσο πολύ που ακόμα, καμιά δεκαωχταριά χρόνια μετά, κάθε φορά που την βλέπω θέλω να πάω να την βρίσω μέσα στην μούρη της.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 04 Οκτ 2019, 13:19

σούπερ δημήτριος έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:59
Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:38
Παλιά για τους άνδρες, αν θέλαμε να μιλήσουμε σε μια γυναίκα, τα πράγματα ήταν απλά:
1) Δεν χουφτώναμε
2) Δεν κοζάραμε με το καλημέρα συγκεκριμένα σημεία του σώματος
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Αν ακολουθούσες αυτούς τους τρεις κανόνες δεν είχε κανείς το δικαίωμα να σε πει παρενοχλητικό. Δεν ήσουν ρε παιδί μου, τέλος. Αν η άλλη παρενοχλούνταν αυτή ήταν η μαλακισμένη.
Με τους καινούργιους κανόνες πρέπει να πλησιάζουμε κάθε γυναίκα σα να είναι ο πιο ευερέθιστος άνθρωπος του κόσμου. Αυτές που παλιότερα δεν θα ασχολούμασταν μαζί τους ούτε αν μας πληρώνανε, τώρα έχουν γίνει ο κανόνας, όχι γιατί είναι περισσότερες από τότε, οι ίδιες ελάχιστες είναι, αλλά επειδή βγάζουν τόσο δυνατά τις υστερικές τους φωνές που κατάφεραν τελικά να επιβληθούν.
εσένα αν σου την πέφταν συνέχεια άγνωστες γκόμενες όλων των ποικιλιών και σου λέγαν εξυπνακίστικες μαλακίες θα το διασκέδαζες?
[εικόνα: γιαγιά με τσεμπέρι χωρίς μασέλα να σου κανει "φλχφλχφλχ μανάρι μου τα μπαλάκια σου" ]
Θα περίμενα να μου στείλουν μήνυμα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23369
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 04 Οκτ 2019, 13:23

Τεσπα, οπως και να 'χει, μην ενοχλείται ανθρωπους στα καλά καθουμενα στο δρομο, ενω τρέχουν τη ρουτινα τους και ειναι στην τσίτα (πχ ατομα που πανε στη δουλειά τους, άτομα που επιστρέφουν απ τη δουλειά τους, άτομα που πανε να επισκεφτουν ΔΥ ή σε γιατρους κτλ για να τακτοποιησουν υποχρεώσεις τους). Οποιος θελει φλερτάκι, μονο οταν ειναι για καφέ ή ποτο (και δεν εννοω μονο βράδυ) που γενικά τα πνεύματα ειναι πολυ πιο ηρεμα.
Προσωπικά,εχω φαει χοντροτατο πεσιμο σε ΜΜΜ απο αξιοπρεπέστατο κομμάτι, και το αγνόησα αγενέστατα ακριβώς επειδη ημουν στο τρεξιμο ολη μερα. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑΒΛΕΠΩΑΝΘΡΩΠΟΤΕΛΟΣΘΑΤΟΣΕΒΕΣΤΕ!!! ΗΡΕΜΑ ΜΙΛΑΩ!1
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 04 Οκτ 2019, 14:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Οκτ 2019, 13:25

Οι άντρες να προσέχετε τα πεσιματα στα ΜΜΜ από πολύ καλά κομματια, παίζουν σπείρες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Γραφικός

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 04 Οκτ 2019, 13:30

vantono έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:23
Τεσπα, οπως και να 'χει, μην ενοχλείται ανθρωπους στα καλά καθουμενα στο δρομο, ενω τρέχουν τη ρουτινα τους και ειναι στην τσίτα (πχ ατομα που πανε στη δουλειά τους, άτομα που επιστρέφουν απ τη δουλειά τους, άτομα που πανε να επισκεφτουν ΔΥ για να τακτοποιησουν υποχρεώσεις τους κτλ κτλ). Οποιος θελει φλερτάκι, μονο οταν ειναι για καφέ ή ποτο (και δεν εννοω μονο βράδυ) που γενικά τα πνεύματα ειναι πολυ πιο ηρεμα.
Προσωπικά,εχω φαει χοντροτατο πεσιμο σε ΜΜΜ απο αξιοπρεπέστατο κομμάτι, και το αγνόησα αγενέστατα ακριβώς επειδη ημουν στο τρεξιμο ολη μερα. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑΒΛΕΠΩΑΝΘΡΩΠΟΤΕΛΟΣΘΑΤΟΣΕΒΕΣΤΕ!!! ΗΡΕΜΑ ΜΙΛΑΩ!1
1. Σε ενόχλησε τόσο ώστε να το κάνεις πολιτικό ζήτημα;
2. Στον τρόπο που το παρουσιάζεις δεν φαίνεται σαν να παρενοχλήθηκες. Αντιθέτως, χρησιμοποιείς τη λέξη "αγενέστατα" για να περιγράψεις την δική σου αντίδραση, όχι το πέσιμό της.

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 04 Οκτ 2019, 13:35

Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:19
Τέσσερις φορές με έχουν σχολιάσει θετικά στον δρόμο...
4 φορές στη ζωή σου.φαντάσου αν οι 4 φορές ήταν μέχρι να πας για τσιγάρα και κάθε μέρα άκουγες τις ίδιες πρωτότυπες μαλακίες,από ένα σημείο και μετά θα διασκέδαζες ή θα μοίραζες μπάτσες δεξιά αριστερά?

Γραφικός

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 04 Οκτ 2019, 13:36

σούπερ δημήτριος έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:35
Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:19
Τέσσερις φορές με έχουν σχολιάσει θετικά στον δρόμο...
4 φορές στη ζωή σου.φαντάσου αν οι 4 φορές ήταν μέχρι να πας για τσιγάρα και κάθε μέρα άκουγες τις ίδιες πρωτότυπες μαλακίες,από ένα σημείο και μετά θα διασκέδαζες ή θα μοίραζες μπάτσες δεξιά αριστερά?
Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:19
Και συνέχεια να γινόταν δεν θα με πείραζε αν ακολουθούσαν τον τρίτο κανόνα που έγραψα πιο πάνω
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Είμαι σίγουρος ότι θα γούσταρα την κάθε φορά.

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 04 Οκτ 2019, 13:48

Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:36
Είμαι σίγουρος ότι θα γούσταρα την κάθε φορά.
εγώ δεν θα γουσταρα.βασικά αν και δεν είμαι το μέτρο πιστεύω οι περισσότεροι δεν θα γούσταραν

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23369
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 04 Οκτ 2019, 13:52

Naida έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:25
Οι άντρες να προσέχετε τα πεσιματα στα ΜΜΜ από πολύ καλά κομματια, παίζουν σπείρες.
το ξερω, τις καταλαβαίνεις αυτές. Τις περισσότερες φορες ειναι ανατολικομπλοκίτισσες με χαρακτηριστική προφορά.
σούπερ δημήτριος έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:35
Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:19
Τέσσερις φορές με έχουν σχολιάσει θετικά στον δρόμο...
4 φορές στη ζωή σου.φαντάσου αν οι 4 φορές ήταν μέχρι να πας για τσιγάρα και κάθε μέρα άκουγες τις ίδιες πρωτότυπες μαλακίες,από ένα σημείο και μετά θα διασκέδαζες ή θα μοίραζες μπάτσες δεξιά αριστερά?
καθε λογικός άνθρωπος σε αυτη την περιπτωση, το δεύτερο θα εκανε. Δεν οφείλεις να 'χεις την όρεξη του καθε αργόσχολου, μερα μεσημερι στο δρομο/βαγόνι ΜΜΜ/σταση ΜΜΜ κτλ ή καθε νυχτα-μεσάνυχτα οταν πεταγεσαι για τσιγαρα. Τραβα στο κλαμπακι ή στην καφετερια για αραγμα,που ολοι οι θαμωνες ειναι (συνηθως) σε πολυ διαφορετικό μουντ, κι αμα δεις οτι το σηκωνει η φαση, ορμάς. Αλλιώς αν δεν γινεσαι χυδαιος, γινεσαι τουλαχιστον φορτικός.
Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:30
vantono έγραψε:
04 Οκτ 2019, 13:23
Τεσπα, οπως και να 'χει, μην ενοχλείται ανθρωπους στα καλά καθουμενα στο δρομο, ενω τρέχουν τη ρουτινα τους και ειναι στην τσίτα (πχ ατομα που πανε στη δουλειά τους, άτομα που επιστρέφουν απ τη δουλειά τους, άτομα που πανε να επισκεφτουν ΔΥ για να τακτοποιησουν υποχρεώσεις τους κτλ κτλ). Οποιος θελει φλερτάκι, μονο οταν ειναι για καφέ ή ποτο (και δεν εννοω μονο βράδυ) που γενικά τα πνεύματα ειναι πολυ πιο ηρεμα.
Προσωπικά,εχω φαει χοντροτατο πεσιμο σε ΜΜΜ απο αξιοπρεπέστατο κομμάτι, και το αγνόησα αγενέστατα ακριβώς επειδη ημουν στο τρεξιμο ολη μερα. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑΒΛΕΠΩΑΝΘΡΩΠΟΤΕΛΟΣΘΑΤΟΣΕΒΕΣΤΕ!!! ΗΡΕΜΑ ΜΙΛΑΩ!1
1. Σε ενόχλησε τόσο ώστε να το κάνεις πολιτικό ζήτημα;
2. Στον τρόπο που το παρουσιάζεις δεν φαίνεται σαν να παρενοχλήθηκες. Αντιθέτως, χρησιμοποιείς τη λέξη "αγενέστατα" για να περιγράψεις την δική σου αντίδραση, όχι το πέσιμό της.
1.Εκεινη την ωρα, σε εκεινη τη συγκυρία,με ενόχλησε, ναι. Το κατα ποσο με ενοχλησε ειναι σχετικό. Αν δεν ημουν σε φαση διεκπεραίωσης υποχρεώσεων, αλλα σε μια μπαρα ή ξαπλωστρα πινοντας το ποτάκι/καφεδακι μου, πολυ πιθανον να της την εκανα εγώ αυτη την (πρωτη) κινηση.
2. Παρενοχλήθηκα ισα-ισα ώστε ο εγκέφαλός μου να πυροδοτήσει μια υπερβολικη συμπεριφορα απο μερος μου, προς την λιγοτερο υπερβολικη δικη της. Αν την ξανα εβλεπα παντως, σιγουρα θα ζητουσα μια συγγνωμη.

Ορέστης 35

Re: Παρενόχληση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 04 Οκτ 2019, 13:53

Γραφικός έγραψε:
04 Οκτ 2019, 12:38
Παλιά για τους άνδρες, αν θέλαμε να μιλήσουμε σε μια γυναίκα, τα πράγματα ήταν απλά:
1) Δεν χουφτώναμε
2) Δεν κοζάραμε με το καλημέρα συγκεκριμένα σημεία του σώματος
3) Αν τρώγαμε χυλόπιτα αποχωρούσαμε αξιοπρεπώς.
Αν ακολουθούσες αυτούς τους τρεις κανόνες δεν είχε κανείς το δικαίωμα να σε πει παρενοχλητικό. Δεν ήσουν ρε παιδί μου, τέλος. Αν η άλλη παρενοχλούνταν αυτή ήταν η μαλακισμένη.
Με τους καινούργιους κανόνες πρέπει να πλησιάζουμε κάθε γυναίκα σα να είναι ο πιο ευερέθιστος άνθρωπος του κόσμου. Αυτές που παλιότερα δεν θα ασχολούμασταν μαζί τους ούτε αν μας πληρώνανε, τώρα έχουν γίνει ο κανόνας, όχι γιατί είναι περισσότερες από τότε, οι ίδιες ελάχιστες είναι, αλλά επειδή βγάζουν τόσο δυνατά τις υστερικές τους φωνές που κατάφεραν τελικά να επιβληθούν.
Σας ειπα πως γινεται το καμακι στην Ιο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών