Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Αύγ 2020, 15:26

Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:19
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 13:54
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 13:51


Αδερφές και παλικάρια, γίναμε μαλλιά κουβάρια?
Όχι. Απλά γουστάρω ανωμαλία. :sal13:
Συγγνώμη! Έπρεπε να το είχα καταλάβει. Αριστερός και ανωμαλία ένα και το αυτό, που λέγαν οι παλιοί...
Μπικέρφουλ Αριστερή Πούτσα Πίσω Σας :smt126
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 26 Αύγ 2020, 15:34

Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:26
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:19
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 13:54


Όχι. Απλά γουστάρω ανωμαλία. :sal13:
Συγγνώμη! Έπρεπε να το είχα καταλάβει. Αριστερός και ανωμαλία ένα και το αυτό, που λέγαν οι παλιοί...
Μπικέρφουλ Αριστερή Πούτσα Πίσω Σας :smt126
Αν κρίνω από τους αριστερούς του διαδικτύου όλοι σας "δουλεύετε" με την "όπισθεν". Οπότε είστε ακίνδυνοι για όσους από εμάς δεν έχουμε αυτού του τύπου τις προτιμήσεις...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Αύγ 2020, 15:36

Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:34
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:26
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:19


Συγγνώμη! Έπρεπε να το είχα καταλάβει. Αριστερός και ανωμαλία ένα και το αυτό, που λέγαν οι παλιοί...
Μπικέρφουλ Αριστερή Πούτσα Πίσω Σας :smt126
Αν κρίνω από τους αριστερούς του διαδικτύου όλοι σας "δουλεύετε" με την "όπισθεν". Οπότε είστε ακίνδυνοι για όσους από εμάς δεν έχουμε αυτού του τύπου τις προτιμήσεις...
Εγώ δεν είμαι του διαδικτύου. Είμαι μπουρδελάκιας και ψωλαράς. Μπι καρφουρ!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 26 Αύγ 2020, 15:40

Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:36
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:34
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:26


Μπικέρφουλ Αριστερή Πούτσα Πίσω Σας :smt126
Αν κρίνω από τους αριστερούς του διαδικτύου όλοι σας "δουλεύετε" με την "όπισθεν". Οπότε είστε ακίνδυνοι για όσους από εμάς δεν έχουμε αυτού του τύπου τις προτιμήσεις...
Εγώ δεν είμαι του διαδικτύου. Είμαι μπουρδελάκιας και ψωλαράς. Μπι καρφουρ!
Με 11000+ αναρτήσεις δεν είσαι απλώς του διαδικτύου! Είσαι το διαδίκτυο το ίδιο στην πιο αυθεντική μορφή του...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Αύγ 2020, 15:43

Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:40
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:36
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:34


Αν κρίνω από τους αριστερούς του διαδικτύου όλοι σας "δουλεύετε" με την "όπισθεν". Οπότε είστε ακίνδυνοι για όσους από εμάς δεν έχουμε αυτού του τύπου τις προτιμήσεις...
Εγώ δεν είμαι του διαδικτύου. Είμαι μπουρδελάκιας και ψωλαράς. Μπι καρφουρ!
Με 11000+ αναρτήσεις δεν είσαι απλώς του διαδικτύου! Είσαι το διαδίκτυο το ίδιο στην πιο αυθεντική μορφή του...
Δεν τα γράφω εγώ, έχω ένα απλικέσο που ποστάρει αυτόματα. Εγώ όλη μέρα κυκλοφορώ ψάχνοντας για οννεδίτικα κωλαράκια. :romance-hearteyes:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 26 Αύγ 2020, 16:02

Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:43
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:40
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:36


Εγώ δεν είμαι του διαδικτύου. Είμαι μπουρδελάκιας και ψωλαράς. Μπι καρφουρ!
Με 11000+ αναρτήσεις δεν είσαι απλώς του διαδικτύου! Είσαι το διαδίκτυο το ίδιο στην πιο αυθεντική μορφή του...
Δεν τα γράφω εγώ, έχω ένα απλικέσο που ποστάρει αυτόματα. Εγώ όλη μέρα κυκλοφορώ ψάχνοντας για οννεδίτικα κωλαράκια. :romance-hearteyes:
Το άλλο με την Σταχτοπούτα είναι καλύτερο...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Αύγ 2020, 20:37

Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 16:02
Χαοτικός έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:43
Hector Buas έγραψε:
26 Αύγ 2020, 15:40


Με 11000+ αναρτήσεις δεν είσαι απλώς του διαδικτύου! Είσαι το διαδίκτυο το ίδιο στην πιο αυθεντική μορφή του...
Δεν τα γράφω εγώ, έχω ένα απλικέσο που ποστάρει αυτόματα. Εγώ όλη μέρα κυκλοφορώ ψάχνοντας για οννεδίτικα κωλαράκια. :romance-hearteyes:
Το άλλο με την Σταχτοπούτα είναι καλύτερο...
Ρε φορέστε το στριγκάκι σας να μας φτιάχνετε λέμε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 26 Αύγ 2020, 21:26

georgebi έγραψε:
25 Αύγ 2020, 13:14
https://www.iefimerida.gr/zoi/omofylofi ... -koris-toy

Εικόνα
Ένας από τους πρώτους ομοφυλόφιλους της Βρετανίας που έγινε πατέρας, έκανε πρόταση γάμου στον πρώην σύντροφο της κόρης του, ενώ βρίσκονταν όλοι μαζί διακοπές.

Ο 50χρονος Μπάρι Ντρούιτ Μπάρλοου, που κατάγεται από το Μάντσεστερ, αρραβωνιάστηκε με τον αμφιφυλόφιλο βοηθό του, τον 25χρονο Σκοτ Χάτσισον, που προηγουμένως είχε σχέση με την 20χρονη κόρη του, Σάφρον, για αρκετούς μήνες. Το ζευγάρι είχε ανακοινώσει νωρίτερα φέτος πως θα γίνουν γονείς μέσω παρένθετης μητρότητας τον Οκτώβριο.

Εικόνα
Η ρομαντική πρόταση γάμου - Παρουσία της κόρης του

Αυτή την εβδομάδα, ο Μπάρι αποκάλυψε μέσω Instagram πως αρραβωνιάστηκε τον αγαπημένο του, αναρτώντας μάλιστα ένα βίντεο της πρότασης γάμου που του έκανε κατά τη διάρκεια των διακοπών τους με την κόρη του και πρώην του Σκοτ.
Εικόνα
Οι πρώτοι ομοφυλόφιλοι στη Βρετανία που έγιναν γονείς

Ο Μπάρι και ο πρώην σύντροφός του, ο 55χρονος Τόνι, έγιναν πρωτοσέλιδο το 1999 όταν έγιναν το πρώτο ζευγάρι ομοφυλόφιλων που εγγράφηκαν επίσημα ως γονείς. Η παρένθετη μητέρα γέννησε γι’ αυτούς τα δίδυμα Άσπεν και Σάφρον. Οι δύο πατεράδες, με την περιουσία τους να ανέρχεται στα 40 εκατομμύρια λίρες -ενώ μένουν σε ένα αρχοντικό αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών στη Φλόριντα- απέκτησαν άλλα τρία παιδιά. Το ομοφυλόφιλο ζευγάρι, που έβγαλε εκατομμύρια μέσω των επιχειρήσεών του, συμπεριλαμβανομένου ενός πρακτορείου παρένθετης μητρότητας και μιας εταιρείας ιατρικής έρευνας, υπέγραψε σύμφωνο συμβίωσης το 2006 και παντρεύτηκε το 2014.
Εικόνα
Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς - Νονός ο πρώην σύζυγός του

Όσο για το πώς βλέπει η κόρη του τη σχέση του ομοφυλόφιλου πατέρα της με τον πρώην της; Δεν ενοχλείται, υπό την προϋπόθεση πως είναι ευτυχισμένοι μαζί. Νωρίτερα φέτος, ο Μπάρι αποκάλυψε πως θα αποκτήσει ένα κοριτσάκι με τον νέο του σύντροφο, με τον πρώην του, τον Τόνι, να συμφωνεί να είναι ο νονός.

Η παρένθετη μητέρα του ζευγαριού, η Μαρία, είναι από το Σαν Φρανσίσκο και στο παρελθόν έχει συνεργαστεί με το ζευγάρι στην εταιρεία τους, την British Surrogate Center. Το ζευγάρι μετέφερε τρεις βλαστοκύστες (έμβρυα) –δύο κορίτσια γονιμοποιήθηκαν από τον Σκοτ και ένα από τον Μπάρι. Πάντως, και οι τρεις άνδρες και τα παιδιά τους εξακολουθούν να ζουν στο αρχοντικό στη Φλόριντα.
Εικόνα
Κάτι τέτοιες μουναλλαξοκωλιές έκαναν και στα Σόδομα και Γόμορα και ο Κύριος τα έσβησε από τον χάρτη.
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 26 Αύγ 2020, 21:31

Prepon έγραψε:
26 Αύγ 2020, 11:07
Είτε γέρασα, είτε είστε όλοι μαλάκες.
Μια χαρά είναι η κοπέλα εμφανισιακά.
Αν και δεν έχουμε αρκετό οπτικό υλικό για κρίνουμε μετά βεβαιότητος, συμφωνώ.
Και δεν έχω γούστα σαν των Αμερικάνων που τρελαίνονται με Ασιάτισσες...
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20981
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 26 Αύγ 2020, 21:45

Gordian Knot έγραψε:
26 Αύγ 2020, 21:31
Prepon έγραψε:
26 Αύγ 2020, 11:07
Είτε γέρασα, είτε είστε όλοι μαλάκες.
Μια χαρά είναι η κοπέλα εμφανισιακά.
Αν και δεν έχουμε αρκετό οπτικό υλικό για κρίνουμε μετά βεβαιότητος :smt018
Saffron Drewitt-Barlow https://www.google.com/search?q=Saffron ... 7&dpr=1.09

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 26 Αύγ 2020, 22:21

ΟΚ, ανακαλώ. Δεν ξέρω αν έχει κάνει επεμβάσεις* στο πρόσωπό της ή είναι το φυσικό της, αλλά την παρακάτω φωτό την βρίσκω έως και τρομακτική:

Εικόνα

*μαλακίστηκε το κοριτσάκι, θηλυκός Φλωρινιώτης έγινε και μάλιστα σε τόσο νεαρή ηλικία. Κρίμα.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 26 Αύγ 2020, 22:31

Από το να είσαι σαβουρογαμης μέχρι να αρχίσεις να γλύφεις πουτσες, είναι ένας μεγάλος δρόμος. Αλλά όπως λέει και μια κινέζικη παροιμία, και ο πιο μεγάλος δρόμος αρχίζει με ένα μικρό βήμα.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 27 Αύγ 2020, 01:30

Μην είστε αδερφές, η άποψη που εκφράσαμε βασίζονταν στα δεδομένα που είχαμε.

Και με τις παρακάτω εικόνες δεν μπορείς να μιλάς για πατσαβούρα, μια χαρά γκομεναρα τη λες



Εικόνα

Εικόνα
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30648
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 27 Αύγ 2020, 02:18

Νταρνάκας έγραψε:
26 Αύγ 2020, 21:26
Ο Μπάρι και ο πρώην σύντροφός του, ο 55χρονος Τόνι, έγιναν πρωτοσέλιδο το 1999 όταν έγιναν το πρώτο ζευγάρι ομοφυλόφιλων που εγγράφηκαν επίσημα ως γονείς. Η παρένθετη μητέρα γέννησε γι’ αυτούς τα δίδυμα Άσπεν και Σάφρον. Οι δύο πατεράδες, απέκτησαν άλλα τρία παιδιά.
Το ομοφυλόφιλο ζευγάρι, που έβγαλε εκατομμύρια μέσω των επιχειρήσεών του, συμπεριλαμβανομένου ενός πρακτορείου παρένθετης μητρότητας και μιας εταιρείας ιατρικής έρευνας, υπέγραψε σύμφωνο συμβίωσης το 2006 και παντρεύτηκε το 2014.


Νωρίτερα φέτος, ο Μπάρι αποκάλυψε πως θα αποκτήσει ένα κοριτσάκι με τον νέο του σύντροφο, με τον πρώην του, τον Τόνι, να συμφωνεί να είναι ο νονός.
Η παρένθετη μητέρα του ζευγαριού, η Μαρία, είναι από το Σαν Φρανσίσκο και στο παρελθόν έχει συνεργαστεί με το ζευγάρι στην εταιρεία τους, την British Surrogate Center.
η Σάφρον μαζί με τον Άσπεν γεννήθηκαν από την πρώτη παρένθετη .
Τότε ήταν στην αρχή ακόμη η επιχείρηση με τις παρένθετες,
μετά, στα άλλα 3 παιδιά τους φαίνεται γύρισαν τις επιλογές τους στο πιο ξανθό.
Για να δούμε τώρα ο Μπάρυ τι στυλ παρένθετης θα επιλέξει, πως θα είναι η Μαρία από το Σαν Φρανσισκο.

Εικόνα

Εικόνα
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70073
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ομοφυλόφιλος πατέρας θα παντρευτεί τον πρώην της κόρης του -Ετοιμάζονται να γίνουν γονείς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Αύγ 2020, 09:36

Χαοτικός έγραψε:
25 Αύγ 2020, 23:08
Βλήμα έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Αύγ 2020, 13:23
Μία ακόμη έκφραση/επιβεβαίωση του οιδιπόδειου.

Οι κόρες ψάχνουν στους συντρόφους τους, χαρακτηριστικά του πατέρα.

Τυχερό κορίτσι. :lol:
Αυτό είναι το σύνδρομο σύμπλεγμα της Ηλέκτρας.
Αμόρφωτοι δεξιοί. Εσύ μπράβο πάντως. Το ήξερες.
:lol:

Το Οιδιπόδειο σύμπλεγμα ως όρος αφορά στις σχέσεις παιδιών/γονέων και τραγουδάτε όσο θέλετε.
Και έχει δύο εκδοχές. Προσκόλληση και διεκδίκηση του γονέα με το αντίθετο φύλο/πιθανή έχθρα για το γονέα με το ίδιο φύλο και το αντίθετο.

Το σύνδρομο της Ηλέκτρας είναι μία από τις εκφράσεις του Οιδιπόδειου.

Κάπου είχα διαβάσει μια αναφορά του Χειμωνά (που ήταν ψυχολόγος) για την "ερωτική" στάση της Ηλέκτρας προς τον αδελφό της.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών