Οι γυναίκες φταιν για όλα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8745
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 31 Δεκ 2019, 20:16

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 20:05
Νιώθω τώρα και κατώτερος. Ευχαριστώ.

νύχτα
αναλογίσου ότι απευθύνεσαι στην Βασίλισσα











των χαζών
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 31 Δεκ 2019, 20:25

νύχτα έγραψε:
31 Δεκ 2019, 20:16
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 20:05
Νιώθω τώρα και κατώτερος. Ευχαριστώ.

νύχτα
αναλογίσου ότι απευθύνεσαι στην Βασίλισσα











των χαζών
Τι να σου πω νύχτα, είμαι χαμένος, όχι απλά χαζός. Συγχώρεσέ με.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 31 Δεκ 2019, 20:31

Ίσως φταίει ότι οι γυναίκες δε γουστάρουν το δράμα μου
εγώ τους φέρνω τη δραματική μου κατάσταση
Ίσως δε φταίνε οι γυναίκες που δεν μπορούν να ανταποκριθούν
Μα υπάρχει κάτι πέρα και πάνω από το απλό συμφωνητικό σχέσης
Υπάρχουν τιμωρίες αμαρτίες πισώπλατες προδοσίες συμφιλίωση εχθρών
Παραμένω εχθρός των γυναικών μέχρι να μου λιώσει κάποια την καρδιά
και γω να την εκδικηθώ να την ξαναγκαλιάσω να λυτρωθώ ακριβώς στο πυρ της αμαρτίας
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 31 Δεκ 2019, 20:39

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 20:12
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
31 Δεκ 2019, 20:05
Αν θες να βρεις μια για σοβαρή σχέση, μπορεις πλέον με το διαδίκτυο πιο εύκολα, και κυκλοφορούν μια χαρά κοπέλες όμορφες και μπορείς να βρεις καποια έχεις κοινά ενδιαφέροντα. Αντιθέτως μια γυναίκα για να βρει κάποιον σοβαρό για σχεση, είναι πολύ πιο δύσκολο, γιατί οι άντρες έχουν τάση στη βία, στην κυρίαρχια, και η Καβλα τους όπως λες δεν τους αφήνει να είναι πιστοί.

Όσα λες ισχύουν για ελεύθερες φάσεις. Τότε ναι, αυτές κρατάνε το παιχνίδι, κι αν δεν το παίξεις, την βγάζεις με το πουλάκι σου. Είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης.
Εννοείς το facebook;

Είμαι μεταξύ του να βρω ένα καλό κορίτσι ή μια βαριά προβληματική καβλιάρα
Μου το χε πει κάποια βραδια
Κάφρος φορουμιστης
Για ότι σου τύχει στον καπιταλισμο
Πάντα θα φταις εσύ.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 31 Δεκ 2019, 20:41

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είμαι προβληματικός
κι αυτό δεν το εκτιμάει καμία όπως το εκτιμάω εγώ στις προβληματικές υπάρξεις
έχουμε γαμηθεί στην κανονικοτητα
ίσως η ζωή μου είναι ανεκπλήρωτη ζωή
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8168
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 01 Ιαν 2020, 16:24

.

Τώρα πού τα λέμε....άν ζούσες σέ κανα ορεινό χωριό.....θά είχες γκόμενες ένα κοπάδι προβατίνες..... :romance-hearteyes:

Hot εσύ.....μαλλιά οι προβατίνες....μαλλιά κουβάρια θά γινόσαστουν....

Θά ήταν μιά κάποια λύσις αυτό.... :roll:

Μή φοβάσαι όμως παλληκάρι μου....οι κοπέλλες τού φόρουμ θά σέ φροντίσουν....

Υπάρχει Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών....επεξεργάζονται τόν τρόπο δράσης καί τίς εναλλακτικές τώρα.... :vp27::csph:

Περίμενε μέ τό πουλί στό χέρι....έρχονται οσονούπω λέμε.... :102:

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 04 Ιαν 2020, 16:27

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:19
Οι γυναίκες είναι αχάριστες
Καλά κάνουν. Κι εγώ είμαι. Αν πρέπει να έχουν κομπιουτεράκι να σημειώνουν κάθε καλοσύνη για την οποία χρωστάνε κάποιο αντίτιμο, δεν έχουμε σχέση, μπακάλικο έχουμε.
Ασέβαστος έγραψε:
31 Δεκ 2019, 09:21
απειρες οι γυναικες γυρω μας, που ειναι κατι λιγοτερο απο τελειες, και μαραζωνουν μοναχες γιατι δεν τις πηδαει κανεις.
Πες περιοχή που μένεις. Παίρνω πλοίο, αεροπλάνο, τρένο κι έρχομαι.
Naida έγραψε:
31 Δεκ 2019, 09:39
Βρε το ότι είμαστε ανώτερα πλάσματα και δεν μπορείτε να το αποδεχτείτε φταίει. Είστε απλοί στη χρήση σας και εμείς πολυσύνθετα όντα.
Χαλαρώστε και απολαυστε την κυριαρχία μας :lol:
SpoilerShow
Να διευκρινίσω ότι αστειευομαι βεβαια ετσι.
Εγώ το βρίσκω αληθές αυτό που λες. Το μόνο πρόβλημα με την πάρτη σας είναι ότι δεν το παίρνετε σαν δεδομένο, να μας αντιμετωπίζετε ως κατώτερα πλάσματα να ησυχάσουμε όλοι. Είμαστε βλήματα αγάπη μου, δεν τρέχουμε με τις δικές σου ταχύτητες, τι να κάνουμε; Όταν λέτε "καλημέρα" αδυνατούμε να καταλάβουμε "όσο εσύ κοιμόσουν σαν βόδι εγώ έκανα τα ψώνια κι έχει ήδη περάσει η μισή μέρα κι ήθελα να πάμε κι εκδρομή και ποιος ξέρει τώρα πότε θα ξαναπάρεις ρεπό;"
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 13:35
Μπορούν να φορέσουν ό,τι θέλουν προκειμένου να αρέσουν
Μπορούν να κάνουν ότι συνδυασμό γουστάρουν
Να δείξουν βυζάκι κωλαράκι μπουτάκι, όποιο μέρος θέλουν απ' το κορμάκι
Εμείς οι άντρες δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ανάλογο
Δεν μπορούμε να δείξουμε ένα κομμάτι δέρμα για να εξιτάρουμε κάποια
Η λύση είναι το πουκάμισο. Κι εξηγούμαι (παίρνω ως δεδομένο ότι το σώμα σου είναι σμιλεμένο σαν αυτό που απαιτείται να έχουν οι γυναίκες για να το δείχνουν, αλλιώς ορθώς θα την φας την καζούρα):
1) Μπορείς να το έχεις ανοιχτό μέχρι το στήθος. Θα σε κοροϊδεύουν οι υπόλοιποι βέβαια, αλλά στ' αρχίδια σου. Όσες είναι να πέσουν θα πέσουν. Κι οι γυναίκες υφίστανται slut shaming. Αράζεις κάπου με ανοιχτά πόδια σα να δείχνεις τ' αρχίδια σου κι είναι σα να φωνάζεις "θέλω σεξ". Εδώ βέβαια να διευκρινιστεί πως αν πας να δουλέψεις κάπου κι ο εργοδότης σου πει "θα είσαι με ανοιχτό πουκάμισο" έχεις πολλές περισσότερες πιθανότητες να κρατήσεις την δουλειά σου αφού του απαντήσεις "θα αστειεύεσαι βέβαια" παρά μια γυναίκα που θα αντιδράσει παρομοίως αν της πει ο εργοδότης "θα ντύνεσαι σαν πουτάνα" (δεν θα το πει με αυτά τα λόγια, αλλά το ρεζουμέ αυτό είναι).
2) Μπορείς να φορέσεις κάτι πολύ ζεστό κι από μέσα πουκάμισο χωρίς φανελάκι που δεν θα το έχεις βάλει στο παντελόνι. Όταν μπεις σ' έναν χώρο λες "έσκασα", βγάζεις αυτό που φοράς από πάνω (το πουλόβερ ας πούμε) κι αυτό παίρνει μαζί του και το πουκάμισο. Φαίνονται κοιλιακοί και λίγο στήθος αρκετά για να τα προσέξουν, αλλά όχι αρκετά ώστε να τα χορτάσουν.
3) Είσαι σε ένα δείπνο και όταν έρχεται το φαΐ, επειδή δεν θες να λερωθείς και να είσαι σαν λέτσος, σηκώνεις τα μανίκια του πουκαμίσου διπλώνοντάς τα αποκαλύπτοντας αργά και βασανιστικά τις πάπιες των χεριών σου.
ΜΑΘΕΤΕ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΡΕΕΕΕ!
Σημείωση: Αν κάποιος είναι καμιά εικοσαριά κιλά βαρύτερος από το κανονικό του βάρος η ανδρική μόδα παρέχει πολύ οικονομικότερες λύσεις για να είναι ευπαρουσίαστος απ' ότι η γυναικεία στις γυναίκες.
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 13:41
Και κάτι άλλο. Τις γυναίκες τις μπανίζουμε και μετά τις προσεγγίζουμε. Αυτό δε συμβαίνει για εμάς τους άντρες.
Δεν είμαστε γυναίκες να μας την πέσει ψυχρά κάποια σ' έναν χώρο διασκέδασης. Αυτό με γεμίζει λύπη και στεναχώρια.
Ορθόν, αλλά αυτό έχει και τα πλεονεκτήματά του. Όταν σε κοιτάζει μια γυναίκα αποκλείεται να έρθει να σου μιλήσει, οπότε αν δεν έχεις όρεξη για φλερτ κάνεις τον ανήξερο και πας και της μιλάς όταν είσαι έτοιμος. Μία γυναίκα, όταν πας να της πεις "ψήνεσαι να γνωριστούμε;" ή θα κάτσει να σε φάει στη μάπα ακόμα κι αν δεν βρίσκεται σε φάση φλερτ ή θα σε χάσει για πάντα.
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 14:27
Να βρούμε τους λόγους της γυναικείας υπεροχής στον έρωτα και στη ζωή
Συμφωνείς; διαφωνείς; Γιατί έχετε τέτοια πλεονεκτήματα; Φταίει η μουνοκουλτούρα;
Μέχρι μια ηλικία ερχόμαστε πολύ πιο εύκολα σε οργασμό. Το να πάμε με μια γυναίκα πάει να πει ότι θα χύσουμε. Οι γυναίκες θέλουν να έχουν κάποιες εγγυήσεις ότι δεν θα χάσουν τον χρόνο τους με σεξ χωρίς οργασμό.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιαν 2020, 16:41

Βλήμα έγραψε:
04 Ιαν 2020, 16:27



Εγώ το βρίσκω αληθές αυτό που λες. Το μόνο πρόβλημα με την πάρτη σας είναι ότι δεν το παίρνετε σαν δεδομένο, να μας αντιμετωπίζετε ως κατώτερα πλάσματα να ησυχάσουμε όλοι. Είμαστε βλήματα αγάπη μου, δεν τρέχουμε με τις δικές σου ταχύτητες, τι να κάνουμε; Όταν λέτε "καλημέρα" αδυνατούμε να καταλάβουμε "όσο εσύ κοιμόσουν σαν βόδι εγώ έκανα τα ψώνια κι έχει ήδη περάσει η μισή μέρα κι ήθελα να πάμε κι εκδρομή και ποιος ξέρει τώρα πότε θα ξαναπάρεις ρεπό;"


Πρεπει να προσπαθήσετε περισσότερο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14610
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 04 Ιαν 2020, 17:01

Βλήμα έγραψε:
04 Ιαν 2020, 16:27
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:19
Οι γυναίκες είναι αχάριστες
Καλά κάνουν. Κι εγώ είμαι. Αν πρέπει να έχουν κομπιουτεράκι να σημειώνουν κάθε καλοσύνη για την οποία χρωστάνε κάποιο αντίτιμο, δεν έχουμε σχέση, μπακάλικο έχουμε.
Ασέβαστος έγραψε:
31 Δεκ 2019, 09:21
απειρες οι γυναικες γυρω μας, που ειναι κατι λιγοτερο απο τελειες, και μαραζωνουν μοναχες γιατι δεν τις πηδαει κανεις.
Πες περιοχή που μένεις. Παίρνω πλοίο, αεροπλάνο, τρένο κι έρχομαι.
Naida έγραψε:
31 Δεκ 2019, 09:39
Βρε το ότι είμαστε ανώτερα πλάσματα και δεν μπορείτε να το αποδεχτείτε φταίει. Είστε απλοί στη χρήση σας και εμείς πολυσύνθετα όντα.
Χαλαρώστε και απολαυστε την κυριαρχία μας :lol:
SpoilerShow
Να διευκρινίσω ότι αστειευομαι βεβαια ετσι.
Εγώ το βρίσκω αληθές αυτό που λες. Το μόνο πρόβλημα με την πάρτη σας είναι ότι δεν το παίρνετε σαν δεδομένο, να μας αντιμετωπίζετε ως κατώτερα πλάσματα να ησυχάσουμε όλοι. Είμαστε βλήματα αγάπη μου, δεν τρέχουμε με τις δικές σου ταχύτητες, τι να κάνουμε; Όταν λέτε "καλημέρα" αδυνατούμε να καταλάβουμε "όσο εσύ κοιμόσουν σαν βόδι εγώ έκανα τα ψώνια κι έχει ήδη περάσει η μισή μέρα κι ήθελα να πάμε κι εκδρομή και ποιος ξέρει τώρα πότε θα ξαναπάρεις ρεπό;"
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 13:35
Μπορούν να φορέσουν ό,τι θέλουν προκειμένου να αρέσουν
Μπορούν να κάνουν ότι συνδυασμό γουστάρουν
Να δείξουν βυζάκι κωλαράκι μπουτάκι, όποιο μέρος θέλουν απ' το κορμάκι
Εμείς οι άντρες δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ανάλογο
Δεν μπορούμε να δείξουμε ένα κομμάτι δέρμα για να εξιτάρουμε κάποια
Η λύση είναι το πουκάμισο. Κι εξηγούμαι (παίρνω ως δεδομένο ότι το σώμα σου είναι σμιλεμένο σαν αυτό που απαιτείται να έχουν οι γυναίκες για να το δείχνουν, αλλιώς ορθώς θα την φας την καζούρα):
1) Μπορείς να το έχεις ανοιχτό μέχρι το στήθος. Θα σε κοροϊδεύουν οι υπόλοιποι βέβαια, αλλά στ' αρχίδια σου. Όσες είναι να πέσουν θα πέσουν. Κι οι γυναίκες υφίστανται slut shaming. Αράζεις κάπου με ανοιχτά πόδια σα να δείχνεις τ' αρχίδια σου κι είναι σα να φωνάζεις "θέλω σεξ". Εδώ βέβαια να διευκρινιστεί πως αν πας να δουλέψεις κάπου κι ο εργοδότης σου πει "θα είσαι με ανοιχτό πουκάμισο" έχεις πολλές περισσότερες πιθανότητες να κρατήσεις την δουλειά σου αφού του απαντήσεις "θα αστειεύεσαι βέβαια" παρά μια γυναίκα που θα αντιδράσει παρομοίως αν της πει ο εργοδότης "θα ντύνεσαι σαν πουτάνα" (δεν θα το πει με αυτά τα λόγια, αλλά το ρεζουμέ αυτό είναι).
2) Μπορείς να φορέσεις κάτι πολύ ζεστό κι από μέσα πουκάμισο χωρίς φανελάκι που δεν θα το έχεις βάλει στο παντελόνι. Όταν μπεις σ' έναν χώρο λες "έσκασα", βγάζεις αυτό που φοράς από πάνω (το πουλόβερ ας πούμε) κι αυτό παίρνει μαζί του και το πουκάμισο. Φαίνονται κοιλιακοί και λίγο στήθος αρκετά για να τα προσέξουν, αλλά όχι αρκετά ώστε να τα χορτάσουν.
3) Είσαι σε ένα δείπνο και όταν έρχεται το φαΐ, επειδή δεν θες να λερωθείς και να είσαι σαν λέτσος, σηκώνεις τα μανίκια του πουκαμίσου διπλώνοντάς τα αποκαλύπτοντας αργά και βασανιστικά τις πάπιες των χεριών σου.
ΜΑΘΕΤΕ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΡΕΕΕΕ!
Σημείωση: Αν κάποιος είναι καμιά εικοσαριά κιλά βαρύτερος από το κανονικό του βάρος η ανδρική μόδα παρέχει πολύ οικονομικότερες λύσεις για να είναι ευπαρουσίαστος απ' ότι η γυναικεία στις γυναίκες.
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 13:41
Και κάτι άλλο. Τις γυναίκες τις μπανίζουμε και μετά τις προσεγγίζουμε. Αυτό δε συμβαίνει για εμάς τους άντρες.
Δεν είμαστε γυναίκες να μας την πέσει ψυχρά κάποια σ' έναν χώρο διασκέδασης. Αυτό με γεμίζει λύπη και στεναχώρια.
Ορθόν, αλλά αυτό έχει και τα πλεονεκτήματά του. Όταν σε κοιτάζει μια γυναίκα αποκλείεται να έρθει να σου μιλήσει, οπότε αν δεν έχεις όρεξη για φλερτ κάνεις τον ανήξερο και πας και της μιλάς όταν είσαι έτοιμος. Μία γυναίκα, όταν πας να της πεις "ψήνεσαι να γνωριστούμε;" ή θα κάτσει να σε φάει στη μάπα ακόμα κι αν δεν βρίσκεται σε φάση φλερτ ή θα σε χάσει για πάντα.
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 14:27
Να βρούμε τους λόγους της γυναικείας υπεροχής στον έρωτα και στη ζωή
Συμφωνείς; διαφωνείς; Γιατί έχετε τέτοια πλεονεκτήματα; Φταίει η μουνοκουλτούρα;
Μέχρι μια ηλικία ερχόμαστε πολύ πιο εύκολα σε οργασμό. Το να πάμε με μια γυναίκα πάει να πει ότι θα χύσουμε. Οι γυναίκες θέλουν να έχουν κάποιες εγγυήσεις ότι δεν θα χάσουν τον χρόνο τους με σεξ χωρίς οργασμό.
κάτω! κάτω!

Εικόνα

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2750
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 04 Ιαν 2020, 22:59

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:19
Οι γυναίκες είναι αχάριστες

Έτσι έχω καταλάβει γενικά από τις επαφές μου
Σε στήνουν πάντα στα ραντεβού και επικαλούνται όποτε θυμούνται τις ανασφάλειές τους
για να σε εκμεταλλευτούν
Ναι γουστάρω την παρέα της θηλυκής συντροφιάς αλλά όλα έχουν το όριά τους
Η θεωρία μου είναι η εξής:
Η πάλη της ζωής γίνεται για την κατάκτηση του αιδοίου
Εφόσον το γνωρίζει αυτό η γυναίκα φέρεται σαν αφέντρα του παιχνιδιού
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ενόρμηση στη ζωή από την κάβλα του ανδρικού μορίου
Τουτέστιν οι άντρες πρέπει να αγωνιστούν σε έναν άνισο αγώνα
Οι γυναικες απλά κάθονται και χαζεύουν και περιμένουν ποιος θα τους την πέσει
Οι σκέψεις μου

Θα επανέλθω με κριτική ανάλυση.
έχεις όμως και εσύ πλεονέκτημα. Ναι μεν οι γυναίκες είναι αυτές που λεν το ναι ή όχι για σεξ και επιλέγουν αρχικά, αλλά και εσύ επιλέγεις αν θα κάνεις σχέση μαζί τους που αυτό θέλουν το 99% και δεν θα είναι ένα απλό fuck and dump. Ειδικά αν σου φέρονται μετά χάλια και ψωνισμένα.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 07 Ιαν 2020, 19:47

Τώρα αλήθεια ρε παιδιά, κάποιος να μου το εξηγήσει.

Κοζάρω μια κοπέλα πριν μια βδομάδα σ' ένα μπαρ, δείχνει να ενδιαφέρεται, περιμένω να φύγει αυτός που την συνοδεύει, πάω, της μιλάω, χαχαχα-χουχουχού, ανταλλάσσουμε αριθμούς, έρχεται αυτός που την συνοδεύει, φεύγω (μη φάμε και κανένα ξύλο), τον αφήνει κι έρχεται και μου μιλάει. Την παίρνω την επαύριο τηλέφωνο μου λέει "μαλακίες κάναμε χθες, είχαμε πιει, μην ξαναπάρεις, δε με είδες δε με ξέρεις". Κύριος εγώ. "Οκ κοπελιά, ώρα καλή".
Χθες ξαναπάω στο μπαρ κι έρχεται φάντης μπαστούνι μπροστά μου και μου ανακοινώνει "το μετάνιωσα" σα να λέει "άντε τυχερούλη σου' φεξε". Το είχε τόσο σίγουρο ότι θα μου έφτιαχνε την έξοδο που έδειξε να ξενερώνει που δεν έκανα αυτό το χορευτικό:



Το ερώτημα είναι: πού την βρίσκουν τόση αυτοπεποίθηση οι καριόλες; Δηλαδίς εγώ δεν θα τολμούσα να ξαναεμφανιστώ μπροστά της. Θα σκεφτόμουν "τα κάναμε σκατά, τι να γίνει, η ζωή συνεχίζεται".
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Βλήμα την 07 Ιαν 2020, 19:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Οι γυναίκες φταιν για όλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 07 Ιαν 2020, 19:51

Βλήμα είναι θέμα γυναικείου ναρκισσισμού
Οι γυναίκες νομίζουν ότι γύρω τους περιστρέφονται όλα
Δυστυχώς έχω μάθημα για να αναλύσω
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών