Ποιος κουκουες του φορουμ το θελει το κοριτσι;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ποιος κουκουες του φορουμ το θελει το κοριτσι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 09 Νοέμ 2019, 11:55

vantono έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:39
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:29
Ελληνοαμερικανή με τατουάζ Όχι και μολών λάβε. Απωτερης ιρανικής καταγωγής αν κρινομε από την κατατομή.



Υγ.Ωραία βυζγιά.
Νομίζω πως αδικείς τις Ιρανές. Εγώ τη συγκεκριμένη τη βλέπω κάπου στα πέριξ. Ιρακ, Αφγανιστάν, Τουρκμενιστάν κυρίως.
αφγανισταν τουρμκμενισταν απομακρυνονται απο τη μεση ανατολη μπαίνει και το μογγολικο στοιχείο με σχιστο ματι ,αναλογα με τη φυλη.
Εδώ έχουμε την ποντιακή μύτη , κατεξοχήν επίδραση του βορείου Ιράν -περσαρμενιας -καυκασου.
Μην ξεχνάμε την επίδραση του Ιράν σε πόντο Καππαδοκία ιβηρια Αρμενία στην αρχαιότητα.

Οπότε έχουμε το οξυμωρον η απόγονος του Ξερξου να έχει γραμμένο πάνω της μολων λάβε.
Αντίστοιχα παράδοξα έχομε πολλά στον Ελληνικό εθνικισμό.
Λόγου χάρη οι νεανιες των Γιαννιτσών.Απόγονοι τουρκοφωνων της Ασίας να διαμαρτύρονται σε Ιερά πόλη των μουσουλμανων για την άφιξη μουσουλμάνων απο την Ασία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23265
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ποιος κουκουες του φορουμ το θελει το κοριτσι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 09 Νοέμ 2019, 12:00

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:55
vantono έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:39
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:29
Ελληνοαμερικανή με τατουάζ Όχι και μολών λάβε. Απωτερης ιρανικής καταγωγής αν κρινομε από την κατατομή.



Υγ.Ωραία βυζγιά.
Νομίζω πως αδικείς τις Ιρανές. Εγώ τη συγκεκριμένη τη βλέπω κάπου στα πέριξ. Ιρακ, Αφγανιστάν, Τουρκμενιστάν κυρίως.
αφγανισταν τουρμκμενισταν απομακρυνονται απο τη μεση ανατολη μπαίνει και το μογγολικο στοιχείο με σχιστο ματι ,αναλογα με τη φυλη.
Εδώ έχουμε την ποντιακή μύτη , κατεξοχήν επίδραση του βορείου Ιράν -περσαρμενιας -καυκασου.
Μην ξεχνάμε την επίδραση του Ιράν σε πόντο Καππαδοκία ιβηρια Αρμενία στην αρχαιότητα.

Οπότε έχουμε το οξυμωρον η απόγονος του Ξερξου να έχει γραμμένο πάνω της μολων λάβε.
Αντίστοιχα παράδοξα έχομε πολλά στον Ελληνικό εθνικισμό.
Λόγου χάρη οι νεανιες των Γιαννιτσών.Απόγονοι τουρκοφωνων της Ασίας να διαμαρτύρονται σε Ιερά πόλη των μουσουλμανων για την άφιξη μουσουλμάνων απο την Ασία.
Πράγματι, κλασική ποντιακή μελιτζανομπαμπούρα η μύτη της! Κατά τα λοιπά πολύ δυνατό ποστ Χορχίτο, συνέχισε έτσι! :bravo:

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Ποιος κουκουες του φορουμ το θελει το κοριτσι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 09 Νοέμ 2019, 12:10

plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 10:33
Kiki mat έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 07:53
plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 07:34


Η μικρη Ολλανδεζα δεν πινει μονο Νουνου αλλα και μπαφους
σουμπιτη για εξορια στην Κολυμα εισαι. :003:
Για την κοβα δύο λόγια
Που μας τα χουν κάνει κομπολογια


Σημ : έχω Ehlers Danlos Syndrom και σκέφτομαι να ξεκινησω έλαιο κάνναβης,λ λέγεται ότι βελτιώνεται η ποιότητα ζωής του ασθενούς. Παίρνω ήδη τρία σκευάσματα με κόκκινες γραμμές. Παυσίπονα,αντιψυχωτικα και ηρεμιστικά.
Το Εhlers Danlos Syndrom δεν έχει θεραπεία. Όπου κόκκινο και η βασιλω πρώτη. Είμαι ποτισμένη νόμιμα .
:romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Εισαι μυστηρια και σκοτεινη τυπισσα σε παω με τα χιλια.
Κι εγω στα νιατα μου οταν ημουν 20 επαθα αγχωδη νευρωση κι επαιρνα κατι χαπακια με
την κοκκινη γραμμη ζαναξ και εφεξορ.Χαρηκα που σε γνωρισα. :wave:
Εγώ παίρνω tranxene το μάξιμουμ , είναι κατάλληλα για ελεφαντα. Ειμαι γλυκύτατη άμα θέλω . Ζαναξ τι να μου κλασουν ; Ααα παίρνω και αιριποπροζολη.Κοριτσι είμαι και εγώ .

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ποιος κουκουες του φορουμ το θελει το κοριτσι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Νοέμ 2019, 14:43

Kiki mat έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 12:10
plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 10:33
Kiki mat έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 07:53

Για την κοβα δύο λόγια
Που μας τα χουν κάνει κομπολογια


Σημ : έχω Ehlers Danlos Syndrom και σκέφτομαι να ξεκινησω έλαιο κάνναβης,λ λέγεται ότι βελτιώνεται η ποιότητα ζωής του ασθενούς. Παίρνω ήδη τρία σκευάσματα με κόκκινες γραμμές. Παυσίπονα,αντιψυχωτικα και ηρεμιστικά.
Το Εhlers Danlos Syndrom δεν έχει θεραπεία. Όπου κόκκινο και η βασιλω πρώτη. Είμαι ποτισμένη νόμιμα .
:romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Εισαι μυστηρια και σκοτεινη τυπισσα σε παω με τα χιλια.
Κι εγω στα νιατα μου οταν ημουν 20 επαθα αγχωδη νευρωση κι επαιρνα κατι χαπακια με
την κοκκινη γραμμη ζαναξ και εφεξορ.Χαρηκα που σε γνωρισα. :wave:
Εγώ παίρνω tranxene το μάξιμουμ , είναι κατάλληλα για ελεφαντα. Ειμαι γλυκύτατη άμα θέλω . Ζαναξ τι να μου κλασουν ; Ααα παίρνω και αιριποπροζολη.Κοριτσι είμαι και εγώ .
Σου ευχομαι να εισαι γερη και δυνατη να αντεχεις.Εγω τωρα πια ειμαι με ελαφρια χαπακια prozac abilify κι ετσι.Φιλουθκια. :wave:

Άβαταρ μέλους
GReaper
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 17:23

Re: Ποιος κουκουες του φορουμ το θελει το κοριτσι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GReaper » 09 Νοέμ 2019, 15:01

Don't stick your dick in crazy.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών