Να απαγορευτεί η πορνεία;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Να απαγορευτεί η πορνεία;

Ναι
18
38%
Όχι
30
63%
 
Σύνολο ψήφων: 48

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Σεπ 2019, 19:02

Antares έγραψε:
17 Σεπ 2019, 16:43
Α ναι και η άλλη η πουτάνα η Τζέκου με τον Ζαχόπουλο. Ποτέ αυτά τα θέματα με θύματα κρυφών καμερών δεν έφτασαν στην δικαιοσύνη. Επίσης υπάρχουν και πολλά που δεν γνωρίζουμε. Πόσο κόσμο βάλανε στον τάφο;
Σήμερα όμως εξελιχθήκαμε. Τι να χέσουν οι κρυφές κάμερες. Πεδίο δόξης λαμπρό ανοίγεται.
Συγγνώμη, αλλά εγώ θα συμβούλευα κάθε κοριτσάκι να μην παρασύρεται από τα μηνύματα που τα θέλουν ξέκωλα από τα 13 και ακόμη μικρότερα. Αν δεν θέλει να μην κάνει σεξ και κυρίως να αποφεύγει άτομα που δεν γνωρίζει καλά. Να μην κάνει π..ες, ούτε "κόλπα" επειδή είναι trendy. Για ποιον; Για την ίδια είναι σιχαμερό. Επίσης θα την ενημέρωνα για το "σύστημα" των γύφτων που καραδοκεί. Κάποτε αργά ή γρήγορα ένας πούτανος ή μια πουτάνα μπορεί να της χαλάσει την ζωή για να κερδίσει χρήμα.
Αλλά για να γίνει καλύτερα κατανοητό πρέπει να φτάσουν υποθέσεις στην δικαιοσύνη και να αποκαλυφθούν οι πραγματικές πουτάνες.
Θα συμφωνήσω απόλυτα στα δυο μπολνταρισμένα. Καλά για το θέμα της ηλικίας των κοριτσιών δεν το συζητώ καν. Το άλλο ακριβώς αυτό που λες. Να μην κάνει κάτι που δεν θέλει σε καμία περίπτωση και για κανένα λόγο. Ούτε για θέμα τρέντι,ούτε γιατί ο γκόμενος την παρακάλεσε, ούτε γιατί είναι χοτ για κάποια άλλη κτλ μόνο ότι γουστάρει και τη φτιάχνει να το κάνει ή να το δοκιμάσει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Σεπ 2019, 19:05

Ασέβαστος έγραψε:
17 Σεπ 2019, 18:49


προσπαθω να βγαλω νοημα, αλλα δεν. βδελλα και ο αντρας της τι ρολο παιζουν στη συζητηση;

οι κοπελιτσες να βρουν οτι παιδι θελουν, καλο η κακο. και να κανουν οτι γουστα τους αρεσουν-να μην κανουν οτι δεν τους αρεσει.

επισης, να μην παιρνουν συμβουλες για οποιοδηποτε θεμα (οπως οι πιπες) απο καποιον που δεν εχει καμμια γνωση πανω στο θεμα. :102:
Είναι οι αρχιπουτάνες, αυτό τον ρόλο παίζουν. Και δεν κάνουν μόνο τέτοια κάνουν και φόνους.
Για τις π..ες δεν είχα πρόθεση να δώσω συμβουλές σε καμία, ούτε ενδιαφέρθηκα για καμιά διατριβή στο θέμα. Πολλές όμως μπορεί να σκέφτονται ότι καλύτερο να στις κάνουν, παρά να τις κάνεις.

Ορέστης 35

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Σεπ 2019, 19:14

Antares έγραψε:
17 Σεπ 2019, 19:05
Ασέβαστος έγραψε:
17 Σεπ 2019, 18:49


προσπαθω να βγαλω νοημα, αλλα δεν. βδελλα και ο αντρας της τι ρολο παιζουν στη συζητηση;

οι κοπελιτσες να βρουν οτι παιδι θελουν, καλο η κακο. και να κανουν οτι γουστα τους αρεσουν-να μην κανουν οτι δεν τους αρεσει.

επισης, να μην παιρνουν συμβουλες για οποιοδηποτε θεμα (οπως οι πιπες) απο καποιον που δεν εχει καμμια γνωση πανω στο θεμα. :102:
Είναι οι αρχιπουτάνες, αυτό τον ρόλο παίζουν. Και δεν κάνουν μόνο τέτοια κάνουν και φόνους.
Για τις π..ες δεν είχα πρόθεση να δώσω συμβουλές σε καμία, ούτε ενδιαφέρθηκα για καμιά διατριβή στο θέμα. Πολλές όμως μπορεί να σκέφτονται ότι καλύτερο να στις κάνουν, παρά να τις κάνεις.
Οι περισσοτερες σκεφτονται οτι θελουν να ειναι χοντρουτσικο και καλοσχηματισμενο για να το γλειψουν.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Σεπ 2019, 19:22

Ορέστης 35 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 19:14
Οι περισσοτερες σκεφτονται οτι θελουν να ειναι χοντρουτσικο και καλοσχηματισμενο για να το γλειψουν.
Ρώτα καμία μικρότερη από εδώ, σεξουαλικά ενεργή. Εγώ είμαι σε άλλη φάση. Ούτε ζηλεύω φυσικά, ούτε ενδιαφέρομαι.

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 17 Σεπ 2019, 19:42

Antares έγραψε:
17 Σεπ 2019, 19:22
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 19:14
Οι περισσοτερες σκεφτονται οτι θελουν να ειναι χοντρουτσικο και καλοσχηματισμενο για να το γλειψουν.
Ρώτα καμία μικρότερη από εδώ, σεξουαλικά ενεργή. Εγώ είμαι σε άλλη φάση. Ούτε ζηλεύω φυσικά, ούτε ενδιαφέρομαι.
:p2: δεν χρηαζεται να ρωτησει καμμια.
εχει αποφανθει η επιστημη.
το θελετε τεραστιο, θελετε να ειμαστε πλουσιοι
ψηλοι εξυπνοι ομορφοι με πολλα μαλλια ακριβο αυτοκινητο κτλ κτλ

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Σεπ 2019, 20:04

bolek έγραψε:
17 Σεπ 2019, 19:42

:p2: δεν χρηαζεται να ρωτησει καμμια.
εχει αποφανθει η επιστημη.
το θελετε τεραστιο, θελετε να ειμαστε πλουσιοι
ψηλοι εξυπνοι ομορφοι με πολλα μαλλια ακριβο αυτοκινητο κτλ κτλ
Στα νιάτα μου δεν θα το έλεγα ότι ήθελα κάποιον τέτοιον. Όχι τουλάχιστον με όλα μαζεμένα.
Τώρα θα ήθελα να έχω εγώ το χρήμα και το ακριβό αυτοκίνητο σκέτο ή λίγο χρήμα παραπάνω και ένα κανονικό αυτοκίνητο τέλος πάντων. Αλλά μου τα έφαγαν οι πουτάνες. Αφού και εσείς δεν φροντίζετε για όλα. Πρέπει να την πληρώνουν αθώοι άνθρωποι. :011:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Σεπ 2019, 20:17

Antares έγραψε:
17 Σεπ 2019, 20:04
Αλλά μου τα έφαγαν οι πουτάνες.
καθενας με τα βιτσια του. :102: δεν κρινω, καλα ξηγηθηκες αν αυτο σου αρεσε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 17 Σεπ 2019, 20:20

Antares έγραψε:
17 Σεπ 2019, 20:04
bolek έγραψε:
17 Σεπ 2019, 19:42

:p2: δεν χρηαζεται να ρωτησει καμμια.
εχει αποφανθει η επιστημη.
το θελετε τεραστιο, θελετε να ειμαστε πλουσιοι
ψηλοι εξυπνοι ομορφοι με πολλα μαλλια ακριβο αυτοκινητο κτλ κτλ
Στα νιάτα μου δεν θα το έλεγα ότι ήθελα κάποιον τέτοιον. Όχι τουλάχιστον με όλα μαζεμένα.
Τώρα θα ήθελα να έχω εγώ το χρήμα και το ακριβό αυτοκίνητο σκέτο ή λίγο χρήμα παραπάνω και ένα κανονικό αυτοκίνητο τέλος πάντων. Αλλά μου τα έφαγαν οι πουτάνες. Αφού και εσείς δεν φροντίζετε για όλα. Πρέπει να την πληρώνουν αθώοι άνθρωποι. :011:
Πως εγινε αυτο;

Συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτος, κατι εγραψες πιο πισω αλλα δεν καταλαβα...

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8657
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 17 Σεπ 2019, 20:28

μάλλον μεταφορικά το είπε
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Σεπ 2019, 20:52

stargazer έγραψε:
17 Σεπ 2019, 20:20

Πως εγινε αυτο;

Συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτος, κατι εγραψες πιο πισω αλλα δεν καταλαβα...
Έμμεσα. Αν πήγαινε στην δικαιοσύνη θα έτρωγαν καλά. Τα έχω γράψει αλλού. Δεν έχω αρρωστήσει τυχαία. Σίγουρα έχουν κάνει διασυρμό και "κουλτούρα" με κρυφή κάμερα, αλλά νομίζω η οικογένειά μου ήταν στοχοποιημένη από παλιά. Όχι γιατί έκανε κάτι, αλλά γιατί αυτοί έκαναν κάτι (δολοφόνησαν παιδί βρέφος). Με έχουν πει και δολοφόνο παιδιών οι πουτάνες (πρέπει να ήμουν ενός έτους ή και να μην είχα γεννηθεί τότε, αλλιώς δεν βγαίνει να υπήρξε άλλο παιδί, με τον επόμενο έχω δύο χρόνια διαφορά). Από κάτι τέτοια ζούνε με όλα τα κομφόρ, γιατί αυτά πρέπει να κάνουν στα γκοίμ. Αν θέλεις τα πιστεύεις. Τα έχω γράψει στην θρησκειολογία. Αστυνομία, δικαιοσύνη, άφαντη. Λες και δεν έχουμε κράτος και πολιτισμό.
Όπως έμμεσα ή και άμεσα μας τα έχουν φάει όλων ακόμη και των αγέννητων.
Δεν γράφω άλλα γιατί φανατίζομαι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 17 Σεπ 2019, 21:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
geospun
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: 27 Ιουν 2018, 00:26
Phorum.gr user: geospun

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από geospun » 17 Σεπ 2019, 21:09

Naida έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:11
Επειδή οι περισσότερες δεν το γουστάρουν καλύτερα ν' απαγορευτεί.
έκανες γκάλοπ;

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 17 Σεπ 2019, 21:49

Antares έγραψε:
17 Σεπ 2019, 20:52
stargazer έγραψε:
17 Σεπ 2019, 20:20

Πως εγινε αυτο;

Συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτος, κατι εγραψες πιο πισω αλλα δεν καταλαβα...
Έμμεσα. Αν πήγαινε στην δικαιοσύνη θα έτρωγαν καλά. Τα έχω γράψει αλλού. Δεν έχω αρρωστήσει τυχαία. Σίγουρα έχουν κάνει διασυρμό και "κουλτούρα" με κρυφή κάμερα, αλλά νομίζω η οικογένειά μου ήταν στοχοποιημένη από παλιά. Όχι γιατί έκανε κάτι, αλλά γιατί αυτοί έκαναν κάτι (δολοφόνησαν παιδί βρέφος). Με έχουν πει και δολοφόνο παιδιών οι πουτάνες (πρέπει να ήμουν ενός έτους ή και να μην είχα γεννηθεί τότε, αλλιώς δεν βγαίνει να υπήρξε άλλο παιδί, με τον επόμενο έχω δύο χρόνια διαφορά). Από κάτι τέτοια ζούνε με όλα τα κομφόρ, γιατί αυτά πρέπει να κάνουν στα γκοίμ. Αν θέλεις τα πιστεύεις. Τα έχω γράψει στην θρησκειολογία. Αστυνομία, δικαιοσύνη, άφαντη. Λες και δεν έχουμε κράτος και πολιτισμό.
Όπως έμμεσα ή και άμεσα μας τα έχουν φάει όλων ακόμη και των αγέννητων.
Δεν γράφω άλλα γιατί φανατίζομαι.
Ευχομαι να ερθει γρηγορα η στιγμη που θα τα αφησεις πισω σου αυτα και ησυχασεις.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Να απαγορευτεί η πορνεία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Σεπ 2019, 22:06

stargazer έγραψε:
17 Σεπ 2019, 21:49
Ευχομαι να ερθει γρηγορα η στιγμη που θα τα αφησεις πισω σου αυτα και ησυχασεις.
Φροντίζουν να μας κρατάνε σε οικονομική στενότητα, να μην έχω ούτε cent κατάθεση για να καλύψω έναν χρόνο τουλάχιστον, στο εξωτερικό. Παλιοβρώμες.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών