#μου έχουν πει

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

#μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 24 Ιαν 2021, 16:39

#μου έχουν πει
Με αφορμή τις αποκαλύψεις βιασμών αθλητριών και άλλα παρόμοια περιστατικά, στο twitter οι γυναίκες απαριθμούν κάποια απ' όσα έχουν ακούσει.

https://twitter.com/hashtag/%CE%BC%CE%B ... htag_click

u/KathikiMeApopsi

#μουεχουνπει όταν είπα πως με ενοχλεί το catcalling: "ασ'τους μωρέ, αφού κακό δεν κάνουν, σε θαυμάζουν μόνο."



u/OlgaKoum

#μουεχουνπει "Δεν φτάνει που σε κοίταξε κοτζάμ καθηγητής που τον θέλαμε όλες στην τάξη, τον απέρριψες γιατί είσαι υστερικη μυξοπαρθενα". Μετά από 2 χρόνια παρενόχλησης και εκφοβισμου ότι θα με κόψει από απουσίες, τον βρήκα ένα βράδυ κάτω από το φοιτητικό μου σπίτι...



u/urlocalfuckb0y

#μουεχουνπει "νταξει και συ έρχεσαι κάθε μέρα με τα μπουτάκια έξω. Άντρας είναι, να μην μπει στον πειρασμό;" Ο πειρασμός ήταν που, ο 70+ ετών εργοδότης μου, έκανε γλοιώδη σχόλια σεξουαλικού περιεχομένου για την εμφάνιση μου και προσπάθησε να με φιλήσει με το ζόρι, όταν ήμουν 19.



u/souvlatsou

#μουεχουνπει κατά τη διάρκεια hookup, ενώ είχα ξεκαθαρίσει πως δεν ψάχνω σεξ αλλά προκαταρκτικά, “Αν σε βιάσω τώρα θα φταίω; Ασ’το να μπει”



u/urlocalfuckb0y

#μουεχουνπει "γκόμενος σου ήταν, κάθε μέρα δεν κάνατε σεξ; Ποια η διαφορά;"



u/kat322_

#μουεχουνπει "αν κάθεσαι και πίνεις τα σφηνάκια που σε κερνανε τους δίνεις δικαιώματα, μετα μη λες δεν έφταιγα"



u/ALex_A90

#μουεχουνπει με τον άλλον γιατί ναι κι όχι με μένα;

Στα 18 παλιός συμμαθητής. Μετά από βραδινή έξοδο με γύρισε σπίτι γιατί τα είχα πιει, μη γίνει και κάνα κακό. Έκανε κίνηση ενώ ήμουν ξεκάθαρα πιωμένη. Τραβήχτηκα κάνα δυο φορές κ μετά είπε την ατακάρα.



u/fourfourou

#μουεχουνπει «μην αρχίζεις πάλι με τα φεμινιστικά σου, απλά σε έπιασα δεν είναι κακό. Στο μυαλό σου όλα παρενόχληση τα βλέπεις»



u/urlocalfuckb0y

#μουεχουνπει "και γιατί να μην κατσεις στον κύριο Κώστα που στην πέφτει; Εδώ κάθεσαι στον Νίκο, κι αυτός μεγάλος είναι. Ο κύριος Κώστας τουλάχιστον έχει λεφτά, θα βγάλεις και τίποτα" ο κύριος Κώστας ήταν 72, ο Νίκος, ο τότε σύντροφος μου, 33. Εγώ 19.



u/kat322_

#μουεχουνπει "δεν το καταλαβαίνω αυτό το πράγμα που λες. αφού δεν αντιστάθηκες πως ήταν βιασμός; εγώ θα είχα κάνει χαμό, θα ούρλιαζα και θα τον χτυπούσα". Ήταν γυναίκα, και τα είπε όλα αυτά ενώ της εξήγησα πολύ καθαρά ότι είπα όχι και ότι δεν το ήθελα



u/there_is_no_sin

Σε παρέα φιλων, ανάμεσα τους και ένα ζευγάρι, ο άντρας με κοίταγε έντονα στο στήθος, μετά από καιρό που έτυχε να το συζήτησω #μουεχουνπει ε αφού φόραγες το ξωβυζο φυσικό ηταν να σε κοιτάει



u/ChatziSoti

#μουεχουνπει στη δουλειά,έλα μωρέ και τι πειράζει που σε λέει ο αντιδήμαρχος "κοριτσάρα μου", θα μας εξυπηρετήσει και πιο εύκολα.



u/tovazaki

#μουεχουνπει "έλεος πώς κάνεις έτσι σα μυξοπαρθένα!" (επειδή αντιστεκόμουν, αφού προσπαθούσε με βία να με γδύσει μες στη μέση της οδού Αθηνάς). Για ΧΡΟΝΙΑ δεν το έλεγα σε κανέναν γιατί φοβόμουν ότι θα μου πουν "αφού βγήκες μαζί του εξαρχής, τι περίμενες ακριβώς;"



u/KathikiMeApopsi

#μουεχουνπει στις σπάνιες εμφανίσεις μου με φούστα "τώρα μοιάζεις με θηλυκό" και "πώς σε καμαρώνω".

Τους έχω πει ότι τέτοια σχόλια είναι ο λόγος που σπάνια ντύνομαι έτσι, κι εύχομαι να με καμάρωναν με τα αθλητικά μου.



u/urlocalfuckb0y

#μουεχουνπει και μου λένε σχεδόν κάθε γαμημενη μέρα "πωωωω τι του έκανες το τρελανες το παιδί" για εμμονικο πρώην που με απειλούσε, και ακόμα, πάνω από έναν χρόνο μετά, με στοκαρει και με παρενοχλεί.

νοικοκυροκόριτσο .



u/noikokura

#μουεχουνπει αν θελω να μη με ενοχλει κάποιος να λεω οτι εχω σχεση, άσχετα με το αν εχω.

Διοτι πρέπει να ανήκω σε κάποιον για να μη με πειράξουν. Δεν τους αρκεί η δικη μου συναίνεση ή μη.



u/belleelene

Παρέα νεαρών σε διερχόμενο αυτοκίνητο #μουεχουνπει πόσα χρεώνω και συζητούσαν να κατέβουν, επειδή περπατούσα 9π.μ. με καύσωνα στη Γαλατσίου με σορτσάκι



u/malvina2512

#μουεχουνπει «έτσι κάνει μωρέ, όταν πίνει χάνει λίγο τον έλεγχο»



u/skyworse

#μουεχουνπει "Δεν μπορεί έτσι από μόνος του να άπλωσε χέρι."



u/sofoulinii

#μουεχουνπει στο σπίτι με το τότε αγορι, ενώ είχα ξεκαθαρίσει πως ήθελα μόνο φιλιά και αγγίγματα, ”έλα τώρα αφού το ξέρω πως θες” σπρώχνοντας μου το κεφάλι προς τα κάτω



u/KathikiMeApopsi

#μουεχουνπει τηλεφωνικά "πέρνα για ένα δοκιμαστικό κι αν είσαι κι ωραία κοπέλα θα τα βρούμε".



u/atheofovilesvia

#μουεχουνπει "ο μπαμπας σου πιστευει οτι η μανα σου λεει ψεματα για τον βιασμο σου και πως θα παει να υποστηριξει εκεινον στο δικαστηριο"



u/DoDoky4

Ότι μάλλον βαθιά μέσα μου το ήθελα #μουεχουνπει #MeToo



u/Balleenee

#μουεχουνπει και πώς κορίτσι πράμα έγινες πληροφορικός;



u/DepInLondon

#μουεχουνπει μια υφιστάμενη κάποτε μου εξηγούσε πώς την εκνεύριζε ένας συνάδελφος όταν ήταν μόνο τους. Της εξήγησα ότι αυτά που της έλεγε ήταν παρενόχληση, τον ανέφερα στη διεύθυνση, την επόμενη μέρα investigation και απαλλαγή καθηκόντων.

Γιατί καλό είναι να λέμε και τα θετικά.



u/LilaAnima

#μουεχουνπει "Εντάξει θα το συνηθίσεις". Η θεία μου όταν ένα ραμολί με φώναξε από το αυτοκίνητό του, στα 13 μου για να μου κάνει "κομπλιμέντο" (νόμιζα πως θέλει οδηγίες). Έφυγα τρέχοντας, κλείστηκα στο δωμάτιό μου και πλάνταξα στο κλάμα από το φόβο μου.

νοικοκυροκόριτσο .



u/noikokura

#μουεχουνπει αφου ολες πουτανες ειστε



u/jane199

#μουέχουνπει "μάλλον δεν θα είδες/κατάλαβες καλά" και "μην κάνεις έτσι συμβαίνουν αυτά" όταν είπα ότι προσπάθησε να τριφτεί πάνω μου επιδειξίας έξω από το σχολείο (ήμουν 15) κι έφυγα τρέχοντας από τον φόβο.



u/koukouxenou

#μουεχουνπει σε ποινικό γραφείο δουλεύεις, τι περίμενες;



u/_nutellabrownie

#μουεχουνπει "ε κ εσύ ήσουν προκλητικά ντυμένη"



u/urlocalfuckb0y

#μουεχουνπει "ναι αλλά μια χαρά έκατσες και τον έφαγες" όπου το μια χαρά ήμουν εγώ να προσπαθώ να φτάσω μπουσουλωντας στην πόρτα και να με τραβάει από το πόδι πίσω. "Μια χαρά" ήταν το ότι δεν κατάφερα να ξεφύγω και κάποια στιγμή τα παράτησα κι απλά περίμενα να σταματήσει.



u/abyssalvenus

#μουεχουνπει ότι δεν θα έπρεπε να είμαι τόσο αδαής, ότι το προκάλεσα με τη θέληση μου γιατί "τι περίμενες να συμβεί;".



u/Anak_Nafrini

#μουεχουνπει "Στο τέλος θα μας πεις ότι δεν ήθελες κιόλας" Το είπε ξάδελφός μου, όταν του εκμυστηρεύτηκα ότι 40χρονος συγγενής με πήρε με το αυτοκίνητο για να πάμε για τσιγάρα και επιχείρησε να με βιάσει. Σταμάτησε όταν του είπα ότι θα τον ξεφτιλίσω στην Υπηρεσία του. Ήμουν 16.



u/kuria_kaith_mou

#μουεχουνπει το ίδιο που σου έκανε το έκανε και σε μια φίλη μου, εσείς έχετε το πρόβλημα.εμας γιατί δεν μας έχει κάνει τίποτα;είναι το καλύτερο παιδί.



u/karavokurid_es

#μουεχουνπει "εσύ κάτι δεν θα κατάλαβες καλά", όταν εξηγούσα σε προϊστάμενο, ότι συνάδελφος με παρενοχλεί σεξουαλικά σχεδόν καθημερινά.



u/AlejandraDeLAgo

#μουεχουνπει "Συγνώμη κοπελιά,έχω πιει λίγο" Οταν ένας άγνωστος μου έβαλε χέρι στη στάση του τρόλεϊ.



u/MarinaPetropou2

#μουεχουνπει εντάξει και εσύ πολύ φιλική με όλους είσαι και στο κάτω κάτω πρέπει να έχεις μάρτυρες αλλιώς είναι σαν να μην έγινε, είναι ο λόγος απέναντι στο δικό του και εγώ σαν ανώτερος σου σου προτείνω να μην πεις τίποτα. Αν θες κλειδώσου στο χημείο...



u/kuria_kaith_mou

#μουεχουνπει εμ αφού έρχεσαι με φούστα,τι περίμενες; έχεις μάρτυρες για αυτά που θα μας πεις;

νοικοκυροκόριτσο .



u/noikokura

#μουεχουνπει ότι αν δεχτείς τη βία εισαι αδύναμη και χωρίς προσωπικότητα.

#MeToo



u/aquafinaa__

#μουεχουνπει «Μπορεις να πεις απλα οτι δεν ενδιαφερεσαι» ενω τυποι με εχουν ακολουθησει με μηχανακια τουλαχιστον 10 φορες ΜΕΣΤΗ ΝΥΧΤΑ παρολο που τους ειχα πει 100 φορες να με αφησουν



u/unicornistical

#μουεχουνπει βρε Ρίτα γιατί κατέβηκες από το λεωφορείο εκεί έπρεπε να μείνεις



u/noikokura

#μουεχουνπει ναι αλλα σαγαπαει

#metoo



u/koumpoulou

#μουεχουνπει αν θες να πας ψηλα, πρεπει να περασεις απο πολλα κρεβατια, αλλιως δεν πας πουθενα.



u/h_atalanth

#μουεχουνπει χωριάτισσα μαθηματικός, 1η γυμνασίου στις εξετάσεις, ότι είμαι ξεδιάντροπη κι εγώ κι οι φίλες μου επειδή φορούσαμε ραντακι με 30+ βαθμούς έξω και ο θεολόγος τη μάλωσε γιατί «κάπως πρέπει να χαρεί και το δικό τους μάτι»



u/2rganid_eht

#μουεχουνπει οτι εγω που ειμαι γυναικα μπορω να παρω π1π@ στον καθηγητη για να περασω το μαθημα, γιατι στο κεφαλι των ανεγκεφαλων αυτη ειναι η μοναδικη λυση για να περασει μια κοπελα ενα δυσκολο μαθημα στη σχολη!



u/noikokura

#μουεχουνπει για περίπτωση επίθεσης από επιδειξία "καλα με τέτοιο κρύο πως την έβγαλε εξω;"

Το ειπε ο αστυνομικός που μου μιλουσε στο τηλέφωνο όταν πήρα να καταγγείλω το περιστατικό

#metoo





u/GiannaIoa

#μουεχουνπει "Διάλεξε που θες να σε πάω, στα καλύτερα θα σε χω μονο να πεις το ναι" ... σε μήνυμα τύπος που χα πάει για συνέντευξη για δουλειά κι επειδή καταλαβα τι παιζει απ το πως με κοίταγε ειχα αρνηθεί την θέση. Με φώτο γυναίκα/παιδιά στο γραφείο. Οικογενειάρχης καθωσπρέπει.



u/dionysialeftaki

#μουεχουνπει "να, για αυτό πρέπει τα κορίτσια να κάθονται στο λεωφορείο". Ηλικιωμένος κύριος όταν έβρισα αυτόν που μου έβαλε χέρι στο 220, πηγαίνοντας στη σχολή. Σε εκείνον δεν είπε τίποτα!



u/ParlakiKon

#μουεχουνπει τοσα χρόνια τα ειχατε γιατι δηλαδη δεν ηθελες



u/noikokura

#μουεχουνπει όταν μας κυνηγησε με τη φίλη μου αντρας στο λιμάνι να μας βάλει στο κότερο του, "ε κι εσεις δεν του καθοσασταν; έχει και κότερο ο παππούς...ειναι ματσό"

#MeToo



u/vikitaspaw

Καθηγητής Γυμνασίου όταν έκανα την εκπαίδευση μου, έβγαλε κορίτσι από το μάθημα λέγοντας μπροστά σε όλους τους συμμαθητές ότι αυτός πουτανες στο μάθημα του δε θέλει. Επειδή ήταν βαμμένη. Μυτιλήνη 2015 #μουεχουνπει



u/vikitaspaw

#μουεχουνπει διάβασε να μην καταντήσεις πωλήτρια κ σε πιάνει ο καθένας τα βυζιά κ τον κώλο



u/noikokura

#μουεχουνπει εντάξει φαίνεται ότι έχει ανασφάλεια. Πεισε τη να μου κατσει και θα έχει μετα αυτοπεποίθηση



u/mhmeakolouthate

#μουεχουνπει να πάω το Σάββατο στο πάρτυ του διευθυντή του τμήματος στο ιστιοπλοϊκό, αν θέλω να συζητήσω παράταση συμβολαίου.



u/Weasleygirl101

#μουεχουνπει "Γιατί δεν του λες ναι; Είναι ερωτευμένος μαζί σου" αφού τον είχα απορρίψει 3 φορές,εμαθα ότι έκλεψε τον αριθμό μου από τηλέφωνο κοινού φίλου & με έβγαζε φωτογραφίες όταν δεν κοιτούσα.

Το γεγονός ότι ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ δεν έχει καμία σημασία γιατί αυτός είναι ερωτευμένος.



u/h_atalanth

#μουεχουνπει «Ξέρεις πόσα λεφτά έχει? Δεν θα χρειαστεί να ξαναδουλέψεις, θα είσαι φτιαγμένη για μια ζωή» γιατί το μόνο που θέλει μια γυναίκα σε έναν άντρα είναι να έχει καλό Ε1 και Ε9
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 24 Ιαν 2021, 16:40

u/Kitkat_nis

#μουεχουνπει σε καφέ με φίλο μου που έχει δική του εταιρεία, "αν σε προσλάμβανα θα ήθελα να είσαι φιλική με ο,τι κι αν σου πει άντρας πελάτης και να αντιδράσεις με χαμόγελο για να μην τον χάσουμε από πελάτη".



u/anna_tzi

"Κι εγω τι θελετε να κανω;" ο μπατσος οταν πηγα με τη μητερα μου να καταγγειλω σεξουαλικη παρενοχληση στο δρομο 1/2 #μουεχουνπει

2/2 καλυτερα να μην κυκλοφορεις μονη σου τετοια ωρα..! Σημειωτεον ηταν 7 μ.μ!!



u/TheShopgirl_

#μουεχουνπει "πως και τοσο ωραια κοπέλα εγινες μηχανικος; Αυτες ειναι συνήθως.. ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις"



u/TheShopgirl_

#μουεχουνπει "ολα ετσι γρήγορα τα ρουφας;" επειδη έπινα γρήγορα τον καφε μου. Αυτος που μου το ειπε ηταν ο τοτε σύντροφος της αδερφής μου.



u/cutestcupcake_

#μουεχουνπει να μη φόραγες φούστα να μη σε πήγαινε ο ταρίφας σε απομονωμένο στενό να σε κουτουπωσει



u/cutestcupcake_

#μουεχουνπει είσαι χοντρή αλλά σε γαμαγα μπας και χαρείς και εσύ λίγο



u/xoliagxoli

#μουεχουνπει οι της πολυκατοικίας ΚΑΝΤΕ ΗΣΥΧΙΑ όταν άκουγαν εμένα να είμαι στο μπαλκόνι και να του φωνάζω να φύγει από το σπίτι μου ενω με είχε πετάξει με δύναμη σε μια μεταλλική ντουλάπα και με είχε πιάσει απ' τον λαιμό που σίγουρα και το άκουσαν και το είδαν οι γείτονες



u/Mary_Siki

#μουεχουνπει οτι γιατι νομιζεις οτι σε πηραμε για πρακτικη σε περιζητητη δημοσια υπηρεσια για τα πτυχια σου?



u/Nefelii1

#μουεχουνπει ότι μόνο οι πουτανες φοράνε κόκκινο κραγιον



u/emilinblack

#μουεχουνπει γιατί του κατσες από το πρώτο ραντεβού (που δεν ήταν καν ραντεβού) θα σε περάσει για τσούλα
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28237
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 24 Ιαν 2021, 16:44

John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:39

u/souvlatsou

#μουεχουνπει κατά τη διάρκεια hookup, ενώ είχα ξεκαθαρίσει πως δεν ψάχνω σεξ αλλά προκαταρκτικά, “Αν σε βιάσω τώρα θα φταίω; Ασ’το να μπει”

Ναιδα;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27172
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Ιαν 2021, 16:45

#justthetip
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 24 Ιαν 2021, 16:46

Νταξ ερημη

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 24 Ιαν 2021, 16:47

Έμπαινε Αρίστο!
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2021, 16:52

GoBack έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:44
John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:39

u/souvlatsou

#μουεχουνπει κατά τη διάρκεια hookup, ενώ είχα ξεκαθαρίσει πως δεν ψάχνω σεξ αλλά προκαταρκτικά, “Αν σε βιάσω τώρα θα φταίω; Ασ’το να μπει”

Ναιδα;
Πραγματικά θα μπορούσα να το είχα γράψει εγώ.
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:45
#justthetip
Τι μλκ είσαι :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 24 Ιαν 2021, 16:58

Hector Buas έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:48
Για rottweiler δεν βλέπω τίποτε...
σε τετοια νηματα πεταει την ομαδα αυτοαμυνας γυναικων που δεν υπαρχουν ροτβαιλερ να περιπολουν αλλα λεσβιες

sakisku
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 07 Ιαν 2021, 00:53

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakisku » 24 Ιαν 2021, 17:06

#μου έχουν πει
John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιαν 2021, 01:47
αντι ν ασχολεισαι με τα εγγονια σου η να φτιαχνεις σπανακοπιτες, οπως καθε κυρια της ηλικιας σου, εισαι στο φορουμ

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 24 Ιαν 2021, 17:11

Paris έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:58
Hector Buas έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:48
Για rottweiler δεν βλέπω τίποτε...
σε τετοια νηματα πεταει την ομαδα αυτοαμυνας γυναικων που δεν υπαρχουν ροτβαιλερ να περιπολουν αλλα λεσβιες
Έτσι εξηγείται!

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 24 Ιαν 2021, 17:17

δεν βλεπω τιποτα για τον χοσε
u/vikitaspaw

Καθηγητής Γυμνασίου όταν έκανα την εκπαίδευση μου, έβγαλε κορίτσι από το μάθημα λέγοντας μπροστά σε όλους τους συμμαθητές ότι αυτός πουτανες στο μάθημα του δε θέλει. Επειδή ήταν βαμμένη. Μυτιλήνη 2015 #μουεχουνπει


δικιο εχει ο καθηγητης.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 24 Ιαν 2021, 17:22

u/DepInLondon

#μουεχουνπει μια υφιστάμενη κάποτε μου εξηγούσε πώς την εκνεύριζε ένας συνάδελφος όταν ήταν μόνο τους. Της εξήγησα ότι αυτά που της έλεγε ήταν παρενόχληση, τον ανέφερα στη διεύθυνση, την επόμενη μέρα investigation και απαλλαγή καθηκόντων.

Γιατί καλό είναι να λέμε και τα θετικά.

Γιαννοπουλος?

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 24 Ιαν 2021, 17:23

sakisku έγραψε:
24 Ιαν 2021, 17:06
#μου έχουν πει
John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιαν 2021, 01:47
αντι ν ασχολεισαι με τα εγγονια σου η να φτιαχνεις σπανακοπιτες, οπως καθε κυρια της ηλικιας σου, εισαι στο φορουμ
Ποιος περμαμπαναρισμενος εισαι συ; Το στουκας;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 24 Ιαν 2021, 17:24

GoBack έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:44
John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιαν 2021, 16:39

u/souvlatsou

#μουεχουνπει κατά τη διάρκεια hookup, ενώ είχα ξεκαθαρίσει πως δεν ψάχνω σεξ αλλά προκαταρκτικά, “Αν σε βιάσω τώρα θα φταίω; Ασ’το να μπει”

Ναιδα;
u/sofoulinii

#μουεχουνπει στο σπίτι με το τότε αγορι, ενώ είχα ξεκαθαρίσει πως ήθελα μόνο φιλιά και αγγίγματα, ”έλα τώρα αφού το ξέρω πως θες” σπρώχνοντας μου το κεφάλι προς τα κάτω

Γενιά της Αγαμίας
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 26 Δεκ 2020, 21:39

Re: #μου έχουν πει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αγαμίας » 24 Ιαν 2021, 17:29

sakisku έγραψε:
24 Ιαν 2021, 17:06
#μου έχουν πει
John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιαν 2021, 01:47
αντι ν ασχολεισαι με τα εγγονια σου η να φτιαχνεις σπανακοπιτες, οπως καθε κυρια της ηλικιας σου, εισαι στο φορουμ
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών