Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 05 Οκτ 2019, 23:52

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
04 Οκτ 2019, 18:05

πέθανε απο γειρατιά
*γηρατειά

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 07 Οκτ 2019, 02:43

vantono έγραψε:
04 Οκτ 2019, 16:00
Γλυκούλι αλλα απ τις τοπ χαζές ράτσες. Εχει μια ξαδέρφη μου, και το μονο που κανει ειναι να αραζει σε ενα καναπε,να γλειφει τα παπαρια του και να κοιμαται ανασκελα.
Αν ελιωνε και καλώδια/λάστιχα, οι συνειρμοι θα ηταν αναποφευκτοι...
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 07 Οκτ 2019, 02:51

the comet the course the tail έγραψε:
04 Οκτ 2019, 18:04
για ποιο λόγο να βάλει κανείς τέτοιο μπελά στο κεφάλι του; σκύλο; σοβαρά; (εξαιρείται το αγαπημένο μου μπιζέλι).


Ειναι σκύλος το μπιζέλι ; :-?:-?:-?:-?
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 07 Οκτ 2019, 02:53

Sid Vicious έγραψε:
04 Οκτ 2019, 17:44
Nero έγραψε:
04 Οκτ 2019, 17:41
Sid Vicious έγραψε:
04 Οκτ 2019, 17:39


Αν δε το έχεις δεν θα σε βοηθήσει το σκυλάκι, πάλι εδώ θα την βγάζεις να παριστάνεις τον ιστορικό.
θες να μου πεις ποιο είναι το πρόβλημά σου μήπως και και το λύσουμε;
Που είδες κάποιο πρόβλημα; Μια χαλαρή συμβουλή δώσαμε, ευχαριστώ Κύριε Σιντ να λες
Ευχαριστούμε κυριε Σκατόψυχε είναι το ορθον...
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 07 Οκτ 2019, 03:00

Πάνας έγραψε:
05 Οκτ 2019, 19:38
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ έγραψε:
05 Οκτ 2019, 17:55
Πάνας έγραψε:
05 Οκτ 2019, 16:03


Έχεις 80% περισσότερες πιθανότητες να σου μιλήσει μια γυναίκα όταν έχει βγάλει βόλτα το σκυλάκι της. Το έκφυλες από που το συμπέρανες;

Ε και μονο που την βρισκουνε να σερνουνε μια ψυχη με το λουρί περα δώθε...

Μην μου πεις οτι δεν εχεις προσεξει με τι άγρια χαρά λενε τις προσταγές σήκω-κάτσε....αγαλλιάζει η σαδομαζό ψυχούλα τους....
:bored: Τα πιστεύεις αυτά που γράφεις; Τώρα αν είχες καμιά περίεργη εμπειρία έχω να πω: "παντού τα πάντα".

Ακομα να καταλάβω....βοήθα...παντου τα παντα???
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Οκτ 2019, 12:34

Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ έγραψε:
07 Οκτ 2019, 03:00
Πάνας έγραψε:
05 Οκτ 2019, 19:38
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ έγραψε:
05 Οκτ 2019, 17:55


Ε και μονο που την βρισκουνε να σερνουνε μια ψυχη με το λουρί περα δώθε...

Μην μου πεις οτι δεν εχεις προσεξει με τι άγρια χαρά λενε τις προσταγές σήκω-κάτσε....αγαλλιάζει η σαδομαζό ψυχούλα τους....
:bored: Τα πιστεύεις αυτά που γράφεις; Τώρα αν είχες καμιά περίεργη εμπειρία έχω να πω: "παντού τα πάντα".

Ακομα να καταλάβω....βοήθα...παντου τα παντα???
Πρώτα απ' όλα δεν σέρνουν την ψυχή με το λουρί αλλά η ψυχή τους σέρνει. :003:

Γενικά καταλαβαίνω τους ανθρώπους που έχουν αποκοπεί από την φύση. Το λέω αυτό γιατί για χιλιάδες χρόνια άνθρωποι και σκύλοι είναι μαζί και βοηθάει ο ένας τον άλλο..

Όσον αφορά το παντού τα πάντα εννοώ ότι ναι υπάρχουν άνθρωποι που κακοποιούν τα ζώα και βγάζουν όλο τον φασισμό που κρύβουν επάνω τους.... η βόλτα όμως έξω από τον χώρο του δεν είναι κάποιο βασανιστήριο αλλά η μεγαλύτερη χαρά του σκύλου.
Το να του πεις να κάνει κάτι, είναι η χαρά του γιατί το κάνετε "μαζί"...

Θες εκπαίδευση πάντως για να εξοικειωθείς με την φύση, σίγουρα μεγάλωσες σε πολυκατοικία που σφουγγάριζαν την είσοδο δύο φορές την μέρα με χλωρίνη.
the end

the comet the course the tail

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 07 Οκτ 2019, 21:20

Πάνας έγραψε:
07 Οκτ 2019, 12:34

Γενικά καταλαβαίνω τους ανθρώπους που έχουν αποκοπεί από την φύση. Το λέω αυτό γιατί για χιλιάδες χρόνια άνθρωποι και σκύλοι είναι μαζί και βοηθάει ο ένας τον άλλο..
:smt018

τι λε ρε φίλε Πάνα. από χωριό είμαι γι' αυτό δεν την παλεύω με τα σκυλιά. πέφτεις να κοιμηθείς το βράδυ και αρχίζουν όλα μαζί να γαβγίζουν, δεμένα και λυτά. ειδικά αυτά που τα αμολάνε ή τα δένουν σε μια αυλή, όσα δλδ έχουν αφεντικό, είναι τα χειρότερα. δεν ξέρω τι παθαίνουν. την βλέπουν φύλακες; έχουν τόσο ανεπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης και τους καθήκοντος προς το αφεντικό, προς τον χώρο τους, που γίνονται μεγάλοι σπαζοκλαμπάνιες. γάτα περάσει, γαβ-γαβ, άνθρωπος περάσει, γαβ-γαβ, αμάξι περάσει, γαβ-γαβ.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Οκτ 2019, 21:25

the comet the course the tail έγραψε:
07 Οκτ 2019, 21:20
Πάνας έγραψε:
07 Οκτ 2019, 12:34

Γενικά καταλαβαίνω τους ανθρώπους που έχουν αποκοπεί από την φύση. Το λέω αυτό γιατί για χιλιάδες χρόνια άνθρωποι και σκύλοι είναι μαζί και βοηθάει ο ένας τον άλλο..
:smt018

τι λε ρε φίλε Πάνα. από χωριό είμαι γι' αυτό δεν την παλεύω με τα σκυλιά. πέφτεις να κοιμηθείς το βράδυ και αρχίζουν όλα μαζί να γαβγίζουν, δεμένα και λυτά. ειδικά αυτά που τα αμολάνε ή τα δένουν σε μια αυλή, όσα δλδ έχουν αφεντικό, είναι τα χειρότερα. δεν ξέρω τι παθαίνουν. την βλέπουν φύλακες; έχουν τόσο ανεπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης και τους καθήκοντος προς το αφεντικό, προς τον χώρο τους, που γίνονται μεγάλοι σπαζοκλαμπάνιες. γάτα περάσει, γαβ-γαβ, άνθρωπος περάσει, γαβ-γαβ, αμάξι περάσει, γαβ-γαβ.
Χέσε μέσα είναι η κατάσταση... εγώ το βράδυ άκουγα τα λιοντάρια στον ζωολογικό της Φιλαδέλφειας και πεταγόμουν από τον ύπνο, έβλεπα ότι είχα πάει σαφάρι και με στρίμωξαν χωρίς όπλο. Τα σκυλάκια δεν με πειράζουν και έχουμε πολλά εδώ.
Ξέρεις πως ακούγονται καλοκαίρι 3 την νύχτα στην ησυχία; 1,5 χιλ μακρυά ήταν τα σκασμένα...
the end

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 07 Οκτ 2019, 22:17

Ο [42] ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΟΛΟΚΟΥΛΤΟΥΡΕ ΣΤΑΧΤΕΣ ΤΟΥ
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 10 Οκτ 2019, 19:05

Nero έγραψε:
04 Οκτ 2019, 15:43
Για υιοθεσία, αλλά και η ενοικίαση είναι συζητήσιμη

συ δεν ήθελες κουνελάκι;

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 10 Οκτ 2019, 19:13

the comet the course the tail έγραψε:
07 Οκτ 2019, 21:20
Πάνας έγραψε:
07 Οκτ 2019, 12:34

Γενικά καταλαβαίνω τους ανθρώπους που έχουν αποκοπεί από την φύση. Το λέω αυτό γιατί για χιλιάδες χρόνια άνθρωποι και σκύλοι είναι μαζί και βοηθάει ο ένας τον άλλο..
:smt018

τι λε ρε φίλε Πάνα. από χωριό είμαι γι' αυτό δεν την παλεύω με τα σκυλιά. πέφτεις να κοιμηθείς το βράδυ και αρχίζουν όλα μαζί να γαβγίζουν, δεμένα και λυτά. ειδικά αυτά που τα αμολάνε ή τα δένουν σε μια αυλή, όσα δλδ έχουν αφεντικό, είναι τα χειρότερα. δεν ξέρω τι παθαίνουν. την βλέπουν φύλακες; έχουν τόσο ανεπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης και τους καθήκοντος προς το αφεντικό, προς τον χώρο τους, που γίνονται μεγάλοι σπαζοκλαμπάνιες. γάτα περάσει, γαβ-γαβ, άνθρωπος περάσει, γαβ-γαβ, αμάξι περάσει, γαβ-γαβ.
Όσοναφορά τα σκυλάκια με αφεντικό αυτό συμβαίνει γιατί μάλλον είναι αρχίδι και ανίκανος στο να φρονίσει ένα ζωντανό. Παίρνουν σκυλάκια χωρις να τα μαθαίνουν τρόπους όπως πολλές φορές συμβαίνει με γονείς που δεν μαθαίνουν τρόπους στα παιδιά τους. Βγάζουν έξω τα σκυλάκια για βόλτα και δεν μαζεύουν τις ακαθαρσίες. Δεν είναι έτσι, κανείς δεν σε υποχρεώνει να πάρει ζωάκι αλλά εφόσον πάρεις εχεις αναλάβει την ευθύνη να το φρονίζεις κιόλας.
Επίσης μεγάλο μέρος τωνα δεσποτων είναι από ανεύθυνουν ιδιοκτήτες που παίρνουν χωρις πολυ σκέψη για τους ίδιους ή δώρο για τη γκομενα ή τα παιδιά κουταβάκια που είναι χαριτωμένα και όταν μεγαλώσουν και πιάνουν χώρο τα αφήνουν αδέσποτα. Όταν, λοιπόν πάρει κάποιος κάποιο ζωντανό να σκεφτεί πως θα έχει υπο την μεριμνα του ένα παιδάκι για 10-20 χρόνια όσο ζήσει.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8128
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Οκτ 2019, 23:19

vantono έγραψε:
04 Οκτ 2019, 16:00
Γλυκούλι αλλα απ τις τοπ χαζές ράτσες. Εχει μια ξαδέρφη μου, και το μονο που κανει ειναι να αραζει σε ενα καναπε,να γλειφει τα παπαρια του και να κοιμαται ανασκελα. Και στη βολτα ρεταρντάρει αλλοκοτα,παει ζιγκ-ζαγκ.

.

Πές τε αυτουνού τού Νέρου ότι η Ψυχολογία σκύλων......

λέει γιά τά μπουλτόκια ότι έχουν ΑΔΙΑΦΟΡΗ Ψυχολογία...... :hebit::102:

Στά ρχίδια τους όλα σού λέει.....

'Α--χαρα..... χωρίς χάρη δηλαδή καί στή φάτσα καί στή "ψυχή"......

Μά τόσες κ τόσες ράτσες.....νά διαλέγεις μπουλτόκι..... :e040:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68186
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψάχνω γαλλικό μπουλντόγκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Οκτ 2019, 16:34

Fluffy έγραψε:
10 Οκτ 2019, 19:13
the comet the course the tail έγραψε:
07 Οκτ 2019, 21:20
Πάνας έγραψε:
07 Οκτ 2019, 12:34

Γενικά καταλαβαίνω τους ανθρώπους που έχουν αποκοπεί από την φύση. Το λέω αυτό γιατί για χιλιάδες χρόνια άνθρωποι και σκύλοι είναι μαζί και βοηθάει ο ένας τον άλλο..
:smt018

τι λε ρε φίλε Πάνα. από χωριό είμαι γι' αυτό δεν την παλεύω με τα σκυλιά. πέφτεις να κοιμηθείς το βράδυ και αρχίζουν όλα μαζί να γαβγίζουν, δεμένα και λυτά. ειδικά αυτά που τα αμολάνε ή τα δένουν σε μια αυλή, όσα δλδ έχουν αφεντικό, είναι τα χειρότερα. δεν ξέρω τι παθαίνουν. την βλέπουν φύλακες; έχουν τόσο ανεπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης και τους καθήκοντος προς το αφεντικό, προς τον χώρο τους, που γίνονται μεγάλοι σπαζοκλαμπάνιες. γάτα περάσει, γαβ-γαβ, άνθρωπος περάσει, γαβ-γαβ, αμάξι περάσει, γαβ-γαβ.
Όσοναφορά τα σκυλάκια με αφεντικό αυτό συμβαίνει γιατί μάλλον είναι αρχίδι και ανίκανος στο να φρονίσει ένα ζωντανό. Παίρνουν σκυλάκια χωρις να τα μαθαίνουν τρόπους όπως πολλές φορές συμβαίνει με γονείς που δεν μαθαίνουν τρόπους στα παιδιά τους. Βγάζουν έξω τα σκυλάκια για βόλτα και δεν μαζεύουν τις ακαθαρσίες. Δεν είναι έτσι, κανείς δεν σε υποχρεώνει να πάρει ζωάκι αλλά εφόσον πάρεις εχεις αναλάβει την ευθύνη να το φρονίζεις κιόλας.
Επίσης μεγάλο μέρος τωνα δεσποτων είναι από ανεύθυνουν ιδιοκτήτες που παίρνουν χωρις πολυ σκέψη για τους ίδιους ή δώρο για τη γκομενα ή τα παιδιά κουταβάκια που είναι χαριτωμένα και όταν μεγαλώσουν και πιάνουν χώρο τα αφήνουν αδέσποτα. Όταν, λοιπόν πάρει κάποιος κάποιο ζωντανό να σκεφτεί πως θα έχει υπο την μεριμνα του ένα παιδάκι για 10-20 χρόνια όσο ζήσει.
Σωστός σε όλα. Τόσο για τις ακαθαρσίες (εδώ τι να πεις) όσο και για την αφελή καλή διάθεση. Παίρνει ο άλλος ένα κουτάβι, του βάζει έναν φιόγκο και το κάνει δώρο στο παιδί του ή τη φίλη του (που δεν είχαν στο παρελθόν σχέση με φροντίδα ζώων) λες και είναι ψεύτικο κουκλάκι. Και το θεωρεί πολύ χαριτωμένο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών