Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 17 Οκτ 2019, 00:18

Ξημερώματα πέφτει στα πατώματα η λαίδη φαίνεται

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Οκτ 2019, 00:23

Σατανά
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23371
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 17 Οκτ 2019, 00:23

Naida έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:17
jason έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:15
Μελανιασμένα πόδια είδαμε
Στα γόνατα να τα λέμε όλα
Που σημαίνει ο snik βαράει ακοπα. Να τα λέμε κι αυτά.
που σημαίνει ότι δεν ειναι αρκετά τζεντλεμαν ο τύπος, ώστε να της προσφέρει ένα μαξιλαράκι να βάλει απο κάτω, τουλάχιστον :011: Αλλα οκ, τωρα χειμωνιάζει σιγά-σιγά και θα την γονατίζει στη φλοκάτη. :003:

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 17 Οκτ 2019, 00:33

Feindflug έγραψε:
16 Οκτ 2019, 23:09
klg έγραψε:
16 Οκτ 2019, 19:13
Καταλαβαίνω την αγανάκτιση δεδομένου ότι ο Σνικ είναι και καραγκιόζης και εμφανασιακά σαν σαλτιμπάγκος. Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της. Και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ τον μαλάκα τον Αργυρό σε καμία περίπτωση καλύτερο από τον Σνικ. Πιο εμφανίσημος; Σίγουρα. Αλλά δεν νομίζω ότι μια τέτοια γκόμενα, με το τεράστιο pool από potential ψωλές που έχει, την απασχολούν mundane πράγματα όπως το αν ο άλλος είναι εμφανίσημος με την κοινωνικά αποδεκτή έννοια, θα θέλει αυτόν που θα τη γαμήσει πιο άγρια και I bet money ότι ο Σνικ είναι πολύ πιο μπροστά από τον άλλον σε αυτόν τον τομέα.
Τύπε, ούτε η Καγιά δεν λέει τόσα αγγλικά σε μια παράγραφο.
Η Καγιά δεν περνάει το μισό χρόνο στο Seattle υποθέτω.
jason έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:09
klg έγραψε:
16 Οκτ 2019, 19:13
Καταλαβαίνω την αγανάκτιση δεδομένου ότι ο Σνικ είναι και καραγκιόζης και εμφανασιακά σαν σαλτιμπάγκος. Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της. Και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ τον μαλάκα τον Αργυρό σε καμία περίπτωση καλύτερο από τον Σνικ. Πιο εμφανίσημος; Σίγουρα. Αλλά δεν νομίζω ότι μια τέτοια γκόμενα, με το τεράστιο pool από potential ψωλές που έχει, την απασχολούν mundane πράγματα όπως το αν ο άλλος είναι εμφανίσημος με την κοινωνικά αποδεκτή έννοια, θα θέλει αυτόν που θα τη γαμήσει πιο άγρια και I bet money ότι ο Σνικ είναι πολύ πιο μπροστά από τον άλλον σε αυτόν τον τομέα.
Το θέμα είναι τι σημαίνει leverage, smv και mundane πράγματα
Μήπως είσαι ο σνικ τυπε;
SMV είναι το Sexual Market Value, τα υπόλοιπα καταλαβαίνεις είμαι σίγουρος τι σημαίνουν εκεί που τα διάβασες. Άμα ήμουν ο Σνικ, το λεξιλόγιό μου θα ήταν κάτι σαν { πουτάνες, black tar, γκάνια, γαμωτημανασου, κωλάρα }.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Οκτ 2019, 00:36

vantono έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:23
Naida έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:17
jason έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:15
Μελανιασμένα πόδια είδαμε
Στα γόνατα να τα λέμε όλα
Που σημαίνει ο snik βαράει ακοπα. Να τα λέμε κι αυτά.
που σημαίνει ότι δεν ειναι αρκετά τζεντλεμαν ο τύπος, ώστε να της προσφέρει ένα μαξιλαράκι να βάλει απο κάτω, τουλάχιστον :011: Αλλα οκ, τωρα χειμωνιάζει σιγά-σιγά και θα την γονατίζει στη φλοκάτη. :003:
No pain no gain :lol:

Άσε που οι μελανιτσες μένουν την επόμενη, πονάς και σου θυμίζουν τα της προηγούμενης :smt047
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 17 Οκτ 2019, 00:38

Ερμής έγραψε:
16 Οκτ 2019, 23:17
Naida έγραψε:
16 Οκτ 2019, 20:42
klg έγραψε:
16 Οκτ 2019, 19:13
Καταλαβαίνω την αγανάκτιση δεδομένου ότι ο Σνικ είναι και καραγκιόζης και εμφανασιακά σαν σαλτιμπάγκος. Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της. Και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ τον μαλάκα τον Αργυρό σε καμία περίπτωση καλύτερο από τον Σνικ. Πιο εμφανίσημος; Σίγουρα. Αλλά δεν νομίζω ότι μια τέτοια γκόμενα, με το τεράστιο pool από potential ψωλές που έχει, την απασχολούν mundane πράγματα όπως το αν ο άλλος είναι εμφανίσημος με την κοινωνικά αποδεκτή έννοια, θα θέλει αυτόν που θα τη γαμήσει πιο άγρια και I bet money ότι ο Σνικ είναι πολύ πιο μπροστά από τον άλλον σε αυτόν τον τομέα.
Έτσι δείχνει τουλάχιστον.
Ξέρεις πως τα φαινόμενα απατούν οπότε ποτέ δε ξέρεις.

Ρε σεις όλοι οι άλλοι που κραζετε τη συγκεκριμένη, λογικά θα της ρίχνατε και άκυρο αν σας κοζαρε πουθενά, έτσι δεν ειναι;

Μου θυμίζετε ένα συμφοιτητή που σε όλες έδινε βάση και κατω και κάποια στιγμή μετά από καιρό απραξίας εμφανίζεται με γκόμενά δίδυμη αδερφή της πρωτοψάλτη

Συμφωνώ εννοείται με βαντονο.
Πρώτον τα φαινόμενα δεν απατούν, μιλάμε για μια γκόμενα από ένα κωλοχώρι που έκανε καριέρα γιατί είναι μουνάρα, όχι γιατί δεν έχει πάτο το βάθος της κλασικής παιδείας της. Έπειτα εγώ δεν είπα ότι θα της έριχνα άκυρο, μουνάρα είναι, προφανώς και σε μια κατάσταση σαν αυτή που περιγράφεις θα μπαίναμε όλοι σε Daje mode. Το point είναι ότι μια χάρα κάνει και την γαμάει ο Σνικ, άμα περνάνε καλά γιατί όχι, ποιος θα έπρεπε να τη γαμάει, ο Terence Tao;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Οκτ 2019, 00:44

συμπερασματικα αλλη μια δικαιωση για τους mgtow :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23297
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 17 Οκτ 2019, 10:07

klg έγραψε:
17 Οκτ 2019, 00:38


Πρώτον τα φαινόμενα δεν απατούν, μιλάμε για μια γκόμενα από ένα κωλοχώρι που έκανε καριέρα γιατί είναι μουνάρα, όχι γιατί δεν έχει πάτο το βάθος της κλασικής παιδείας της. Έπειτα εγώ δεν είπα ότι θα της έριχνα άκυρο, μουνάρα είναι, προφανώς και σε μια κατάσταση σαν αυτή που περιγράφεις θα μπαίναμε όλοι σε Daje mode. Το point είναι ότι μια χάρα κάνει και την γαμάει ο Σνικ, άμα περνάνε καλά γιατί όχι, ποιος θα έπρεπε να τη γαμάει, ο Terence Tao;
μωρε οποιος θέλει ας τη γαμάει, τι με κόφτει;
Η ένσταση μου είναι οτι αρχίζουν όλοι το χώσιμο, εδω ακούστηκαν φωνές πως είναι και μπάζο. Αν τα είχε όμως με κανένα έντεχνο φελλό δε νομίζω να σηκωνόταν τόσο αυτή η είδηση (βασικά στο πχώρουμ το διάβασα, δε ξέρω αν όντως έχει παίξει τόσο).
ούτε εμένα μαρέσουν τα μούτρα του αλβανογυφτου αλλά αυτό είναι άσχετο με το θέμα. Σίγουρα τα προτιμώ πολύ περισσότερο απο κάτι τσακνήδες και κάτι μάλαμες
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8058
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 17 Οκτ 2019, 10:12

Η ουσία είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία. Λεφτά και αναγνωρισιμότητα να υπάρχουν και οι Ηλιάνες τούτου του ντουνιά είναι έτοιμες για όλα!!!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 17 Οκτ 2019, 10:15

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
17 Οκτ 2019, 10:12
Η ουσία είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία. Λεφτά και αναγνωρισιμότητα να υπάρχουν και οι Ηλιάνες τούτου του ντουνιά είναι έτοιμες για όλα!!!
:smt038:smt038
Σε συγχαιρω συντρολλε καλως ηρθες στην πραγματικοτητα.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23297
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 17 Οκτ 2019, 10:18

Αυτό συμβαίνει απο την εποχή του μπιγκ μπανγκ
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8058
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 17 Οκτ 2019, 10:18

plouf έγραψε:
17 Οκτ 2019, 10:15
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
17 Οκτ 2019, 10:12
Η ουσία είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία. Λεφτά και αναγνωρισιμότητα να υπάρχουν και οι Ηλιάνες τούτου του ντουνιά είναι έτοιμες για όλα!!!
:smt038:smt038
Σε συγχαιρω συντρολλε καλως ηρθες στην πραγματικοτητα.
:lol:

Το περίεργο θα ήταν να βλέπαμε τις Ηλιάνες τούτου του ντουνιά να διαλέγουν συντρόφους οικοδόμους, υδραυλικούς, δημοσίους υπαλλήλους, ιδιωτικούς υπαλλήλους και τα σχετικά.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8058
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 17 Οκτ 2019, 10:23

Ερμής έγραψε:
17 Οκτ 2019, 10:18
Αυτό συμβαίνει απο την εποχή του μπιγκ μπανγκ
Το ανθρώπινο είδος έχει εξελιχθεί από τότε. Οι Ηλιάνες πάλι όχι!!!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23297
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 17 Οκτ 2019, 10:30

ξαναλέω, λίγο με κόβει τι κάνει ο καθένας. Πιθανό να έχουν πει τα ίδια και για εμένα αλλά και για εσάς.
Δηλαδή με ποιον θα γουστάρατε να τα είχε;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8058
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 17 Οκτ 2019, 10:32

Ερμής έγραψε:
17 Οκτ 2019, 10:30
ξαναλέω, λίγο με κόβει τι κάνει ο καθένας.
Δηλαδή με ποιον θα γουστάρατε να τα είχε;
Ρε συ, στα τέτοια μας η συγκεκριμένη. Νοοτροπίες σχολιάζουμε.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών