Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 04 Ιούλ 2020, 22:23

Αρχέλαος έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:20
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 19:53
Έτυχα κάποτε σε μια παρέα με 2 Ιταλίδες. Η μία έβριζε τον πρώην της κοντοψώλη. Μόλις έφυγε, η άλλη (που είχε πάει μαζί του) μου είπε ότι τον είχε 25 εκατοστά (ο κοντοψώλης) και ότι ήταν το χειρότερο σεξ της ζωής της, διότι υπέφερε από τον πόνο.

Συμπέρασμα. Ποικιλίες μ...ιά και κα..ιά. Ό,τι ταιριάζει στον καθένα/καθεμια.
Με λίγα λόγια εκείνος απάτησε την τότε κοπέλα του με φίλη της;
Με λιγα λογια η καργια που τα 25 της φαινοταν λιγα εκανε αρπαχτες με αλογακια .

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιούλ 2020, 22:25

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:23
Αρχέλαος έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:20
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 19:53
Έτυχα κάποτε σε μια παρέα με 2 Ιταλίδες. Η μία έβριζε τον πρώην της κοντοψώλη. Μόλις έφυγε, η άλλη (που είχε πάει μαζί του) μου είπε ότι τον είχε 25 εκατοστά (ο κοντοψώλης) και ότι ήταν το χειρότερο σεξ της ζωής της, διότι υπέφερε από τον πόνο.

Συμπέρασμα. Ποικιλίες μ...ιά και κα..ιά. Ό,τι ταιριάζει στον καθένα/καθεμια.
Με λίγα λόγια εκείνος απάτησε την τότε κοπέλα του με φίλη της;
Όχι, όταν χώρισαν, πήγε με την φίλη της. Πρωτοφανές. :smt005:
Η άλλη ήξερε ότι είχε πάει με την άλλη; γιατί το κοντοψωλης μπορεί να το έλεγε σαν δυσφήμιση οχι οτι όντως τον ένιωσε κοντοψωλη.Τι διαλο 25 πόντοι ήταν αυτοί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιούλ 2020, 22:27

Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:25

Η άλλη ήξερε ότι είχε πάει με την άλλη; γιατί το κοντοψωλης μπορεί να το έλεγε σαν δυσφήμιση οχι οτι όντως τον ένιωσε κοντοψωλη.Τι διαλο 25 πόντοι ήταν αυτοί.
Ρε πάτε καλά, δεν ασχολήθηκα να μάθω λεπτομέρειες, αυτές λέγανε για τις ψωλές των πρώην τους. Το σχόλιο το έγραψα, για να επιχειρηματολογήσω ως προς το ότι ο καθένας και η καθεμιά έχει τις δικές του/της προτιμήσεις και αυτό που εσένα δεν σου κάνει, εμένα μπορεί να μου κάνει και τούμπαλιν.

ΥΓ. Αντικειμενικά και 5 πόντους να πέσαν έξω, το κοντοψώλης δε δικαιολογείται, ας σοβαρευτούμε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιούλ 2020, 22:32

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:27
Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:25

Η άλλη ήξερε ότι είχε πάει με την άλλη; γιατί το κοντοψωλης μπορεί να το έλεγε σαν δυσφήμιση οχι οτι όντως τον ένιωσε κοντοψωλη.Τι διαλο 25 πόντοι ήταν αυτοί.
Ρε πάτε καλά, δεν ασχολήθηκα να μάθω λεπτομέρειες, αυτές λέγανε για τις ψωλές των πρώην τους. Το σχόλιο το έγραψα, για να επιχειρηματολογήσω ως προς το ότι ο καθένας και η καθεμιά έχει τις δικές του/της προτιμήσεις και αυτό που εσένα δεν σου κάνει, εμένα μπορεί να μου κάνει και τούμπαλιν.

ΥΓ. Αντικειμενικά και 5 πόντους να πέσαν έξω, το κοντοψώλης δε δικαιολογείται, ας σοβαρευτούμε.
Βρε ναι συμφωνώ αλλά το κοντοψωλης η άλλη μπορεί να το είπε μη γνωρίζοντας ότι η άλλη ξέρει. Δεν μπορώ να το καταλάβω πόσο θα την ήθελε για να της φανεί μικρή το 25. Δεν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιούλ 2020, 22:36

Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:32


Βρε ναι συμφωνώ αλλά το κοντοψωλης η άλλη μπορεί να το είπε μη γνωρίζοντας ότι η άλλη ξέρει. Δεν μπορώ να το καταλάβω πόσο θα την ήθελε για να της φανεί μικρή το 25. Δεν.
Mπορεί να έχει κάνει το απαυτό της σα πηγάδι, τι να σου πω.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 04 Ιούλ 2020, 22:40

Η φαση παει στο οτι απλα ηθελε να τον μειωσει και βαραγε τουφεκιες στον αερα . Για να πει γυναικα καποιον κοντοψώλη με 25cm το πουλακι της πρεπει ναναι σαν το γκραν κανυον.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νon4me την 04 Ιούλ 2020, 22:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιούλ 2020, 22:43

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:36
Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:32


Βρε ναι συμφωνώ αλλά το κοντοψωλης η άλλη μπορεί να το είπε μη γνωρίζοντας ότι η άλλη ξέρει. Δεν μπορώ να το καταλάβω πόσο θα την ήθελε για να της φανεί μικρή το 25. Δεν.
Mπορεί να έχει κάνει το απαυτό της σα πηγάδι, τι να σου πω.
Δεν γίνεται αυτό μωρε κι εσύ :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 04 Ιούλ 2020, 22:46

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:36
Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:32


Βρε ναι συμφωνώ αλλά το κοντοψωλης η άλλη μπορεί να το είπε μη γνωρίζοντας ότι η άλλη ξέρει. Δεν μπορώ να το καταλάβω πόσο θα την ήθελε για να της φανεί μικρή το 25. Δεν.
Mπορεί να έχει κάνει το απαυτό της σα πηγάδι, τι να σου πω.
Έπρεπε να κανεις αυτοψία για να βγάλετε μια δειγματικη μέση τιμή.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιούλ 2020, 22:48

Ζενίθεδρος έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:46

Έπρεπε να κανεις αυτοψία για να βγάλετε μια δειγματικη μέση τιμή.
Βρε δεν πας καλά που θα πάρω τέτοια ρίσκα. Μία στο εκατομμύριο να έχει 25 πόντους, κάηκα. Να πας εσύ.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 04 Ιούλ 2020, 22:50

Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:22
Βλήμα έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 21:54

ποπο ψυχραιμίααααα!
Μπράβο ρε Νάιντα, θα του είχα σούρει τα εξ αμάξης στην θέση σου.
Γιατί να του σύρω τα εξ αμαξης; έχει μια οπτική εν μέρει σωστή. Όντως το αδύνατο σώμα και ιδιαίτερα το καλλίγραμμο, είναι πιο ελκυστικό. Εγώ γιατί πρέπει να το αποκτήσω, κατα τον Antigeist, δεν αντελήφθην. Κι ούτε μου το εξήγησε :-?
Διότι κάποιοι αθρώποι αντιλαμβάνονται το ύψος που βρίσκονται μόνο βλέποντας τους ανθρώπους που έχουν από κάτω τους. Αν δεν βλέπουν αρκετό κόσμο από κάτω τους, προσπαθούν να πείσουν άλλους ανθρώπους ότι είναι από κάτω τους.

Οι σωστές οπτικές κι η ειλικρίνεια είναι άλλες φορές εργαλεία για να βοηθήσεις τον άλλο κι άλλες φορές δικαιολογίες για να είναι αυτός που τα λέει μαλάκας. Και τους μαλάκες πρέπει να τους διευκρινίζουμε σε κάθε ευκαιρία ότι δεν είναι "σωστοί" και "ντόμπροι", είναι απλά μαλάκες.

Άσε που δεν ισχύει για όλους αυτό που είπε. Υπάρχει πολύς κόσμος που τον καυλώνουν οι χοντρές περισσότερο από τις "καλλίγραμμες". Ειλικρινά.
Μου το έχει πει ένας φίλος μου :oops:
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Antigeist

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 04 Ιούλ 2020, 22:52

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:06
Antigeist έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 21:50
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 19:53
Έτυχα κάποτε σε μια παρέα με 2 Ιταλίδες. Η μία έβριζε τον πρώην της κοντοψώλη. Μόλις έφυγε, η άλλη (που είχε πάει μαζί του) μου είπε ότι τον είχε 25 εκατοστά (ο κοντοψώλης) και ότι ήταν το χειρότερο σεξ της ζωής της, διότι υπέφερε από τον πόνο.

Συμπέρασμα. Ποικιλίες μ...ιά και κα..ιά. Ό,τι ταιριάζει στον καθένα/καθεμια.
Και όταν της είπες "μα τι λες μωρή αφού η άλλη λέει ότι είναι μικροψώλης" αυτή τι σου είπε;
Τι εννοείς, μπροστά ήταν που τον είπε μικροψώλη, γιατί να πω κάτι παραπάνω;
Πως γίνεται η μια να τον λέει κοντοψώλη και η άλλη να λέει για το ίδιο ακριβώς πρόσωπο ότι τον έχει 25; Τι στο πούτσο παίζει εδώ;

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 04 Ιούλ 2020, 22:52

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:48
Ζενίθεδρος έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:46

Έπρεπε να κανεις αυτοψία για να βγάλετε μια δειγματικη μέση τιμή.
Βρε δεν πας καλά που θα πάρω τέτοια ρίσκα. Μία στο εκατομμύριο να έχει 25 πόντους, κάηκα. Να πας εσύ.
Γιατί να καείς καλέ συ; Μήπως είσαι ρατσίστρια με εμάς τους υπερεικοσάποντους;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Antigeist

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 04 Ιούλ 2020, 22:53

Βλήμα έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:50
Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:22
Βλήμα έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 21:54

ποπο ψυχραιμίααααα!
Μπράβο ρε Νάιντα, θα του είχα σούρει τα εξ αμάξης στην θέση σου.
Γιατί να του σύρω τα εξ αμαξης; έχει μια οπτική εν μέρει σωστή. Όντως το αδύνατο σώμα και ιδιαίτερα το καλλίγραμμο, είναι πιο ελκυστικό. Εγώ γιατί πρέπει να το αποκτήσω, κατα τον Antigeist, δεν αντελήφθην. Κι ούτε μου το εξήγησε :-?
Διότι κάποιοι αθρώποι αντιλαμβάνονται το ύψος που βρίσκονται μόνο βλέποντας τους ανθρώπους που έχουν από κάτω τους. Αν δεν βλέπουν αρκετό κόσμο από κάτω τους, προσπαθούν να πείσουν άλλους ανθρώπους ότι είναι από κάτω τους.

Οι σωστές οπτικές κι η ειλικρίνεια είναι άλλες φορές εργαλεία για να βοηθήσεις τον άλλο κι άλλες φορές δικαιολογίες για να είναι αυτός που τα λέει μαλάκας. Και τους μαλάκες πρέπει να τους διευκρινίζουμε σε κάθε ευκαιρία ότι δεν είναι "σωστοί" και "ντόμπροι", είναι απλά μαλάκες.

Άσε που δεν ισχύει για όλους αυτό που είπε. Υπάρχει πολύς κόσμος που τον καυλώνουν οι χοντρές περισσότερο από τις "καλλίγραμμες". Ειλικρινά.
Μου το έχει πει ένας φίλος μου :oops:
Αν ο φίλος σου είναι γουρούνι το καταλαβαίνω.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 04 Ιούλ 2020, 22:54

Antigeist έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:53
Αν ο φίλος σου είναι γουρούνι το καταλαβαίνω.
Define "γουρούνι".
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καταρίφθηκε ο μύθος: Έρευνα έδειξε το μέγεθος που ικανοποιεί τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιούλ 2020, 22:58

Βλήμα έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:50
Naida έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 22:22
Βλήμα έγραψε:
04 Ιούλ 2020, 21:54

ποπο ψυχραιμίααααα!
Μπράβο ρε Νάιντα, θα του είχα σούρει τα εξ αμάξης στην θέση σου.
Γιατί να του σύρω τα εξ αμαξης; έχει μια οπτική εν μέρει σωστή. Όντως το αδύνατο σώμα και ιδιαίτερα το καλλίγραμμο, είναι πιο ελκυστικό. Εγώ γιατί πρέπει να το αποκτήσω, κατα τον Antigeist, δεν αντελήφθην. Κι ούτε μου το εξήγησε :-?
Διότι κάποιοι αθρώποι αντιλαμβάνονται το ύψος που βρίσκονται μόνο βλέποντας τους ανθρώπους που έχουν από κάτω τους. Αν δεν βλέπουν αρκετό κόσμο από κάτω τους, προσπαθούν να πείσουν άλλους ανθρώπους ότι είναι από κάτω τους.

Οι σωστές οπτικές κι η ειλικρίνεια είναι άλλες φορές εργαλεία για να βοηθήσεις τον άλλο κι άλλες φορές δικαιολογίες για να είναι αυτός που τα λέει μαλάκας. Και τους μαλάκες πρέπει να τους διευκρινίζουμε σε κάθε ευκαιρία ότι δεν είναι "σωστοί" και "ντόμπροι", είναι απλά μαλάκες.

Άσε που δεν ισχύει για όλους αυτό που είπε. Υπάρχει πολύς κόσμος που τον καυλώνουν οι χοντρές περισσότερο από τις "καλλίγραμμες". Ειλικρινά.
Μου το έχει πει ένας φίλος μου :oops:
Και μένα μου το έχει πει ένας φίλος μου :lol:

Εντάξει έτσι το βλέπει αυτός, έτσι είναι για τους περισσότερους ανθρώπους, είναι το φυσιολογικό κατά μια έννοια δεν είναι θέμα μαλακα ή όχι το να εκφέρει κάποιος την άποψη του.
Σαφώς το είπε για να με κομπλαρει, αλλά έχω ενηλικιωθεί εδώ και κάτι χρόνια :lol: του εχω και μια αδυναμία, ας κάνει το κομμάτι του.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών