Καμάκι επί COVID-19

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 05 Δεκ 2020, 08:43

foscilis έγραψε:
04 Δεκ 2020, 23:45
Δεν καταλαβαίνω τι κόλλημα παίζει.

Εγώ πάντως σχεδόν όλες οι γκόμενες που ξέρω να βρήκανε τα τελευταία 4-5 χρόνια, τριαντάρες σαραντάρες πενηντάρες χωρισμένες ανύπαντρες παρακμιακές νορμάλ ελληνίδες αμερικάνες από Τιντερ και ΟΚ κιουπιντ ή ό,τι άλλη τέτοια μαλακία κυκλοφορεί το βρήκανε. Δεν το λέω από άποψη τι πουτάνες, απλώς έχω σχηματίσει την εντύπωση ότι είναι το νορμάλ μέρος να ψαχτείς όπως ήταν π.χ. το '80 οι ντισκοτέκ και το '90 τα μπαρ και το '00 τα κλαμπίδια και στο ευρύτερο Πακιστάν τα μπουζούκια.

Κι ένας φίλος μου από ΝΥ το ίδιο μου έλεγε πριν 5 χρόνια για εκεί. Αυτός τη γυναίκα του έτσι τη γνώρισε. Εκεί έχει γενικευτεί τελείως, δηλαδή απ' ό,τι έχω καταλάβει κυρίως προβληματικά άτομα κυνηγάνε και κυνηγιούνται σε κλαμπίδια και τέτοια.
Ένας άντρας που το έχει η χημεία του στο να βρίσκει γκόμενα , βρίσκει παντού γκόμενα , ακόμη και σε ένα απομακρυσμένο χωριό με δέκα άνδρες και δύο γυναίκες , τις γυναίκες θα τις βγάλει αυτός !?
Ένας άνδρας που δεν το έχει η χημεία του να βγάλει γκόμενα , μόνο του να τον αφήσουμε σε μια παραλία η σε ένα κλαμπ με εκατοντάδες γυναίκες , δεν θα καταφέρει να βγάλει γκόμενα .. :wink

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 05 Δεκ 2020, 08:45

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τέλος πάντων , αν δεν τα καταφέρνεις να βγάλεις γκόμενα και δεν θες να την βγάζεις και μόνος σου με συτοικανοποιηση ..ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ !!! :smt005:
Ζητά από καμία θεία σου στο χωριό να σου βρει μια νύφη ευκατάστατη , η οποία μπορεί μεν να μην είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά μπορεί να έχει χρήματα και κτήματα :wink

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 05 Δεκ 2020, 10:31

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
05 Δεκ 2020, 08:45
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τέλος πάντων , αν δεν τα καταφέρνεις να βγάλεις γκόμενα και δεν θες να την βγάζεις και μόνος σου με συτοικανοποιηση ..ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ !!! :smt005:
Ζητά από καμία θεία σου στο χωριό να σου βρει μια νύφη ευκατάστατη , η οποία μπορεί μεν να μην είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά μπορεί να έχει χρήματα και κτήματα :wink
Μα δεν θέλω να βγάλω γκόμενα , να κάνω σεξ θέλω και να πάω να κοιμηθώ χωρίς να με ρωτήσει την άλλη μέρα “ Που είσαι ;;;;; ” . Μέσω καραντίνας είναι δύσκολο στην περιοχή μου . Ίσως θα έπρεπε να βρω κάποια να κάνω σχέση στο μεσοδιάστημα των δύο καραντινών για να έχω τώρα να ***** , αλλά είχα μερικές ευκαιρίες και δεν τις εκμεταλλεύτηκα σωστά .
Δεν θέλω να παντρευτώ ακόμα επειδή έχω μόλις τρία χρόνια που έχω οικονομική αποκατάσταση , να μην το ζήσω λίγο ; Επίσης πρέπει να κολλήσω πολύ με κάποια για να την παντρευτώ . Με αυτήν θα μένω κάθε μέρα , θα κοιμάμαι κάθε μέρα , θα ξυπνάω κάθε μέρα , θα τρώω το μεσημέρι , θα αράζω σαλόνι , δεν μπορώ την πρώτη τυχάρπαστη που κάνει καλό σεξ να την πάρω γυναίκα . Πρέπει να μου αρέσουν τα πάντα σε αυτήν , η παρουισαβτησ , η μυρωδιά της , η φωνή της . Μόνο μία θα ήθελα αλλά εκείνη με έχει βάλει brotherzone , έχω ανοίξει το σχετικό νήμα .

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11457
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 05 Δεκ 2020, 10:39

στο πχόρουμ παίζει τίποτα;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 05 Δεκ 2020, 10:39

Ενώ δεν έχω κάνει σκέψεις να κυνηγήσω εισαγωγή στο δημόσιο , τα σώματα ασφαλείας έχουν και τα καλά τους , υπάρχουν πολλές συναδέλφισσες έτοιμες για πολύ σεξ ... Οι ελεύθεροι επαγγελματίες πρέπει να το κυνηγάμε περισσότερο . Έχασα την ευκαιρία πριν τρία χρόνια να αγοράσω το 50 % ενός κλαμπ που το έδιναν σε πολύ καλή τιμή , με ένα δανειάκι το τσιμπούσα , τώρα μπορεί να ήμουν μέσα αλλά είχα να πάρω πολύ φοιτητριούλα .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 05 Δεκ 2020, 12:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 05 Δεκ 2020, 11:31

Το καλυτερο καμακι της ζωης μου ηταν επι capital control στα ΑΤΜ.
Με covid το κολπο ειναι το κατοικιδιο και η δηθεν αθληση.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11457
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 05 Δεκ 2020, 11:41

Daje έγραψε:
05 Δεκ 2020, 11:31
Το καλυτερο καμακι της ζωης μου ηταν επι capital control στα ΑΤΜ.
Με covid το κολπο ειναι το κατοικιδιο και η δηθεν αθληση.
όντως . τις τρελής με τις καυλωμένες σκυλούδες.

τις αποκρούω συνεχώς..αλλά άνθρωπος είμαι κι εγώ!

" να το χαϊδέψω λίγο;" όλη την ώρα....
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 05 Δεκ 2020, 11:54

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
05 Δεκ 2020, 10:39
στο πχόρουμ παίζει τίποτα;
Άραγε;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 05 Δεκ 2020, 11:59

Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 05 Δεκ 2020, 12:49

αν μένεις όντως επαρχία μια καλη εναλλακτική είναι η κτηνοβασία

sharp
Δημοσιεύσεις: 20941
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 05 Δεκ 2020, 13:15

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Δεκ 2020, 10:31
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
05 Δεκ 2020, 08:45
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
02 Δεκ 2020, 23:48
Λοιπόν παιδιά είμαι δύσκολα .
Νυχτερινή διασκέδαση ( απ'όπου και γνώριζα κοράσια ) , κλειστή . Και θα είναι μέχρι να εμβολιαστεί σημαντικό κομμάτι του πληθυσμού ( καλό καλοκαίρι ) .
Μένω σε επαρχιακή πόλη , οπότε badoo/tinder/κλπ τα ξεχνάμε . Κάνουν μόνο κάτι κοκκονίτσες για να τις δουν και να τις ψάξουν στο instagram ( followers ) .
Έτυχε και όλες οι παλιές ιστορίες που να μπορούσα να χτυπήσω ... την πόρτα , δεν είναι διαθέσιμες . :102: Ενώ οι περισσότεροι από τους φίλους μου σώθηκαν .
Στην δουλειά μου πλέον βλέπω κυρίως θηλυκά 50 + . Δεν μας κάνουν . Και να μας έκαναν , πέφτω ολίγο μικρός για τα γούστα τους και είναι επαρχιακή πόλη , δεν μπορώ να τα ρίξω στην οποιαδήποτε .
Τι να κάνω ώστε να μην μείνω τόσους μήνες χωρίς σεξ ; Και δεν εννοώ για αγοραίο . :lol:
Υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει πόλεμος πριν ανοίξει η νυχτερινή διασκέδαση και να μην ξανακάνω σεξ .
Μόνο το ανελέητο πέσιμο στο Instagram που μένει σαν ιδέα . Εκτός αν είμαι τόσο τυχερός που έρθει σε κοινή παρέα ( σε σπίτι ή σε καφέ/εστιατόριο όταν με το καλό ανοίξουν μέχρι τις δέκα το βράδυ ) κάποια καινούρια αλλά δύσκολο . Κάποιος να προτείνει λύσεις ; Εσείς που δεν έχετε σχέση τι κάνετε στην εποχή του κορονοιού ;
Τέλος πάντων , αν δεν τα καταφέρνεις να βγάλεις γκόμενα και δεν θες να την βγάζεις και μόνος σου με συτοικανοποιηση ..ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ !!! :smt005:
Ζητά από καμία θεία σου στο χωριό να σου βρει μια νύφη ευκατάστατη , η οποία μπορεί μεν να μην είναι ιδιαίτερα όμορφη , αλλά μπορεί να έχει χρήματα και κτήματα :wink
Μα δεν θέλω να βγάλω γκόμενα , να κάνω σεξ θέλω και να πάω να κοιμηθώ χωρίς να με ρωτήσει την άλλη μέρα “ Που είσαι ;;;;; ” . Μέσω καραντίνας είναι δύσκολο στην περιοχή μου . Ίσως θα έπρεπε να βρω κάποια να κάνω σχέση στο μεσοδιάστημα των δύο καραντινών για να έχω τώρα να ***** , αλλά είχα μερικές ευκαιρίες και δεν τις εκμεταλλεύτηκα σωστά .
Δεν θέλω να παντρευτώ ακόμα επειδή έχω μόλις τρία χρόνια που έχω οικονομική αποκατάσταση , να μην το ζήσω λίγο ; Επίσης πρέπει να κολλήσω πολύ με κάποια για να την παντρευτώ . Με αυτήν θα μένω κάθε μέρα , θα κοιμάμαι κάθε μέρα , θα ξυπνάω κάθε μέρα , θα τρώω το μεσημέρι , θα αράζω σαλόνι , δεν μπορώ την πρώτη τυχάρπαστη που κάνει καλό σεξ να την πάρω γυναίκα . Πρέπει να μου αρέσουν τα πάντα σε αυτήν , η παρουισαβτησ , η μυρωδιά της , η φωνή της . Μόνο μία θα ήθελα αλλά εκείνη με έχει βάλει brotherzone , έχω ανοίξει το σχετικό νήμα .
Εάν από την αρχή δεν έχεις στόχο να την ξαναδείς, όποια και να είναι, γιατί δεν πας επί πληρωμή. Στις περισσότερες περιπτώσεις θα σού έρθει φτηνότερα και εγγυημένα. Αυτή την απορία είχα πάντα με τους διάφορους PUA.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 05 Δεκ 2020, 13:50

Τύπε, μάλλον θεωρείς ότι γκόμενα βγάζεις μόνον το βράδυ, σε ξενυχτάδικα. Μεγάλο λάθος. Γυναίκες υπάρχουν παντού, όπου υπάρχουν άνθρωποι. Άρα, μπορείς να φλερτάρεις παντού.

Δεδομένου της μειωμένης κινητικότητος των ανθρώπων όμως, αλλά και της φοβικότητος για νέες γνωριμίες, λόγω της φάσεως με τον ιό, θα σου πρότεινα κυρίως να ασχοληθείς με τον εαυτό σου. Φρόντισε αυτήν την ιδιαίτερη περίοδο να την εκμεταλλευτείς εις όφελός σου. Τι θα έχεις να θυμάσαι από αυτήν την εποχή στο μέλλον; Ότι δεν έβρισκες γκόμενα; Τί έμαθες από όλο αυτό; Πώς εκμεταλλεύτηκες τις καταστάσεις που δημιουργήθηκαν, για την εξέλιξή σου; Μάζεψες 5 φράγκα για εκείνο το κλαμπάκι που έλεγες ή για κάποια άλλη επένδυση; Διάβασες κάποιο βιβλίο στον τόσο ελεύθερο χρόνο που δημιουργήθηκε; Δυνάμωσες το σώμα σου; Ατσάλωσες τον χαρακτήρα σου; Έγινες καλύτερος στην δουλειά σου; Απέκτησες κάποια καινούρια δεξιότητα ή χόμπι; Έκανες αυτό που πάντα γούσταρες, αλλά όλο το ανέβαλλες;

Γίνε ένας άνθρωπος που θαυμάζεις εσύ πρώτα, που θεωρείς ότι είναι αξιαγάπητος και αξιογάμητος και όλα τα άλλα θα έρθουν, είτε στο κλαμπ, είτε στο σούπερ μάρκετ, είτε στο tinder.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 05 Δεκ 2020, 14:00

ωχ θεε μου

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Δεκ 2020, 14:18

Green Dragon έγραψε:
05 Δεκ 2020, 08:26
Χαοτικός έγραψε:
04 Δεκ 2020, 23:11
Όχι δεν είναι αλλιώς. Δεν έχεις πληρώσει και νιώθεις μετά ότι χρωστάς... κάπως αόριστα. Πάντα κάπως γινόταν κι ένιωθα μαλάκας όποτε γαμούσα... αυτό που λέτε εσείς κανονικά. :roll:
Και δεν ήταν και λίγες. Θα το έχεις συμπεράνει φαντάζομαι από την καλλιέργειά μου που όσο να ναι προδίδεται εδώ μέσα. :102:
!

Δεν έχω νιώσει ποτέ κάτι τέτοιο, μοιάζει με δικό σου, εσωτερικό πρόβλημα.
Πως ορίζεις το πρόβλημα;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 18923
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Καμάκι επί COVID-19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 05 Δεκ 2020, 21:53

Χαοτικός έγραψε:
05 Δεκ 2020, 14:18
Green Dragon έγραψε:
05 Δεκ 2020, 08:26
Χαοτικός έγραψε:
04 Δεκ 2020, 23:11
Όχι δεν είναι αλλιώς. Δεν έχεις πληρώσει και νιώθεις μετά ότι χρωστάς... κάπως αόριστα. Πάντα κάπως γινόταν κι ένιωθα μαλάκας όποτε γαμούσα... αυτό που λέτε εσείς κανονικά. :roll:
Και δεν ήταν και λίγες. Θα το έχεις συμπεράνει φαντάζομαι από την καλλιέργειά μου που όσο να ναι προδίδεται εδώ μέσα. :102:
!

Δεν έχω νιώσει ποτέ κάτι τέτοιο, μοιάζει με δικό σου, εσωτερικό πρόβλημα.
Πως ορίζεις το πρόβλημα;
Το ότι νιώθεις κάτι αρνητικό χωρίς να υπάρχει λόγος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών