Καμάκι επί COVID-19

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Δεκ 2020, 00:14

GoBack έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:52
Ναι αλλα εχει ψαρωτικο στοχαστικο υφος στο thumbnail
Exω δηλωσει φαν.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 18924
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 06 Δεκ 2020, 15:47

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:46
Αγοραίο έχω να πάω πάνω από χρόνο που πήγα μία φορά επειδή παίνεψαν το κατάστημα αλλά πλέον δεν μου κάνει . Με μία φορά σεξ και γεια σας δεν καταλαβαίνω σχεδόν τίποτα . Θέλω μέσο όρο τρεις στην σειρά για να χορτάσουν οι ορέξεις μου . Θεωρώ ότι είμαι στο απόγειο ( 26 ) και σιγά σιγά αναμένεται πτώση αν ισχύουν όσα λένε . Αλλά προς το παρών μπορώ τρεις χωρίς πρόβλημα μετά θέλει λίγη προσπάθεια .
Τότε μην ανησυχείς. Είμαι 40 και οι τρεις μου είναι πολύ εύκολες, δεν έχω δει καμία διαφορά από τότε που ήμουν στην ηλικία σου. Και ποτέ δεν είχα και καμιά εντυπωσιακή λίμπιντο, μάλλον κάτω από τον μέσο όρο στο θέμα 'όρεξη'.

Απαραίτητη προϋπόθεση να μου αρέσει η γυναίκα, κάτι για το οποίο δεν αρκεί η εξωτερική εμφάνιση. Αν δεν μου αρέσει μάλλον δεν μπορώ ούτε μία και δεν ξέρω αν αυτό θα ήταν διαφορετικό αν ήμουν 26 (δεν ασχολήθηκα ποτέ ερωτικά με γυναίκα που δεν μου το έβγαζε).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Green Dragon την 06 Δεκ 2020, 16:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Δεκ 2020, 15:54

Green Dragon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 15:47
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 23:46
Αγοραίο έχω να πάω πάνω από χρόνο που πήγα μία φορά επειδή παίνεψαν το κατάστημα αλλά πλέον δεν μου κάνει . Με μία φορά σεξ και γεια σας δεν καταλαβαίνω σχεδόν τίποτα . Θέλω μέσο όρο τρεις στην σειρά για να χορτάσουν οι ορέξεις μου . Θεωρώ ότι είμαι στο απόγειο ( 26 ) και σιγά σιγά αναμένεται πτώση αν ισχύουν όσα λένε . Αλλά προς το παρών μπορώ τρεις χωρίς πρόβλημα μετά θέλει λίγη προσπάθεια .
Τότε μην ανησυχείς. Είμαι 40 και οι τρεις μου είναι πολύ εύκολες, δεν έχω δει καμία διαφορά από τότε που ήμουν στην ηλικία σου. Και ποτέ δεν είχα και καμιά εντυπωσιακή λίμπιντο, μάλλον κάτω από τον μέσο όρο στο θέμα 'όρεξη'.

Απαραίτητα προϋπόθεση να μου αρέσει η γυναίκα, κάτι για το οποίο δεν αρκεί η εξωτερική εμφάνιση. Αν δεν μου αρέσει μάλλον δεν μπορώ ούτε μία και δεν ξέρω αν αυτό θα ήταν διαφορετικό αν ήμουν 26 (δεν ασχολήθηκα ποτέ ερωτικά με γυναίκα που δεν μου το έβγαζε).
Τύπε, δοκίμασες ποτέ να το βγάλεις μόνος σου;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 18924
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 06 Δεκ 2020, 15:58

Feindflug έγραψε:
06 Δεκ 2020, 15:54
Τύπε, δοκίμασες ποτέ να το βγάλεις μόνος σου;
Ρητορική ερώτηση φαντάζομαι. Αν εννοείς πως λειτουργεί σε αυτήν την περίπτωση η απάντηση είναι απλή στην περίπτωσή μου - με φαντασιώσεις γυναικών που με φτιάχνουν.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Δεκ 2020, 16:04

Green Dragon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 15:58
Feindflug έγραψε:
06 Δεκ 2020, 15:54
Τύπε, δοκίμασες ποτέ να το βγάλεις μόνος σου;
Ρητορική ερώτηση φαντάζομαι. Αν εννοείς πως λειτουργεί σε αυτήν την περίπτωση η απάντηση είναι απλή στην περίπτωσή μου - με φαντασιώσεις γυναικών που με φτιάχνουν.
Βασικά, δικέ μου, νόμιζα ότι περίμενες πάντα να σε γδύσει η εκάστοτε τύπισσα, αλλά κανείς δεν έχασε αποκτώντας μια πληροφορία ακόμα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 18924
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 06 Δεκ 2020, 16:10

Feindflug έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:04
Βασικά, δικέ μου, νόμιζα ότι περίμενες πάντα να σε γδύσει η εκάστοτε τύπισσα, αλλά κανείς δεν έχασε αποκτώντας μια πληροφορία ακόμα.
Αν εννοείς αυτό, έχει να κάνει με αυτό που προηγήθηκε του σεξ, όχι με κάτι που γίνεται εκεί. Άμα αισθάνομαι ότι την θέλω την άλλη όλα πηγαίνουν μόνα τους. Αν κοντοσταθείς για να σκεφτείς 'τι πρέπει να κάνω για να πάει καλά', μάλλον το λάθος το έχεις κάνει πολύ πιο πριν.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Δεκ 2020, 16:15

βρες ασιατισσα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Δεκ 2020, 16:19

Adidas έγραψε:
05 Δεκ 2020, 22:03
Feindflug έγραψε:
05 Δεκ 2020, 13:50
Τύπε, μάλλον θεωρείς ότι γκόμενα βγάζεις μόνον το βράδυ, σε ξενυχτάδικα. Μεγάλο λάθος. Γυναίκες υπάρχουν παντού, όπου υπάρχουν άνθρωποι. Άρα, μπορείς να φλερτάρεις παντού.

Δεδομένου της μειωμένης κινητικότητος των ανθρώπων όμως, αλλά και της φοβικότητος για νέες γνωριμίες, λόγω της φάσεως με τον ιό, θα σου πρότεινα κυρίως να ασχοληθείς με τον εαυτό σου. Φρόντισε αυτήν την ιδιαίτερη περίοδο να την εκμεταλλευτείς εις όφελός σου. Τι θα έχεις να θυμάσαι από αυτήν την εποχή στο μέλλον; Ότι δεν έβρισκες γκόμενα; Τί έμαθες από όλο αυτό; Πώς εκμεταλλεύτηκες τις καταστάσεις που δημιουργήθηκαν, για την εξέλιξή σου; Μάζεψες 5 φράγκα για εκείνο το κλαμπάκι που έλεγες ή για κάποια άλλη επένδυση; Διάβασες κάποιο βιβλίο στον τόσο ελεύθερο χρόνο που δημιουργήθηκε; Δυνάμωσες το σώμα σου; Ατσάλωσες τον χαρακτήρα σου; Έγινες καλύτερος στην δουλειά σου; Απέκτησες κάποια καινούρια δεξιότητα ή χόμπι; Έκανες αυτό που πάντα γούσταρες, αλλά όλο το ανέβαλλες;

Γίνε ένας άνθρωπος που θαυμάζεις εσύ πρώτα, που θεωρείς ότι είναι αξιαγάπητος και αξιογάμητος και όλα τα άλλα θα έρθουν, είτε στο κλαμπ, είτε στο σούπερ μάρκετ, είτε στο tinder.
τυπε εχεις καμια συγγενεια με τον τυπο;

το ιδιο προβλεπομενοι ολοι οι ελ pua
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 08 Δεκ 2020, 08:48

https://www.dimokratiki.gr/07-12-2020/m ... iaskedasi/

Νομίζω ακούστηκαν οι φωνές μου μέχρι το διπλανό τετράγωνο . Θα κοιτάξω να εμβολιαστώ όσο το δυνατόν το συντομότερο για την ηλικιακή μου ομάδα και να πηγαίνω κάποια Σαββατοκύριακα στην Βουλγαρία .

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8147
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 08 Δεκ 2020, 09:12

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
08 Δεκ 2020, 08:48
https://www.dimokratiki.gr/07-12-2020/m ... iaskedasi/

Νομίζω ακούστηκαν οι φωνές μου μέχρι το διπλανό τετράγωνο . Θα κοιτάξω να εμβολιαστώ όσο το δυνατόν το συντομότερο για την ηλικιακή μου ομάδα και να πηγαίνω κάποια Σαββατοκύριακα στην Βουλγαρία .
.

Η πείρα λέει Ρουμανία.....

Πάρε μία απο κει σάν οικιακή βοηθό.....καί συμφώνησε απο την αρχή καί τίς εξτρα υπηρεσίες..... :8)

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών