Πορεία προς την ισότητα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Πορεία προς την ισότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 30 Απρ 2020, 13:24

στο θεμα μας
η μεγαλυτερη παγιδα ειναι πως ολοι αναφερουν σαν παραδειγμα το στρατο - ενω γινεται της κολασης απο διακρισεις - προνομια - ειδικη μεταχειριση - αλλα κριτηρια μετρα κ σταθμα - υπερ των γυναικων.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Σταθαρας
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: 26 Μαρ 2020, 20:20

Re: Πορεία προς την ισότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σταθαρας » 30 Απρ 2020, 13:29

Αγις έγραψε:
30 Απρ 2020, 13:24
στο θεμα μας
η μεγαλυτερη παγιδα ειναι πως ολοι αναφερουν σαν παραδειγμα το στρατο - ενω γινεται της κολασης απο διακρισεις - προνομια - ειδικη μεταχειριση - αλλα κριτηρια μετρα κ σταθμα - υπερ των γυναικων.
Δεν είναι καθόλου παγηδα. Ένας άνδρας κηνδινευει με φηλακισει, μια γυναίκα όχι.
Για ότι έχω αλλά και ΔΕΝ έχω, ευχαριστώ τον δημιουργό μου, Θεό και Κύριο, Ιησού Χριστό.

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Πορεία προς την ισότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 30 Απρ 2020, 13:56

κακα τα ψεμματα.
οι γυναικες στις περισσοτερες δουλειες δεν μπορουν να ειναι τοσο παραγωγικες οσο οι αντρες.
εχουν ομως την απαιτηση να πληρωνονται οσο αυτοι και να γινονται διακρισεις υπερ τους ωστε να μπορουν να ανταγωνιστους επαγγελματικα τους αντρες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών