Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 14 Σεπ 2019, 20:34

εχω δει απο κοντα χιμπατζιδες και φοβηθηκα. ηταν στο αττικο παρκο και ειχαν ενα μικρο καναλι με νερο για να τους χωριζει απο τους ανθρωπους.
δεν εδιναν καμμια σημασια στους επισκεπτες αλλα απο το βλεμμα τους καταλαβαινες οτι ειναι πολυ εξυπνα ζωα.
οι χιμπατζιδες δεν μπαινουν στο νερο αλλα αν το τολμουσαν θα ημουν χαμενος. ο καρπος τους πρεπει να ηταν δυο φορες πιο μεγαλος απο τον δικο μου και ο πηχης τους εδειχνε πολυ μεγαλος και δυνατος

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8657
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 14 Σεπ 2019, 20:45

μπήκα να δω το βίντεο γιατί τα τόπικς του Νέρο θεωρούνται
μαστ χαβ ρεντ πλέον και πρέπει να συμβαδίζω με τους συμπχορουμίτες μου












μα δεν κατάλαβα τίποτα
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29353
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 14 Σεπ 2019, 20:49

bolek έγραψε:
14 Σεπ 2019, 20:34
εχω δει απο κοντα χιμπατζιδες και φοβηθηκα. ηταν στο αττικο παρκο και ειχαν ενα μικρο καναλι με νερο για να τους χωριζει απο τους ανθρωπους.
δεν εδιναν καμμια σημασια στους επισκεπτες αλλα απο το βλεμμα τους καταλαβαινες οτι ειναι πολυ εξυπνα ζωα.
οι χιμπατζιδες δεν μπαινουν στο νερο αλλα αν το τολμουσαν θα ημουν χαμενος. ο καρπος τους πρεπει να ηταν δυο φορες πιο μεγαλος απο τον δικο μου και ο πηχης τους εδειχνε πολυ μεγαλος και δυνατος
Δεν θυμάσαι το περιστατικό με την άλλη που είχε χιμπατζη για κατοικίδιο και έφαγε τα μούτρα μιας φίλης της ;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Nero

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 14 Σεπ 2019, 20:55

Otto Weininger έγραψε:
14 Σεπ 2019, 20:49
bolek έγραψε:
14 Σεπ 2019, 20:34
εχω δει απο κοντα χιμπατζιδες και φοβηθηκα. ηταν στο αττικο παρκο και ειχαν ενα μικρο καναλι με νερο για να τους χωριζει απο τους ανθρωπους.
δεν εδιναν καμμια σημασια στους επισκεπτες αλλα απο το βλεμμα τους καταλαβαινες οτι ειναι πολυ εξυπνα ζωα.
οι χιμπατζιδες δεν μπαινουν στο νερο αλλα αν το τολμουσαν θα ημουν χαμενος. ο καρπος τους πρεπει να ηταν δυο φορες πιο μεγαλος απο τον δικο μου και ο πηχης τους εδειχνε πολυ μεγαλος και δυνατος
Δεν θυμάσαι το περιστατικό με την άλλη που είχε χιμπατζη για κατοικίδιο και έφαγε τα μούτρα μιας φίλης της ;
Βέβαια σ'αυτή την περίπτωση το ζώο τα έπαιξε γιατί ιδιοκτήτρια τον τάιζε καθημερινά χυμό με κάτι μαλακισμένες ουσίες βαλεριάνα νομίζω. Ισχύει όμως ότι οι χιμπατζήδες εκτός απο τρομερά δυνατοί είναι και οι πιο territorial και μπορουταλ απο όλα τα ξαδέρφια. Όπως είπα η γορίλλες είναι πολύ πιο ανεκτικοί αν ξέρεις τα όριά τους και είσαι σε θέση να καταλάβεις τη γλώσσα τους όταν σου φωνάζουν "κάνε πίσω". Όπως και οι αγαθοί Μπονόμπο που στήνουν γυναικοκρατούμενες κοινωνίες και προτιμούν το σεξ απο το ξύλο. Ούτε οι ουρακοτάγκοι είναι τόσο επιθετικοί

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 14 Σεπ 2019, 21:01

ζω για την στιγμή που κάποιος χρήστης θα ανοίξει νήμα στην ενότητα ζωολογίας με τίτλο
"κόπρος ξεσκίζει την σκύλα του μανιασμένα" και όλοι θα μπούνε στο νήμα ανυποψίαστοι
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29353
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 14 Σεπ 2019, 21:02

Nero έγραψε:
14 Σεπ 2019, 20:55

Όπως είπα οι γορίλλες είναι πολύ πιο ανεκτικοί αν ξέρεις τα όριά τους και είσαι σε θέση να καταλάβεις τη γλώσσα τους όταν σου φωνάζουν "κάνε πίσω"
Με τον Περσέα δεν βλέπω να το εφαρμόζεις αυτό όμως :-?


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Nero

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 01 Οκτ 2019, 00:19

Μπουμπερανγκ έγραψε:
01 Οκτ 2019, 00:15
Nero έγραψε:
14 Σεπ 2019, 14:57


για μια στιγμή νόμισα ότι ενδιαφέρεσαι για γυναίκες
μιλάς εσυ για βίτσια κυρ πηγαδισιε; :102:

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 27 Οκτ 2019, 14:29

Δε γαμείς που δε γαμείς ,δε πας τουλάχιστον για ψάρεμα;

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Πέσιμο σε ανύπαντρη μαμά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 27 Οκτ 2019, 14:33

Στύγιος έγραψε:
27 Οκτ 2019, 14:29
Δε γαμείς που δε γαμείς ,δε πας τουλάχιστον για ψάρεμα;

Καλό ντύσιμο στο ψάρεμα
10 ωρες καλοκαιριας εχουνε μείνει άλλωστε
Λεγεων κοιμασαι;
ωραία πύτισσα η ζωή

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών