Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 30 Δεκ 2019, 22:28

Fluffy έγραψε:
30 Δεκ 2019, 22:25
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
30 Δεκ 2019, 21:46
Fluffy έγραψε:
30 Δεκ 2019, 21:45


συντροφε έχεις ερωτευθεί κολλητή ή σε έχει ερωτευθεί αυτή;
δεν ειχα ποτε κολλητες

αυτα ειναι καταστασεις cuck
τι είναι το κακ;
μιλάτε ελληνικά ρε να καταλβαινόμαστε
είναι εθνικοινωνιστης :lol:
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 30 Δεκ 2019, 22:30

Naida έγραψε:
30 Δεκ 2019, 21:55

Δεν είχα αρχηγό ποτέ αντίθετα με σένα :D ελπίζω κι εγώ εσύ να ανακαλυψεις κάποια στιγμή και την αληθινή ζωή εκτός men's health που όπου γυναίκα
---> σεξ.
Φυσικά και είχες αρχηγό και είσαι πολύ τυχερή που τα νήματα της "ελπιδας" στο παλιό πχωρουμ έχουν σβηστεί, γιατί και συ και γω ξέρουμε πως τυχόν παράθεση των όσων έλεγες τότε θα καταδεικνυε του λόγου το αληθές.

Εγώ αντίθετα δεν έχω αργηγο, διότι πιστεύω σε μια ενεργητική μορφή πολιτικού αγωνα και όχι παθητική, όπως εσείς οι (πρώην) ροζ αριστεροι. Πιστεύω στην συνδιαμόρφωση της πολιτικής δράσης κάτω από ένα ορισμένο πλαίσιο και δεν ψάχνω για από μηχανής θεούς, όπως έψαχνες εσύ.

Και γενικά μην ανοιγεσαι πολύ σε πολιτικά θέματα, γιατί ξέρεις ποια θα είναι πάλι η κατάληξη....

Δεύτερον, παρερμηνεύεις (αν και φαντάζομαι όχι εκ του πονηρου), τις απόψεις μου. Προσωπικά θεωρώ πολύ σημαντική όσο και ωφέλιμη την τακτική αλληλεπίδραση και σχέση (χωρίς να είναι ερωτική) μεταξύ του άντρα και της γυναίκας.

Θεωρώ κομβικό ο άντρας να διατηρεί μη σεξουαλικές αλλά ουσιαστικές σχέσεις με γυναίκες. Να μπορεί να ανοίγεται σε αυτές, να τις εμπιστεύεται, να τις θεωρεί κομμάτι του ευρύτερου κύκλου του. Να είναι άνετος απέναντι τους, χωρίς να παίζει το παραμικρό ερωτικά και να έχει έναν έντιμο κώδικα επικοινωνίας με αυτές.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2019, 22:56

Namrail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 22:30
Naida έγραψε:
30 Δεκ 2019, 21:55

Δεν είχα αρχηγό ποτέ αντίθετα με σένα :D ελπίζω κι εγώ εσύ να ανακαλυψεις κάποια στιγμή και την αληθινή ζωή εκτός men's health που όπου γυναίκα
---> σεξ.
Φυσικά και είχες αρχηγό και είσαι πολύ τυχερή που τα νήματα της "ελπιδας" στο παλιό πχωρουμ έχουν σβηστεί, γιατί και συ και γω ξέρουμε πως τυχόν παράθεση των όσων έλεγες τότε θα καταδεικνυε του λόγου το αληθές.

Εγώ αντίθετα δεν έχω αργηγο, διότι πιστεύω σε μια ενεργητική μορφή πολιτικού αγωνα και όχι παθητική, όπως εσείς οι (πρώην) ροζ αριστεροι. Πιστεύω στην συνδιαμόρφωση της πολιτικής δράσης κάτω από ένα ορισμένο πλαίσιο και δεν ψάχνω για από μηχανής θεούς, όπως έψαχνες εσύ.

Και γενικά μην ανοιγεσαι πολύ σε πολιτικά θέματα, γιατί ξέρεις ποια θα είναι πάλι η κατάληξη....

Δεύτερον, παρερμηνεύεις (αν και φαντάζομαι όχι εκ του πονηρου), τις απόψεις μου. Προσωπικά θεωρώ πολύ σημαντική όσο και ωφέλιμη την τακτική αλληλεπίδραση και σχέση (χωρίς να είναι ερωτική) μεταξύ του άντρα και της γυναίκας.

Θεωρώ κομβικό ο άντρας να διατηρεί μη σεξουαλικές αλλά ουσιαστικές σχέσεις με γυναίκες. Να μπορεί να ανοίγεται σε αυτές, να τις εμπιστεύεται, να τις θεωρεί κομμάτι του ευρύτερου κύκλου του. Να είναι άνετος απέναντι τους, χωρίς να παίζει το παραμικρό ερωτικά και να έχει έναν έντιμο κώδικα επικοινωνίας με αυτές.
Και ειχα πει ποτέ εγώ ότι ο Τσίπρας είναι ο αρχηγός μου; Ή ότι είμαι συριζαια; Ή ότι πίστευα θα κάνε τα προεκλογικά του; Ή έλεγα ότι θα ψηφίσω το μοναδικο κόμμα που έχει τη δύναμη να σπάσει τη ΝΔ-ΠΑΣΟΚ; Γι' αυτό εξάλλου και δεν συνέχισα να στηρίζω μετά το δημοψήφισμα. Αλλά δεν είναι το θέμα τα πολιτικά.
Σχετικά με το μπολνταρισμένο ,περίεργο ένας άνθρωπος που είναι τόσο ανοιχτός στην επικοινωνία με τις γυναίκες και στην τριβή μαζί τους, να μη μπορεί να δεχτεί την καλή φιλία μεταξύ των δύο φυλων σε ένα καλό ποσοστό που να σπάει το στερεότυπο δεν υπάρχει φιλία μεταξύ αντρών - γυναικών.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 30 Δεκ 2019, 23:00

the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 22:24
τα έχεις μπλεγμένα στο μυαλό σου. :102:
καθόλου μπλεγμένα.αν η ανθρώπινη φύση είναι αυτή που λες [και όντως κάπως έτσι είναι,χωρίς την έντονη περιγραφή με το κόκαλο στη μύτη] πως περιμένεις να είναι διαφορετική κοινωνικά-πολιτικά και διαφορετική προσωπικά-ερωτικά?

the comet the course the tail

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 30 Δεκ 2019, 23:09

nowhere έγραψε:
30 Δεκ 2019, 23:00
the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 22:24
τα έχεις μπλεγμένα στο μυαλό σου. :102:
καθόλου μπλεγμένα.αν η ανθρώπινη φύση είναι αυτή που λες [και όντως κάπως έτσι είναι,χωρίς την έντονη περιγραφή με το κόκαλο στη μύτη] πως περιμένεις να είναι διαφορετική κοινωνικά-πολιτικά και διαφορετική προσωπικά-ερωτικά?
μα τελικά λέω να υπερβούμε τα στραβά της φύση μας και να είναι καλή η ζωή μας και κοινωνικοπολιτικά και προσωπικά-ερωτικά. :102:
δλδ επειδή κάνω κάποιες παρατηρήσεις πάνω σε κάποια φαινόμενα, θέλω να είναι κι έτσι ντε και καλά; :102:
μερικά ποστ στο πχορουμ κάνω κι εγώ, δεν καταθέτω κάνα δοκίμιο. :102:

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 30 Δεκ 2019, 23:13

μην το παιρνεις προσωπικά.την έχω δει φύλακας της ακρίβειας και της συνέπειας γενικά,δεν τρέχει τίποτα

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 30 Δεκ 2019, 23:13

the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 23:09
nowhere έγραψε:
30 Δεκ 2019, 23:00
the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 22:24
τα έχεις μπλεγμένα στο μυαλό σου. :102:
καθόλου μπλεγμένα.αν η ανθρώπινη φύση είναι αυτή που λες [και όντως κάπως έτσι είναι,χωρίς την έντονη περιγραφή με το κόκαλο στη μύτη] πως περιμένεις να είναι διαφορετική κοινωνικά-πολιτικά και διαφορετική προσωπικά-ερωτικά?
μα τελικά λέω να υπερβούμε τα στραβά της φύση μας και να είναι καλή η ζωή μας και κοινωνικοπολιτικά και προσωπικά-ερωτικά. :102:
δλδ επειδή κάνω κάποιες παρατηρήσεις πάνω σε κάποια φαινόμενα, θέλω να είναι κι έτσι ντε και καλά; :102:
μερικά ποστ στο πχορουμ κάνω κι εγώ, δεν καταθέτω κάνα δοκίμιο. :102:
Έχει δίκιο το κομετ είμαστε βάρβαρες φύσεις έτοιμες να σηκώσουμε χέρι να ξεκωλιάσουμε να ξεσκίσουμε
Η πολιτική είναι η ορθολογικοποίηση των ενστίκτων γιαυτο.είμαστε φανατικά πολιτικοί
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Δεκ 2019, 23:20

Namrail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 19:55
Δεν εμφανίζεται σχεδόν ποτέ κάποιος να πει ότι "ναι, συνέχισα να κάνω καθημερινή παρέα με τη Μαιρούλα όταν φοβήθηκα να της την πέσω επειδή θα έτρωγα απόρριψη αλλά παράλληλα την ήθελα με.καθε τρόπο στη ζωή μου".

Απορώ γιατί δεν εμφανίζεται κανείς να γράψει το τελευταίο.
Επειδή είναι σενάριο σειράς του Μανουσάκη.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2019, 23:21

Η φωνή της λογικής.


εδώ :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 30 Δεκ 2019, 23:23

Naida έγραψε:
30 Δεκ 2019, 23:21
Η φωνή της λογικής.


εδώ :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 30 Δεκ 2019, 23:26

hellegennes έγραψε:
30 Δεκ 2019, 23:20
Namrail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 19:55
Δεν εμφανίζεται σχεδόν ποτέ κάποιος να πει ότι "ναι, συνέχισα να κάνω καθημερινή παρέα με τη Μαιρούλα όταν φοβήθηκα να της την πέσω επειδή θα έτρωγα απόρριψη αλλά παράλληλα την ήθελα με.καθε τρόπο στη ζωή μου".

Απορώ γιατί δεν εμφανίζεται κανείς να γράψει το τελευταίο.
Επειδή είναι σενάριο σειράς του Μανουσάκη.
Η ζωή αντιγράφει την τηλεόραση.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Δεκ 2019, 23:30

Ε, ας της κάνει μήνυση ο ΑΝΤ1.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 31 Δεκ 2019, 00:13

the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 20:56
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
30 Δεκ 2019, 20:39
the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2019, 20:16
και θυμάμαι αργότερα στο σκολείο, έφηβος, που είδα την Β. ερωτεύτηκα. όποτε την έβλεπα με έπιανε το στομάχι. χανόμουν στα μάτια της. σκεφτόμουν, τι είναι αυτό;;; :102: στο σπίτι όταν πήγαινα όμως, όταν τον έπαιζα, φανταζόμουν τον κώλο μιας άλλης συμμαθήτριας. :102: αργότερα μου είπε μια φίλη ότι μερικοί άντρες όταν είναι πολύ ερωτευμένοι με μια γυναίκα δυσκολεύονται να κάνουν σεξ μαζί της, να την δουν σεξουαλικά... αλλά σκέφτηκα μετά μήπως ήταν μπηχτή αυτό... :p2:
και γω με τη «Β» ήμουν ερωτευμένος στο σχολείο
και όχι μόνο βέβαια αλλά σ' αυτήν έκανα σεξουαλική επίδειξη
τι επίδειξη; :xena:

τεσπά. όλα αυτά αυταπάτες είναι. ούτε φιλία υπάρχει, ούτε έρωτας. όλα στο μυαλό μας είναι. χαζές εκλογικεύσεις ζωωδών ενστίκτων. της αναπαραγωγής, της επιβίωσης-αυτοσυντήρησης, της αγέλης.... :102:

η βαθύτερη φύση του ανθρώπου - και το κατάλαβα αυτό σε ιδιαίτερες ψυχικές καταστάσεις που βρέθηκα - είναι επιθετική, αχόρταγη, πεινασμένη και διψασμένη για σάρκα και αίμα, κανιβαλιστική. :102:

όταν δλδ ερωτευόμαστε για παράδειγμα, είναι το υποσυνείδητο που μας φτιάχνει και μας φοράει μια όμορφη μάσκα και μας πείθει ότι αυτό είναι μια ωραία κατάσταση. είναι όμως σαν τις μάσκες που φοράνε οι δολοφόνοι. μετά τον έρωτα έρχεται ο θάνατος. :102:
σέ γενικές γραμμές θά συμφωνήσω κόμετ,μόνο θά πρόσθετα ότι πίσω απ'τό προσωπείο είμαστε "προγονικοί"......
τό είχα διατυπώσει κάπως έτσι στόν τάντρ......
"θά μπορούσες νά τής γράφεις γράμματα απ'τό πρωί μέχρι τό βράδυ,όπως στό
μυθιστ.τής καρλότα μπρόντε "ανεμοδαρμένα ύψη",ενώ αυτή νά παντρευόταν έναν
ξυλοκόπο ή έναν σιδερά έν τέλει ίσως γιατί τήν τράβηξε ό αθώος πρωτογονισμός
του καί ή προοπτική νά καλιεργήσει τά αρχέγονα καί προγονικά του ένστικτα μέχρι
πού κάποια στιγμή θά διαπίστωνε ότι δέν τήν αγγίζει πλέον όλο αυτό....ενώ
εκείνος τί θά έκανε κανείς δεν ξέρει,τά βλέπουμε κάθε μέρα αυτά.....
καί τί δέν θά έδιναν ποιητές,ζωγράφοι,τραγουδιστές νά βιώσουν έναν ερωτικό
πόνο σάν αυτόν πού σέ διακατέχει γιατί μπορεί νά σέ λυτρώσει από τή "αναλωτική
φωτιά τού σέξ" ή τού εγωισμού ή καί από άλλα ψυχαναγκαστικά πάθη....όμως αυτό
όλο κρατάει πολύ καιρό γι'αυτό καί ήμουν κάπως κυνικός (εδώ θεωρώ ότι καταθέτεις
κάτι μέ ειλικρίνεια καί δεν τρολάρεις), εδώ γράφουμε λιγο πολύ όλοι εκθέσεις αλλά
όταν βρεθείς στά δίχτια μιάς ερωτικά συγκινητικής "Anima" πού τήν έχεις προβάλει
τότε όλες οί διδαχές,φιλοσοφίες,αναλύσεις επί αναλύσεων αέρας κοπανιστός είναι,
πάνω σ'αυτό θέλω νά σέ ρωτήσω τό εξής:
όταν τό άτομο καταληφθεί από μιά ερωτικά έντονα συγκινητική "Anima" πολλες φορές
"ταράσονται τά νερά"(ποιητική αδεία) τού προσωπικού ασύνειδου μέ αποτέλεσμα νά
λαμβάνουμε παραστάσεις,μέσω ονείρων,από ένα υπόστρωμα βαθύτερο τού προσωπικού
ασύνειδου,αρχέτυπης μορφής πού μάς κάνουν νύξεις γιά τό πρόβλημα καί ή πλοκή
καί κίνηση αυτών τών αρχέτυπων,εκτός τού ότι κρύβουν κλειδιά,είναι
συμψηφιστική-αντιθετική-διδακτική αλλά δίδονται μέ τρόπο συμβολικό καί
μυθολογικό καί πού έχουν θεραπευτική αξία.....μέ απλά λόγια θά σέ ρώταγα
άν βλέπεις όνειρα."
καί μού είχε περιγράψει ένα όνειρο ότι ή κοπέλα παντρευόταν κάποιον....καί τού είπα
"νά τά κρατήσεις αυτά τά όνειρα στή συνείδηση ζωντανα καί μήν τά απωθήσεις βίαια γιατί έχουν αξία
καί σού κάνουν νύξεις από εκείνο τό υπόστρωμα πού σού ανέφερα, πρόσεξες τό όνειρο τού γάμου ακριβώς
έχει συμψηφιστική-αντιθετική αξία καί θέλει νά σέ προστατέψει από ένα μονομερή ακραίο προσανατολισμό....
συνέχισε τή συμβίωση μέ αυτά,μή τά διώχνεις θά συνεχιστούν(άν κάνεις υπομονή) από άλλα πιό συμβολικά"
δηλ τό ασύνειδο τού έδειχνε νά απαγγιστρωθεί από αυτή τήν αγχωτική εμμονή
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Who is The 4th man την 31 Δεκ 2019, 00:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 31 Δεκ 2019, 00:25

φιλία όμως μεταξύ ανδρών είναι άλλο......
σέ φίλο πού τώρα είναι λέκτορας στό παν.πατρών συνέβη νά χωρίσει μέ τή "δικιά" του.....
αυτή,γιά λόγους καί ελατήρια πού δέν φαίνονται εύκολα,μού τήν έπεφτε στή ψύχρα γιά
καιρό....μάλλον θέλοντας νά αποδείξει ότι "τίς φιλίες τών ανδρών,τίς έχω γιά μπεγλέρι"
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 31 Δεκ 2019, 00:28

sibylic έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:25
φιλία όμως μεταξύ ανδρών είναι άλλο......
σέ φίλο πού τώρα είναι λέκτορας στό παν.πατρών συνέβη νά χωρίσει μέ τή "δικιά" του.....
αυτή,γιά λόγους καί ελατήρια πού δέν φαίνονται εύκολα,μού τήν έπεφτε στή ψύχρα γιά
καιρό....μάλλον θέλοντας νά αποδείξει ότι "τίς φιλίες τών ανδρών,τίς έχω γιά μπεγλέρι"
Και δε γεύτηκες φρέσκο γκομενάκι;
Για μια φιλία με άνδρα; (που δεν σου προσφέρει κανένα κέρδος;)
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών