Α μπεεε

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 05 Νοέμ 2020, 23:52

εδώ η φίλτατη τύπισσα Καραμελίτσα θα σχολιαζει συναισθηματικές περιπέτειες και προβληματισμούς της σύγχρονης γυναίκας

έχει δείξει ήδη καλά δείγματα πχ
Καραμελίτσα έγραψε:
05 Νοέμ 2020, 21:23
Γενικά, το πώς ακριβώς ερμηνεύεται κάθε γεγονός εξαρτάται από τη σχέση, δεν μπορεί κανείς να έχει άποψη χωρίς λεπτομέρειες.

Ωστόσο υπάρχουν τα κλισέ. Το "υστερία" είναι ο πιο συνήθης χαρακτηρισμός από άντρα για το δίκαιο θυμό γυναίκας, ιδιαίτερα αν αυτή έχει μαζέψει πολλά. Το "όχι μπροστά στο παιδί" είναι επίσης κλασική δικαιολογία για να κερδίσει χρόνο, ή να περάσει σε αντεπίθεση, ότι η γυναίκα κάνει κακό.


αναμένουμε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Adidas την 06 Νοέμ 2020, 00:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 05 Νοέμ 2020, 23:57

πηγή: https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti-a-mpa-39/

Καλησπέρα Α, Μπα και όμορφη παρέα. Ζω σε μια χώρα του εξωτερικού όπου συνυπάρχουν εθνικότητες και θρησκευτικές πεποιθήσεις από όλο τον κόσμο. Όταν κυκλοφορώ στο δρόμο βλέπω συχνά γυναίκες καλυμένες με μαντίλες ή τσαντόρ όπου το μόνο που φαίνεται είναι τα μάτια τους, κ αυτά καμιά φορά τα καλύπτουν με δυχτάκι. Κάθε φορά που συναντώ τυχαία στο δρόμο μια τέτοια γυναίκα με πιάνει θλίψη. Στεναχωριέμαι και μπορεί να το σκέφτομαι για μέρες. Στεναχωριέμαι όταν μια γυναίκα είναι σκεπασμένη με τσαντόρ ακόμη και με 35 βαθμούς επειδή το επιβάλλει ο άντρας της, επειδή ανήκει στον άντρα της και δε πρέπει να τη βλέπει κανείς άλλος. Δε ξέρω γιατί το παίρνω προσωπικά. Έχουν υπάρξει φορές που έχω σκεφτεί όταν βλέπω γυναίκα με τσαντόρ να της το τραβήξω, να το βγάλω, να της φωνάξω ”ξύπνα σε σκοτώνουν, μας σκοτώνουν” αλλά ποτέ δε το κάνω για ευνόητους λόγους. Οι φίλοι μου λένε ότι αυτές οι σκέψεις μου είναι σχεδόν φασιστικές, ότι δεν έχω δικαίωμα να επέμβω στο πως ντύνεται μια γυναίκα, ότι αυτές οι γυναίκες μπορεί να θέλουν να ντύνονται έτσι, να είναι επιλογή τους. Αναρωτιέμαι πως είναι δυνατόν να είναι επιλογή σου να καλύπτεσαι από πάνω μέχρι κάτω με ένα μάυρο σεντόνι και να νιώθεις καλά που είσαι κτήμα του άντρα σου. Μετά απαντώ στον εαυτό μου ότι δεν είναι πραγματικά δική τους επιλογή αλλά έτσι τις έχουν γαλουχήσει. Το ερώτημα μου αγαπητή μου Α Μπα είναι γιατί εγώ στεναχωριέμαι τόσο πολύ όταν βλέπω αυτές τις γυναίκες? Γιατί μπαίνω στη διαδικασία να κάνω όλες αυτές τις σκέψεις? Γιατί νιώθω τόσο έντονη την ανάγκη να τους τραβήξω το τσαντόρ και να τους φωνάξω ΄’ξεσηκωθείτε”?? Γιατί νιώθω ότι αυτές οι γυναίκες με χρειάζονται? Ότι μας χρειάζονται όλες εμάς τις γυναίκες της δυτικής κοινωνίας που τουλάχιστον έχουμε εξασφαλίσει το δικαίωμά μας να ντυνόμαστε όπως θέλουμε? Γιατί νιώθω τόσο θυμό όταν βλέπω μια τέτοια γυναίκα καλυμμένη από πάνω μέχρι κάτω με 8 παιδιά και τον άντρα της πάντα να περπατά μπροστά από αυτήν σαν άρχοντας του σύμπαντος? Γιατί αυτοπροσκαλούμαι να σώσω τις γυναίκες που βλέπω (με τα δικά μου κριτήρια) ότι τα δικαιώματά τους καταπαντώνται βάναυσα?Οι φίλοι μου μου λένε πως πρέπει να επισκεφτώ ψυχολόγο και να σταματήσω να παίρνω προσωπικά την ιστορία κάθε άγνωστης που βλέπω τυχαία στο δρόμο. Ότι δεν είναι λογικό να με θλίβει τόσο πολύ, να κοιτάξω τη δική μου ζωή κλπ.
– Ταραχοποιός
παρακαλώ η μέντορας μας Καραμελίτσα να τοποθετείται προτού διαβάσει την αμπαπάντηση για να μην επηρεάζεται
εκ των υστέρων, μπορούμε να κάνουμε μια σύγκριση μεταξύ των δύο γκουρού
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Adidas την 06 Νοέμ 2020, 00:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:01

παρακαλείται ο χρήστης georgebi να αναλάβει την υπογράμμιση/ bold σε πιθανώς μεγάλα σεντόνια, ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8849
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 06 Νοέμ 2020, 00:06

Adidas έγραψε:
05 Νοέμ 2020, 23:57
πηγή: https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti-a-mpa-39/

Καλησπέρα Α, Μπα και όμορφη παρέα. Ζω σε μια χώρα του εξωτερικού όπου συνυπάρχουν εθνικότητες και θρησκευτικές πεποιθήσεις από όλο τον κόσμο. Όταν κυκλοφορώ στο δρόμο βλέπω συχνά γυναίκες καλυμένες με μαντίλες ή τσαντόρ όπου το μόνο που φαίνεται είναι τα μάτια τους, κ αυτά καμιά φορά τα καλύπτουν με δυχτάκι. Κάθε φορά που συναντώ τυχαία στο δρόμο μια τέτοια γυναίκα με πιάνει θλίψη. Στεναχωριέμαι και μπορεί να το σκέφτομαι για μέρες. Στεναχωριέμαι όταν μια γυναίκα είναι σκεπασμένη με τσαντόρ ακόμη και με 35 βαθμούς επειδή το επιβάλλει ο άντρας της, επειδή ανήκει στον άντρα της και δε πρέπει να τη βλέπει κανείς άλλος. Δε ξέρω γιατί το παίρνω προσωπικά. Έχουν υπάρξει φορές που έχω σκεφτεί όταν βλέπω γυναίκα με τσαντόρ να της το τραβήξω, να το βγάλω, να της φωνάξω ”ξύπνα σε σκοτώνουν, μας σκοτώνουν” αλλά ποτέ δε το κάνω για ευνόητους λόγους. Οι φίλοι μου λένε ότι αυτές οι σκέψεις μου είναι σχεδόν φασιστικές, ότι δεν έχω δικαίωμα να επέμβω στο πως ντύνεται μια γυναίκα, ότι αυτές οι γυναίκες μπορεί να θέλουν να ντύνονται έτσι, να είναι επιλογή τους. Αναρωτιέμαι πως είναι δυνατόν να είναι επιλογή σου να καλύπτεσαι από πάνω μέχρι κάτω με ένα μάυρο σεντόνι και να νιώθεις καλά που είσαι κτήμα του άντρα σου. Μετά απαντώ στον εαυτό μου ότι δεν είναι πραγματικά δική τους επιλογή αλλά έτσι τις έχουν γαλουχήσει. Το ερώτημα μου αγαπητή μου Α Μπα είναι γιατί εγώ στεναχωριέμαι τόσο πολύ όταν βλέπω αυτές τις γυναίκες? Γιατί μπαίνω στη διαδικασία να κάνω όλες αυτές τις σκέψεις? Γιατί νιώθω τόσο έντονη την ανάγκη να τους τραβήξω το τσαντόρ και να τους φωνάξω ΄’ξεσηκωθείτε”?? Γιατί νιώθω ότι αυτές οι γυναίκες με χρειάζονται? Ότι μας χρειάζονται όλες εμάς τις γυναίκες της δυτικής κοινωνίας που τουλάχιστον έχουμε εξασφαλίσει το δικαίωμά μας να ντυνόμαστε όπως θέλουμε? Γιατί νιώθω τόσο θυμό όταν βλέπω μια τέτοια γυναίκα καλυμμένη από πάνω μέχρι κάτω με 8 παιδιά και τον άντρα της πάντα να περπατά μπροστά από αυτήν σαν άρχοντας του σύμπαντος? Γιατί αυτοπροσκαλούμαι να σώσω τις γυναίκες που βλέπω (με τα δικά μου κριτήρια) ότι τα δικαιώματά τους καταπαντώνται βάναυσα?Οι φίλοι μου μου λένε πως πρέπει να επισκεφτώ ψυχολόγο και να σταματήσω να παίρνω προσωπικά την ιστορία κάθε άγνωστης που βλέπω τυχαία στο δρόμο. Ότι δεν είναι λογικό να με θλίβει τόσο πολύ, να κοιτάξω τη δική μου ζωή κλπ.
– Ταραχοποιός
παρακαλώ η μέντορας μας Καραμελίτσα να τοποθετείται προτού διαβάσει την αμπαπάντηση για να μην επηρεάζεται
εκ των υστέρων, μπορούμε να κάνουμε μια σύγκριση μεταξύ των δύο γκουρού
Αγαπητή Ταραχοποιός, έχεις απόλυτα δίκιο να το παίρνεις προσωπικά. Δυστυχώς για λόγους ψεύτικου σεβασμού στους άλλους πολιτισμούς, υπάρχουν και πολλές χώρες εκτός των μουσουλμανικών που επιτρέπονται τα τσαντόρ και αν επιχειρήσεις να τους τα αφαιρέσεις θα θεωρηθεί βία.

Μπορείς όμως να γραφτείς σε σύλλογο υποστήριξης τέτοιων γυναικών, υπάρχουν εκατοντάδες που φεύγουν από το σπίτι τους κάθε χρόνο και χρειάζονται οικονομική και ψυχική υποστήριξη. Έτσι θα μετατρέψεις την οργή σου σε κάτι που βοηθά αυτές τις γυναίκες με δημιουργικό τρόπο.
Z

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 06 Νοέμ 2020, 00:08

:xena: δεν πιστεύω να το αντέγραψες από την άλλη;
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25197
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 06 Νοέμ 2020, 00:09

Στα νεα της κρητης εχει μια τετοια καλη στηλη

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:11

Καραμελίτσα έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:06


Αγαπητή Ταραχοποιός, έχεις απόλυτα δίκιο να το παίρνεις προσωπικά. Δυστυχώς για λόγους ψεύτικου σεβασμού στους άλλους πολιτισμούς, υπάρχουν και πολλές χώρες εκτός των μουσουλμανικών που επιτρέπονται τα τσαντόρ και αν επιχειρήσεις να τους τα αφαιρέσεις θα θεωρηθεί βία.

Μπορείς όμως να γραφτείς σε σύλλογο υποστήριξης τέτοιων γυναικών, υπάρχουν εκατοντάδες που φεύγουν από το σπίτι τους κάθε χρόνο και χρειάζονται οικονομική και ψυχική υποστήριξη. Έτσι θα μετατρέψεις την οργή σου σε κάτι που βοηθά αυτές τις γυναίκες με δημιουργικό τρόπο.
έχεις άλλες 2 ευκαιρίες αλλιώς πέρνα από το λογιστήριο

θέλουμε πάθος, ένταση, ατάκες που αποτυπώνονται στην μνήμη σαν πίνακας γάστρας της γκερτέτοιας

όχι μαγνητοφωνημένο μήνυμα αριστερης μκο με δεξια τσεπη, δειξε αυτο που έχεις το κέρατο μου

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:12

Spiros252 έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:08
:xena: δεν πιστεύω να το αντέγραψες από την άλλη;
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8849
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 06 Νοέμ 2020, 00:16

Adidas έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:11
Καραμελίτσα έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:06


Αγαπητή Ταραχοποιός, έχεις απόλυτα δίκιο να το παίρνεις προσωπικά. Δυστυχώς για λόγους ψεύτικου σεβασμού στους άλλους πολιτισμούς, υπάρχουν και πολλές χώρες εκτός των μουσουλμανικών που επιτρέπονται τα τσαντόρ και αν επιχειρήσεις να τους τα αφαιρέσεις θα θεωρηθεί βία.

Μπορείς όμως να γραφτείς σε σύλλογο υποστήριξης τέτοιων γυναικών, υπάρχουν εκατοντάδες που φεύγουν από το σπίτι τους κάθε χρόνο και χρειάζονται οικονομική και ψυχική υποστήριξη. Έτσι θα μετατρέψεις την οργή σου σε κάτι που βοηθά αυτές τις γυναίκες με δημιουργικό τρόπο.
έχεις άλλες 2 ευκαιρίες αλλιώς πέρνα από το λογιστήριο

θέλουμε πάθος, ένταση, ατάκες που αποτυπώνονται στην μνήμη σαν πίνακας γάστρας της γκερτέτοιας

όχι μαγνητοφωνημένο μήνυμα αριστερης μκο με δεξια τσεπη, δειξε αυτο που έχεις το κέρατο μου
Ρε, δεν κάνω γι' αυτή τη δουλειά. Ανάβω εύκολα άμα ακούω βλακείες. Πήγαινε κοπέλα μου να δουλέψεις σε φεμινιστική ΜΚΟ στη Σαουδική Αραβία άμα σε νοιάζει τόσο, ήθελα να της γράψω της ψωνάρας.
Z

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:17

Αγαπημένη αμπα, σοσ. Έκανα κατά λάθος τίντερ-σούπερ λάικ σε συνάδελφο που συνεργάζομαι καθημερινά στο γραφείο (που είναι έτσι κι αλλιώς ολιγομελές). Το έκανα πραγματικά κατά λάθος, άλλωστε δεν μ αρέσει κιόλας. Σε περίπτωση που δε γνωρίζετε λεπτομέρειες για την εφαρμογή, το σούπερ λάικ θα γίνει ορατό από εκείνον όταν έρθει η σειρά να αποφασίσει στη φωτογραφία μου. Ίσως βέβαια να έχει γίνει ήδη αυτό και να έχει απορρίψει τη φωτο μου γιατί έχει περάσει καιρός και έτσι κι αλλιώς εννοείται θεωρώ ότι δε θα ανταποκρινόταν. Χρειάζεται να διαλύσω την παρεξήγηση? φοβάμαι ότι και να του το πω ότι το έκανα κατά λάθος, θα θεωρήσει ότι απλά το μαζεύω γιατί έφαγα χι. Είναι πάρα πολύ άβολο..
-λενη
https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... synadelfo/

παρακαλείται ο Puma ως αναπληρωτής γκουρού και εκπρόσωπος του μετροσέξουαλ γυμνασμένου άνδρα του 21ου αιώνα, χωρισμένος με παιδιά, να τοποθετηθεί

πίσω του θα φέρει και κοπάδι από σαλιαροτρέχουλες φορουμίτισσες
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Adidas την 06 Νοέμ 2020, 00:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:19

Καραμελίτσα έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:16

Ρε, δεν κάνω γι' αυτή τη δουλειά. Ανάβω εύκολα άμα ακούω βλακείες. Πήγαινε κοπέλα μου να δουλέψεις σε φεμινιστική ΜΚΟ στη Σαουδική Αραβία άμα σε νοιάζει τόσο, ήθελα να της γράψω της ψωνάρας.
έτσι, βγάλτο από μέσα σου, ελευθερώσου



:smt038

Άβαταρ μέλους
Puma
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: 30 Σεπ 2020, 12:16
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Puma » 06 Νοέμ 2020, 00:20

Adidas έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:17
Αγαπημένη αμπα, σοσ. Έκανα κατά λάθος τίντερ-σούπερ λάικ σε συνάδελφο που συνεργάζομαι καθημερινά στο γραφείο (που είναι έτσι κι αλλιώς ολιγομελές). Το έκανα πραγματικά κατά λάθος, άλλωστε δεν μ αρέσει κιόλας. Σε περίπτωση που δε γνωρίζετε λεπτομέρειες για την εφαρμογή, το σούπερ λάικ θα γίνει ορατό από εκείνον όταν έρθει η σειρά να αποφασίσει στη φωτογραφία μου. Ίσως βέβαια να έχει γίνει ήδη αυτό και να έχει απορρίψει τη φωτο μου γιατί έχει περάσει καιρός και έτσι κι αλλιώς εννοείται θεωρώ ότι δε θα ανταποκρινόταν. Χρειάζεται να διαλύσω την παρεξήγηση? φοβάμαι ότι και να του το πω ότι το έκανα κατά λάθος, θα θεωρήσει ότι απλά το μαζεύω γιατί έφαγα χι. Είναι πάρα πολύ άβολο..
-λενη
https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... synadelfo/

παρακαλείται ο Puma ως αναπληρωτής γκουρού και εκπρόσωπος του μετροσέξουαλ γυμνασμένου άνδρα του 21ου αιώνας, χωρισμένος με παιδιά, να τοποθετηθεί

πίσω του θα φέρει και κοπάδι από σαλιαροτρέχουλες φορουμίτισσες
Η απάντηση της Λένας Φουσιτζή με καλύπτει: "Εφόσον δεν προέκυψε κάποιο θέμα από αυτό που έγινε, δεν υπάρχει εμφανής παρεξήγηση για να λύσεις. Αν όντως είδε τη φωτογραφία σου και σε απέρριψε, δεν πειράζει. Αν γίνετε ποτέ φίλοι, του το λες τότε.".

Όσον αφορά τις ιδιότητες (αναπληρωτής γκουρού κλπ), έχω δώσει λανθασμένη εντύπωση :D

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8849
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 06 Νοέμ 2020, 00:23

Adidas έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:17
Αγαπημένη αμπα, σοσ. Έκανα κατά λάθος τίντερ-σούπερ λάικ σε συνάδελφο που συνεργάζομαι καθημερινά στο γραφείο (που είναι έτσι κι αλλιώς ολιγομελές). Το έκανα πραγματικά κατά λάθος, άλλωστε δεν μ αρέσει κιόλας. Σε περίπτωση που δε γνωρίζετε λεπτομέρειες για την εφαρμογή, το σούπερ λάικ θα γίνει ορατό από εκείνον όταν έρθει η σειρά να αποφασίσει στη φωτογραφία μου. Ίσως βέβαια να έχει γίνει ήδη αυτό και να έχει απορρίψει τη φωτο μου γιατί έχει περάσει καιρός και έτσι κι αλλιώς εννοείται θεωρώ ότι δε θα ανταποκρινόταν. Χρειάζεται να διαλύσω την παρεξήγηση? φοβάμαι ότι και να του το πω ότι το έκανα κατά λάθος, θα θεωρήσει ότι απλά το μαζεύω γιατί έφαγα χι. Είναι πάρα πολύ άβολο..
-λενη
Δεν είναι άβολη η κατάσταση, εσύ είσαι ηλίθια. Κόψε το τίντερ και σταμάτα να καυλαντίζεσαι με τύπους που δε γουστάρεις μόνο και μόνο επειδή είναι δίπλα σου. Άμα σ' απέρριψε ήδη, καλύτερα γι' αυτόν, τέτοιο ζώο που είσαι.
Z

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:28

με καλούνε από το τμήμα μάρκετινγκ, ναι θέλουμε ωμότητα, αλλά και λίγη γυναικεία αλληλεγγύη, δεν θα αγοράσει η Ωμότητα τα διαφημιζόμενα προϊόντα μας
θέλουμε λίγη δουλίτσα :-?

καταρχας, δωσε ενα συντομο βιογραφικό

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Α μπεεε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Νοέμ 2020, 00:32

Puma έγραψε:
06 Νοέμ 2020, 00:20

Η απάντηση της Λένας Φουσιτζή με καλύπτει: "Εφόσον δεν προέκυψε κάποιο θέμα από αυτό που έγινε, δεν υπάρχει εμφανής παρεξήγηση για να λύσεις. Αν όντως είδε τη φωτογραφία σου και σε απέρριψε, δεν πειράζει. Αν γίνετε ποτέ φίλοι, του το λες τότε.".

Όσον αφορά τις ιδιότητες (αναπληρωτής γκουρού κλπ), έχω δώσει λανθασμένη εντύπωση :D
κύριε δεν είμαστε πασοκικό think tank με το σεις και με το σας, μαστιγώστε και λίγο

ψοφάμε για λίγο δράμα, δεν είδατε στο ερωτοδικείο;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Adidas την 06 Νοέμ 2020, 00:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών