Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Antigeist

Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 27 Ιουν 2020, 16:20

Όσοι δεν είστε σαπιοκοιλιάδες-αλτράιτ-ίνσελς-μπουχεσάδες δεν μπορεί θα έχετε ψιλοπάρει πρέφα ότι οι πραγματικοί κυνηγοί είναι οι γυναίκες και το πραγματικό θήραμα οι άντρακλες. Οσες φορές έχω κάνει σχέση ποτέ δεν "κυνήγησα" μια κοπέλα. Αυτή μου έστειλε ξεκάθαρα μη λεκτικά σημάδια ότι ήθελε να της ριχτώ και εγώ απλά ανταποκρίθηκα. Και οι φίλοι μου το ίδιο πράγμα μου λένε στην ουσία αλλά νομίζουν ότι "κυνήγησαν" μόνο και μόνο επειδή ήταν οι πρώτοι που μίλησαν. Ντοινκ. Πάτε να κυνηγήσετε καμιά μπεκάτσα καλύτερα και μην μπερδεύετε το Χόλιγουντ και τις σαχλοσειρούλες με την πραγματική ζωή.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antigeist την 27 Ιουν 2020, 17:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 27 Ιουν 2020, 16:24

Συμφωνώ μερικώς με το νηματοθέτη

Δε νομίζω ότι έχουν νόημα οι άκυρες πεσιματικές αν δεν έχει προηγηθεί ανταλλαγή βλεμμάτων που δίνουν hints
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14556
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 27 Ιουν 2020, 16:26

Antigeist έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:20
Όσοι δεν είστε σαπιοκοιλιάδες-αλτράιτ-ίνσελς-μπουχεσάδες δεν μπορεί θα έχετε ψιλοπάρει πρέφα ότι οι πραγματικοί κυνηγοί είναι οι γυναίκες και το πραγματικό θήραμα οι άντρακλες. Οσες φορές έχω κάνει σχέση ποτέ δεν "κυνήγησα" μια κοπέλα. Αυτή μου έστειλε ξεκάθαρα μη λεκτικά σημάδια ότι ήθελε να της ριχτώ και εγώ απλά ανταποκρίθηκα. Και οι φίλοι μου το ίδιο πράγμα μου λένε στην ουσία αλλά νομίζουν ότι "κυνήγησαν" μόνο και μόνο επειδή ήταν οι πρώτοι που μίλησαν. Ντοινκ. Πάτε να κυνήγησετε καμιά μπεκάτσα καλύτερα και μην μπερδεύετε το Χόλιγουντ και τις σαχλοσειρούλες με την πραγματική ζωή.
Αυτο στην εποχη μας.
Παλαιοτερα ο αντρας ηταν πραγματι κυνηγος.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 27 Ιουν 2020, 16:28

Antigeist έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:20
Οσες φορές έχω
κρατάς στάνταρντς στην αξιοπιστία των επιχειρημάτων
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 27 Ιουν 2020, 16:34

Οι άντρες κυνηγοί και λιγουρηδες, κάνουν κάτι μέτριες να την βλέπουμε καρντασιαν και βάλε. Πρώτα από όλα αξιοπρέπεια. Αν δείξεις ενδιαφέρον και αυτή δε δείχνει ανάλογο, αιντε από δω κυρα μου και στην επόμενη.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 27 Ιουν 2020, 16:35

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:34
Οι άντρες κυνηγοί και λιγουρηδες, κάνουν κάτι μέτριες να την βλέπουμε καρντασιαν και βάλε. Πρώτα από όλα αξιοπρέπεια. Αν δείξεις ενδιαφέρον και αυτή δε δείχνει ανάλογο, αιντε από δω κυρα μου και στην επόμενη.
:+1:
Αλλά μεταξύ μας, δεν έχει χρειαστεί να κυνηγήσεις ποτέ

Που να τρέξουν οι γριές με το Π
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 27 Ιουν 2020, 16:40

οι αντρες κυνηγανε και οι γυναικες ψαρευουν.
ομως σε καμμια περιπτωση δεν συγκρινεται η ενεργητικοτητα του αντρα με την παθητικοτητα της γυναικας......
οι γυναικες ειναι τα φυτα που απλα περιμενουν το ποτιστηρι.
εαν τις πλησιασει καποιο, θα πιουν εαν οχι θα μαραθουν.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25525
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 27 Ιουν 2020, 16:42

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:34
Οι άντρες κυνηγοί και λιγουρηδες, κάνουν κάτι μέτριες να την βλέπουμε καρντασιαν και βάλε. Πρώτα από όλα αξιοπρέπεια. Αν δείξεις ενδιαφέρον και αυτή δε δείχνει ανάλογο, αιντε από δω κυρα μου και στην επόμενη.
Το ενδιαφερον κερδιζεται

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 27 Ιουν 2020, 16:44

elchav έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:35
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:34
Οι άντρες κυνηγοί και λιγουρηδες, κάνουν κάτι μέτριες να την βλέπουμε καρντασιαν και βάλε. Πρώτα από όλα αξιοπρέπεια. Αν δείξεις ενδιαφέρον και αυτή δε δείχνει ανάλογο, αιντε από δω κυρα μου και στην επόμενη.
:+1:
Αλλά μεταξύ μας, δεν έχει χρειαστεί να κυνηγήσεις ποτέ

Που να τρέξουν οι γριές με το Π
Ναι καλά. Αν η άλλη κρατιέται καλά σε όποια ηλικία κι αν είναι , νομίζεις πως στο φβ περνάει απαρατήρητη από τον λιγουρο. Ειδικά αν ο άντρας ψάχνει απλά να γαμησει και όχι να κάνει σχέση, λίγα πράγματα μπορούν να τον σταματήσουν. Τώρα που έχει και την ευκολία του ίντερνετ σε όποια κατάσταση κι αν είναι, ποιος τον κρατάει.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 27 Ιουν 2020, 16:45

Έλα ρε, μια μαλακία είπα για το πάθος σου για boomers, δεν πήγα να το αναλύσω
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 27 Ιουν 2020, 16:52

Υδράργυρος έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:42
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:34
Οι άντρες κυνηγοί και λιγουρηδες, κάνουν κάτι μέτριες να την βλέπουμε καρντασιαν και βάλε. Πρώτα από όλα αξιοπρέπεια. Αν δείξεις ενδιαφέρον και αυτή δε δείχνει ανάλογο, αιντε από δω κυρα μου και στην επόμενη.
Το ενδιαφερον κερδιζεται
για αυτο λενε οτι αυτος την εριξε
οι περισσοτεροι αντρες στα ματια μιας γυναικας της ειναι αδιαφοροι εως οτου αρχισουν να της μιλανε.
κανονικα και ο ρουβας να περασει απο διπλα τους θα συνεχισουν να κοιτανε αδιαφορα κατω μην σκουντουφλισουν η μακρια στον οριζοντα.............

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Ιουν 2020, 17:02

Τώρα ήτανε μία κάτω με ένα hot pant που το έπαιζε μοιραία και πάει να μπει στο τρόλλεϋ και της λέω "φοράμε μάσκα δεσποινίς στο τρόλλεϋ" και δεν μου απάνταγε, έπαιζε με το κινητό της. Τι να κυνηγήσεις από τις ζαίες ;;;;;;; Για latrine duty στη Μακρόνησο είναι.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Antigeist

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 27 Ιουν 2020, 17:10

Daje έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:26
Antigeist έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:20
Όσοι δεν είστε σαπιοκοιλιάδες-αλτράιτ-ίνσελς-μπουχεσάδες δεν μπορεί θα έχετε ψιλοπάρει πρέφα ότι οι πραγματικοί κυνηγοί είναι οι γυναίκες και το πραγματικό θήραμα οι άντρακλες. Οσες φορές έχω κάνει σχέση ποτέ δεν "κυνήγησα" μια κοπέλα. Αυτή μου έστειλε ξεκάθαρα μη λεκτικά σημάδια ότι ήθελε να της ριχτώ και εγώ απλά ανταποκρίθηκα. Και οι φίλοι μου το ίδιο πράγμα μου λένε στην ουσία αλλά νομίζουν ότι "κυνήγησαν" μόνο και μόνο επειδή ήταν οι πρώτοι που μίλησαν. Ντοινκ. Πάτε να κυνήγησετε καμιά μπεκάτσα καλύτερα και μην μπερδεύετε το Χόλιγουντ και τις σαχλοσειρούλες με την πραγματική ζωή.
Αυτο στην εποχη μας.
Παλαιοτερα ο αντρας ηταν πραγματι κυνηγος.
Πότε παλιά; Μόνο σε πρωτόγονες ποιμενικές κοινωνίες μπορούσε κανείς να αρπάζει μια γυναίκα με το έτσι θέλω. Σε αυτή την πρακτική αναφερόταν αρχικά το λεγόμενο "κλέψιμο" που αργότερα απέκτησε τη σημασία "παντρειά παρά τη θέληση του πατέρα ή αδελφού της κοπέλας".

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14556
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 27 Ιουν 2020, 17:19

Α ενταξει, εσυ δηλαδη θελεις οντως να την κυνηγησεις και μα την αρπαξεις.
Εγω αναφερομουν σε 1-2 γενιες πισω που οι γυναικες δεν μπορουσαν ευκολα να πηδηχτουν με οσους και οποιους ηθελαν.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ο γελοίος μύθος του "άντρα κυνηγού"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 27 Ιουν 2020, 17:21

elchav έγραψε:
27 Ιουν 2020, 16:45
Έλα ρε, μια μαλακία είπα για το πάθος σου για boomers, δεν πήγα να το αναλύσω
Τον πόνο μου λεω. Από φτύσιμο σε φτύσιμο πάμε. Δυστυχώς υπάρχουν τόσοι οι "κυνηγοί" ειδικά στο διαδίκτυο, που οι γυναίκες άνω των 30 βαρέθηκαν, και ψάχνονται για κανονικές σχέσεις. Μόνο σε ένα ρειβ πάρτυ άρχισε μια και μου τριβοταν 20αρα φοιτήτρια πατρινια, ενώ ήταν λιώμα με mdma. Άσε μας κορίτσι μου, έχουμε τον πόνο μας, έχουμε κι εσένα..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών