Απιστία η οχι; βοήθεια

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Stavrakis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 30 Δεκ 2020, 05:19
Phorum.gr user: Stavrakoss

Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavrakis » 30 Δεκ 2020, 15:02

Λοιπόν θα μπω αμέσως στο ψητό και δεν θα τα πω αναλυτικά....

Κοπέλα που είχα βγει 5 6 φορές και σταματήσαμε

Μετά από κάποιο διάστημα άρχισε ξαφνικά από μόνη της να θέλει να με πλησιάσει πάλι...Άρχισε να μου μιλάει καθημερινά να μου ζητάει να βγούμε και και και....Εκείνη την περίοδο ήμουν σε μια άσχημη φάση της ζωής μου δεν έδινα και πολύ σημασία ούτε με ένοιαζε...μετα από αρκετές προσπάθειές της να βρεθούμε λοιπόν πήρα την απόφαση να πάω να την δω....Εκείνη την ημέρα είχα πάει με έναν φίλο μου ο οποίος ήταν και καλά πρώην της κοπέλας εφόσον στο παρελθόν είχαν βγει 1 φορά και είχαν κάνει φάση....Εκείνη την ημέρα λοιπόν πήγα να δω την κοπέλα με τον φίλο μου και η αλήθεια είναι πως δεν της έδινα καμία σημασία και ούτε με ένοιαζε αυτή άρχισε να μιλαει με τον φίλο στο τέλος άκουσα ότι είπαν να βρεθούνε το βράδυ..πίστευα ότι το κάνει μόνο και μόνο για να με κάνει να ζηλεύω και δεν ήλπιζα ότι θα βγει....

Εκείνο το βράδυ λοιπόν η κοπέλα βγήκε με τον φίλο μου έκαναν φαση και της ζητησε να του πάρει πιπ@ αυτή αρνήθηκε και αυτός κοίταξε να την καθησυχάσει ότι πως αυτό που θα γίνει δεν θα το μάθει κανένας και θα μείνει μόνο μεταξύ τους η κοπέλα έκανε αυτό που της ζήτησε και επίσης του είπε να μην μάθω ποτέ τιποτα εγω ...Στο μεταξύ είχαν βγει άλλες 2 φορές μετά από αυτό και δεν έκαναν τίποτα παραπάνω από φάση (της είχε ζητήσει αλλά αυτή δεν έκανε τίποτα)

Βγήκαν 3 φορές την 1η που βγήκαν έγινε ότι έγινε και την 3 που βγήκαν το τελείωσε...Παρόλα αυτά η κοπέλα δεν σταμάτησε ποτέ να μου δείχνει ενδιαφέρον γνωρίζοντας πως εγώ δεν ξέρω τίποτα από όλα αυτά ενώ εγώ το είχα μάθει 1η μέρα κιόλας από τον φίλο μου....Μέρα με την μέρα ασχολιόταν όλο και πιο πολύ μαζί μου για 1 2 μήνες οχι απλά ημέρες και τέτοια...

Πλέον βρίσκομαι 7 μήνες με αυτή την κοπέλα και την θέλω πάρα πολύ...Επίσης και αυτή με θέλει πάρα πολύ και λιώνει για εμένα και μου έχει αποδείξει ότι είναι ικανοί να κάνει πάρα πολλά πράγματα για εμένα....Δεν Εχει καμία επαφή με άλλα αγόρια και εχει κανει πέρα ακόμα και παιδικές της φίλες για εμένα...

Η θέση που βρίσκομαι σήμερα είναι να την θέλω πάρα πολύ και ταυτόχρονα να νιώθω πληγωμένος και αδικημένος με αυτό που είχε κάνει τοτε ακόμα και αν δεν είμασταν μαζί όταν έγινε αυτό επειδη εγώ εκείνη την ημέρα είχα πάει να την δω και αυτή το βράδυ έκανε ότι έκανε με άλλον...

Όταν της ζήτησα να μου δώσει εξηγήσεις μου έλεγε ότι αν της είχα δώσει έστω και λιγο σημασία τότε ότι θελω και εγω να ξανα γινει κατι μεταξύ μας δεν θα είχε κάνει ποτέ τίποτα εφοσον ακόμα και εκείνη την ημέρα που πήγα να την δω δεν έδωσα καμία σημασία...μου είπε ότι αυτό που έκανε το έκανε ασυναίσθητα και αν δεν είχε ζητήσει τίποτα αυτός δεν θα γινόταν τίποτα και ότι το έκανε από αντίδραση και γιαυτο όταν ξανά βγήκε άλλες 2 φορές δεν ξανά έκανε τίποτα και το τελείωσε...(είπε ότι δεν ένιωσε τίποτα εκείνο το βράδυ ούτε καν καυλ@@@σε) λέει ότι το έχει μετανιώσει πικρά και φοβάται μην με χάσει

Όλο αυτό άρχισε να με ενοχλεί όταν άρχισα και εγώ να την θέλω (όταν έγινε δεν με ένοιαζε καν) Εδώ και 1 μήνα όλο αυτό μου βγαίνει πολύ έντονα γιατί το σκέφτομαι συνέχεια...τσακωνόμαστε συχνά και όλα γενικά είναι πολύ άσχημα στην κατάσταση μας

Νιώθω ότι τότε με είχε προδώσει και ειχα αδικηθεί

Τι να κάνω;;; μια συμβουλή; μια λύση;;

Αυτό που μου είχε κάνει είναι απιστια ;

Δεν ξέρω πώς να το διαχειριστώ όλο αυτό

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2020, 17:06

Έχεις δίκιο που το σκέφτεσαι έτσι. Σε απάτησε. Να μην κάνεις κάτι μαζί της, να πας παρακάτω παρακάτω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 30 Δεκ 2020, 17:08

Και με τον φίλο σου.

Πολύ καλό εύγε.

Μόνο το τρίο λείπει από την ιστορία.
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8849
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 30 Δεκ 2020, 17:11

Αφού τα έχετε 7 μήνες, προφανώς δε σε ένοιαξε το θέμα τότε. Τί μεσολάβησε και άρχισες να το σκέφτεσαι; Κόλλησες σε καμία πόρτα;
Z

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2020, 17:13

Καραμελίτσα έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:11
Αφού τα έχετε 7 μήνες, προφανώς δε σε ένοιαξε το θέμα τότε. Τί μεσολάβησε και άρχισες να το σκέφτεσαι; Κόλλησες σε καμία πόρτα;
:lol:
Δεν τα έχουν βρε. 7 μήνες κάνει να πάρει την απόφαση αν πρέπει να κάνει κάτι μαζί της ή όχι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8849
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 30 Δεκ 2020, 17:16

Naida έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:13
Καραμελίτσα έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:11
Αφού τα έχετε 7 μήνες, προφανώς δε σε ένοιαξε το θέμα τότε. Τί μεσολάβησε και άρχισες να το σκέφτεσαι; Κόλλησες σε καμία πόρτα;
:lol:
Δεν τα έχουν βρε. 7 μήνες κάνει να πάρει την απόφαση αν πρέπει να κάνει κάτι μαζί της ή όχι.
Γιατί; Λόγω κορωνοϊού;
Z

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2020, 17:18

Καραμελίτσα έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:16
Naida έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:13
Καραμελίτσα έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:11
Αφού τα έχετε 7 μήνες, προφανώς δε σε ένοιαξε το θέμα τότε. Τί μεσολάβησε και άρχισες να το σκέφτεσαι; Κόλλησες σε καμία πόρτα;
:lol:
Δεν τα έχουν βρε. 7 μήνες κάνει να πάρει την απόφαση αν πρέπει να κάνει κάτι μαζί της ή όχι.
Γιατί; Λόγω κορωνοϊού;
Μάλλον γιατί τον είχε απατήσει. Τότε που δεν τα είχαν και δεν τον πολυένοιαζε κιόλας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 30 Δεκ 2020, 17:20

Όταν θα την φιλάς στο στόμα, θα γευεσαι και την πουτσιλα του καρντάση σου. Τι άλλο θες...
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Mitharadir
Δημοσιεύσεις: 3706
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2020, 22:21

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mitharadir » 30 Δεκ 2020, 17:27

Πως ξέρεις όλα αυτα που έγιναν και τα περιγράφεις;Στα είπε αυτή ή τα έμαθες με κάποιον άλλο τρόπο;Διότι παίζει να υπάρχουν πράγματα που έγιναν δεν ξερεις.

Stavrakis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 30 Δεκ 2020, 05:19
Phorum.gr user: Stavrakoss

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavrakis » 30 Δεκ 2020, 17:29

Mitharadir έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:27
Πως ξέρεις όλα αυτα που έγιναν και τα περιγράφεις;Στα είπε αυτή ή τα έμαθες με κάποιον άλλο τρόπο;Διότι παίζει να υπάρχουν πράγματα που έγιναν δεν ξερεις.
Τα γνωρίζω γιατί μου τα έχει πει όλα...Και τα έχω και επιβεβαιώσει και από τον φίλο μου....

Stavrakis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 30 Δεκ 2020, 05:19
Phorum.gr user: Stavrakoss

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavrakis » 30 Δεκ 2020, 17:30

Καραμελίτσα έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:11
Αφού τα έχετε 7 μήνες, προφανώς δε σε ένοιαξε το θέμα τότε. Τί μεσολάβησε και άρχισες να το σκέφτεσαι; Κόλλησες σε καμία πόρτα;
Μεσολάβησε το ότι άρχισα να την θέλω και εγώ....Ενώ τότε που αυτή με κυνηγούσε εγώ δεν την ήθελα....Δεν της έδινα καν σημασία μου περνουσε απαρατήρητη ούτε να την φτύσω

Stavrakis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 30 Δεκ 2020, 05:19
Phorum.gr user: Stavrakoss

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavrakis » 30 Δεκ 2020, 17:32

Naida έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:06
Έχεις δίκιο που το σκέφτεσαι έτσι. Σε απάτησε. Να μην κάνεις κάτι μαζί της, να πας παρακάτω παρακάτω.
Το θέμα είναι όμως πως εγώ πλέον είμαι μαζί της και θέλω...Δεν ξέρω όμως πως να το βγάλω από το μυαλό μου όλο αυτό και αν θεωρηθεί απιστια εφόσον τότε δεν ήμουν μαζί της και

Άβαταρ μέλους
NoMoreLice
Δημοσιεύσεις: 926
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:14

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NoMoreLice » 30 Δεκ 2020, 17:33

Να δώσει η Μεγαλόχαρη κι η Παναγιά η Κανάλα
να μεγαλώσω γρήγορα σαν τα κορίτσια τ' άλλα

:scross:

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Δεκ 2020, 17:33

Ο φίλος σου ήξερε για σας;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Mitharadir
Δημοσιεύσεις: 3706
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2020, 22:21

Re: Απιστία η οχι; βοήθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mitharadir » 30 Δεκ 2020, 17:33

Stavrakis έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:29
Mitharadir έγραψε:
30 Δεκ 2020, 17:27
Πως ξέρεις όλα αυτα που έγιναν και τα περιγράφεις;Στα είπε αυτή ή τα έμαθες με κάποιον άλλο τρόπο;Διότι παίζει να υπάρχουν πράγματα που έγιναν δεν ξερεις.
Τα γνωρίζω γιατί μου τα έχει πει όλα...Και τα έχω και επιβεβαιώσει και από τον φίλο μου....
Τα γνωρίζεις απλά;Πως ξέρεις οτι σου τα είπαν όλα και δεν σου έκρυψαν τίποα(ή χειρότερα δεν σου είπαν άλλα αντι άλλων);

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών