Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Νοέμ 2019, 13:38

Athos έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 12:38
Χαοτικός έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 19:33
Μεταξουργείο με 10. Ξυπνάτε κορόιδα.
δεν πάτε να τα εξηγήσετε στους λάθρο περί βιασμού γυναικών κλπ ;
Το μισό επίδομα το στέλνουν Ιράκ
και το άλλο μισό στο Μετάξι
Στην υγειά των κορόιδων.

Το ξέρουν οι λάθρο για μαλάκες τους έχεις; :D

Αλλά αξίζει εδώ να πούμε κάποιια πράγματα προς ορθή και θετική διαμόρφωση των αντιλήψεών μας.

1. Ο τρόπος που συλλογιέσαι (όχι ότι έτσι συλλογιέσαι κανονικά και στην πραγματική σου ζωή, ακαδημαϊκά μιλάμε) μας προσανατολίζει στο συμπέρασμα ότι οι βιασμοί γίνονται για κάλυψη σεξουαλικής ανάγκης και μόνο. Δεν είναι. Ο βιαστής θέλει να βιάσει και έρχεται σε πολύ υποδεέστερη θέση η πραγματική καύλα και ανάγκη για σεξ. Ψάξτο λίγο. Δεν θα βίαζες άμα είχες να γαμήσεις 2 και 3 χρόνια εσύ, έτυσι δεν είναι; (Μην λογίζεσαι ότι αφήνω και υποννοούμενα για να σε τσιγκλίσβω και να προσβάλλω κεκκαλυμένα. Δεν ξέρω τι σεξουαλικά ζωή έχεις και θεωωρώ πως είσαι μια χαρά καλυμένος από όλες τις απόψεις. Απλά να βάλεις φανταστικά λέω τον εαυτό σου σε αυτή τη θέση). Λοιπόν; Τι λες;

2. Κι εμένα μου τη σπάνε τα επιδόματα που δίνει το κράτος. Να πηγαίνανε όλα στις δικές μας κρατικές ανάγκες των Ελλήνων. Αυτών που συναλλασσόμαστε καθημερινά, δουλεύουμε γι αυτούς και δουλεύουν για μας κι ό,τι άλλο σημαίνει "εμείς, Έλληνες κι άλλα σχετικά". Όμως υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι εδώ πλήρως εξαρτημένοι κι ανίκανοι να πάρουν πρωτοβουλία να αποκαταστασουν τη ζωή τους. Τι κάνουμε; Εδώ στα γατιά και πετάς ένα κεφτεδάκι από τη μερίδα σου, δεν θα το κάνεις σε ανθρώπους; Παιδιά;

Υπάρχει βέβαια ολόκληρη συλλογιστική , όχι μόνα μία, γι αυτό το θέμα. Αλλά όταν το συζητάμε θα πρέπει κι οι δυο μεριές να αρχίσουν από το ίδιο σημείο, να συμφωνήσουν τι συζητάνε, και να χειριστούν τα δεδομένα του άλλου κι όχι να τ' αγνοήσουν.

Εδώ σε θέλω :D (και με θέλω και μένα δηλαδή :102: ).
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 25 Νοέμ 2019, 15:38

Juno έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 12:47
bolek έγραψε:
01 Νοέμ 2019, 23:01

ΥΓ έχουν παλαμαρι


bolek έγραψε:
01 Νοέμ 2019, 23:01
:p2: στην φυλης αποκλειεται αμα ειχα δει
σιγουρα θα το θυμομουν :smt005:
Εκεί συχνάζεις;
ναι, παω αρκετα συχνα γιατι ειμαι αρκετα φτωχος και δεν με προτιμανε οι γυναικες.
επισης ειμαι και λιγο κοντος.
αλλα το χειροτερο ειναι η γαλλικη προφορα μου.

ευτυχως που εχει προνοησει η κοινωνια και υπαρχουν και αυτες οι εργαζομενες ετσι μπορω και μαμαω τα καλυτερα μονια σε πολυ καλες τιμες :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bolek την 25 Νοέμ 2019, 19:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 25 Νοέμ 2019, 15:43

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 19:11
bolek έγραψε:
01 Νοέμ 2019, 23:01
EKPLIKTIKOS έγραψε:
01 Νοέμ 2019, 22:59
ΥΓ έχουν παλαμαρι
:p2: στην φυλης αποκλειεται αμα ειχα δει
σιγουρα θα το θυμομουν :smt005:

.
Τό αναποδογυρίζουν μές τό κυλοτάκι.....καί μέ τό ημίφως.....καταλαβαίνεις..... . :8)

Μετά σού ανάβει το ναργιλέ μέ τό τσιμπούκι..... καί μπορεί νά αργήσεις νά καταλάβεις τί παίζεται.... . :102:


ΥΓ

Μιλάμε φαντάζεστε τίς αδερφές καί κόρες σας στό μέλλον νά τίς πλησιάζουν λέγοντας ..

Εχω 1 Ευρώ καί μισή τυρόπιτα.....νά σέ πηδήξω ;;;

Εκεί μάς φτάσατε....

.
Αυτά γίνονται επειδή φύγαμε από το Ευρώ και έχουμε Δραχμή. Εχμμ, μισό...
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16977
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 25 Νοέμ 2019, 18:11

bolek έγραψε:
25 Νοέμ 2019, 15:38
ναι, παω αρκετα συχνα γιατι ειμαι αρκετα φτωχος και δεν με προτιμανε οι γυναικες.
επισης ειμαι και λιγο κοντος.
αλλα το χειροτερο ειναι η γαλλικη προφορα μου.

ευτυχως που εχει προνοησει η κοινωνια και υπαρχουν και αυτες οι εργαζομενες ετσι μπορω και μαμαω τα καλυτερα μονια σε πολυ καλες τιμες :003:
Βρε φτιάξε τις παραθέσεις.
Δεν τα είπα εγώ αυτά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 25 Νοέμ 2019, 19:39

ενταξει, τα καταφερα!

Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Α : Ηθελε νά πηδήξει μέ 1.5 € ο κύριος....εκεί φτάσαμε...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 27 Δεκ 2022, 15:51

Εμπεδοκλής έγραψε:
02 Νοέμ 2019, 19:15
Με τόσους ομοφυλόφιλους που υπάρχουν να χαίρεται που δεν της ζήτησε και λεφτά. Οι εποχές που οι άνδρες πλήρωναν για το σεξ έχουν περάσει. Οι ρόλοι έχουν αντιστραφεί...
:+1:
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών