Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 17 Αύγ 2020, 23:04

Μακριά από τέτοιες γυναίκες. Οι γυναίκες που δεν γουστάρουν ισότητα είναι ύπουλες και ελευθέρων ηθών.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14640
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 17 Αύγ 2020, 23:13

Antipnevma έγραψε:
17 Αύγ 2020, 23:04
Μακριά από τέτοιες γυναίκες. Οι γυναίκες που δεν γουστάρουν ισότητα είναι ύπουλες και ελευθέρων ηθών.
Ενδιαφέρον. Για πες
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 18 Αύγ 2020, 23:54

Σενέκας έγραψε:
17 Αύγ 2020, 23:13
Antipnevma έγραψε:
17 Αύγ 2020, 23:04
Μακριά από τέτοιες γυναίκες. Οι γυναίκες που δεν γουστάρουν ισότητα είναι ύπουλες και ελευθέρων ηθών.
Ενδιαφέρον. Για πες
Η εμπειρία στον περίγυρό μου και το δικό μου ένστικτο μου λέει ότι τέτοιες γυναίκες είναι παλιοθήλυκα που ψάχνουν απλοϊκούς χειραγωγίσιμους beta άντρες με "εξουσία" και λεφτά. Τους ψαρεύουν δίνοντάς τους την ψευδαίσθηση ότι είναι alpha αρσενικά και παίζοντας το τάχα υποταγμένες αφενός καταφέρνουν να καλοζωούν και αφετέρου να κρυφοπηδιούνται με τους πραγματικούς alfa οι οποίοι φυσικά δέχονται για μόνιμο σύντροφο μόνο απονήρευτες και γλυκιές γυναίκες που τους αγαπούν ενώ αυτές τις στραβομούνες cougar που το παίζουν υποταγμένες τις έχουν μόνο για περιστασιακή kinky σαδομαζό εκτόνωση και για να τους παίρνουν τα λεφτά που αυτές με την σειρά τους αποσπούν από τον beta.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14640
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 19 Αύγ 2020, 20:31

Antipnevma έγραψε:
18 Αύγ 2020, 23:54
Σενέκας έγραψε:
17 Αύγ 2020, 23:13
Antipnevma έγραψε:
17 Αύγ 2020, 23:04
Μακριά από τέτοιες γυναίκες. Οι γυναίκες που δεν γουστάρουν ισότητα είναι ύπουλες και ελευθέρων ηθών.
Ενδιαφέρον. Για πες
Η εμπειρία στον περίγυρό μου και το δικό μου ένστικτο μου λέει ότι τέτοιες γυναίκες είναι παλιοθήλυκα που ψάχνουν απλοϊκούς χειραγωγίσιμους beta άντρες με "εξουσία" και λεφτά. Τους ψαρεύουν δίνοντάς τους την ψευδαίσθηση ότι είναι alpha αρσενικά και παίζοντας το τάχα υποταγμένες αφενός καταφέρνουν να καλοζωούν και αφετέρου να κρυφοπηδιούνται με τους πραγματικούς alfa οι οποίοι φυσικά δέχονται για μόνιμο σύντροφο μόνο απονήρευτες και γλυκιές γυναίκες που τους αγαπούν ενώ αυτές τις στραβομούνες cougar που το παίζουν υποταγμένες τις έχουν μόνο για περιστασιακή kinky σαδομαζό εκτόνωση και για να τους παίρνουν τα λεφτά που αυτές με την σειρά τους αποσπούν από τον beta.
Φαίνεται να το έχεις αναλύσει, και ακούγεσαι πειστικός. Θα το δεχτώ
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Maejima

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maejima » 19 Αύγ 2020, 20:43

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:44
Απειρες τετοιες περιπτώσεις. Πού να δεις κ ποσα παιδιά μεγαλώνουν κεραταδες που δεν είναι δικα τους :c020:
49 ευρώ τα autosomal dna τέστς σε περιόδους προσφοράς.




Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών