ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 01 Οκτ 2020, 17:53

Γιάννης έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:49
Δεν έχω λόγο να χωρίσω.

Αφενός μεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη στην κοινή μας ικανότητα να παράγουμε και να διαχειριζόμαστε χρήμα.

Αφετέρου δε, αυτή τη στιγμή το κόστος ενδεχόμενου χωρισμού είναι πολλαπλάσιο από το κόστος παραμονής.

Απλά πράγματα, σχέση που στηρίζεται σε συμπαγή θεμέλια, όχι σε συναισθηματικές ψευδαισθήσεις. Άλλωστε και η ηλικία μας δεν επιτρέπει τέτοιες πολυτέλειες.
δηλώνεις ότι είσαι 22 χρόνια με μια γυναίκα που δεν γουστάρεις και δίνεις συμβουλές ζωής στους άλλους?λίγη σοβαρότητα

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Οκτ 2020, 17:53

Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:53
. ετσι κι αλλιως, αν εχει διαθεση και ικανοτητα να γκομενισει, το κανει και εντος γαμου.
Αυτό ακριβώς εννοώ κι εγώ, άρα το "βαριέται να γκομενίσει" δεν είναι λόγος.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Οκτ 2020, 17:55

Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:50
Γιάννης έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:49

Δεν έχω λόγο να χωρίσω.

Αφενός μεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη στην κοινή μας ικανότητα να παράγουμε και να διαχειριζόμαστε χρήμα.

Αφετέρου δε, αυτή τη στιγμή το κόστος ενδεχόμενου χωρισμού είναι πολλαπλάσιο από το κόστος παραμονής.

Απλά πράγματα, σχέση που στηρίζεται σε συμπαγή θεμέλια, όχι σε συναισθηματικές ψευδαισθήσεις. Άλλωστε και η ηλικία μας δεν επιτρέπει τέτοιες πολυτέλειες.
Πόσο κάνει ένα διαζύγιο συναινετικό δηλαδή που είναι πολλαπλάσιο του κόστους παραμονής;
το ελαχιστο κανα χιλιαρικο, το μεγιστο δεν υπαρχει. συν κοστη για νεο σπιτι, συν κοστη διατηρησης σπιτιου απο ενα μονο εισοδημα, και ας μην παμε στα παιδια.

με μισθους κατω απο χιλιαρικο, την πουτσισες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Οκτ 2020, 17:56

Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:55

το ελαχιστο κανα χιλιαρικο, το μεγιστο δεν υπαρχει. συν κοστη για νεο σπιτι, συν κοστη διατηρησης σπιτιου απο ενα μονο εισοδημα, και ας μην παμε στα παιδια.

με μισθους κατω απο χιλιαρικο, την πουτσισες.
Ας βρει συγκάτοικο. Πρέπει να είναι με κάποια που δεν αντέχει να βλέπει, για να μη δώσει το χιλιάρικο; Σε ψυχίατρο θα τα φάει στο τέλος.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 01 Οκτ 2020, 17:57

Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:49
σοφη η μαλακια σου
έχεις θράσος άρχοντα της μαλακίας

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 01 Οκτ 2020, 17:58

Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:56
Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:55

το ελαχιστο κανα χιλιαρικο, το μεγιστο δεν υπαρχει. συν κοστη για νεο σπιτι, συν κοστη διατηρησης σπιτιου απο ενα μονο εισοδημα, και ας μην παμε στα παιδια.

με μισθους κατω απο χιλιαρικο, την πουτσισες.
Ας βρει συγκάτοικο. Πρέπει να είναι με κάποια που δεν αντέχει να βλέπει, για να μη δώσει το χιλιάρικο; Σε ψυχίατρο θα τα φάει στο τέλος.
δεν πας να παρεις ενα τρικιλο παγωτο να ανεβασεις ταινια με σμιθ κ μεντες να ερθεις στα ισα σου κ να επανελθεις ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 01 Οκτ 2020, 17:59

nowhere έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:57
Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:49
σοφη η μαλακια σου
έχεις θράσος άρχοντα της μαλακίας
εχω
θα κανεις κατι γ αυτο ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Οκτ 2020, 18:00

Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:58
Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:56
Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:55

το ελαχιστο κανα χιλιαρικο, το μεγιστο δεν υπαρχει. συν κοστη για νεο σπιτι, συν κοστη διατηρησης σπιτιου απο ενα μονο εισοδημα, και ας μην παμε στα παιδια.

με μισθους κατω απο χιλιαρικο, την πουτσισες.
Ας βρει συγκάτοικο. Πρέπει να είναι με κάποια που δεν αντέχει να βλέπει, για να μη δώσει το χιλιάρικο; Σε ψυχίατρο θα τα φάει στο τέλος.
δεν πας να παρεις ενα τρικιλο παγωτο να ανεβασεις ταινια με σμιθ κ μεντες να ερθεις στα ισα σου κ να επανελθεις ;
Αυτό κάνει η γυναίκα σου, για να σ'αντέξει;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 01 Οκτ 2020, 18:05

Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:59
εχω
θα κανεις κατι γ αυτο ;
κάνω.σου χαλάω την πόζα όταν παριστάνεις τον σοφό μπονβιβερά που κυνηγάνε η γκόμενες,καρμίρη άζωε συνταξιούχε

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 01 Οκτ 2020, 18:07

Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 18:00
Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:58
Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:56


Ας βρει συγκάτοικο. Πρέπει να είναι με κάποια που δεν αντέχει να βλέπει, για να μη δώσει το χιλιάρικο; Σε ψυχίατρο θα τα φάει στο τέλος.
δεν πας να παρεις ενα τρικιλο παγωτο να ανεβασεις ταινια με σμιθ κ μεντες να ερθεις στα ισα σου κ να επανελθεις ;
Αυτό κάνει η γυναίκα σου, για να σ'αντέξει;
οχι
αρκειται σε μισοκιλη μονο στρατσιατελα δεν ειναι ακομα βαρια περιπτωση
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 01 Οκτ 2020, 18:07

Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:37
Naida έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:26
Γιάννης έγραψε:
01 Οκτ 2020, 16:57


Όχι. Απλά δεν θα εκπλαγώ καθόλου αν συμβεί το αντίστροφο.
Τότε αυτό που λέει και η Σέσιλ. Γιατί παραμένεις;
Όχι εσύ προσωπικά. Γενικά μιλάω.
μια γενικοτερη μαντεψια.

επειδη βολευει. κατα βαση οικονομικα, αλλα και κοινωνικα. και που να τρεχεις τωρα σε τετοια ηλικια να γκομενιζεις, κλπ.

σε σπανιες περιπτωσεις, για τα παιδια. κρινουν οτι αν χωρισουν αυτο θα ειναι κακο για τα παιδια. μπορει και να εχουν δικιο. :102:

Αφού σας τα τρώνε τα λεφτά πως βολεύει οικονομικά; επίσης γκομενισμα αφου πέφτει εντός γάμου συνήθως, όταν είσαι ελεύθερος ακόμα καλύτερα δεν θα είναι; κι άλλη ψυχολογία που δεν θα έχεις γκρίνια, μιζέρια κτλ
Και εγώ σαφέστατα είμαι υπέρ του να μεγαλώνει ένα παιδί και με τους δυο γονείς μαζί σαν οικογένεια, ωστόσο το να είναι ένα ζευγάρι που μόνιμα τσακώνεται, που μόλις στρίψει ο ένας την πλάτη σστον άλλον να πέφτουν η μούντζα.
Δεν μιλάω προσωπικά μιλάω γενικά.
Γιάννης έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:49
Naida έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:26
Γιάννης έγραψε:
01 Οκτ 2020, 16:57


Όχι. Απλά δεν θα εκπλαγώ καθόλου αν συμβεί το αντίστροφο.
Τότε αυτό που λέει και η Σέσιλ. Γιατί παραμένεις;
Όχι εσύ προσωπικά. Γενικά μιλάω.
Δεν έχω λόγο να χωρίσω.

Αφενός μεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη στην κοινή μας ικανότητα να παράγουμε και να διαχειριζόμαστε χρήμα.

Αφετέρου δε, αυτή τη στιγμή το κόστος ενδεχόμενου χωρισμού είναι πολλαπλάσιο από το κόστος παραμονής.

Απλά πράγματα, σχέση που στηρίζεται σε συμπαγή θεμέλια, όχι σε συναισθηματικές ψευδαισθήσεις. Άλλωστε και η ηλικία μας δεν επιτρέπει τέτοιες πολυτέλειες.
Κάτσε βρε συ, είσαι με έναν άνθρωπο που δεν γουστάρεις, δεν αντέχεις, σου τρώει τα λεφτά, δεν κάνεις σεξ μαζί της, δεν γκομενιζεις καν και λες θα σου κοστίσει ο χωρισμος; σε τι; χρηματικά; από τη στιγμή που θα ξεφορτωθείς τη γυναίκα θα σου μένουν κιολας από πάνω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Οκτ 2020, 18:07

Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:56
Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:55

το ελαχιστο κανα χιλιαρικο, το μεγιστο δεν υπαρχει. συν κοστη για νεο σπιτι, συν κοστη διατηρησης σπιτιου απο ενα μονο εισοδημα, και ας μην παμε στα παιδια.

με μισθους κατω απο χιλιαρικο, την πουτσισες.
Ας βρει συγκάτοικο. Πρέπει να είναι με κάποια που δεν αντέχει να βλέπει, για να μη δώσει το χιλιάρικο; Σε ψυχίατρο θα τα φάει στο τέλος.
δεν την (η τον, παιζει και αναποδα, ειπαμε) βλεπει.
οι αντρες στη δουλεια η στα καφενεια, οι γυναικες δουλεια η κομμωτηρια, η οτι τελοσπαντων κανει καθενας, και καταληγουν να βλεπονται μιση ωρα τη μερα, και ειναι ολοι ευχαριστημενοι με αυτο.
δε λεω οτι ειναι σωστο η λαθος, λεω οτι συμβαινει. και αν αυτοι βολευονται, στους υπολοιπους δεν μας πεφτει λογος. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 01 Οκτ 2020, 18:08

nowhere έγραψε:
01 Οκτ 2020, 18:05
Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:59
εχω
θα κανεις κατι γ αυτο ;
κάνω.σου χαλάω την πόζα όταν παριστάνεις τον σοφό μπονβιβερά που κυνηγάνε η γκόμενες,καρμίρη άζωε συνταξιούχε
να αναλαβεις κ την διορθωση των ορθογραφικων λαθων μου :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Οκτ 2020, 18:10

Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 18:07
Cecily Anne έγραψε:
01 Οκτ 2020, 18:00
Αγις έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:58


δεν πας να παρεις ενα τρικιλο παγωτο να ανεβασεις ταινια με σμιθ κ μεντες να ερθεις στα ισα σου κ να επανελθεις ;
Αυτό κάνει η γυναίκα σου, για να σ'αντέξει;
οχι
αρκειται σε μισοκιλη μονο στρατσιατελα δεν ειναι ακομα βαρια περιπτωση
Το φανταστήκαμε από τις συμβουλές σου ότι κάτι τέτοιο θα συνέβαινε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΜΕΤΑΞΎ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΣΥΖΗΓΩΝ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 01 Οκτ 2020, 18:11

Naida έγραψε:
01 Οκτ 2020, 18:07
Ασέβαστος έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:37
Naida έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:26


Τότε αυτό που λέει και η Σέσιλ. Γιατί παραμένεις;
Όχι εσύ προσωπικά. Γενικά μιλάω.
μια γενικοτερη μαντεψια.

επειδη βολευει. κατα βαση οικονομικα, αλλα και κοινωνικα. και που να τρεχεις τωρα σε τετοια ηλικια να γκομενιζεις, κλπ.

σε σπανιες περιπτωσεις, για τα παιδια. κρινουν οτι αν χωρισουν αυτο θα ειναι κακο για τα παιδια. μπορει και να εχουν δικιο. :102:

Αφού σας τα τρώνε τα λεφτά πως βολεύει οικονομικά; επίσης γκομενισμα αφου πέφτει εντός γάμου συνήθως, όταν είσαι ελεύθερος ακόμα καλύτερα δεν θα είναι; κι άλλη ψυχολογία που δεν θα έχεις γκρίνια, μιζέρια κτλ
Και εγώ σαφέστατα είμαι υπέρ του να μεγαλώνει ένα παιδί και με τους δυο γονείς μαζί σαν οικογένεια, ωστόσο το να είναι ένα ζευγάρι που μόνιμα τσακώνεται, που μόλις στρίψει ο ένας την πλάτη σστον άλλον να πέφτουν η μούντζα.
Δεν μιλάω προσωπικά μιλάω γενικά.
Γιάννης έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:49
Naida έγραψε:
01 Οκτ 2020, 17:26


Τότε αυτό που λέει και η Σέσιλ. Γιατί παραμένεις;
Όχι εσύ προσωπικά. Γενικά μιλάω.
Δεν έχω λόγο να χωρίσω.

Αφενός μεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη στην κοινή μας ικανότητα να παράγουμε και να διαχειριζόμαστε χρήμα.

Αφετέρου δε, αυτή τη στιγμή το κόστος ενδεχόμενου χωρισμού είναι πολλαπλάσιο από το κόστος παραμονής.

Απλά πράγματα, σχέση που στηρίζεται σε συμπαγή θεμέλια, όχι σε συναισθηματικές ψευδαισθήσεις. Άλλωστε και η ηλικία μας δεν επιτρέπει τέτοιες πολυτέλειες.
Κάτσε βρε συ, είσαι με έναν άνθρωπο που δεν γουστάρεις, δεν αντέχεις, σου τρώει τα λεφτά, δεν κάνεις σεξ μαζί της, δεν γκομενιζεις καν και λες θα σου κοστίσει ο χωρισμος; σε τι; χρηματικά; από τη στιγμή που θα ξεφορτωθείς τη γυναίκα θα σου μένουν κιολας από πάνω.
πολυ ενδιαφερον αν σκεφτουμε πως υπολογιζες ποσο χρημα θα γλυτωνεις απο τα εξοδα του σπιτιου με την προταση συγκατοικησης κ ξερογλυφοσουν
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών