Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ορέστης 35

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 06 Ιαν 2020, 01:08

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 00:51
Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 00:12
plouf έγραψε:
05 Ιαν 2020, 23:47

Μα όχι δεν ρίχνει σχεδόν ποτέ αυτό θέλω
να πω.Αμα η άλλη είναι πολύ μπαζο θα το
καταλάβω.Αν όμως βλέπετε εμφανισιακά
θα πρέπει να είσαι η κρυφή πουσταρα η σε
μια πολύ άσχημη φάση για να ρίξεις άκυρο.
Ή πολλους αλλους λογους. Και δε μου αρεσει ο χαρακτηρισμος πουσταρα για τους ομοφυλοφιλους.




:hebit::hebit::hebit::hebit::hebit:

Άι λοβ Γκρέγκορυ!!!!
Δε με νοιαζει πως θελουν να αυτοαποκαλουνται. Αυτα που γραφει ο πλουφ μερικες φορες, ανηκουν στην κουλτουρα "Φατσεα".

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 06 Ιαν 2020, 01:15

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 01:08
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 00:51
Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 00:12


Ή πολλους αλλους λογους. Και δε μου αρεσει ο χαρακτηρισμος πουσταρα για τους ομοφυλοφιλους.




:hebit::hebit::hebit::hebit::hebit:

Άι λοβ Γκρέγκορυ!!!!
Δε με νοιαζει πως θελουν να αυτοαποκαλουνται. Αυτα που γραφει ο πλουφ μερικες φορες, ανηκουν στην κουλτούρα "Φατσεα".
Βασικά τις μεγαλύτερες πουστιές τις κάνουν οι στρειτ κι όχι οι γκέι..
Ο Φατσέας είναι καρικατούρα αλλά συμπαθής καρικατούρα.
Ο Πλουφ υπερβάλει αλλά είναι τουλάχιστον ειλικρινής και λέει αυτο που πιστεύει.Δεν προσπαθεί να γίνει συμπαθής .Ακόμα κι αν διαφωνείς μαζί του.(Κάτι σαν αυτό που ρωτάς κι εσύ δηλαδή που θες και την πιτα ολάκερη και τον σκύλο χορτάτο. Δεν γίνεται. Ή θα πεις αυτό που νιώθεις ανέξάρτητα από το αν θα συνεχίσει να σε συμπαθεί η κοπελιά) Αλλιώς θα σκάσεις.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 06 Ιαν 2020, 02:35

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 01:15
Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 01:08
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 00:51






:hebit::hebit::hebit::hebit::hebit:

Άι λοβ Γκρέγκορυ!!!!
Δε με νοιαζει πως θελουν να αυτοαποκαλουνται. Αυτα που γραφει ο πλουφ μερικες φορες, ανηκουν στην κουλτούρα "Φατσεα".
Βασικά τις μεγαλύτερες πουστιές τις κάνουν οι στρειτ κι όχι οι γκέι..
Ο Φατσέας είναι καρικατούρα αλλά συμπαθής καρικατούρα.
Ο Πλουφ υπερβάλει αλλά είναι τουλάχιστον ειλικρινής και λέει αυτο που πιστεύει.Δεν προσπαθεί να γίνει συμπαθής .Ακόμα κι αν διαφωνείς μαζί του.(Κάτι σαν αυτό που ρωτάς κι εσύ δηλαδή που θες και την πιτα ολάκερη και τον σκύλο χορτάτο. Δεν γίνεται. Ή θα πεις αυτό που νιώθεις ανέξάρτητα από το αν θα συνεχίσει να σε συμπαθεί η κοπελιά) Αλλιώς θα σκάσεις.
Δεν αμφεβαλλα για την ειλικρινεια του πλουφ. Ειπα οτι δε μου αρεσουν οι εκφρασεις του.

Εσυ γιατι γινεσαι επιθετικη μαζι μου; Πιστευεις οτι πρεπει να πληγωνω τις κοπελες;

Την καλυτερη αποψη στο θρεντ την εγραψε ο κομετ. Ο εργενης δεν πρεπει ποτε να λεει οχι. Πρεπει παντα να δειχνει διαθεσιμος, να αφηνει τη φωτια του ποθου να σιγοκαιει, να δημιουργει φαντασιωσεις και προσδοκιες στις γυναικες γυρω του, να τις κανει χαρουμενες με το παιχνιδι του φλερτ και την πιθανοτητα να τον εχουν δικο τους, να μην τις απογοητευει ποτε δειχνοντας τους οτι εχασαν την ευκαιρια, να ειναι παντα εκει τριγυρω, ερωτικος, αρχεγονος, ανεξιτηλος, ελευθερος, επικινδυνος και αδαμαστος αντρας. Για ολες τις γυναικες. Οι μονογαμιες και οι σχεσεις ανακαλυφθηκαν απο τις γυναικες για να καθυποταξουν τον Ανδρα.


Θειε ελπιζω να σου αρεσε η απαντηση.

Γιάννης

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 06 Ιαν 2020, 03:31

Ορέστης 35 έγραψε:
04 Ιαν 2020, 21:05
... Χωρις να την προσβαλουμε;
Γιατί να μην την προσβάλουμε; Εκείνες δεν νοιάζονται μήπως προσβάλουν τον άλλο όταν ρίχνουν χυλόπιτα.

Απλά λες όχι. Ευγενικά μεν, αλλά ξεκάθαρα. Αν προσβληθεί είναι δικό της πρόβλημα, όχι δικό σου.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 06 Ιαν 2020, 07:19

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 00:12
plouf έγραψε:
05 Ιαν 2020, 23:47
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
05 Ιαν 2020, 23:42
οι
Μα όχι δεν ρίχνει σχεδόν ποτέ αυτό θέλω
να πω.Αμα η άλλη είναι πολύ μπαζο θα το
καταλάβω.Αν όμως βλέπετε εμφανισιακά
θα πρέπει να είσαι η κρυφή πουσταρα η σε
μια πολύ άσχημη φάση για να ρίξεις άκυρο.
Ή πολλους αλλους λογους. Και δε μου αρεσει ο χαρακτηρισμος πουσταρα για τους ομοφυλοφιλους.
Ετεροφυλοφιλος ειναι αυτος που τον εφαγε και δεν του αρεσε ετσι λεει ο θυμοσοφος λαος μας.Κι εγω
ειχα μια ασχημη ομοφυλοφιλοφυλικη εμπειρια χωρις την θεληση μου οταν ημουν μικρος και σε διαβεβαιω δεν μου
αρεσε.Δεν θελω να παθουν κακο οι γκεη και δεν θα ειχα προβλημα αν ο γιος μου γινοταν τετοιος
Κατα τ αλλα ο αγαπημενος Λουκασενκο εδω με εκφραζει απολυτα.

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 06 Ιαν 2020, 07:44

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 02:35
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 01:15
Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 01:08


Δε με νοιαζει πως θελουν να αυτοαποκαλουνται. Αυτα που γραφει ο πλουφ μερικες φορες, ανηκουν στην κουλτούρα "Φατσεα".
Βασικά τις μεγαλύτερες πουστιές τις κάνουν οι στρειτ κι όχι οι γκέι..
Ο Φατσέας είναι καρικατούρα αλλά συμπαθής καρικατούρα.
Ο Πλουφ υπερβάλει αλλά είναι τουλάχιστον ειλικρινής και λέει αυτο που πιστεύει.Δεν προσπαθεί να γίνει συμπαθής .Ακόμα κι αν διαφωνείς μαζί του.(Κάτι σαν αυτό που ρωτάς κι εσύ δηλαδή που θες και την πιτα ολάκερη και τον σκύλο χορτάτο. Δεν γίνεται. Ή θα πεις αυτό που νιώθεις ανέξάρτητα από το αν θα συνεχίσει να σε συμπαθεί η κοπελιά) Αλλιώς θα σκάσεις.
Δεν αμφεβαλλα για την ειλικρινεια του πλουφ. Ειπα οτι δε μου αρεσουν οι εκφρασεις του.

Εσυ γιατι γινεσαι επιθετικη μαζι μου; Πιστευεις οτι πρεπει να πληγωνω τις κοπελες;

Την καλυτερη αποψη στο θρεντ την εγραψε ο κομετ. Ο εργενης δεν πρεπει ποτε να λεει οχι. Πρεπει παντα να δειχνει διαθεσιμος, να αφηνει τη φωτια του ποθου να σιγοκαιει, να δημιουργει φαντασιωσεις και προσδοκιες στις γυναικες γυρω του, να τις κανει χαρουμενες με το παιχνιδι του φλερτ και την πιθανοτητα να τον εχουν δικο τους, να μην τις απογοητευει ποτε δειχνοντας τους οτι εχασαν την ευκαιρια, να ειναι παντα εκει τριγυρω, ερωτικος, αρχεγονος, ανεξιτηλος, ελευθερος, επικινδυνος και αδαμαστος αντρας. Για ολες τις γυναικες. Οι μονογαμιες και οι σχεσεις ανακαλυφθηκαν απο τις γυναικες για να καθυποταξουν τον Ανδρα.


Θειε ελπιζω να σου αρεσε η απαντηση.
Πώς ήταν η καλύτερη απάντηση;
Αφού δεν απαντάει στην απορία. :lol:

Άντε, καντα όλα αυτά κ σε λίγο καιρό να μας πεις πως πάει! :c020:

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8338
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 06 Ιαν 2020, 12:28

Της κανείς πρόταση να σου κάνει στοματικό σεξ εκείνη την στιγμή που σου την πέφτει. Αν δεχθεί, έχει καλώς, εαν όχι, πάλι πετυχες τον σκοπό σου. Win-win.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 06 Ιαν 2020, 13:06

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 02:35
]Εσυ γιατι γινεσαι επιθετικη μαζι μου;Πιστευεις οτι πρεπει να πληγωνω τις κοπελες;
Δεν πάμε καλά.

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 02:35
Την καλυτερη αποψη στο θρεντ την εγραψε ο κομετ.
Να αρκεστείς στην άποψη του Κόμετ τότε.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 06 Ιαν 2020, 13:28

Custom_F έγραψε:
06 Ιαν 2020, 07:44
Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 02:35
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 01:15


Βασικά τις μεγαλύτερες πουστιές τις κάνουν οι στρειτ κι όχι οι γκέι..
Ο Φατσέας είναι καρικατούρα αλλά συμπαθής καρικατούρα.
Ο Πλουφ υπερβάλει αλλά είναι τουλάχιστον ειλικρινής και λέει αυτο που πιστεύει.Δεν προσπαθεί να γίνει συμπαθής .Ακόμα κι αν διαφωνείς μαζί του.(Κάτι σαν αυτό που ρωτάς κι εσύ δηλαδή που θες και την πιτα ολάκερη και τον σκύλο χορτάτο. Δεν γίνεται. Ή θα πεις αυτό που νιώθεις ανέξάρτητα από το αν θα συνεχίσει να σε συμπαθεί η κοπελιά) Αλλιώς θα σκάσεις.
Δεν αμφεβαλλα για την ειλικρινεια του πλουφ. Ειπα οτι δε μου αρεσουν οι εκφρασεις του.

Εσυ γιατι γινεσαι επιθετικη μαζι μου; Πιστευεις οτι πρεπει να πληγωνω τις κοπελες;

Την καλυτερη αποψη στο θρεντ την εγραψε ο κομετ. Ο εργενης δεν πρεπει ποτε να λεει οχι. Πρεπει παντα να δειχνει διαθεσιμος, να αφηνει τη φωτια του ποθου να σιγοκαιει, να δημιουργει φαντασιωσεις και προσδοκιες στις γυναικες γυρω του, να τις κανει χαρουμενες με το παιχνιδι του φλερτ και την πιθανοτητα να τον εχουν δικο τους, να μην τις απογοητευει ποτε δειχνοντας τους οτι εχασαν την ευκαιρια, να ειναι παντα εκει τριγυρω, ερωτικος, αρχεγονος, ανεξιτηλος, ελευθερος, επικινδυνος και αδαμαστος αντρας. Για ολες τις γυναικες. Οι μονογαμιες και οι σχεσεις ανακαλυφθηκαν απο τις γυναικες για να καθυποταξουν τον Ανδρα.


Θειε ελπιζω να σου αρεσε η απαντηση.
Πώς ήταν η καλύτερη απάντηση;
Αφού δεν απαντάει στην απορία. :lol:

Άντε, καντα όλα αυτά κ σε λίγο καιρό να μας πεις πως πάει! :c020:
Θα γινω το σκοτεινο αντικειμενο του ποθου. :lol:

Ορέστης 35

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 06 Ιαν 2020, 13:29

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
06 Ιαν 2020, 13:06
Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 02:35
]Εσυ γιατι γινεσαι επιθετικη μαζι μου;Πιστευεις οτι πρεπει να πληγωνω τις κοπελες;
Δεν πάμε καλά.

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιαν 2020, 02:35
Την καλυτερη αποψη στο θρεντ την εγραψε ο κομετ.
Να αρκεστείς στην άποψη του Κόμετ τότε.
:g018:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32587
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Ιαν 2020, 10:11

της λες οτι εισαι μελος στο πχορουμ.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 07 Ιαν 2020, 10:14

Όπως ο Κωσταντάρας όταν του ζητούσαν ρουσφέτι όντας διοικητής της Σχολής Δοκίμων:

-Ευχαρίστως ναι, αλλά όχι!
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Ορέστης 35

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Ιαν 2020, 22:46

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2020, 10:11
της λες οτι εισαι μελος στο πχορουμ.
Καλη Πρωτοχρονια.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14581
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Πως λεμε οχι σε γυναικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 11 Ιαν 2020, 15:26

Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών