Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20974
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 07 Φεβ 2021, 14:11

Εικόνα


https://www.lifo.gr/now/people/312733/i ... s-xaikalis
Μιλώντας στην ίδια εκπομπή το πρωί της Κυριακής, ο Παύλος Χαϊκάλης δήλωσε ότι ήταν ερωτευμένος με την ηθοποιό. «Ήμουν ερωτευμένος μαζί της. Όταν είσαι ερωτευμένος ξεκινάς διακριτικά μία προσπάθεια προσέγγισης. Της το εξήγησα σιγά- σιγά με φλερτ. Λέει ότι την πήγα στην οντισιόν για να την καλοπιάσω, δεν της είπα "θα αποδεχθείς τις ορέξεις μου για να σε στείλω στην οντισιόν". Γιατί αυτό θα ήταν εγκληματικό», δήλωσε ο ηθοποιός.

«Ήξερε το ενδιαφέρον μου, δεν το αποδέχθηκε με πολύ εύσχημο τρόπο. Επειδή είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, από τη μια πιστεύω ότι ξέρω να φέρομαι σε μία γυναίκα και από την άλλη όταν μου λέει μια γυναίκα το όχι, όταν θέλω και με ενδιαφέρει δεν τα παρατάω εύκολα», συνέχισε. Ο κ. Χαϊκάλης ανέφερε ότι μιλούσε στο τηλέφωνο με την ηθοποιό και εκείνη τον απέφευγε με ωραίο τρόπο.

Αναφερόμενος στο επίμαχο τηλεφώνημα είπε πως «της εξέφρασα με έναν έντονο τρόπο» το ενδιαφέρον του. «Λέει ότι έφτασα στο σημείο της πράξης, εγώ λέω κάτι άλλο», συμπλήρωσε. «Ήταν μία δήλωση που εκφράστηκε υπέρμετρα, "μου λείπεις" κτλ., που μπορεί να το εξέλαβε ότι υπήρχε και αυτό. Λέει για πρόστυχα λόγια, αυτό είναι πολύ συζητήσιμο(...) Μπορεί να ξέφυγα. Αν αυτό το σημείο ήταν κάτι που, κατανοώ απόλυτα ότι, μπορεί να την έχει πειράξει, της ζητάω δημόσια συγγνώμη και σε εκείνη και στους γονείς της», δήλωσε.

«Δεν υπήρχε καμία πρόθεση μείωσης της προσωπικότητας. Ήταν μια υπέρμετρη έκθεση ενός ερωτισμού δικού μου. Ήταν μία έκθεση δική μου, αλλά σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί παρενόχληση. Καταλαβαίνω ότι μπορεί να ήρθε σε πίεση, αλλά όχι ότι ήταν κάτι που της μείωσα την προσωπικότητα ή την εξέθεσα», υποστήριξε ακόμη. «Να δεχθώ το λάθος για την υπέρμετρη έκθεση του ενθουσιασμού και του ερωτισμού μου.

Μπορεί να μην κατάλαβα ότι πέρασα τα όρια και για αυτό ζητάω δημόσια συγγνώμη αν έχω υπερβεί τα όρια. Αλλά από αυτό, μέχρι να κατηγορούμαι για σεξουαλική παρενόχληση και να μπαίνω σε αυτό που έχω καταδικάσει, έχει διαφορά», ανέφερε σε άλλο σημείο των δηλώσεών του.

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25186
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 07 Φεβ 2021, 14:13

ετομαλακα
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.


Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 07 Φεβ 2021, 14:27

Και αρσενικό παλαιάς κοπής και καθηγητής αστρολογίας.

Θα είδε τον αστρολογικό της χάρτη και θα είπε, είναι καρμικό, για αυτό παρασύρθηκε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17559
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 07 Φεβ 2021, 14:28

Μην τα παραλεμε για τη συγκεκριμένη υπόθεση. Λίγο Ουάρντα ήταν ο τύπος, όχι κακούργος.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28216
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 07 Φεβ 2021, 14:30

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
07 Φεβ 2021, 14:23
Εικόνα
:smt005:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 07 Φεβ 2021, 14:30

Εντάξει βρε Αλεν Ντελον απο τα βουνά της Κορινθίας χαλαρωνε τώρα θα στραβοψωλιασεις

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70061
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Φεβ 2021, 14:37

georgebi έγραψε:
07 Φεβ 2021, 14:11
Ήταν μια υπέρμετρη έκθεση ενός ερωτισμού δικού μου.
Αν δεν την έριχνε την έντεχνη πενιά, θα έσκαγε.

:lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11545
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 07 Φεβ 2021, 14:39

Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 07 Φεβ 2021, 14:42

εδώ να θυμήσομε ότι ο τύπος υπήρξε καθοριστικός παράγοντας στη μη εκλογή πρόεδρα το 2015
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34819
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 07 Φεβ 2021, 14:45

Μαυροβασίλης έγραψε:
07 Φεβ 2021, 14:42
εδώ να θυμήσομε ότι ο τύπος υπήρξε καθοριστικός παράγοντας στη μη εκλογή πρόεδρα το 2015
Αυτό ακριβώς θα πρέπει να μας αποκαλύψει.Όταν έγιναν κυβέρνηση τον βρήκαν αυτόν που προσπάθησε να τον δωροδοκήσει για να ψηφίσει Δήμα ή τον ψάχνουν ακόμη; :lol:

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 07 Φεβ 2021, 15:02

Όλους αυτούς τους τζιτζιφιόγκους δεν βρέθηκε κανένας πατέρας ή αδερφός να τους σπάσει τα παΐδια; Αν και, δεν χρειάζεται καν αρσενικό, αυτοί οι φλώροι του Θεάτρου είναι τόσο κλάνες, που και η ίδια η κοπελιά τους καθαρίζει, με μισή δύναμη.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4522
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 07 Φεβ 2021, 15:10

Ρε σεις, για ποιον λέει η παπαχαραλαμπους ότι κατουραγε στον νιπτήρα της; Φιλιππίδη;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πτολεμαίος την 07 Φεβ 2021, 15:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 07 Φεβ 2021, 15:11

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
07 Φεβ 2021, 14:23
Εικόνα
:smt005::smt005::smt005:
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Είμαι αρσενικό παλιάς κοπής, όταν μου λέει μια γυναίκα όχι δεν τα παρατάω εύκολα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 07 Φεβ 2021, 15:12

Πτολεμαίος έγραψε:
07 Φεβ 2021, 15:10
Ρε σεις, για ποιον λέει η παπαχαραλαμπους ότι κατουραγε στον νιπτήρα της; Φιλιππίδη;
Yeap!
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών