Στυση

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
rhcp
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Δεκ 2019, 00:41
Phorum.gr user: Hetfield

Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rhcp » 28 Δεκ 2019, 01:12

Γεια σας είμαι αγόρι 18.Οταν τραβάω κανονικά η στύση μου είναι μια χαρά.Σημερα όμως προσπάθησα να τραβήξω λες και κάνω σεξ στα 4.Δηλαδη δεν κουνούσα το χέρι μου αλλά το σώμα μου.Η στύση μου όμως έπεσε κατευθείαν.Το προσπάθησα και άλλες φορές και έγινε το ίδιο.Αυτο σημαίνει ότι θα μου πέφτει και στο σεξ?

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 28 Δεκ 2019, 01:29

Red hot chili penis?
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

rhcp
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Δεκ 2019, 00:41
Phorum.gr user: Hetfield

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rhcp » 28 Δεκ 2019, 01:44

Χαχαχαχ.Γαματω ρε φίλε αλλά με ξενερώσεις φουλ.Εκανα refresh δέκα ώρες είδα απάντηση και χάρηκα.Μηπως τώρα να βοηθούσες λίγο γιατί έχω αγχωθει

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 28 Δεκ 2019, 01:57

Δεν έχω ιδέα, όμως θα παρακολουθώ το νήμα για ενημέρωση.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
andy12gr
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 08 Δεκ 2019, 09:20
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από andy12gr » 28 Δεκ 2019, 11:21

Αν δεν τρολαρεις θα σου πω το εξης. Αν δεν σου τυχαινει συχνα ειναι ψυχολογικο, του δινεις περισσοτερη αξια απο οσο πρεπει. Συμβαινει σε καποιους της ηλικιας σου και μολις βρουν την καταλληλη και χαλαρωσουν λιγο θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα.
Αγάπης δε ουδέν μείζον ούτε ίσον εστί.

rhcp
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Δεκ 2019, 00:41
Phorum.gr user: Hetfield

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rhcp » 28 Δεκ 2019, 14:37

Καλημέρα.Δεν τρολαρω.Εδω και χρόνια τραβούσα κάθε μέρα παρά πολλές φορές.Και δεν μου είχε συμβει ποτέ.Εδω και δύο βδομάδες τραβάω μια φορά στις δύο μέρες.Γιατι όμως όταν τραβάω κανονικά δεν μου πέφτει ποτέ και όταν τραβάω έτσι μου πέφτει κατευθειαν.Αυτο με αγχωνει.Το δοκίμασα και σήμερα και έγινε το ιδιο

rhcp
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Δεκ 2019, 00:41
Phorum.gr user: Hetfield

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rhcp » 28 Δεκ 2019, 14:38

Και όταν τράβηξα κανονικά είχα φουλ στύση.Σκεφτομαι να πάω σε ουρολόγο για να δω τι παιζει

Άβαταρ μέλους
andy12gr
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 08 Δεκ 2019, 09:20
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από andy12gr » 28 Δεκ 2019, 15:44

Θελει και ξεκουραση, δεν ειναι μοχλος ταχυτητων :lol:
Δεν εχεις τιποτα εκτος απο κάλο στον εγκεφαλο (συγνωμη για την εκφραση), απλως θελω να σε ξυπνησω....σου εχει γινει εμμονη μαλλον σαν να θελεις να κανεις αγωνα.
Αλλο ειναι να εισαι με γυναικα που σε θελει και αλλο να κανεις αυτο που λες.
Ξεκολα πριν σου μεινει ο λεβιες στο χερι :lol:
Αγάπης δε ουδέν μείζον ούτε ίσον εστί.

rhcp
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Δεκ 2019, 00:41
Phorum.gr user: Hetfield

Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rhcp » 27 Οκτ 2020, 17:33

Καλησπέρα είμαι αγόρι 20. Έχω μια απορία. Όταν τραβάω μαλακια ακριβώς πριν τελειώσω σταματάω για να κρατήσω παραπάνω. Όμως η στύση μου δεν είναι τόσο καλή αλλά πάλι θα μπορούσα να συνεχίσω να κάνω σεξ φανταζομαι. Συμβαίνει σε όλους αυτό? Σεξ δεν έχω κάνει μόνο μια φορά μου έκανε μια κοπέλα στοματικό. Στο σεξ αυτό φαντάζομαι θα είναι πρόβλημα. Μήπως να σταματώ λίγο νωρίτερα και όχι δευτερόλεπτα πριν τελειώσω. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό αλλά τραβάω 3 με 6 φορές την μερα

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25187
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 27 Οκτ 2020, 17:38

rhcp έγραψε:
27 Οκτ 2020, 17:33
Καλησπέρα είμαι αγόρι 20. Έχω μια απορία. Όταν τραβάω μαλακια ακριβώς πριν τελειώσω σταματάω για να κρατήσω παραπάνω. Όμως η στύση μου δεν είναι τόσο καλή αλλά πάλι θα μπορούσα να συνεχίσω να κάνω σεξ φανταζομαι. Συμβαίνει σε όλους αυτό? Σεξ δεν έχω κάνει μόνο μια φορά μου έκανε μια κοπέλα στοματικό. Στο σεξ αυτό φαντάζομαι θα είναι πρόβλημα. Μήπως να σταματώ λίγο νωρίτερα και όχι δευτερόλεπτα πριν τελειώσω. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό αλλά τραβάω 3 με 6 φορές την μερα
Τι τραβάς κι εσύ έρμε;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Γιάννης

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 30 Οκτ 2020, 11:12

rhcp έγραψε:
28 Δεκ 2019, 01:12
Γεια σας είμαι αγόρι 18.Οταν τραβάω κανονικά η στύση μου είναι μια χαρά.Σημερα όμως προσπάθησα να τραβήξω λες και κάνω σεξ στα 4.Δηλαδη δεν κουνούσα το χέρι μου αλλά το σώμα μου.Η στύση μου όμως έπεσε κατευθείαν.Το προσπάθησα και άλλες φορές και έγινε το ίδιο.Αυτο σημαίνει ότι θα μου πέφτει και στο σεξ?
Ναι.

Γιάννης

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 30 Οκτ 2020, 11:13

rhcp έγραψε:
27 Οκτ 2020, 17:33
Καλησπέρα είμαι αγόρι 20. Έχω μια απορία. Όταν τραβάω μαλακια ακριβώς πριν τελειώσω σταματάω για να κρατήσω παραπάνω. Όμως η στύση μου δεν είναι τόσο καλή αλλά πάλι θα μπορούσα να συνεχίσω να κάνω σεξ φανταζομαι. Συμβαίνει σε όλους αυτό? Σεξ δεν έχω κάνει μόνο μια φορά μου έκανε μια κοπέλα στοματικό. Στο σεξ αυτό φαντάζομαι θα είναι πρόβλημα. Μήπως να σταματώ λίγο νωρίτερα και όχι δευτερόλεπτα πριν τελειώσω. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό αλλά τραβάω 3 με 6 φορές την μερα
Αύξησε στις 9 με 12 να δεις αν αλλάζει κάτι προς το καλύτερο.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27171
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 30 Οκτ 2020, 11:14

rhcp έγραψε:
27 Οκτ 2020, 17:33
Καλησπέρα είμαι αγόρι 20. Έχω μια απορία. Όταν τραβάω μαλακια ακριβώς πριν τελειώσω σταματάω για να κρατήσω παραπάνω. Όμως η στύση μου δεν είναι τόσο καλή αλλά πάλι θα μπορούσα να συνεχίσω να κάνω σεξ φανταζομαι. Συμβαίνει σε όλους αυτό? Σεξ δεν έχω κάνει μόνο μια φορά μου έκανε μια κοπέλα στοματικό. Στο σεξ αυτό φαντάζομαι θα είναι πρόβλημα. Μήπως να σταματώ λίγο νωρίτερα και όχι δευτερόλεπτα πριν τελειώσω. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό αλλά τραβάω 3 με 6 φορές την μερα
Φϊλε μου, πρέπει να δοκιμάσεις να κάνεις σεξ για να είσαι σίγουρος. Δεν μπορείς να βρεις κάποι@ σύντροφ@ εκεί στην νεολαία σρζ;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 30 Οκτ 2020, 11:15

Υπάρχουν χάπια αδερφέ
Διευκολύνουν την κυκλοφορία του αίματος στο πέος
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Uppercut

Re: Στυση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 30 Οκτ 2020, 12:57

Gherschaagk έγραψε:
28 Δεκ 2019, 01:29
Red hot chili penis?
:smt005::smt005:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών