Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11548
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 16 Μαρ 2023, 14:44

Καρολίνα έγραψε:
16 Μαρ 2023, 13:23
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
16 Μαρ 2023, 11:21
Καρολίνα έγραψε:
15 Μαρ 2023, 22:34



Δεν χρειάζεται να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, σωστά;
https://giphy.com/gifs/5gw0VWGbgNm8w
Μόνο εσύ με έπιασες τελικά. :003:
Γω δεν έπιασα τίποτα κύριε.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 16 Μαρ 2023, 14:45

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
16 Μαρ 2023, 14:44
Καρολίνα έγραψε:
16 Μαρ 2023, 13:23
Μόνο εσύ με έπιασες τελικά. :003:
Γω δεν έπιασα τίποτα κύριε.
Γυναίκα είμαι, άτακτο αγόρι.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11548
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 16 Μαρ 2023, 14:47

Καρολίνα έγραψε:
16 Μαρ 2023, 14:45
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
16 Μαρ 2023, 14:44
Καρολίνα έγραψε:
16 Μαρ 2023, 13:23


Μόνο εσύ με έπιασες τελικά. :003:
Γω δεν έπιασα τίποτα κύριε.
Γυναίκα είμαι, άτακτο αγόρι.
Εικόνα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 16 Μαρ 2023, 16:37

Beria έγραψε:
16 Μαρ 2023, 12:04
Μια φορά, μικρός που κόντεψα να γίνω Ολυμπιακός
Αλλά μου πέρασε αμέσως
Ακριβως το ιδιο ειχα παθει και γω!
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23299
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 16 Μαρ 2023, 16:47

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 13:31
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 11:40
Είμαστε πολύ πίσω τελικά σε κάποια πράγματα... Επί της σεξουαλικής κλίνης ο μόνος κανόνας είναι η συναίνεση :g030:

Ας διαβάσουμε απροκατάληπτα:

"Το αρσενικό G-spot

Ακριβώς όπως οι γυναίκες μπορούν να φτάσουν σε οργασμό μέσω της διέγερσης του σημείου G, το ίδιο μπορούν να κάνουν και οι άνδρες. Ωστόσο, το δικό τους σημείο G βρίσκεται περίπου πέντε εκατοστά μέσα στον πρωκτό και η αίσθησή του είναι σαν ένα μικρό κάστανο. Οπως προφανώς ήδη καταλάβατε, το σημείο αυτό δεν είναι άλλο από τον αδένα του προστάτη. Η διέγερση αυτής της περιοχής μπορεί να δημιουργήσει πολύ έντονους και ευχάριστους οργασμούς. Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα: Για πολλούς άνδρες αυτή είναι μια περιοχή «ταμπού». Επομένως, για να μπορέσουν να νοιώσουν αυτό τον οργασμό, θα πρέπει κατ’ αρχήν να εξοικειωθούν με την ιδέα και να έχουν βγάλει από το μυαλό τους τη σκέψη ότι η διέγερση της συγκεκριμένης περιοχής αποτελεί… εισιτήριο για την ομοφυλοφιλία. Επειτα, για να συμβεί, θα πρέπει να το θέλει και η σύντροφός τους, αφού εκείνη θα πρέπει να διεγείρει το συγκεκριμένο σημείο με το δάχτυλό της. Αν τελικά ξεπεραστούν αυτά τα εμπόδια θα πρέπει να φροντίσετε δύο πράγματα: 1) Να χρησιμοποιήσετε το κατάλληλο λιπαντικό και να είστε πολύ προσεκτικοί γιατί υπάρχει κίνδυνος τραυματισμού και 2) να σέβεστε τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής (ένα ζεστό μπάνιο πριν και ένα μετά είναι ό,τι καλύτερο)."

Και να προσθέσω κάτι προσωπικό: ποτέ δεν μου έτυχε να μην επιθυμεί κάποια ερωτική μου σύντροφος την εκ μέρους μου δακτυλική και γλωσσική περιποίηση στην περιπρωκτική της χώρα :smt023
Εμένα μου' τυχε. Κάποιοι άντρες αντιδρούν ακόμη και στο χάδι στη συγκεκριμένη περιοχή και όχι δεν είναι κρυφογκέι ούτε έχουν παθητική νοοτροπία, αντιθέτως. Για κάποιο λόγο, τρομάζουν. :lol:

Κάποιοι γουστάρουν. Και ναι, όλως τυχαίως και αυτοί δεν είναι κρυφογκέι ή παθητικοί. Αντιθέτως.
όταν λες χάδι; Με ποιο μέρος του σώματος;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Μαρ 2023, 20:06

Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2023, 16:47
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 13:31
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 11:40
Είμαστε πολύ πίσω τελικά σε κάποια πράγματα... Επί της σεξουαλικής κλίνης ο μόνος κανόνας είναι η συναίνεση :g030:

Ας διαβάσουμε απροκατάληπτα:

"Το αρσενικό G-spot

Ακριβώς όπως οι γυναίκες μπορούν να φτάσουν σε οργασμό μέσω της διέγερσης του σημείου G, το ίδιο μπορούν να κάνουν και οι άνδρες. Ωστόσο, το δικό τους σημείο G βρίσκεται περίπου πέντε εκατοστά μέσα στον πρωκτό και η αίσθησή του είναι σαν ένα μικρό κάστανο. Οπως προφανώς ήδη καταλάβατε, το σημείο αυτό δεν είναι άλλο από τον αδένα του προστάτη. Η διέγερση αυτής της περιοχής μπορεί να δημιουργήσει πολύ έντονους και ευχάριστους οργασμούς. Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα: Για πολλούς άνδρες αυτή είναι μια περιοχή «ταμπού». Επομένως, για να μπορέσουν να νοιώσουν αυτό τον οργασμό, θα πρέπει κατ’ αρχήν να εξοικειωθούν με την ιδέα και να έχουν βγάλει από το μυαλό τους τη σκέψη ότι η διέγερση της συγκεκριμένης περιοχής αποτελεί… εισιτήριο για την ομοφυλοφιλία. Επειτα, για να συμβεί, θα πρέπει να το θέλει και η σύντροφός τους, αφού εκείνη θα πρέπει να διεγείρει το συγκεκριμένο σημείο με το δάχτυλό της. Αν τελικά ξεπεραστούν αυτά τα εμπόδια θα πρέπει να φροντίσετε δύο πράγματα: 1) Να χρησιμοποιήσετε το κατάλληλο λιπαντικό και να είστε πολύ προσεκτικοί γιατί υπάρχει κίνδυνος τραυματισμού και 2) να σέβεστε τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής (ένα ζεστό μπάνιο πριν και ένα μετά είναι ό,τι καλύτερο)."

Και να προσθέσω κάτι προσωπικό: ποτέ δεν μου έτυχε να μην επιθυμεί κάποια ερωτική μου σύντροφος την εκ μέρους μου δακτυλική και γλωσσική περιποίηση στην περιπρωκτική της χώρα :smt023
Εμένα μου' τυχε. Κάποιοι άντρες αντιδρούν ακόμη και στο χάδι στη συγκεκριμένη περιοχή και όχι δεν είναι κρυφογκέι ούτε έχουν παθητική νοοτροπία, αντιθέτως. Για κάποιο λόγο, τρομάζουν. :lol:

Κάποιοι γουστάρουν. Και ναι, όλως τυχαίως και αυτοί δεν είναι κρυφογκέι ή παθητικοί. Αντιθέτως.
όταν λες χάδι; Με ποιο μέρος του σώματος;
Ως πρώτη διαγνωστική επαφή; Φυσικά με το χέρι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23299
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 16 Μαρ 2023, 20:21

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 20:06
Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2023, 16:47
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 13:31


Εμένα μου' τυχε. Κάποιοι άντρες αντιδρούν ακόμη και στο χάδι στη συγκεκριμένη περιοχή και όχι δεν είναι κρυφογκέι ούτε έχουν παθητική νοοτροπία, αντιθέτως. Για κάποιο λόγο, τρομάζουν. :lol:

Κάποιοι γουστάρουν. Και ναι, όλως τυχαίως και αυτοί δεν είναι κρυφογκέι ή παθητικοί. Αντιθέτως.
όταν λες χάδι; Με ποιο μέρος του σώματος;
Ως πρώτη διαγνωστική επαφή; Φυσικά με το χέρι.

Με κάλυψες Θεία :003:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Μαρ 2023, 20:24

Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2023, 20:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μαρ 2023, 20:06
Ερμής έγραψε:
16 Μαρ 2023, 16:47


όταν λες χάδι; Με ποιο μέρος του σώματος;
Ως πρώτη διαγνωστική επαφή; Φυσικά με το χέρι.
Με κάλυψες Θεία :003:
Το ξέρω. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών