Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Με πόσους άντρες έχεις πάει;

0-5
18
47%
5-10
1
3%
10-15
1
3%
15-20
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
20-25
2
5%
25-30
1
3%
πάνω απο 30
4
11%
σιγά μη τους μετράω
2
5%
δε τους θυμάμαι όλους
9
24%
 
Σύνολο ψήφων: 38

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 01 Νοέμ 2018, 19:06

Δεν ξέρω, μερικές φορές ένιωσα να ξοδεύομαι. Δεν μου συνέβη κάτι πολύ κακό. Έχω και κάποιες ιστορίες να λέω στα παιδιά μου που ρωτάνε, πχ κάποιος μυθομανής δεν ξέρω τι ήταν, από άλλη ήπειρο, προέκυψε διεθνώς καταζητούμενος εγκληματίας πολέμου, αν και δεν ξέρω, μάλλον δεν έπρεπε να το πιστέψω ούτε αυτό. Είχε λέει διπλή ταυτότητα. Απλά όμως δεν άντεχα χωρίς σεξ τη συγκεκριμένη περίοδο. Το ήξερα ότι δεν ήταν και ό,τι καλύτερο, έκατσε, με τράβηξε με την τρέλα του για ένα διάστημα :003: . Για παράδειγμα. Και άλλες αστοχίες υπήρξαν. Τώρα απλά αναρωτιέμαι πώς δεν κόλλησα κάτι σοβαρό. Ουφ, ευτυχώς! :003::003::lol: Κατέληξα όμως να πιστέψω ότι αν είχε τύχει κάτι πολύ καλό από την αρχή, δεν θα υπήρχε λόγος για τέτοιες αναζητήσεις.

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 01 Νοέμ 2018, 19:31

Athina__P έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 19:06
κάποιος μυθομανής δεν ξέρω τι ήταν, από άλλη ήπειρο, προέκυψε διεθνώς καταζητούμενος εγκληματίας πολέμου,
Tον βρήκα; :P
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 01 Νοέμ 2018, 19:48

Ερμής έγραψε:
18 Οκτ 2018, 16:33
Αγις έγραψε:
18 Οκτ 2018, 14:02
Από γ δημοτικού εως γ γυμνασίου και μάλιστα με την ιδια .
Λειτούργησε σαν εμβολιασμός :003:
Θα ήθελα και την άποψη του πολ.μηχ επίσης για το θέμα.
Εγώ λέω ότι:
Άμα παίρνεις καθημερινά μια δόση βιάγκρα, ερωτεύεσαι πιο εύκολα και πιο παθιασμένα.
Άμα παίρνεις καθημερινά μια δόση κατασταλτικού, ερωτεύεσαι πιο δύσκολα.

Εσύ τι λες;

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 01 Νοέμ 2018, 21:17

Athina__P έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 18:47
Δεν ξέρω, συνέβαινε. Με ΤΟΝ Έρωτα είχα αρχισει να πηγαίνει ένα κλικ πιο κάτω η σχέση σε σχέση με το απίθανο αστραφτερό σύννεφο που ζούσαμε και τότε ήρθαν στην επιφάνεια τα πολλά θέματα που προϋπήρχαν. Με άλλους έρωτες η προσγείωση ήταν ακόμα πιο πεζή. Και εκεί λες για ποιο λόγο να μείνω και άλλο με τον ίδιο άνθρωπο; Ας μείνω μόνη μου λιγάκι. Να πάει και ο άλλος να βρει κάτι που του ταιριάζει καλύτερα, που ίσως έχει μέλλον. Γιατί να γίνει αλλιώς;

Με τον άντρα μου δεν φτάσαμε στο αστραφτερό σύννεφο, αλλά ήμασταν πολύ καλά και το DNA μας που αναμίχτηκε εκ των υστέρων έδειξε ότι ολα έγιναν πολύ καλά. A και οι δύο καλύτερες βραδιές στο κρεβάτι ήταν όταν πιάσαμε τα δύο παιδιά. :o Μετά από χρόνια σχέσης. Έτυχε; Δεν ξέρω. Ακόμα δεν ξέρω πώς έγινε και δεν τον αφήνω να το επαναλάβει :003::003:


Δύο φορές μόνο;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Ορέστης 35

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 01 Νοέμ 2018, 21:18

Athina__P έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 19:06
Δεν ξέρω, μερικές φορές ένιωσα να ξοδεύομαι. Δεν μου συνέβη κάτι πολύ κακό. Έχω και κάποιες ιστορίες να λέω στα παιδιά μου που ρωτάνε, πχ κάποιος μυθομανής δεν ξέρω τι ήταν, από άλλη ήπειρο, προέκυψε διεθνώς καταζητούμενος εγκληματίας πολέμου, αν και δεν ξέρω, μάλλον δεν έπρεπε να το πιστέψω ούτε αυτό. Είχε λέει διπλή ταυτότητα. Απλά όμως δεν άντεχα χωρίς σεξ τη συγκεκριμένη περίοδο. Το ήξερα ότι δεν ήταν και ό,τι καλύτερο, έκατσε, με τράβηξε με την τρέλα του για ένα διάστημα :003: . Για παράδειγμα. Και άλλες αστοχίες υπήρξαν. Τώρα απλά αναρωτιέμαι πώς δεν κόλλησα κάτι σοβαρό. Ουφ, ευτυχώς! :003::003::lol: Κατέληξα όμως να πιστέψω ότι αν είχε τύχει κάτι πολύ καλό από την αρχή, δεν θα υπήρχε λόγος για τέτοιες αναζητήσεις.
Τι να κολλησεις; Μη μου πεις οτι δεν χρησιμοποιουσες προφυλακτικο.

Τωρα αυτο που λες οτι ενιωσες να ξοδευεσαι εγω το καταλαβαινω σαν ενα ειδος κουρασης απο το να κανεις ζευγαρισια πραγματα με καποιον για τον οποιο δεν εχεις ρομαντικα συναισθηματα. Γι αυτο ειναι καλυτερα για καποιον/α να κανει σεξ με διαφορετικους ανθρωπους χωρις να ξεκιναει σχεση. Ετσι αποφευγεται η φθορα.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 02 Νοέμ 2018, 07:09

Ορέστης 35 έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 21:18
Athina__P έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 19:06
Δεν ξέρω, μερικές φορές ένιωσα να ξοδεύομαι. Δεν μου συνέβη κάτι πολύ κακό. Έχω και κάποιες ιστορίες να λέω στα παιδιά μου που ρωτάνε, πχ κάποιος μυθομανής δεν ξέρω τι ήταν, από άλλη ήπειρο, προέκυψε διεθνώς καταζητούμενος εγκληματίας πολέμου, αν και δεν ξέρω, μάλλον δεν έπρεπε να το πιστέψω ούτε αυτό. Είχε λέει διπλή ταυτότητα. Απλά όμως δεν άντεχα χωρίς σεξ τη συγκεκριμένη περίοδο. Το ήξερα ότι δεν ήταν και ό,τι καλύτερο, έκατσε, με τράβηξε με την τρέλα του για ένα διάστημα :003: . Για παράδειγμα. Και άλλες αστοχίες υπήρξαν. Τώρα απλά αναρωτιέμαι πώς δεν κόλλησα κάτι σοβαρό. Ουφ, ευτυχώς! :003::003::lol: Κατέληξα όμως να πιστέψω ότι αν είχε τύχει κάτι πολύ καλό από την αρχή, δεν θα υπήρχε λόγος για τέτοιες αναζητήσεις.
Τι να κολλησεις; Μη μου πεις οτι δεν χρησιμοποιουσες προφυλακτικο.
Είχα μια σχέση που κράτησε 1-2 χρόνια και δεν χρησιμοποιούσα προφυλακτικό, όπως και σε όλες τις μακροχρόνιες, δεν είχε συμβεί κάτι παράξενο μέχρι τότε. Αυτός όμως από όσο αποδείχτηκε δεν μπορούσε να πει όχι στις γυναίκες που του κάθονταν, εγώ δεν το ήξερα και το κατάλαβα επειδή με κόλλησε ευτυχώς κάτι που έφευγε με αντιβίωση... Αλλά μου έμεινε μια φοβία να το πω, γιατί μια φίλη έπαθε από έναν τέτοιο πολύ σοβαρά θέματα. Γενικά αισθάνεσαι πολύ μ@λ@κας σε μια τέτοια περίπτωση, γιατί ο άλλος έκανε τη βλακεία, και σε κεράτωσε και έμεινες εσύ να τρέχεις γιατί συνήθως οι γυναίκες την πατάνε περισσότερο. Για λίγους ανθρωπους διατηρώ τόσα συναισθήματα αηδίας όσο για εκείνον. Υποτίθεται είναι ο άνθρωπός σου και σου προσφέρει μια αρρώστια γιατί δεν ήθελε να βάλει προφυλακτικό ή δεν ξέρω γιατί. Αυτός φαινόταν από την αρχή ότι δεν το είχε πολύ με το προφυλακτικό, αλλά ήταν σχέση υποτίθεται.

Δεν πιστεύω ότι το προφυλακτικό σε προστατεύει από όλα 100% υπάρχουν και δερματικά και γενικά δεν βλέπω το λόγο με αυτά που ξέρω τώρα να δειγματίζεις τον κόσμο, δεν αξίζει, ακόμα και για φακ μπαντι δεν χρειάζεται πάνω από ένας. Όπως μπορούν να καταλάβουν οι μουγκάου αν μια γυναίκα θέλει να δειγματίσει τον κόσμο είναι πολύ εύκολο. Η παρέα μου τους έφερνα τις σχέσεις μου κατά καιρούς και είχαν συνηθίσει σε άτομα πολύ ενδιαφέροντα. Όταν τους παρουσίασα τον άντρα μου η κολλητή με πήρε παράμερα και μου είπε δεν είναι ο τύπος σου αυτός! Και η απάντησή μου υπήρξε, ότι ε, αφού κανείς από αυτούς που ήταν ο τύπος μου δεν στέριωσε, ας δοκιμάσουμε κάτι άλλο! :003::003: Από την επόμενη φορά που τον έκανε παρέα δεν ήθελε μετά να βγαίνουμε μόνες μας :003:

Ασε, τώρα που είμαστε στην εποχή του τιντερ και δοκίμασε να τηγανίσεις το ψάρι και από την άλλη μεριά, κάτι παθαίνω και μόνο στο άκουσμα! Δεν ξέρω στην πραγματικότητα τι πιθανότητες υπάρχουν για να κολλήσεις κάτι, απλά μου φαίνεται κάπως άσκοπο να κάνεις πράγματα μόνο για το σεξ, μπορείς να το βρεις με κάπως πιο σταθερό τρόπο αυτό. Νομίζω. Ίσως πάλι, κλασικά έχουμε πιο πολλές επιλογές οι γυναίκες σε αυτό τον τομέα.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 02 Νοέμ 2018, 07:19

LEONAS έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 21:17
Athina__P έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 18:47
Δεν ξέρω, συνέβαινε. Με ΤΟΝ Έρωτα είχα αρχισει να πηγαίνει ένα κλικ πιο κάτω η σχέση σε σχέση με το απίθανο αστραφτερό σύννεφο που ζούσαμε και τότε ήρθαν στην επιφάνεια τα πολλά θέματα που προϋπήρχαν. Με άλλους έρωτες η προσγείωση ήταν ακόμα πιο πεζή. Και εκεί λες για ποιο λόγο να μείνω και άλλο με τον ίδιο άνθρωπο; Ας μείνω μόνη μου λιγάκι. Να πάει και ο άλλος να βρει κάτι που του ταιριάζει καλύτερα, που ίσως έχει μέλλον. Γιατί να γίνει αλλιώς;

Με τον άντρα μου δεν φτάσαμε στο αστραφτερό σύννεφο, αλλά ήμασταν πολύ καλά και το DNA μας που αναμίχτηκε εκ των υστέρων έδειξε ότι ολα έγιναν πολύ καλά. A και οι δύο καλύτερες βραδιές στο κρεβάτι ήταν όταν πιάσαμε τα δύο παιδιά. :o Μετά από χρόνια σχέσης. Έτυχε; Δεν ξέρω. Ακόμα δεν ξέρω πώς έγινε και δεν τον αφήνω να το επαναλάβει :003::003:


Δύο φορές μόνο;
Είναι το θέμα αντισύλληψη στη μέση. Τότε ήταν τελείως ελεύθερα και τώρα δεν έχω βρει αξιόπιστο σπιράλ, δεν νομίζω ότι κυκλοφορούν χωρίς ορμόνες, οπότε χρησιμοποιούμε άλλες μεθόδους που όσο να το πεις δεν είναι σαν να μην υπάρχουν. Εκεί το αποδίδω τουλάχιστον. Οπότε δεν τον αφήνω να το επαναλάβει εννοώντας με τις συνθήκες που είχαμε τότε, χωρίς προφύλαξη, γιατί από αυτό προκύπτουν ωραία μωράκια που δεν έχω το κουράγιο πια να μεγαλώσω! Ωστόσο, επειδή δεν μας έτυχε παιδί τους πρώτους μήνες που προσπαθούσαμε και άρχισα να μετράω λεπτομερώς μέρες και συνθήκες, οι δύο φορές που ήταν κάτι πάρα πολύ... που δεν περιγράφεται είναι που δημιουργήθηκαν τα παιδιά μας. :o Το είπα με την έννοια ότι μπορεί με κάποιον που γνωρίζεις μόλις να έχεις ενθουσιασμό ή να φεύγει κάπως μετά από 1-2 χρόνια, αλλά αυτό το κονέκσιο :003: που είχαμε εκείνα τα δύο βράδια, ε κάπως έγινε και ήταν όχι στην αρχική φάση με τα μέλια κλπ.

Αυτά όλα πάνω στο θέμα ότι μπορει να έτυχε να έχεις, ε πάνω από έναν στη ζωή σου :roll::roll::003: γιατί σου άρεσε αυτό το συναίσθημα που έχεις στην αρχή.

Ορέστης 35

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 02 Νοέμ 2018, 10:35

Πολυ ενδιαφεροντα ολα αυτα Αθηνα. Γενικα οι αντρες κερατωνουν πολυ. Οι ομορφοι κερατωνουν με γκομενες, οι ασχημοι, που δεν παει ο νους σου, κερατωνουν με πορνες.

Με τα σμν εχω κι εγω μια φοβια που με επηρεαζει ορισμενες φορες. Γινομαι Κατακουζηνος καμια φορα. Το σεξ το ευχαριστιεσαι περισσοτερο οταν διωχνεις τις σκεψεις και αφηνεσαι. Οι γιατροι λενε οτι το προφυλακτικο αρκει για να εχουμε μια υγιη σεξουαλικη ζωη. Μπορει να κανω και αυτο το καινουριο εμβολιο το gardasil.

Οι πιο νεες γυναικες που μεγαλωσαν με τα σοσιαλ μιντια πιστευω οτι πηγαινουν με περισσοτερους αντρες γιατι δεν θεωρουν απαταιτητη τη σχεση. Ειχα ακουσει ενα αγορι και ενα κοριτσι στο Θησειο (γυρω στα 20) που σχολιαζαν μια φιλη τους που "δεν κανει περιστασιακες σχεσεις" και γελαγανε κοροιδευτικα.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 02 Νοέμ 2018, 16:32

Athina__P έγραψε:
02 Νοέμ 2018, 07:09
Ορέστης 35 έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 21:18
Athina__P έγραψε:
01 Νοέμ 2018, 19:06
Δεν ξέρω, μερικές φορές ένιωσα να ξοδεύομαι. Δεν μου συνέβη κάτι πολύ κακό. Έχω και κάποιες ιστορίες να λέω στα παιδιά μου που ρωτάνε, πχ κάποιος μυθομανής δεν ξέρω τι ήταν, από άλλη ήπειρο, προέκυψε διεθνώς καταζητούμενος εγκληματίας πολέμου, αν και δεν ξέρω, μάλλον δεν έπρεπε να το πιστέψω ούτε αυτό. Είχε λέει διπλή ταυτότητα. Απλά όμως δεν άντεχα χωρίς σεξ τη συγκεκριμένη περίοδο. Το ήξερα ότι δεν ήταν και ό,τι καλύτερο, έκατσε, με τράβηξε με την τρέλα του για ένα διάστημα :003: . Για παράδειγμα. Και άλλες αστοχίες υπήρξαν. Τώρα απλά αναρωτιέμαι πώς δεν κόλλησα κάτι σοβαρό. Ουφ, ευτυχώς! :003::003::lol: Κατέληξα όμως να πιστέψω ότι αν είχε τύχει κάτι πολύ καλό από την αρχή, δεν θα υπήρχε λόγος για τέτοιες αναζητήσεις.
Τι να κολλησεις; Μη μου πεις οτι δεν χρησιμοποιουσες προφυλακτικο.
Είχα μια σχέση που κράτησε 1-2 χρόνια και δεν χρησιμοποιούσα προφυλακτικό, όπως και σε όλες τις μακροχρόνιες, δεν είχε συμβεί κάτι παράξενο μέχρι τότε. Αυτός όμως από όσο αποδείχτηκε δεν μπορούσε να πει όχι στις γυναίκες που του κάθονταν, εγώ δεν το ήξερα και το κατάλαβα επειδή με κόλλησε ευτυχώς κάτι που έφευγε με αντιβίωση... Αλλά μου έμεινε μια φοβία να το πω, γιατί μια φίλη έπαθε από έναν τέτοιο πολύ σοβαρά θέματα. Γενικά αισθάνεσαι πολύ μ@λ@κας σε μια τέτοια περίπτωση, γιατί ο άλλος έκανε τη βλακεία, και σε κεράτωσε και έμεινες εσύ να τρέχεις γιατί συνήθως οι γυναίκες την πατάνε περισσότερο. Για λίγους ανθρωπους διατηρώ τόσα συναισθήματα αηδίας όσο για εκείνον. Υποτίθεται είναι ο άνθρωπός σου και σου προσφέρει μια αρρώστια γιατί δεν ήθελε να βάλει προφυλακτικό ή δεν ξέρω γιατί. Αυτός φαινόταν από την αρχή ότι δεν το είχε πολύ με το προφυλακτικό, αλλά ήταν σχέση υποτίθεται.

Δεν πιστεύω ότι το προφυλακτικό σε προστατεύει από όλα 100% υπάρχουν και δερματικά και γενικά δεν βλέπω το λόγο με αυτά που ξέρω τώρα να δειγματίζεις τον κόσμο, δεν αξίζει, ακόμα και για φακ μπαντι δεν χρειάζεται πάνω από ένας. Όπως μπορούν να καταλάβουν οι μουγκάου αν μια γυναίκα θέλει να δειγματίσει τον κόσμο είναι πολύ εύκολο. Η παρέα μου τους έφερνα τις σχέσεις μου κατά καιρούς και είχαν συνηθίσει σε άτομα πολύ ενδιαφέροντα. Όταν τους παρουσίασα τον άντρα μου η κολλητή με πήρε παράμερα και μου είπε δεν είναι ο τύπος σου αυτός! Και η απάντησή μου υπήρξε, ότι ε, αφού κανείς από αυτούς που ήταν ο τύπος μου δεν στέριωσε, ας δοκιμάσουμε κάτι άλλο! :003::003: Από την επόμενη φορά που τον έκανε παρέα δεν ήθελε μετά να βγαίνουμε μόνες μας :003:

Ασε, τώρα που είμαστε στην εποχή του τιντερ και δοκίμασε να τηγανίσεις το ψάρι και από την άλλη μεριά, κάτι παθαίνω και μόνο στο άκουσμα! Δεν ξέρω στην πραγματικότητα τι πιθανότητες υπάρχουν για να κολλήσεις κάτι, απλά μου φαίνεται κάπως άσκοπο να κάνεις πράγματα μόνο για το σεξ, μπορείς να το βρεις με κάπως πιο σταθερό τρόπο αυτό. Νομίζω. Ίσως πάλι, κλασικά έχουμε πιο πολλές επιλογές οι γυναίκες σε αυτό τον τομέα.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

μη επανδρωμένη σέλφι
Δημοσιεύσεις: 395
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2018, 17:08

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μη επανδρωμένη σέλφι » 27 Νοέμ 2018, 22:57

Athina__P έγραψε:
02 Νοέμ 2018, 07:09


Δεν πιστεύω ότι το προφυλακτικό σε προστατεύει από όλα 100% υπάρχουν και δερματικά και γενικά δεν βλέπω το λόγο με αυτά που ξέρω τώρα να δειγματίζεις τον κόσμο, δεν αξίζει, ακόμα και για φακ μπαντι δεν χρειάζεται πάνω από ένας. Όπως μπορούν να καταλάβουν οι μουγκάου αν μια γυναίκα θέλει να δειγματίσει τον κόσμο είναι πολύ εύκολο. Η παρέα μου τους έφερνα τις σχέσεις μου κατά καιρούς και είχαν συνηθίσει σε άτομα πολύ ενδιαφέροντα. Όταν τους παρουσίασα τον άντρα μου η κολλητή με πήρε παράμερα και μου είπε δεν είναι ο τύπος σου αυτός! Και η απάντησή μου υπήρξε, ότι ε, αφού κανείς από αυτούς που ήταν ο τύπος μου δεν στέριωσε, ας δοκιμάσουμε κάτι άλλο! :003::003: Από την επόμενη φορά που τον έκανε παρέα δεν ήθελε μετά να βγαίνουμε μόνες μας :003:


καποιος/α/βλατζης να μου εξηγησει λιγο

τι ειναι το δειγματιζω; η φιλη της τον επηρε;
Naida έγραψε:
08 Δεκ 2018, 09:08
Δε μ' αρέσει η φάτσα της.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 28 Νοέμ 2018, 17:33

μη επανδρωμένη σέλφι έγραψε:
27 Νοέμ 2018, 22:57
Athina__P έγραψε:
02 Νοέμ 2018, 07:09


Δεν πιστεύω ότι το προφυλακτικό σε προστατεύει από όλα 100% υπάρχουν και δερματικά και γενικά δεν βλέπω το λόγο με αυτά που ξέρω τώρα να δειγματίζεις τον κόσμο, δεν αξίζει, ακόμα και για φακ μπαντι δεν χρειάζεται πάνω από ένας. Όπως μπορούν να καταλάβουν οι μουγκάου αν μια γυναίκα θέλει να δειγματίσει τον κόσμο είναι πολύ εύκολο. Η παρέα μου τους έφερνα τις σχέσεις μου κατά καιρούς και είχαν συνηθίσει σε άτομα πολύ ενδιαφέροντα. Όταν τους παρουσίασα τον άντρα μου η κολλητή με πήρε παράμερα και μου είπε δεν είναι ο τύπος σου αυτός! Και η απάντησή μου υπήρξε, ότι ε, αφού κανείς από αυτούς που ήταν ο τύπος μου δεν στέριωσε, ας δοκιμάσουμε κάτι άλλο! :003::003: Από την επόμενη φορά που τον έκανε παρέα δεν ήθελε μετά να βγαίνουμε μόνες μας :003:


καποιος/α/βλατζης να μου εξηγησει λιγο

τι ειναι το δειγματιζω; η φιλη της τον επηρε;

Όλο αυτό ξεκίνησε με το "περισσότερους από όσους θα ήθελα, ιδανικά". Δεν χρειάζεται να γνωρίσεις πάρα πολύ κόσμο, γιατί κάποια στιγμή θα βρεθείς το παιδί του και το παιδί σου να είναι συμμαθητές και δεν λέει :roll::roll: Ή συνάδελφοι. Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Και υπάρχουν και οι αρρώστιες. Στα υπόλοιπα προσπαθούσα να εξηγήσω τις απορίες που δημιουργήθηκαν, ότι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ απέκτησα μια μικρή συλλογή από αξιοζήλευτους άντρες ως πρώην. Ο άντρας μου ήταν κάποιος που δεν εντυπωσιάζει με την πρώτη, όταν τον γνώρισε όμως η παρέα ως άνθρωπο κόλλησαν. Πήγαινα πριν και έψαχνα τους πολύ ωραίους για αυτό και θεωρούσαν οι κολλητοί ότι και καλά είχα έναν τύπο υποτίθεται άντρα :003::003:

Άβαταρ μέλους
ρασπουτιν
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2018, 22:05

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ρασπουτιν » 28 Νοέμ 2018, 17:42

Δε θα εκανα σοβαρρη σχεση με γυναικα που την εχουν πηδηξει πανω απο 4 αντρες στην ζωη της

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 28 Νοέμ 2018, 17:49

ρασπουτιν έγραψε:
28 Νοέμ 2018, 17:42
Δε θα εκανα σοβαρρη σχεση με γυναικα που την εχουν πηδηξει πανω απο 4 αντρες στην ζωη της
Aν ήταν μόνο με 5;
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Άβαταρ μέλους
ρασπουτιν
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2018, 22:05

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ρασπουτιν » 28 Νοέμ 2018, 17:51

Νταρνάκας έγραψε:
28 Νοέμ 2018, 17:49
ρασπουτιν έγραψε:
28 Νοέμ 2018, 17:42
Δε θα εκανα σοβαρρη σχεση με γυναικα που την εχουν πηδηξει πανω απο 4 αντρες στην ζωη της
Aν ήταν μόνο με 5;



http://www.keepcalmstudio.com/_gallery/ ... b38fb1.png

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: Με πόσους άντρες έχεις πάει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 28 Νοέμ 2018, 18:17

ρασπουτιν έγραψε:
28 Νοέμ 2018, 17:51
Νταρνάκας έγραψε:
28 Νοέμ 2018, 17:49
ρασπουτιν έγραψε:
28 Νοέμ 2018, 17:42
Δε θα εκανα σοβαρρη σχεση με γυναικα που την εχουν πηδηξει πανω απο 4 αντρες στην ζωη της
Aν ήταν μόνο με 5;



http://www.keepcalmstudio.com/_gallery/ ... b38fb1.png
Yπερβολές, καμία δε γίνεται πτανα με έναν μόνο πάνω απ' το όριο.
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών