Αυτό που εκλαμβάνουν οι γυναίκες.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Sothan
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: 02 Αύγ 2020, 15:31
Phorum.gr user: Galactic DM

Αυτό που εκλαμβάνουν οι γυναίκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sothan » 09 Σεπ 2020, 19:21

Θέλω να σας μιλήσω για αυτό που πιστεύω οτι λάμβαναν ή εκλάμβαναν, σίγουρα μέχρι πρότινως, οι γυναίκες στον δυτικό κόσμο. Στον υπόλοιπο κόσμο ας το αφήσουμε καλύτερα. Λοιπόν ας μιλήσουμε για Ελλάδα πχ. Εβλεπα ένα απόσπασμα από εκπομπή του καλλιτέχνη Μπίγαλη πριν το 2000. Διαπίστωσα οτι πρόκειται για ανώριμο κορμοράνο όλκης. Ενώ μέχρι πρότινως μου άρεσαν τα τραγούδια του. Και ακόμα μ' αρέσουν.

Λοιπόν είχε ένα μουνάκι από δίπλα του, σαν τα κρύα τα νερά. Την Κορίνα. Και αρχικά γύρισαν εκπομπή που απλά την έστεινε σε ραντεβού. :xena:

Αυτή λοιπόν ήταν εκφραστικότατη! Αυτός πάλι γγγ...και συνειδητοποίησα λοιπόν οτι η κοπέλα το έκανε αυτό απλώς για να ανελιχθεί κοινωνικά. :bored:

Οπότε σκέπτομαι: Τι έχουν να ανεχθούν οι γυναίκες που για τους άνδρες είναι πιο εύκολo; Υφίσταται ακόμα κοινωνικός ρατσισμός στην Ελλάδα ή όχι πλέον; :e040:
In the darkness between the stars the weak and the faithless find no deliverance.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Αυτό που εκλαμβάνουν οι γυναίκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 09 Σεπ 2020, 21:33

Mansko έγραψε:
09 Σεπ 2020, 19:21
Θέλω να σας μιλήσω για αυτό που πιστεύω οτι λάμβαναν ή εκλάμβαναν, σίγουρα μέχρι πρότινως, οι γυναίκες στον δυτικό κόσμο. Στον υπόλοιπο κόσμο ας το αφήσουμε καλύτερα. Λοιπόν ας μιλήσουμε για Ελλάδα πχ. Εβλεπα ένα απόσπασμα από εκπομπή του καλλιτέχνη Μπίγαλη πριν το 2000. Διαπίστωσα οτι πρόκειται για ανώριμο κορμοράνο όλκης. Ενώ μέχρι πρότινως μου άρεσαν τα τραγούδια του. Και ακόμα μ' αρέσουν.

Λοιπόν είχε ένα μουνάκι από δίπλα του, σαν τα κρύα τα νερά. Την Κορίνα. Και αρχικά γύρισαν εκπομπή που απλά την έστεινε σε ραντεβού. :xena:

Αυτή λοιπόν ήταν εκφραστικότατη! Αυτός πάλι γγγ...και συνειδητοποίησα λοιπόν οτι η κοπέλα το έκανε αυτό απλώς για να ανελιχθεί κοινωνικά. :bored:

Οπότε σκέπτομαι: Τι έχουν να ανεχθούν οι γυναίκες που για τους άνδρες είναι πιο εύκολo; Υφίσταται ακόμα κοινωνικός ρατσισμός στην Ελλάδα ή όχι πλέον; :e040:
Ωραίο θέμα κι ωραίος προβληματισμός. Πολλές φορές οι γυναίκες ανέχονται πολλά όχι για ανελιχτούν αλλά για να διατηρήσουν το επίπεδο διαβίωσής του που είναι ήδη σκατά.
Θέλω φωτογραφία την Κορίνας.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Αυτό που εκλαμβάνουν οι γυναίκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 09 Σεπ 2020, 21:42

Μα όποια γυναίκα είναι μαζί μου ανέχεται πολλά.

Δεν είμαι εύκολος άντρας.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Sothan
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: 02 Αύγ 2020, 15:31
Phorum.gr user: Galactic DM

Re: Αυτό που εκλαμβάνουν οι γυναίκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sothan » 10 Σεπ 2020, 06:43

Χαοτικός έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:33
Mansko έγραψε:
09 Σεπ 2020, 19:21
Θέλω να σας μιλήσω για αυτό που πιστεύω οτι λάμβαναν ή εκλάμβαναν, σίγουρα μέχρι πρότινως, οι γυναίκες στον δυτικό κόσμο. Στον υπόλοιπο κόσμο ας το αφήσουμε καλύτερα. Λοιπόν ας μιλήσουμε για Ελλάδα πχ. Εβλεπα ένα απόσπασμα από εκπομπή του καλλιτέχνη Μπίγαλη πριν το 2000. Διαπίστωσα οτι πρόκειται για ανώριμο κορμοράνο όλκης. Ενώ μέχρι πρότινως μου άρεσαν τα τραγούδια του. Και ακόμα μ' αρέσουν.

Λοιπόν είχε ένα μουνάκι από δίπλα του, σαν τα κρύα τα νερά. Την Κορίνα. Και αρχικά γύρισαν εκπομπή που απλά την έστεινε σε ραντεβού. :xena:

Αυτή λοιπόν ήταν εκφραστικότατη! Αυτός πάλι γγγ...και συνειδητοποίησα λοιπόν οτι η κοπέλα το έκανε αυτό απλώς για να ανελιχθεί κοινωνικά. :bored:

Οπότε σκέπτομαι: Τι έχουν να ανεχθούν οι γυναίκες που για τους άνδρες είναι πιο εύκολo; Υφίσταται ακόμα κοινωνικός ρατσισμός στην Ελλάδα ή όχι πλέον; :e040:
Ωραίο θέμα κι ωραίος προβληματισμός. Πολλές φορές οι γυναίκες ανέχονται πολλά όχι για ανελιχτούν αλλά για να διατηρήσουν το επίπεδο διαβίωσής του που είναι ήδη σκατά.
Θέλω φωτογραφία την Κορίνας.
Κοίτα εδώ μωρό.



Θα είναι μεγάλη τώρα βέβαια.
In the darkness between the stars the weak and the faithless find no deliverance.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών