Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 31 Μαρ 2020, 00:13

Naida έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:57
Αγις έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:52
Naida έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:43


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και θα του τα έχωνα. Κι οχι μόνο αυτό. Θα το μαρτύραγα κιολας στα κοριτσάκια που θα δουλευε το κωλοπαιδο. Συν θα τα εβαζα με τον αντρα μου γιατί κάπου αυτός θα φταιει.
με βαση τα αλανθαστα στατιστικα μου - στην συντριπτικη πλειοψηφια τα ιδια λετε - μεχρι να γεννηθει ο γιος - εχω βαρεθει να τα ακουω - μετα αλλαζουν για παντα ολα .
Ίσως. Αλλά λέω βάσει των μέχρι τώρα πιστεύω μου. Αλλά γενικά δεν το θεωρώ δειγμα ανδρισμού, επίτευγμα, μαγκιά και αιτία υπερηφάνειας ενός γονιού την γαμηκουλίαση του παιδιού του και την ανευθυνη συμπεριφορά.
ασε τι θεωρεις κ τι πιστευεις - σε σωζει το ισως που εγραψες - παντως εχει πολυ γελιο να τα θυμιζω σε γνωστες κ φιλες τι ελεγαν και που κατεληξαν με τους γιους τους
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 31 Μαρ 2020, 00:13

Αγις έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:07
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:55
Αγις έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:53


οικονομικη δλδ η χειροτερη μορφη απιστιας
Μα γιατί ;
Αφού μετά την παρτουζα που θα κάνω με τρεις γυναίκες του αγοραίου έρωτα , θα γυρίσω σαν κύριος και καλός νοικοκύρης και οικογενειάρχης στην γυναίκα μου και την οικογένειά μου
Και . .καμία από αυτές δεν θα θυμάται ούτε το όνομα μου ...
ειχα ξαναγραψει με λεπτομερειες ενα γεγονος- το γραφω περιληπτικα

ειχε ενημερωσει τη γυναικα του μερες πριν οτι θα λειπει απο το καταστημα του και να αναλαβει αυτη .
επειδη τον επρηζε στις ερωτησεις δεν της απαντουσε που θα παει ( εκθεση χαι φαι ειναι λατρης)
οταν το πρηξιμο εγινε ανυποφορο της ειπε για σπασιμο '' θα παω μπουρδελοτσαρκα ''
για να παρει απαντηση '' μα γιατι να πληρωσεις ''

αντιληπτον ;
..πληρώνω για να έχω απαιτήσεις , και για να μου κάνουν οι εκδιδόμενες πράγματα στο σεξ που δεν μου κάνει η σύζυγός μου ...
Και προκειμένου να μην τα ζητάω από εσένα αυτά τα πράγματα πολυαγαπημένη μου συζηγος , άσε με να πληρώσω κάποια εκδιδόμενη να μου τα κάνει !!! :smt005:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 31 Μαρ 2020, 00:14

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:13
Αγις έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:07
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:55


Μα γιατί ;
Αφού μετά την παρτουζα που θα κάνω με τρεις γυναίκες του αγοραίου έρωτα , θα γυρίσω σαν κύριος και καλός νοικοκύρης και οικογενειάρχης στην γυναίκα μου και την οικογένειά μου
Και . .καμία από αυτές δεν θα θυμάται ούτε το όνομα μου ...
ειχα ξαναγραψει με λεπτομερειες ενα γεγονος- το γραφω περιληπτικα

ειχε ενημερωσει τη γυναικα του μερες πριν οτι θα λειπει απο το καταστημα του και να αναλαβει αυτη .
επειδη τον επρηζε στις ερωτησεις δεν της απαντουσε που θα παει ( εκθεση χαι φαι ειναι λατρης)
οταν το πρηξιμο εγινε ανυποφορο της ειπε για σπασιμο '' θα παω μπουρδελοτσαρκα ''
για να παρει απαντηση '' μα γιατι να πληρωσεις ''

αντιληπτον ;
..πληρώνω για να έχω απαιτήσεις , και για να μου κάνουν οι εκδιδόμενες πράγματα στο σεξ που δεν μου κάνει η σύζυγός μου ...
Και προκειμένου να μην τα ζητάω από εσένα αυτά τα πράγματα πολυαγαπημένη μου συζηγος , άσε με να πληρώσω κάποια εκδιδόμενη να μου τα κάνει !!! :smt005:
θα στα κανει και θα σε χρεωνει.... :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40328
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 31 Μαρ 2020, 00:14

Naida έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:08
Μαζί τον αναθρέψαμε. Αλλά τετοιου είδους νουθεσίες απο μένα δεν θα άκουγε. Αρα ποιος μένει;
Αν ξεκινάς με δεδομένο ότι για κάθε κακώς κείμενο στην συμπεριφορά των παιδιών σου οφείλεται μια συγκεκριμένη νουθεσία και όχι η συνολική ανατροφή που τους δίνεις είτε αντιλαμβάνεσαι πότε κάνεις λάθος είτε όχι, δεν ξεκινάς καθόλου καλά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 31 Μαρ 2020, 00:16

Gherschaagk έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:02
don't speak έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:59
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:52
Μια απορία
Όταν σαν παντρεμένοι ξένο γ_μ_με στα πλαίσια αγοραίου έρωτα (χωρίς δεσμεύσεις , ζηλιες , κτητικότητας και τα συναφή ) ..θεωρείται αυτό απιστία έναντι της συζηγου μας ; :smt017:003:
Σαφώς, ως προς το οικονομικό μέρος.
Στην περίπτωση της συζύγου του Αινείαν μάλλον αυτό ήταν που θα την ένοιαζε πιο πολύ πιστεύω.
..η πολυαγαπημένη μου συζηγος γνωρίζει το τι μούτρο κάθαρμα λαμόγιο κλπ κλπ είμαι και με ανέχεται ..
:roll::003:

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 31 Μαρ 2020, 00:17

Αγις έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:14
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:13
Αγις έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:07


ειχα ξαναγραψει με λεπτομερειες ενα γεγονος- το γραφω περιληπτικα

ειχε ενημερωσει τη γυναικα του μερες πριν οτι θα λειπει απο το καταστημα του και να αναλαβει αυτη .
επειδη τον επρηζε στις ερωτησεις δεν της απαντουσε που θα παει ( εκθεση χαι φαι ειναι λατρης)
οταν το πρηξιμο εγινε ανυποφορο της ειπε για σπασιμο '' θα παω μπουρδελοτσαρκα ''
για να παρει απαντηση '' μα γιατι να πληρωσεις ''

αντιληπτον ;
..πληρώνω για να έχω απαιτήσεις , και για να μου κάνουν οι εκδιδόμενες πράγματα στο σεξ που δεν μου κάνει η σύζυγός μου ...
Και προκειμένου να μην τα ζητάω από εσένα αυτά τα πράγματα πολυαγαπημένη μου συζηγος , άσε με να πληρώσω κάποια εκδιδόμενη να μου τα κάνει !!! :smt005:
θα στα κανει και θα σε χρεωνει.... :003:
Πως λέμε , εκβιασμός στην συζηγο
Η μου κάνεις ότι κόλπα σου ζητήσω , η θα πληρώσω μια εκδιδόμενη να μου τα κάνει !!! :smt005::003:

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 31 Μαρ 2020, 04:40

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:16
Gherschaagk έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:02
don't speak έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:59


Σαφώς, ως προς το οικονομικό μέρος.
Στην περίπτωση της συζύγου του Αινείαν μάλλον αυτό ήταν που θα την ένοιαζε πιο πολύ πιστεύω.
..η πολυαγαπημένη μου συζηγος γνωρίζει το τι μούτρο κάθαρμα λαμόγιο κλπ κλπ είμαι και με ανέχεται ..
:roll::003:
Η σύζυγός σου ας κάνει ότι θέλει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 31 Μαρ 2020, 07:01

hellegennes έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:14
Naida έγραψε:
31 Μαρ 2020, 00:08
Μαζί τον αναθρέψαμε. Αλλά τετοιου είδους νουθεσίες απο μένα δεν θα άκουγε. Αρα ποιος μένει;
Αν ξεκινάς με δεδομένο ότι για κάθε κακώς κείμενο στην συμπεριφορά των παιδιών σου οφείλεται μια συγκεκριμένη νουθεσία και όχι η συνολική ανατροφή που τους δίνεις είτε αντιλαμβάνεσαι πότε κάνεις λάθος είτε όχι, δεν ξεκινάς καθόλου καλά.
Καλά κάνω. Εγώ ξέρω καλύτερα τον άντρα μου και το παιδί μου :evil:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 31 Μαρ 2020, 10:12

Θα πω κι εγώ μια ιστοριούλα.

Πριν κανα δυο χρόνια πάμε στον κουμπάρο μου που έχει 6 κόρες. Είμαστε γύρω από την ψησταριά κι αρχίζει να μου λέει για τις μουνάρες γκόμενες που γνώρισε και θέλουν μόνο σεξ, αχόρταγη η μία, να τη χύνει στη μάπα η άλλη, τρελά γαμήσια και τα λοιπά. Σαν καλός φίλος και κουμπάρος του λέω "ναι εντάξει ρε μαλάκα αλλά σκέψου λίγο και την οικογένεια σου, όλα αυτά πρέπει να τα κάνεις κάπως στα μουλωχτά, έχεις 6 κόρες κ.τ.λ.. Τι λες ρε μαλάκα εγώ γαμάω και καινούργιο μουνί κάθε βράδυ.

Πριν 2 μήνες πάμε στον κουμπάρο μου με τις 6 κόρες κι η γυναίκα του μας λέει την εξής ιστορία. Ο κουμπάρος έχει γυρίσει ξημερώματα, είναι στουπί, δαρμένος, εμετός πάνω στα ρούχα του και έχει κατουρηθεί επάνω του. Η κουμπάρα τον δέρνει και τον στέλνει να κοιμηθεί στο μαγαζί του.

Κι ερωτώ αγαπητοί φίλοι και φίλες. Αξίζει τον κόπο;

Gouerino 4
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 19:33

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gouerino 4 » 31 Μαρ 2020, 10:19

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:12


Πριν 2 μήνες πάμε στον κουμπάρο μου με τις 6 κόρες κι η γυναίκα του μας λέει την εξής ιστορία. Ο κουμπάρος έχει γυρίσει ξημερώματα, είναι στουπί, δαρμένος, εμετός πάνω στα ρούχα του και έχει κατουρηθεί επάνω του. Η κουμπάρα τον δέρνει και τον στέλνει να κοιμηθεί στο μαγαζί του.

Κι ερωτώ αγαπητοί φίλοι και φίλες. Αξίζει τον κόπο;
Και δεν την χωρισε;
Καλος μλκας ο κουμπαρος

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 31 Μαρ 2020, 10:25

Gouerino 4 έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:19
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:12


Πριν 2 μήνες πάμε στον κουμπάρο μου με τις 6 κόρες κι η γυναίκα του μας λέει την εξής ιστορία. Ο κουμπάρος έχει γυρίσει ξημερώματα, είναι στουπί, δαρμένος, εμετός πάνω στα ρούχα του και έχει κατουρηθεί επάνω του. Η κουμπάρα τον δέρνει και τον στέλνει να κοιμηθεί στο μαγαζί του.

Κι ερωτώ αγαπητοί φίλοι και φίλες. Αξίζει τον κόπο;
Και δεν την χωρισε;
Καλος μλκας ο κουμπαρος
Ναι. Αυτό λέω κι εγώ. Στα 50 του μπορεί να πάει να μείνει στις φοιτητικές κατοικίες μαζί με τις μουνάρες του και να αφήσει τα 6 κορίτσια του στον αυτοματισμό της πολιτείας.

Gouerino 4
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 19:33

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gouerino 4 » 31 Μαρ 2020, 10:27

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:25
Gouerino 4 έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:19
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:12


Πριν 2 μήνες πάμε στον κουμπάρο μου με τις 6 κόρες κι η γυναίκα του μας λέει την εξής ιστορία. Ο κουμπάρος έχει γυρίσει ξημερώματα, είναι στουπί, δαρμένος, εμετός πάνω στα ρούχα του και έχει κατουρηθεί επάνω του. Η κουμπάρα τον δέρνει και τον στέλνει να κοιμηθεί στο μαγαζί του.

Κι ερωτώ αγαπητοί φίλοι και φίλες. Αξίζει τον κόπο;
Και δεν την χωρισε;
Καλος μλκας ο κουμπαρος
Ναι. Αυτό λέω κι εγώ. Στα 50 του μπορεί να πάει να μείνει στις φοιτητικές κατοικίες μαζί με τις μουνάρες του και να αφήσει τα 6 κορίτσια του στον αυτοματισμό της πολιτείας.
Φυσικα μπορει.
Αυτος το χρεος του το εκανε,ας αναλάβει τωρα η πολιτεια.
Οι φοιτητριες ομως τι θα απογινουν χωρις τον κουμπαρο;

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 31 Μαρ 2020, 11:13

Gouerino 4 έγραψε:
30 Μαρ 2020, 23:58
Εγω θα δωσω μια συμβουλη στους υποψηφιους γαμπρους.
Οταν σε τυχαινει μια φαση απο τον περιγυρο σου που ξερει οτι εισαι παντρεμενος,εννοείται οτι πυροβολας οπως οριζει η τεχνη και η επιστημη.
Επειδη ομως η ζωη γαμιεται,ειναι πολυ πιθανόν να γνωρίσεις καποια στιγμη ενα πολυ δυνατό κομμάτι,που ομως δεν θελει περιπέτεια απλη και δεν ξερει οτι εισαι παντρεμενος.
Βγαινεις μια φορα και καταλαβαινεις πως αν πεις την αλήθεια παπαλα.
Το να μην την φας ομως δεν το θελει ουτε ο θεος.
Η δικια μου γνωμη ειναι βουρ με αποκρυψη αληθειας
Καλυτερα να μετανιωσεις για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες
Στο φιναλε αντρας εισαι ρε αδελφε
Αν μία μέρα σου έρθει η κόρη σου κλαίγοντας γιατί της έτυχε τέτοιο κάθαρμα, να της πεις στο φινάλε άντρας είναι ρε κοπελιά, τι να κάνει, έτσι δυνατό κομμάτι που σε έφτιαξα!
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 31 Μαρ 2020, 11:20

Naida έγραψε:
30 Μαρ 2020, 21:33
Μηχανικός έγραψε:
30 Μαρ 2020, 21:20
Juno έγραψε:
30 Μαρ 2020, 20:02
Αλλά τι περιμένει από τέτοια σχέση; Να διαλύσει μια οικογένεια επειδή ερωτεύτηκε;
Μπορεί να φάει και κανένα σπίτι στα μπουζούκια με την γκόμενα.
Ειδικά αν είναι καμιά μικρούλα και αυτός μεσόκοπος. :D
Ή να παρατήσει γυναίκα και παιδιά γιατί ερωτεύτηκε. Α και εννοείται θα ήθελε όλα αυτά τα χρόνια τη γυναίκα σπίτι να μεγαλώνει τα παιδιά.
Αυτό να λέγεται. Κάτσε να έχει άλλη σχέση η γυναίκα να δεις πώς θα κακαρίζουν. Πρώην σύζυγος και πρώην πεθερικά (αυτά που της έλεγαν τι να κάνουμε, παιδί μας είναι να μην τον υποστηρίξουμε;)
Ειδικά αν ο γκόμενος δεν έχει θέμα να μεγαλώσει και το παιδί του άλλου μαζί με το δικό του. Εκεί να δεις εγκεφαλικά και εμφράγματα.




Όταν είχα αρχίσει να εργάζομαι ήταν ένα θύμα στη δουλειά που τη λυπόμουν πραγματικά.
Το όνειρο των πχορουμιτών εδώ μέσα (πλην λίγων λαμπρών εξαιρέσεων). Παντρεύτηκε μόλις τελείωσε το σχολείο, με διαφορά ηλικίας 15+ χρόνια, την παράτησε για μία στριπτητζού από το ανατολικό μπλοκ, αυτή του τα έφαγε όλα και μετά επέστρεψε στο κορόιδο.
Εντωμεταξύ αυτή είχε λιώσει στη δουλειά, σε εμάς ήταν βοηθητικό προσωπικό με βύσμα και έκανε και ό,τι άλλη δουλειά μπορούσε για να μην λείψει τίποτα στο παιδί που ήταν ήδη καλομαθημένο, μας ρωτούσε αν ξέρουμε να κρατά κάποιον ηλικιωμένο τα Σαββατοκύριακα, ακόμα τα καλοκαίρια στην άδειά της άφηνε το παιδί στο χωριό στους γονείς της και πήγαινε στα χωράφια!
Καταλαβαίνετε μπαζοεμφάνιση, δεν φρόντιζε καθόλου τον εαυτό της, περιττά έξοδα. Και γενικώς ήταν ερείπιο, εγώ τη πέτυχα λίγο πριν τη σύνταξη. Οι πιο παλιοί έλεγαν πως ήταν εμφανίσιμη όταν είχε πρωτοέρθει.
Τέλος πάντων, είχε ένα κομπόδεμα για να παντρέψει το παιδί έλεγε και να το βοηθήσει να ανοίξει το σπίτι του (τον είχε σπουδάσει) και είχε καταφέρει να πάρει και ένα διαμέρισμα με δάνειο.

Και επιστρέφει ο αλήτης αφού του τα έφαγε η άλλη, έτσι απλά, και της έφαγε όσα είχε μαζέψει. Ήταν λέει άρρωστος λόγω ηλικίας και τον έτρεχε στους γιατρούς.
Μας είπε ότι απλώς χτύπησε την πόρτα και της είπε "τα έχασα όλα, δεν έχω πού να κοιμηθώ".
Εγώ δεν κρατήθηκα, της είπα είσαι ηλίθια και μου είπε δεν γινόταν να τον διώξω, πώς θα κοιτούσα στα μάτια το παιδί μου; ( :wall: ) Έπεσαν οι συγγενείς επάνω, καταλαβαίνεις. Όχι δεν κατάλαβα.
Εγώ θα του έδινα ένα χαρτόκουτο του γερομπισμπίκη για να κοιμάται απέναντι να τον βλέπω από το μπαλκόνι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 31 Μαρ 2020, 11:37, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Εξωσυζυγικές σχέσεις και κορονοϊός: πάει η γκόμενα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 31 Μαρ 2020, 11:35

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
31 Μαρ 2020, 10:12
Θα πω κι εγώ μια ιστοριούλα.

Πριν κανα δυο χρόνια πάμε στον κουμπάρο μου που έχει 6 κόρες...
0/6 o τυπος :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών