Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Nero

Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Νοέμ 2019, 21:04

Δηλώσεις στις κάμερες έκανε το βράδυ της Πέμπτης η Ευδοκία Ρουμελιώτη, η οποία μίλησε για την ισότητα των φύλων και μεταξύ άλλων, αποκάλυψε πως της αρέσει να είναι λίγο πιο κάτω από τον άντρα.

Συγκεκριμένα σε ερώτηση που της έγινε για το πώς βλέπει την «Ελληνίδα του σήμερα», η Ευδοκία Ρουμελιώτη απάντησε: Μιλάμε για την ισότητα των δύο φύλων. Αλλά μια γυναίκα δυσκολεύεται πάρα πολύ σε αυτό. Και στις δουλειές, στο να διεκδικήσει τα ίδια χρήματα. Εγώ δεν ξέρω αν είμαι και υπέρ της ισότητας των δύο φύλων. Μου αρέσει να είμαι από κάτω και να νιώθω πως ο άντρας φροντίζει για τα πράγματα. Ίσως στη δουλειά μας οι άντρες παλιότερα να πληρωνόντουσαν λίγο καλύτερα. Αλλά νομίζω πως αυτό έχει ξεπεραστεί πια».

Δείτε τις δηλώσεις της στο παρακάτω βίντεο.

https://www.fthis.gr/celebrity/news/eyd ... -ton-antra
Eθνικοκοινωνιστης. Νομίζω πως εχουμε να κάνουμε με ένα σπάνιο εύρημα :D

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42515
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 15 Νοέμ 2019, 21:10

Nero έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:04
Δηλώσεις στις κάμερες έκανε το βράδυ της Πέμπτης η Ευδοκία Ρουμελιώτη, η οποία μίλησε για την ισότητα των φύλων και μεταξύ άλλων, αποκάλυψε πως της αρέσει να είναι λίγο πιο κάτω από τον άντρα.

Συγκεκριμένα σε ερώτηση που της έγινε για το πώς βλέπει την «Ελληνίδα του σήμερα», η Ευδοκία Ρουμελιώτη απάντησε: Μιλάμε για την ισότητα των δύο φύλων. Αλλά μια γυναίκα δυσκολεύεται πάρα πολύ σε αυτό. Και στις δουλειές, στο να διεκδικήσει τα ίδια χρήματα. Εγώ δεν ξέρω αν είμαι και υπέρ της ισότητας των δύο φύλων. Μου αρέσει να είμαι από κάτω και να νιώθω πως ο άντρας φροντίζει για τα πράγματα. Ίσως στη δουλειά μας οι άντρες παλιότερα να πληρωνόντουσαν λίγο καλύτερα. Αλλά νομίζω πως αυτό έχει ξεπεραστεί πια».

Δείτε τις δηλώσεις της στο παρακάτω βίντεο.

https://www.fthis.gr/celebrity/news/eyd ... -ton-antra
Eθνικοκοινωνιστης. Νομίζω πως εχουμε να κάνουμε με ένα σπάνιο εύρημα :D
Νομίζω μια χαρά εξηγεί τα πράγματα το τονισμένο.

Από τη φωτογραφία, χωρίς να θέλω να λειτουργώ με επικίνδυνα φυσιογνωμικά στερεότυπα, ο τύπος έχει φάτσα μπέτα προβάιντερ, ενώ φαίνεται να υπάρχει μια μαύρη τρύπα στη θέση των γεννητικών οργάνων που τείνει να χωνέψει το παντελόνι.

Εικόνα
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Nero

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Νοέμ 2019, 21:14

Dwarven Blacksmith έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:10
Nero έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:04
Δηλώσεις στις κάμερες έκανε το βράδυ της Πέμπτης η Ευδοκία Ρουμελιώτη, η οποία μίλησε για την ισότητα των φύλων και μεταξύ άλλων, αποκάλυψε πως της αρέσει να είναι λίγο πιο κάτω από τον άντρα.

Συγκεκριμένα σε ερώτηση που της έγινε για το πώς βλέπει την «Ελληνίδα του σήμερα», η Ευδοκία Ρουμελιώτη απάντησε: Μιλάμε για την ισότητα των δύο φύλων. Αλλά μια γυναίκα δυσκολεύεται πάρα πολύ σε αυτό. Και στις δουλειές, στο να διεκδικήσει τα ίδια χρήματα. Εγώ δεν ξέρω αν είμαι και υπέρ της ισότητας των δύο φύλων. Μου αρέσει να είμαι από κάτω και να νιώθω πως ο άντρας φροντίζει για τα πράγματα. Ίσως στη δουλειά μας οι άντρες παλιότερα να πληρωνόντουσαν λίγο καλύτερα. Αλλά νομίζω πως αυτό έχει ξεπεραστεί πια».

Δείτε τις δηλώσεις της στο παρακάτω βίντεο.

https://www.fthis.gr/celebrity/news/eyd ... -ton-antra
Eθνικοκοινωνιστης. Νομίζω πως εχουμε να κάνουμε με ένα σπάνιο εύρημα :D
Νομίζω μια χαρά εξηγεί τα πράγματα το τονισμένο.

Από τη φωτογραφία, χωρίς να θέλω να λειτουργώ με επικίνδυνα φυσιογνωμικά στερεότυπα, ο τύπος έχει φάτσα μπέτα προβάιντερ, ενώ φαίνεται να υπάρχει μια μαύρη τρύπα στη θέση των γεννητικών οργάνων που τείνει να χωνέψει το παντελόνι.

Εικόνα
χμμμ...λες ότι είναι απλά ένας εύσχημος, πονηρός τρόπος για να δηλώσει ότι θέλει να είναι τυπικό δείγμα καζινοκαπιταλιστικης trophy wife? :p2:

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 15 Νοέμ 2019, 21:18

Ο τυπος είναι εντελώς beta male cuck

Οταν λεει απο κατω δε νομίζω να εννοεί κάποιον σαν αυτον :a108:

Nero

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Νοέμ 2019, 21:25

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:18
Ο τυπος είναι εντελώς beta male cuck

Οταν λεει απο κατω δε νομίζω να εννοεί κάποιον σαν αυτον :a108:
μα τον παντρεύτηκε αφού :102:

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 15 Νοέμ 2019, 21:27

είναι από τις δηλώσεις που ισχύουν αυτόματα και δεν μπορείς να πάρεις πίσω.αστροπελέκι η ευδοκία :lol:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Νοέμ 2019, 21:35

Σιγα το νεο .
Μονα ζυγα δικα τους - οι κορες του παρτα ολα - χαρη στα κοροιδα που την εχουν δει αντρακλες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 15 Νοέμ 2019, 21:37

αδιαφορη εμφανισιακα,πρεπει να εχει παρει στρατους σε μικρη ηλικια για να το παιζει καλη νοικοκυρουλα τωρα :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 15 Νοέμ 2019, 21:38

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:18
Ο τυπος είναι εντελώς beta male cuck

Οταν λεει απο κατω δε νομίζω να εννοεί κάποιον σαν αυτον :a108:
για ξεκαρφωμα και αποπροσαντολισμο στον κερατα τα λεει ενω κολατσιζει το τεκνο στο πισω καθισμα :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 15 Νοέμ 2019, 21:39

Nero έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:25

μα τον παντρεύτηκε αφού :102:
Εχεις ακούσει το αλλου τρως αλλού πινεις; πολλα παιδια δεν έχουν τον πατέρα που νομίζουν :D

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 15 Νοέμ 2019, 21:40

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:39
Nero έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:25

μα τον παντρεύτηκε αφού :102:
Εχεις ακούσει το αλλου τρως αλλού πινεις; πολλα παιδια δεν έχουν τον πατέρα που νομίζουν :D
προσφατα εμαθα για υποδιευθυντρια που το επαιζε ευηποληπτη κυρια και κολατσιζε νεαρο στο καμπριο σε δημοσια θεα :102:

αυτος ειναι ο γυναικοκεντρικος κοσμος,ΑΥΤΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 15 Νοέμ 2019, 21:42

Είναι η Ελλάδα μέρος της Δύσης ή της Μέσης Ανατολής; Πιστεύω ότι πρέπει να στέλνουμε τις Ελληνίδες στην Σουηδία, ώστε να τους κάνουν οι Σουηδοί μαθήματα φεμινισμού.


Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 15 Νοέμ 2019, 21:44

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:40



προσφατα εμαθα για υποδιευθυντρια που το επαιζε ευηποληπτη κυρια και κολατσιζε νεαρο στο καμπριο σε δημοσια θεα :102:
Απειρες τετοιες περιπτώσεις. Πού να δεις κ ποσα παιδιά μεγαλώνουν κεραταδες που δεν είναι δικα τους :c020:

Nero

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Νοέμ 2019, 21:45

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:37
αδιαφορη εμφανισιακα,πρεπει να εχει παρει στρατους σε μικρη ηλικια για να το παιζει καλη νοικοκυρουλα τωρα :g030:
δάσκαλε, όχι μόνο απορρίπτουμε τα ξέκωλα, αλλά ακόμα και όταν μια καλή γυναίκα φαίνεται να είναι σπάνια περίπτωση που πήρε το κόκκινο χαπάκι και αποδέχεται τη θέση της, την απορρίπτουμε και αυτή αυτόματα ως "πρώην ξέκωλο¨. Δε μας τα λες καλά. θα αρχίσω να πιστεύω ότι είσαι λίγο μισογύνης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών