Καμάκι επί COVID-19

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 05 Δεκ 2020, 21:57

sharp έγραψε:
05 Δεκ 2020, 13:15

Εάν από την αρχή δεν έχεις στόχο να την ξαναδείς, όποια και να είναι, γιατί δεν πας επί πληρωμή. Στις περισσότερες περιπτώσεις θα σού έρθει φτηνότερα και εγγυημένα. Αυτή την απορία είχα πάντα με τους διάφορους PUA.
:p2:
είναι και ταξιτζής, έχει και βούλες πάνω του; τι έχει φταίξει;;;;;

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 05 Δεκ 2020, 21:58

Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 13:50
Τύπε, μάλλον θεωρείς ότι γκόμενα βγάζεις μόνον το βράδυ, σε ξενυχτάδικα. Μεγάλο λάθος. Γυναίκες υπάρχουν παντού, όπου υπάρχουν άνθρωποι. Άρα, μπορείς να φλερτάρεις παντού.

Δεδομένου της μειωμένης κινητικότητος των ανθρώπων όμως, αλλά και της φοβικότητος για νέες γνωριμίες, λόγω της φάσεως με τον ιό, θα σου πρότεινα κυρίως να ασχοληθείς με τον εαυτό σου. Φρόντισε αυτήν την ιδιαίτερη περίοδο να την εκμεταλλευτείς εις όφελός σου. Τι θα έχεις να θυμάσαι από αυτήν την εποχή στο μέλλον; Ότι δεν έβρισκες γκόμενα; Τί έμαθες από όλο αυτό; Πώς εκμεταλλεύτηκες τις καταστάσεις που δημιουργήθηκαν, για την εξέλιξή σου; Μάζεψες 5 φράγκα για εκείνο το κλαμπάκι που έλεγες ή για κάποια άλλη επένδυση; Διάβασες κάποιο βιβλίο στον τόσο ελεύθερο χρόνο που δημιουργήθηκε; Δυνάμωσες το σώμα σου; Ατσάλωσες τον χαρακτήρα σου; Έγινες καλύτερος στην δουλειά σου; Απέκτησες κάποια καινούρια δεξιότητα ή χόμπι; Έκανες αυτό που πάντα γούσταρες, αλλά όλο το ανέβαλλες;

Γίνε ένας άνθρωπος που θαυμάζεις εσύ πρώτα, που θεωρείς ότι είναι αξιαγάπητος και αξιογάμητος και όλα τα άλλα θα έρθουν, είτε στο κλαμπ, είτε στο σούπερ μάρκετ, είτε στο tinder.

Εικόνα

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 05 Δεκ 2020, 22:03

Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 13:50
Τύπε, μάλλον θεωρείς ότι γκόμενα βγάζεις μόνον το βράδυ, σε ξενυχτάδικα. Μεγάλο λάθος. Γυναίκες υπάρχουν παντού, όπου υπάρχουν άνθρωποι. Άρα, μπορείς να φλερτάρεις παντού.

Δεδομένου της μειωμένης κινητικότητος των ανθρώπων όμως, αλλά και της φοβικότητος για νέες γνωριμίες, λόγω της φάσεως με τον ιό, θα σου πρότεινα κυρίως να ασχοληθείς με τον εαυτό σου. Φρόντισε αυτήν την ιδιαίτερη περίοδο να την εκμεταλλευτείς εις όφελός σου. Τι θα έχεις να θυμάσαι από αυτήν την εποχή στο μέλλον; Ότι δεν έβρισκες γκόμενα; Τί έμαθες από όλο αυτό; Πώς εκμεταλλεύτηκες τις καταστάσεις που δημιουργήθηκαν, για την εξέλιξή σου; Μάζεψες 5 φράγκα για εκείνο το κλαμπάκι που έλεγες ή για κάποια άλλη επένδυση; Διάβασες κάποιο βιβλίο στον τόσο ελεύθερο χρόνο που δημιουργήθηκε; Δυνάμωσες το σώμα σου; Ατσάλωσες τον χαρακτήρα σου; Έγινες καλύτερος στην δουλειά σου; Απέκτησες κάποια καινούρια δεξιότητα ή χόμπι; Έκανες αυτό που πάντα γούσταρες, αλλά όλο το ανέβαλλες;

Γίνε ένας άνθρωπος που θαυμάζεις εσύ πρώτα, που θεωρείς ότι είναι αξιαγάπητος και αξιογάμητος και όλα τα άλλα θα έρθουν, είτε στο κλαμπ, είτε στο σούπερ μάρκετ, είτε στο tinder.
τυπε εχεις καμια συγγενεια με τον τυπο;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 05 Δεκ 2020, 23:20

Adidas έγραψε:
05 Δεκ 2020, 22:03
Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 13:50
Τύπε, μάλλον θεωρείς ότι γκόμενα βγάζεις μόνον το βράδυ, σε ξενυχτάδικα. Μεγάλο λάθος. Γυναίκες υπάρχουν παντού, όπου υπάρχουν άνθρωποι. Άρα, μπορείς να φλερτάρεις παντού.

Δεδομένου της μειωμένης κινητικότητος των ανθρώπων όμως, αλλά και της φοβικότητος για νέες γνωριμίες, λόγω της φάσεως με τον ιό, θα σου πρότεινα κυρίως να ασχοληθείς με τον εαυτό σου. Φρόντισε αυτήν την ιδιαίτερη περίοδο να την εκμεταλλευτείς εις όφελός σου. Τι θα έχεις να θυμάσαι από αυτήν την εποχή στο μέλλον; Ότι δεν έβρισκες γκόμενα; Τί έμαθες από όλο αυτό; Πώς εκμεταλλεύτηκες τις καταστάσεις που δημιουργήθηκαν, για την εξέλιξή σου; Μάζεψες 5 φράγκα για εκείνο το κλαμπάκι που έλεγες ή για κάποια άλλη επένδυση; Διάβασες κάποιο βιβλίο στον τόσο ελεύθερο χρόνο που δημιουργήθηκε; Δυνάμωσες το σώμα σου; Ατσάλωσες τον χαρακτήρα σου; Έγινες καλύτερος στην δουλειά σου; Απέκτησες κάποια καινούρια δεξιότητα ή χόμπι; Έκανες αυτό που πάντα γούσταρες, αλλά όλο το ανέβαλλες;

Γίνε ένας άνθρωπος που θαυμάζεις εσύ πρώτα, που θεωρείς ότι είναι αξιαγάπητος και αξιογάμητος και όλα τα άλλα θα έρθουν, είτε στο κλαμπ, είτε στο σούπερ μάρκετ, είτε στο tinder.
τυπε εχεις καμια συγγενεια με τον τυπο;
Όχι, δικέ μου.

Μου τον είχε βγάλει κάποτε στα προτεινόμενα, αλλά δεν είδα ποτέ κάποιο βίντεό του, γιατί μου φάνηκε σπασίκλας και ξερόλας.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Δεκ 2020, 23:29

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 10:31
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
05 Δεκ 2020, 08:45
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τέλος πάντων , αν δεν τα καταφέρνεις να βγάλεις γκόμενα και δεν θες να την βγάζεις και μόνος σου με συτοικανοποιηση ..ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ !!! :smt005:
Ζητά από καμία θεία σου στο χωριό να σου βρει μια νύφη ευκατάστατη , η οποία μπορεί μεν να μην είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά μπορεί να έχει χρήματα και κτήματα :wink
Μα δεν θέλω να βγάλω γκόμενα , να κάνω σεξ θέλω και να πάω να κοιμηθώ χωρίς να με ρωτήσει την άλλη μέρα “ Που είσαι ;;;;; ” . Μέσω καραντίνας είναι δύσκολο στην περιοχή μου . Ίσως θα έπρεπε να βρω κάποια να κάνω σχέση στο μεσοδιάστημα των δύο καραντινών για να έχω τώρα να ***** , αλλά είχα μερικές ευκαιρίες και δεν τις εκμεταλλεύτηκα σωστά .
Δεν θέλω να παντρευτώ ακόμα επειδή έχω μόλις τρία χρόνια που έχω οικονομική αποκατάσταση , να μην το ζήσω λίγο ; Επίσης πρέπει να κολλήσω πολύ με κάποια για να την παντρευτώ . Με αυτήν θα μένω κάθε μέρα , θα κοιμάμαι κάθε μέρα , θα ξυπνάω κάθε μέρα , θα τρώω το μεσημέρι , θα αράζω σαλόνι , δεν μπορώ την πρώτη τυχάρπαστη που κάνει καλό σεξ να την πάρω γυναίκα . Πρέπει να μου αρέσουν τα πάντα σε αυτήν , η παρουισαβτησ , η μυρωδιά της , η φωνή της . Μόνο μία θα ήθελα αλλά εκείνη με έχει βάλει brotherzone , έχω ανοίξει το σχετικό νήμα .
Δηλαδή στην επαρχιακή πόλη που είσαι προ καραντίνας πηδαγες και έφευγες να πας για ύπνο και την άλλη μέρα δεν είχες τα "που είσαι;" :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 05 Δεκ 2020, 23:30

Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:20

Όχι, δικέ μου.

Μου τον είχε βγάλει κάποτε στα προτεινόμενα, αλλά δεν είδα ποτέ κάποιο βίντεό του, γιατί μου φάνηκε σπασίκλας και ξερόλας.
τύπε μου είσαι νυμφευμένος; με χαρά μου θα σε πάντρευα με ξαδέρφη/αδερφή μου

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 05 Δεκ 2020, 23:31

Είδα λίγο από το βίντεο, τύπε.

Τον είχα για τύπο που ασχολείται με γυμναστικές και τέτοια, διατροφή, καταδίκαζε αναβολικά κι έτσι. Κάτι μου βρωμούσε βέβαια με την περικεφαλαία και το όνομα του καναλιού του και τελικά επιβεβαιώθηκα.

Συνωμοσιολόγος, αρχαία Ελλάδα, Χριστιανισμός, φθηνός πατριωτισμός, ο γνωστός αχταρμάς και αποκούμπι για κάθε αγάμητο που θέλει να το παίζει ψαγμένος, πολιτικοποιημένος κι έτσι.

Νομίζω τριγυρνούσε και δω ένας τέτοιος τύπος, Δημητράκη τον φώναζαν όλοι, αλλά δεν θυμάμαι το ψευδώνυμό του.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 05 Δεκ 2020, 23:34

Adidas έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:30
Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:20

Όχι, δικέ μου.

Μου τον είχε βγάλει κάποτε στα προτεινόμενα, αλλά δεν είδα ποτέ κάποιο βίντεό του, γιατί μου φάνηκε σπασίκλας και ξερόλας.
τύπε μου είσαι νυμφευμένος; με χαρά μου θα σε πάντρευα με ξαδέρφη/αδερφή μου
Ευχαριστώ, τύπε, αλλά δεν θα πάρω.

Μού την δίνουν τα προξενιά
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 05 Δεκ 2020, 23:42

Naida έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:29
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 10:31
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
05 Δεκ 2020, 08:45


Τέλος πάντων , αν δεν τα καταφέρνεις να βγάλεις γκόμενα και δεν θες να την βγάζεις και μόνος σου με συτοικανοποιηση ..ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ !!! :smt005:
Ζητά από καμία θεία σου στο χωριό να σου βρει μια νύφη ευκατάστατη , η οποία μπορεί μεν να μην είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά μπορεί να έχει χρήματα και κτήματα :wink
Μα δεν θέλω να βγάλω γκόμενα , να κάνω σεξ θέλω και να πάω να κοιμηθώ χωρίς να με ρωτήσει την άλλη μέρα “ Που είσαι ;;;;; ” . Μέσω καραντίνας είναι δύσκολο στην περιοχή μου . Ίσως θα έπρεπε να βρω κάποια να κάνω σχέση στο μεσοδιάστημα των δύο καραντινών για να έχω τώρα να ***** , αλλά είχα μερικές ευκαιρίες και δεν τις εκμεταλλεύτηκα σωστά .
Δεν θέλω να παντρευτώ ακόμα επειδή έχω μόλις τρία χρόνια που έχω οικονομική αποκατάσταση , να μην το ζήσω λίγο ; Επίσης πρέπει να κολλήσω πολύ με κάποια για να την παντρευτώ . Με αυτήν θα μένω κάθε μέρα , θα κοιμάμαι κάθε μέρα , θα ξυπνάω κάθε μέρα , θα τρώω το μεσημέρι , θα αράζω σαλόνι , δεν μπορώ την πρώτη τυχάρπαστη που κάνει καλό σεξ να την πάρω γυναίκα . Πρέπει να μου αρέσουν τα πάντα σε αυτήν , η παρουισαβτησ , η μυρωδιά της , η φωνή της . Μόνο μία θα ήθελα αλλά εκείνη με έχει βάλει brotherzone , έχω ανοίξει το σχετικό νήμα .
Δηλαδή στην επαρχιακή πόλη που είσαι προ καραντίνας πηδαγες και έφευγες να πας για ύπνο και την άλλη μέρα δεν είχες τα "που είσαι;" :lol:
Δεν το έκανα και κάθε μέρα αγαπητή μου , αλλά και εγώ και οι φίλοι μου , μία φορά τον μήνα μέσο όρο το κάναμε . Έβγαινες έξω και έλεγες : Σήμερα μπορεί να φορτώσω , συγγνώμη για την έκφραση . Πλέον πάει αυτή η ελπίδα .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 05 Δεκ 2020, 23:44

Είχαμε πολλές φοιτήτριες που με λίγα ποτά άνοιγε η γλώσσα τους ( και όχι μόνο ) .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 05 Δεκ 2020, 23:46

Αγοραίο έχω να πάω πάνω από χρόνο που πήγα μία φορά επειδή παίνεψαν το κατάστημα αλλά πλέον δεν μου κάνει . Με μία φορά σεξ και γεια σας δεν καταλαβαίνω σχεδόν τίποτα . Θέλω μέσο όρο τρεις στην σειρά για να χορτάσουν οι ορέξεις μου . Θεωρώ ότι είμαι στο απόγειο ( 26 ) και σιγά σιγά αναμένεται πτώση αν ισχύουν όσα λένε . Αλλά προς το παρών μπορώ τρεις χωρίς πρόβλημα μετά θέλει λίγη προσπάθεια .

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Δεκ 2020, 23:48

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:42
Naida έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:29
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 10:31

Μα δεν θέλω να βγάλω γκόμενα , να κάνω σεξ θέλω και να πάω να κοιμηθώ χωρίς να με ρωτήσει την άλλη μέρα “ Που είσαι ;;;;; ” . Μέσω καραντίνας είναι δύσκολο στην περιοχή μου . Ίσως θα έπρεπε να βρω κάποια να κάνω σχέση στο μεσοδιάστημα των δύο καραντινών για να έχω τώρα να ***** , αλλά είχα μερικές ευκαιρίες και δεν τις εκμεταλλεύτηκα σωστά .
Δεν θέλω να παντρευτώ ακόμα επειδή έχω μόλις τρία χρόνια που έχω οικονομική αποκατάσταση , να μην το ζήσω λίγο ; Επίσης πρέπει να κολλήσω πολύ με κάποια για να την παντρευτώ . Με αυτήν θα μένω κάθε μέρα , θα κοιμάμαι κάθε μέρα , θα ξυπνάω κάθε μέρα , θα τρώω το μεσημέρι , θα αράζω σαλόνι , δεν μπορώ την πρώτη τυχάρπαστη που κάνει καλό σεξ να την πάρω γυναίκα . Πρέπει να μου αρέσουν τα πάντα σε αυτήν , η παρουισαβτησ , η μυρωδιά της , η φωνή της . Μόνο μία θα ήθελα αλλά εκείνη με έχει βάλει brotherzone , έχω ανοίξει το σχετικό νήμα .
Δηλαδή στην επαρχιακή πόλη που είσαι προ καραντίνας πηδαγες και έφευγες να πας για ύπνο και την άλλη μέρα δεν είχες τα "που είσαι;" :lol:
Δεν το έκανα και κάθε μέρα αγαπητή μου , αλλά και εγώ και οι φίλοι μου , μία φορά τον μήνα μέσο όρο το κάναμε . Έβγαινες έξω και έλεγες : Σήμερα μπορεί να φορτώσω , συγγνώμη για την έκφραση . Πλέον πάει αυτή η ελπίδα .
Ε άμα φορτώνες κιόλας από μια το μήνα, καταλαβαίνω τον καημό σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11511
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 05 Δεκ 2020, 23:50

Adidas έγραψε:
05 Δεκ 2020, 22:03

Ποτέ κανείς δεν πείστηκε από κάποιον που έβγαλε λόγο με αμάνικο.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28035
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 05 Δεκ 2020, 23:52

Ναι αλλα εχει ψαρωτικο στοχαστικο υφος στο thumbnail
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 06 Δεκ 2020, 00:06

Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:34
Adidas έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:30
Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:20

Όχι, δικέ μου.

Μου τον είχε βγάλει κάποτε στα προτεινόμενα, αλλά δεν είδα ποτέ κάποιο βίντεό του, γιατί μου φάνηκε σπασίκλας και ξερόλας.
τύπε μου είσαι νυμφευμένος; με χαρά μου θα σε πάντρευα με ξαδέρφη/αδερφή μου
Ευχαριστώ, τύπε, αλλά δεν θα πάρω.

Μού την δίνουν τα προξενιά
και ποτε θα παντρευτεις, να καμαρωσω ενα εγγονακι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών