Μεγάλη έρευνα της sirina

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Nero

Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Οκτ 2019, 16:11

Σύμφωνα με έρευνα εταιρίας παραγωγής ερωτικών ταινιών μετά την Καλαμάτα ακολουθεί η Πάτρα - Ποιες ηλικίες βλέπουν περισσότερο αισθησιακές ταινίες - Ποιες είναι οι πιο δημοφιλείς Ελληνίδες πορνοστάρ
Πρωταθλήτρια στη θέαση ερωτικών ταινιών είναι η Καλαμάτα, σύμφωνα με έρευνα της εταιρίας παραγωγής ερωτικών ταινιών Sirina!

Μετά την Καλαμάτα ακολουθεί η Πάτρα ενώ τρίτη και...καταϊδρωμένη κατατάσσεται η Αθήνα.

Ποιες ηλικίες βλέπουν περισσότερο αισθησιακές ταινίες; Ποιες είναι οι πιο δημοφιλείς Ελληνίδες πόρνοσταρ; Ποιο είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα που αντιμετωπίζουν οι άνδρες κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων;

Όλες οι παραπάνω πληροφορίες καταγράφηκαν στον σκληρό δίσκο της εταιρίας παραγωγής ερωτικών ταινιών του Δημήτρη Σειρηνάκη και πρόκειται για στοιχεία που προέκυψαν από την επισκεψιμότητα στο web site της εταιρίας, των «νοικιασμένων» ταινιών μέσα από το τηλεοπτικό κανάλι της Sirina στη συνδρομητική τηλεόραση, από τα τηλεφωνήματα και από τα mail που στέλνει ο απλός κόσμος.



Βάσει της επισκεψιμότητας λοιπόν στο web site της Sirina, προκύπτει το συμπέρασμα ότι, Οι ηλικίες (άνδρες-γυναίκες) που δείχνουν μεγαλύτερη προτίμηση στη θέαση των συγκεκριμένων ταινιών είναι η κατηγορία 25-34 σε ποσοστό 33,5%, ακολουθεί η κατηγορία 18-24 σε ποσοστό 27,5% ενώ στη τρίτη θέση είναι οι ηλικίες 35-44 σε ποσοστό 12,5%.

Όσον αφορά στα ποσοστά επισκεψιμότητας μεταξύ ανδρών και γυναικών, η διαφορά δεν κρίνεται χαοτική, καθώς το 33% αφορά σε γυναίκες και το υπόλοιπο 67% σε άνδρες με τη μέση διάρκεια θέασης να είναι 21 λεπτά.

Να σημειωθεί ότι το 66% ανδρών και γυναικών προτιμά να βλέπει ερωτικές ταινίες το μεσημέρι μεταξύ14.00 και 16.00, ενώ το ποσοστό που βλέπει ταινίες το βράδυ μεταξύ 20.00-24.00 ανέρχεται στο 40,73%.

Ποιος είναι ο πιο δημοφιλής μήνας θέασης της Sirina; Μα φυσικά ο Αύγουστος, γιατί, όπως εξηγεί στο protothema.gr ο Δημήτρης Σειρηνάκης, είναι ο μήνας που οι άντρες «παρκάρουν» τις οικογένειες τους στα εξοχικά τους και πηγαινοέρχονται τα Σαββατοκύριακα με αποτέλεσμα τις καθημερινές να ... ανεβαίνει κατακόρυφα η τηλεθέαση.

Στην κατηγορία, Πιο δημοφιλή Ελληνίδα πορνοσταρ, στη πρώτη θέση φιγουράρει το όνομα της Μαρίας Αλεξάνδρου, δεύτερη έρχεται η Τζούλια Αλεξανδράτου και 8η η Μαριάννα Ντούβλη.

Ένα ακόμη γαργαλιστικό στοιχείο αφορά στο 95% των ανδρών σε casting που αντιμετωπίζουν πρόβλημα στύσης κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων ενώ αντίθετα των 97% των γυναικών ανταποκρίνεται με επιτυχία.

Ακόμη, το 71% των πρωταγωνιστών δηλώνει απόλυτα ικανοποιημένο από το σεξ, κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων.

Η μεγαλύτερη σε διάρκεια σεξουαλική πράξη είναι 12 ώρες και το ρεκόρ κατέχει ένας ηθοποιός που τον αποκαλούν ...μικρό Νικόλα. Μάλλον λόγω της ηλικίας του και όχι εξαιτίας των προσόντων του. Στις γυναίκες των ρεκόρ οργασμών κρατά επάξια η «Κατερίνα» με 29 οργασμούς.

Στο ερώτημα τι καταναλώνετε από τους πορνοστάρ περισσότερο πριν απο κάθε γεύμα, φαίνεται πως αγαπημένο σνακ είναι η μπανάνα, ακολουθεί το γιαούρτι με μέλι και η μπάρα δημητριακών, ενώ καταναλώνονται ακόμη ενεργειακά ποτά και καφέ espresso προφανώς για μεγαλύτερη διάρκεια.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

https://www.protothema.gr/greece/articl ... in-ellada/
μιλάει η επιστήμη τώρα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 15 Οκτ 2019, 16:15

Μεγάλη εταιρεία, κομβικής σημασίας για την οικονομία της χώρας.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 15 Οκτ 2019, 16:26

Έχω λιώσει στην τσόντα, σε αυτήν την sirina δεν έχω μπει ποτέ
Κλασσικά διαφήμιση κάνουν

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9967
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 15 Οκτ 2019, 16:35

Ώρες αιχμής 14:00-16:00 :-?
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 15 Οκτ 2019, 16:43

vagabondo έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:35
Ώρες αιχμής 14:00-16:00 :-?
μετα τη δουλεια μια μαλακια και υπνο .

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48477
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Οκτ 2019, 16:44

Φανταστείτε υπόθεση τσόντας, να μαλλώνουν οι ιδιοκτήτες μιας εταιρίας, και να πηγαίνει ο Μπουμπούκος ως υπουργός να σώσει την εταιρία (όπως έσωσε την Κρέτα Φάρμς).
Τίτλος ταινίας Κρητικό Λουκάνικο.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Κεντροδεξιός Ψάλτης
Δημοσιεύσεις: 1790
Εγγραφή: 08 Σεπ 2019, 19:55

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεντροδεξιός Ψάλτης » 15 Οκτ 2019, 16:44

jason έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:26
Έχω λιώσει στην τσόντα, σε αυτήν την sirina δεν έχω μπει ποτέ
Κλασσικά διαφήμιση κάνουν
Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και εγώ.Δεν έχω ακούσει κανέναν να βλέπει τσόντες στην Σιρίνα

Άβαταρ μέλους
Κεντροδεξιός Ψάλτης
Δημοσιεύσεις: 1790
Εγγραφή: 08 Σεπ 2019, 19:55

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεντροδεξιός Ψάλτης » 15 Οκτ 2019, 16:45

Kauldron έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:44
Φανταστείτε υπόθεση τσόντας, να μαλλώνουν οι ιδιοκτήτες μιας εταιρίας, και να πηγαίνει ο Μπουμπούκος ως υπουργός να σώσει την εταιρία (όπως έσωσε την Κρέτα Φάρμς).
Τίτλος ταινίας Κρητικό Λουκάνικο.
Μπορεί να γυριστεί και μία στο ροζ ξενοδοχείο του Μιχαλολιάκου.

Nero

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Οκτ 2019, 16:47

Kauldron έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:44
Φανταστείτε υπόθεση τσόντας, να μαλλώνουν οι ιδιοκτήτες μιας εταιρίας, και να πηγαίνει ο Μπουμπούκος ως υπουργός να σώσει την εταιρία (όπως έσωσε την Κρέτα Φάρμς).
Τίτλος ταινίας Κρητικό Λουκάνικο.
Φαντασιώνεσαι τον μπουμπουκο σε τσόντα....οκ, ιδιαίτερο γούστο μεν αλλά δεν μπορώ να κρίνω. Μερακλής :)

aspergillus
Δημοσιεύσεις: 1603
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 18:12

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aspergillus » 15 Οκτ 2019, 16:50

Nero έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:11
Ποιος είναι ο πιο δημοφιλής μήνας θέασης της Sirina; Μα φυσικά ο Αύγουστος, γιατί, όπως εξηγεί στο protothema.gr ο Δημήτρης Σειρηνάκης, είναι ο μήνας που οι άντρες «παρκάρουν» τις οικογένειες τους στα εξοχικά τους και πηγαινοέρχονται τα Σαββατοκύριακα με αποτέλεσμα τις καθημερινές να ... ανεβαίνει κατακόρυφα η τηλεθέαση.
:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48477
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Οκτ 2019, 16:51

Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:45
Kauldron έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:44
Φανταστείτε υπόθεση τσόντας, να μαλλώνουν οι ιδιοκτήτες μιας εταιρίας, και να πηγαίνει ο Μπουμπούκος ως υπουργός να σώσει την εταιρία (όπως έσωσε την Κρέτα Φάρμς).
Τίτλος ταινίας Κρητικό Λουκάνικο.
Μπορεί να γυριστεί και μία στο ροζ ξενοδοχείο του Μιχαλολιάκου.
Βρε με το που είπα για Μπουμπούκο αμέσως θίχτηκε. :smt005:
Και που να 'λεγα οτι στην τελική σκηνη, θα το λύνανε το θέμα μεταξύ τους, και ο Μπουμπούκος θα έβλεπε. :003:
Φαντασιώνεσαι τον μπουμπουκο σε τσόντα....οκ, ιδιαίτερο γούστο μεν αλλά δεν μπορώ να κρίνω. Μερακλής :)
Νάτος κι ο άλλος. :smt005:
Δεν είπα οτι θα συμμετέχει, αλλά εντάξει, αφού το θέτεις εσύ, ο,τι πεί ο πελάτης.

Τί να γίνει, αφού έχουμε τόσα πολλά μπουμπουκιστήρια, πρέπει να τα λάβουμε υπόψη.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Nero

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Οκτ 2019, 16:54

Kauldron έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:51
Φαντασιώνεσαι τον μπουμπουκο σε τσόντα....οκ, ιδιαίτερο γούστο μεν αλλά δεν μπορώ να κρίνω. Μερακλής :)
Νάτος κι ο άλλος. :smt005:
Δεν είπα οτι θα συμμετέχει, αλλά εντάξει, αφού το θέτεις εσύ, ο,τι πεί ο πελάτης.

Τί να γίνει, αφού έχουμε τόσα πολλά μπουμπουκιστήρια, πρέπει να τα λάβουμε υπόψη.
βρε όπως θες. Δικιά σου είναι η φαντασίωση, εγώ θα στη χαλάσω;

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48477
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Οκτ 2019, 16:57

Nero έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:54
Kauldron έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:51
Φαντασιώνεσαι τον μπουμπουκο σε τσόντα....οκ, ιδιαίτερο γούστο μεν αλλά δεν μπορώ να κρίνω. Μερακλής :)
Νάτος κι ο άλλος. :smt005:
Δεν είπα οτι θα συμμετέχει, αλλά εντάξει, αφού το θέτεις εσύ, ο,τι πεί ο πελάτης.

Τί να γίνει, αφού έχουμε τόσα πολλά μπουμπουκιστήρια, πρέπει να τα λάβουμε υπόψη.
βρε όπως θες. Δικιά σου είναι η φαντασίωση, εγώ θα στη χαλάσω;
Εγώ τα φαντασιώνομαι, ή ο κάθε άντερ και αρκετοί άλλοι νοδούκοι, που λένε "σας γαμάει", "να ο μπαμπάς σας", κλπ? Εγώ πάω να καλύψω ένα κενό της αγοράς. Και όπως φαίνεται έχει απήχηση.
Έχω λιώσει στην τσόντα, σε αυτήν την sirina δεν έχω μπει ποτέ
Κλασσικά διαφήμιση κάνουν
Πράγματι. Θα 'λεγα να επικεντρώσουν στα parody. Ειδικά στην Ελλάδα έχει υλικό. :lol:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Οκτ 2019, 10:38

vagabondo έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:35
Ώρες αιχμής 14:00-16:00 :-?
το καλυτερο χαλαρωτικο μετα την εργασιακη καταπονηση (ειδικα αν εισαι σε δουλεια με γυναικα αφεντικο-σε εργασιακο περιβαλλον με πολλες γυναικες) :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μεγάλη έρευνα της sirina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2019, 17:54

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Οκτ 2019, 10:38
vagabondo έγραψε:
15 Οκτ 2019, 16:35
Ώρες αιχμής 14:00-16:00 :-?
το καλυτερο χαλαρωτικο μετα την εργασιακη καταπονηση (ειδικα αν εισαι σε δουλεια με γυναικα αφεντικο-σε εργασιακο περιβαλλον με πολλες γυναικες) :102:
Έχεις γυναίκα αφεντικό Έθνι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών