Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23174
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Οκτ 2019, 17:26

Naida έγραψε:
16 Οκτ 2019, 14:38
vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 14:32
σούπερ δημήτριος έγραψε:
16 Οκτ 2019, 14:24

ούτε αυτόν τον ξέρω.τι διάολο.ρε σίγουρα είναι γνωστοί όλοι αυτοί?
Ενας κουκλεντές νεοσκυλάς (τραγούδια του αποκλείεται να μην εχει πιάσει το αυτί σου πουθενά, έστω φευγαλέα), αλλά τουλαχιστον τοπ εμφανισιακά ο τύπος, άξιος για κείνη και εκεινη άξια για αυτον
Εικόνα

Καμια σχέση με αυτο το σλικ πως λεγεται. Τωρα ειπαμε, απο κει και περα ειναι οι συγκυρίες, τα ψυχολογικά κτλ, τι να πω. Αντε μπες στο μυαλό μιας γυναικας.
Αυτός όμως φαίνεται πιο γλυκούλης από τον άλλο,πιο νιανια.
Ενώ ο άλλος δηλαδή φαίνεται πιο αντρουά ας πούμε, με ένα μουστακάκι σαν μονόφρυδο ζωγραφισμένο και μαλλί καγκουροκαπελάκι, λες και τον έχουν κουρέψει με κατσαρολάκι και ψαλιδάκι νυχιών για τις αφέλειες? :smt017

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2019, 17:30

vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:26
Naida έγραψε:
16 Οκτ 2019, 14:38
vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 14:32

Ενας κουκλεντές νεοσκυλάς (τραγούδια του αποκλείεται να μην εχει πιάσει το αυτί σου πουθενά, έστω φευγαλέα), αλλά τουλαχιστον τοπ εμφανισιακά ο τύπος, άξιος για κείνη και εκεινη άξια για αυτον
Εικόνα

Καμια σχέση με αυτο το σλικ πως λεγεται. Τωρα ειπαμε, απο κει και περα ειναι οι συγκυρίες, τα ψυχολογικά κτλ, τι να πω. Αντε μπες στο μυαλό μιας γυναικας.
Αυτός όμως φαίνεται πιο γλυκούλης από τον άλλο,πιο νιανια.
Ενώ ο άλλος δηλαδή φαίνεται πιο αντρουά ας πούμε, με ένα μουστακάκι σαν μονόφρυδο ζωγραφισμένο και μαλλί καγκουροκαπελάκι, λες και τον έχουν κουρέψει με κατσαρολάκι και ψαλιδάκι νυχιών για τις αφέλειες? :smt017
Έχει βλέμμα και ύφος.
Αν εξαιρέσεις όλα τα υπόλοιπα και λίγο το μαλλί μπροστά, φαίνεται να το 'χει. Ο άλλος φαίνεται μανιαμουνιας.
Φυσικά όλα είναι σχετικά ,απλά λέω πως φαίνονται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12525
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 16 Οκτ 2019, 17:32

alexandroso έγραψε:
16 Οκτ 2019, 11:45

Και τι είναι mumble raper είπαμε? Μ'αρέσει που φοβόμαστε μην αλλοιωθεί ο πολιτισμός μας απ τους Σύρους. :-?
Έχεις πετύχει εκείνο τον άνδρα που όλο γκρινιάζει , για οτιδήποτε , αλλά το κάνει μουρμουριστα , με σχεδόν κλειστό στόμα , γιατί όλο για μαλακίες γκρινιάζει και / ή τρώει και άφθονη παντόφλα;

Φαντάσου το σε ραπ :lol:
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23174
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Οκτ 2019, 17:40

Naida έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:30
vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:26
Naida έγραψε:
16 Οκτ 2019, 14:38


Αυτός όμως φαίνεται πιο γλυκούλης από τον άλλο,πιο νιανια.
Ενώ ο άλλος δηλαδή φαίνεται πιο αντρουά ας πούμε, με ένα μουστακάκι σαν μονόφρυδο ζωγραφισμένο και μαλλί καγκουροκαπελάκι, λες και τον έχουν κουρέψει με κατσαρολάκι και ψαλιδάκι νυχιών για τις αφέλειες? :smt017
Έχει βλέμμα και ύφος.
Αν εξαιρέσεις όλα τα υπόλοιπα και λίγο το μαλλί μπροστά, φαίνεται να το 'χει. Ο άλλος φαίνεται μανιαμουνιας.
Φυσικά όλα είναι σχετικά ,απλά λέω πως φαίνονται.
Εμένα μου βγάζει πολλή αλβανίλα, αλλά όχι στην Άρια βερσιόν της αλλά στην ανθυποβαλκανίλα της. Βορειοηπειρωτίλα για την ακρίβεια. Αλλα οκ, γούστα ειναι αυτα. Μετά την τύπισσα που τα 'μπλεξε μαζί του, δεν μου φαίνεται τίποτα παραξενο και για τις υπόλοιπες πλέον. Άβυσσος η πσυχούλα σας :102:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2019, 17:49

vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:40
Naida έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:30
vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:26

Ενώ ο άλλος δηλαδή φαίνεται πιο αντρουά ας πούμε, με ένα μουστακάκι σαν μονόφρυδο ζωγραφισμένο και μαλλί καγκουροκαπελάκι, λες και τον έχουν κουρέψει με κατσαρολάκι και ψαλιδάκι νυχιών για τις αφέλειες? :smt017
Έχει βλέμμα και ύφος.
Αν εξαιρέσεις όλα τα υπόλοιπα και λίγο το μαλλί μπροστά, φαίνεται να το 'χει. Ο άλλος φαίνεται μανιαμουνιας.
Φυσικά όλα είναι σχετικά ,απλά λέω πως φαίνονται.
Εμένα μου βγάζει πολλή αλβανίλα, αλλά όχι στην Άρια βερσιόν της αλλά στην ανθυποβαλκανίλα της. Βορειοηπειρωτίλα για την ακρίβεια. Αλλα οκ, γούστα ειναι αυτα. Μετά την τύπισσα που τα 'μπλεξε μαζί του, δεν μου φαίνεται τίποτα παραξενο και για τις υπόλοιπες πλέον. Άβυσσος η πσυχούλα σας :102:
Εγώ είπα για τη φάτσα του και μόνο γι' αυτή. Σαν πρόσωπο,ύφος κτλ. Ούτε το στιλ, ούτε η μουσική του μ' αρέσει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23174
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Οκτ 2019, 17:58

Πάντως απο δω και πέρα, οσοι δείτε μια γυναικάρα μπροστά σας, δεν πρέπει να σκεφτείτε αμέσως out of my league και να ρίξετε Χ τοσο στην ίδια όσο και στον εαυτό σας. Αυτό είναι το ηθικό δίδαγμα του εν λόγω περιστατικού. Μη βιαστείτε να γίνετε μιγκτοάδες, προσπαθήστε το, κυνηγήστε το. Ποτέ δεν ξέρεις τι μέγιστη φορτωτική ενδέχεται να παίξεις, απο 'κει που δεν το περιμένεις.

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 16 Οκτ 2019, 18:02

δεν κυνηγάμε φίλε.το πολύ πολύ να πετάξουμε καμιά πέτρα,έτσι και την πετύχουμε στο κεφάλι έχει καλώς

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23174
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Οκτ 2019, 18:07

σούπερ δημήτριος έγραψε:
16 Οκτ 2019, 18:02
δεν κυνηγάμε φίλε.το πολύ πολύ να πετάξουμε καμιά πέτρα,έτσι και την πετύχουμε στο κεφάλι έχει καλώς
αυτά τα λέτε τώρα που είστε νέοι, οσο μεγαλώνετε όμως όλο και μια συντροφιά θα ψάχνετε για να καθαρίζετε μαζί φασολάκια, αλλά τοτε θα ειναι αργά. :cry

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2019, 18:13

vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 18:07
σούπερ δημήτριος έγραψε:
16 Οκτ 2019, 18:02
δεν κυνηγάμε φίλε.το πολύ πολύ να πετάξουμε καμιά πέτρα,έτσι και την πετύχουμε στο κεφάλι έχει καλώς
αυτά τα λέτε τώρα που είστε νέοι, οσο μεγαλώνετε όμως όλο και μια συντροφιά θα ψάχνετε για να καθαρίζετε μαζί φασολάκια, αλλά τοτε θα ειναι αργά. :cry
Μεγάλη ψυχοθεραπεία το καθάρισμα των φασολακιων. Την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 16 Οκτ 2019, 19:13

Καταλαβαίνω την αγανάκτιση δεδομένου ότι ο Σνικ είναι και καραγκιόζης και εμφανασιακά σαν σαλτιμπάγκος. Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της. Και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ τον μαλάκα τον Αργυρό σε καμία περίπτωση καλύτερο από τον Σνικ. Πιο εμφανίσημος; Σίγουρα. Αλλά δεν νομίζω ότι μια τέτοια γκόμενα, με το τεράστιο pool από potential ψωλές που έχει, την απασχολούν mundane πράγματα όπως το αν ο άλλος είναι εμφανίσημος με την κοινωνικά αποδεκτή έννοια, θα θέλει αυτόν που θα τη γαμήσει πιο άγρια και I bet money ότι ο Σνικ είναι πολύ πιο μπροστά από τον άλλον σε αυτόν τον τομέα.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 16 Οκτ 2019, 20:19

klg έγραψε:
16 Οκτ 2019, 19:13
Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της.
Επιτέλους, κάποιος το είπε. Πως ακριβώς φαντάζεστε τη σχέση με ένα τέτοιο άτομο;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Οκτ 2019, 20:42

klg έγραψε:
16 Οκτ 2019, 19:13
Καταλαβαίνω την αγανάκτιση δεδομένου ότι ο Σνικ είναι και καραγκιόζης και εμφανασιακά σαν σαλτιμπάγκος. Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της. Και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ τον μαλάκα τον Αργυρό σε καμία περίπτωση καλύτερο από τον Σνικ. Πιο εμφανίσημος; Σίγουρα. Αλλά δεν νομίζω ότι μια τέτοια γκόμενα, με το τεράστιο pool από potential ψωλές που έχει, την απασχολούν mundane πράγματα όπως το αν ο άλλος είναι εμφανίσημος με την κοινωνικά αποδεκτή έννοια, θα θέλει αυτόν που θα τη γαμήσει πιο άγρια και I bet money ότι ο Σνικ είναι πολύ πιο μπροστά από τον άλλον σε αυτόν τον τομέα.
Έτσι δείχνει τουλάχιστον.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 16 Οκτ 2019, 23:09

klg έγραψε:
16 Οκτ 2019, 19:13
Καταλαβαίνω την αγανάκτιση δεδομένου ότι ο Σνικ είναι και καραγκιόζης και εμφανασιακά σαν σαλτιμπάγκος. Αλλά νομίζω ότι κάνουμε overstimate την γκόμενα. Η Ηλιάνα δεν 'αξίζει' τίποτα παραπάνω, είναι μια βαρετή κλαρινογκόμενα που απλά έχει επιτύχει στη ζωή της έχοντας κάνει σώστα leverage το τεράστιο SMV της. Και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ τον μαλάκα τον Αργυρό σε καμία περίπτωση καλύτερο από τον Σνικ. Πιο εμφανίσημος; Σίγουρα. Αλλά δεν νομίζω ότι μια τέτοια γκόμενα, με το τεράστιο pool από potential ψωλές που έχει, την απασχολούν mundane πράγματα όπως το αν ο άλλος είναι εμφανίσημος με την κοινωνικά αποδεκτή έννοια, θα θέλει αυτόν που θα τη γαμήσει πιο άγρια και I bet money ότι ο Σνικ είναι πολύ πιο μπροστά από τον άλλον σε αυτόν τον τομέα.
Τύπε, ούτε η Καγιά δεν λέει τόσα αγγλικά σε μια παράγραφο.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir


Nero

Re: Να μη δίνουμε δίκια στους mgtow...αλλά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 16 Οκτ 2019, 23:17

vantono έγραψε:
16 Οκτ 2019, 17:58
Πάντως απο δω και πέρα, οσοι δείτε μια γυναικάρα μπροστά σας, δεν πρέπει να σκεφτείτε αμέσως out of my league και να ρίξετε Χ τοσο στην ίδια όσο και στον εαυτό σας. Αυτό είναι το ηθικό δίδαγμα του εν λόγω περιστατικού. Μη βιαστείτε να γίνετε μιγκτοάδες, προσπαθήστε το, κυνηγήστε το. Ποτέ δεν ξέρεις τι μέγιστη φορτωτική ενδέχεται να παίξεις, απο 'κει που δεν το περιμένεις.
:g030::g030::g030::smt023

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών