Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 15 Απρ 2021, 22:53

Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:49
Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:42
Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:14


Καλέ δεν χρειάζεται να εμβαθύνεις κι άλλο στο θέμα λουζοντας το και με σεξισμό. Έχεις πάρει το χρίσμα δεν χρειάζεται και άλλη προσπάθεια. Είσαι άξιο τέκνο των καπιταλιστων. Καλοστεριωτος.
Πού το έλουσα με σεξισμό;
Μόνο namecalling κάνεις.
Κλασικός, φεμινιστικός τρόπος αντίδρασης.
Μα το θέμα σου είναι τα κουνελάκια αγαπητέ. Όχι η όλη νοοτροπία. Σεξισταρος κανονικός απλά συνάδει απόλυτα με το καπιταλιστικό σου βάπτισμα. Αν και για τον σεξισμό σου έχεις δώσει στίγμα. Επιβεβαιώνεταο διαρκώς.
Τι λες βρε; Κοτζάμ Χιου μετά την λέξη "όσο" δεν την είδες; Τώρα κατάλαβα την παρανόησή σου, νόμιζες ότι ο Χιου Χέφνερ είναι γυναίκα, έτσι εξηγείται.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Απρ 2021, 22:56

the comet the course the tail έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:53
Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:50
the comet the course the tail έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:49


ίσως το τράβηξε στα νιάτα του. βίωσε μια αγάπη αυταπάτη και απάτη. :102: και αυτό τον έκανε μισογύνη, χειριστικό, που μεταχειρίζεται τις γυναίκες σαν ένα κομμάτι κρέας... :102:
Ναι. Και το Χίου Χεφνερ είναι το ψευδώνυμο. Το κανονικό του είναι Νίκος Ξανθοπουλος.
δλδ δεν το εξετάζεις με την καμία αυτό το ενδεχόμενο; να έγινε έτσι λόγω ενός τραύματος; :102:
Δεν με αφορά γιατί έγινε έτσι, είχε 70 χρόνια να το διορθώσει και δεν το έκανε :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19323
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Απρ 2021, 22:58

Ειμαστε βαθυτατα σεξιστες με πατριαρχικη νοοτροπια και καπιταλιστες και ..ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ !!! :smt005::003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Απρ 2021, 22:59

Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:53

Τι λες βρε; Κοτζάμ Χιου μετά την λέξη "όσο" δεν την είδες; Τώρα κατάλαβα την παρανόησή σου, νόμιζες ότι ο Χιου Χέφνερ είναι γυναίκα, έτσι εξηγείται.
Μα τον Χίου τον αγαπάς, τον θαυμάζεις δεν σε πείραξε οσα αντιπροσωπεύει η νοοτροπία του. Εσπευσες να δικαιολόγησεις, να δικαιώσεις τον καλό παπουλη με τα πολλά χρήματα απέναντι στα κακά κουνελάκια. Μην αυτοαναιρείται. Δεν χρειάζεται, δεν διαβάζει το κόμμα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Απρ 2021, 23:00

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:58
Ειμαστε βαθυτατα σεξιστες με πατριαρχικη νοοτροπια και καπιταλιστες και ..ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ !!! :smt005::003:
Θα κοιμηθείς κι απόψε στο καφενείο;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 15 Απρ 2021, 23:01

Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:59
Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:53

Τι λες βρε; Κοτζάμ Χιου μετά την λέξη "όσο" δεν την είδες; Τώρα κατάλαβα την παρανόησή σου, νόμιζες ότι ο Χιου Χέφνερ είναι γυναίκα, έτσι εξηγείται.
Μα τον Χίου τον αγαπάς, τον θαυμάζεις δεν σε πείραξε οσα αντιπροσωπεύει η νοοτροπία του. Εσπευσες να δικαιολόγησεις, να δικαιώσεις τον καλό παπουλη με τα πολλά χρήματα απέναντι στα κακά κουνελάκια. Μην αυτοαναιρείται. Δεν χρειάζεται, δεν διαβάζει το κόμμα.
λινκ;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Απρ 2021, 23:04

the comet the course the tail έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:01
Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:59
Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:53

Τι λες βρε; Κοτζάμ Χιου μετά την λέξη "όσο" δεν την είδες; Τώρα κατάλαβα την παρανόησή σου, νόμιζες ότι ο Χιου Χέφνερ είναι γυναίκα, έτσι εξηγείται.
Μα τον Χίου τον αγαπάς, τον θαυμάζεις δεν σε πείραξε οσα αντιπροσωπεύει η νοοτροπία του. Εσπευσες να δικαιολόγησεις, να δικαιώσεις τον καλό παπουλη με τα πολλά χρήματα απέναντι στα κακά κουνελάκια. Μην αυτοαναιρείται. Δεν χρειάζεται, δεν διαβάζει το κόμμα.
λινκ;
Με τις δηλώσεις του νεαρού μας;

Βλήμα @ Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του


Παρακάτω θα βρεις και τα υπόλοιπα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19323
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Απρ 2021, 23:04

Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:00
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:58
Ειμαστε βαθυτατα σεξιστες με πατριαρχικη νοοτροπια και καπιταλιστες και ..ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ !!! :smt005::003:
Θα κοιμηθείς κι απόψε στο καφενείο;
Οχι , γιατι η γυναικα μου μετανιωμενη μου ζητησε συγνωμη που αμφισβητησε σαν αρχηγο της οικογενειας
Σε ανταλαγμα εγω της εδωσα το αυτοκινητο μου και την πιστωτικη μου καρτα να παει απο τα απατητα βουνα που βρισκεται το χωριο μου στην πρωτευουσα του νομου να ψωνισει (με ραντεβου στα μαγαζια της Λαμιας ) .. :roll:

the comet the course the tail

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 15 Απρ 2021, 23:06

Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:04
the comet the course the tail έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:01
Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:59


Μα τον Χίου τον αγαπάς, τον θαυμάζεις δεν σε πείραξε οσα αντιπροσωπεύει η νοοτροπία του. Εσπευσες να δικαιολόγησεις, να δικαιώσεις τον καλό παπουλη με τα πολλά χρήματα απέναντι στα κακά κουνελάκια. Μην αυτοαναιρείται. Δεν χρειάζεται, δεν διαβάζει το κόμμα.
λινκ;
Με τις δηλώσεις του νεαρού μας;

Βλήμα @ Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του


Παρακάτω θα βρεις και τα υπόλοιπα.
δεν λέει κάτι περίεργο. χεφνερ και κουνελάκια κάνανε και τηρήσανε ένα ντιλ.
από που προκύπτει ότι τον θαυμάζει;

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 15 Απρ 2021, 23:07

Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:59
Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 22:53

Τι λες βρε; Κοτζάμ Χιου μετά την λέξη "όσο" δεν την είδες; Τώρα κατάλαβα την παρανόησή σου, νόμιζες ότι ο Χιου Χέφνερ είναι γυναίκα, έτσι εξηγείται.
Μα τον Χίου τον αγαπάς, τον θαυμάζεις δεν σε πείραξε οσα αντιπροσωπεύει η νοοτροπία του. Εσπευσες να δικαιολόγησεις, να δικαιώσεις τον καλό παπουλη με τα πολλά χρήματα απέναντι στα κακά κουνελάκια. Μην αυτοαναιρείται. Δεν χρειάζεται, δεν διαβάζει το κόμμα.
Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 21:55
... ζημιά που έκανε ο Χιου Χέφνερ ήταν στην κουλτούρα, πήγαζε από αυτό που πρέσβευε (...) tο να συνεργάζεσαι όμως με άτομα που έχουν επιλογές, αλλά επιλέγουν να συνεργασθούν μαζί σου δεν είναι κατακριτέο.
Όταν μαζεύονται οι καπιταλιστές και κάνουν τα παρτάκια τους χωρίς να εξαναγκάζουν ή να ενοχλούν κανέναν, ας κάνουν ό,τι θέλουν. Εμένα μου περισσεύει.
Εν τω μεταξύ ενώ εγώ προσπαθώ να αντικρούσω τα "ό,τι μου κατέβει" σχόλιά σου εδώ και ώρα, εσύ από την αρχή του νήματος δεν έχεις πει καθόλου πού αντιλαμβάνεσαι το κακό για την κοινωνία. Απλά λες λέξεις: "πατριαρχία", "καπιταλισμός" και "μπλιαξ" και "όποιος διαφωνεί μαζί μου είναι από αυτά".
Ίσως να υπάρχει κάτι που δεν έχω αντιληφθεί, αλλά δεν έχεις αναφέρει κανένα επιχείρημα. Το ότι δεν σου αρέσει δεν είναι επιχείρημα, αν δεν σου αρέσει κοίτα αλλού.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8192
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 15 Απρ 2021, 23:15

.

Βγήκαν οι σκατύβλαχοι καί οι βλαχοπούλες απο τη στρούγκα καί μιλάνε γιά τόν Χιού.....Χού ρε.....



.


Εικόνα



.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 15 Απρ 2021, 23:20

Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:04
Με τις δηλώσεις του νεαρού μας;

Βλήμα @ Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του


Παρακάτω θα βρεις και τα υπόλοιπα.
Αυτά δεν είναι τίποτα. Έχω πει επίσης
Βλήμα έγραψε:
21 Ιαν 2020, 15:33
Νομίζω ότι βρήκα έναν καθόλου μισογύνικο τρόπο να πληρώσει ένας άντρας για να γαμήσει.
Μπαίνει στο tinder, βάζει την φωτογραφία του και το μόνο που γράφει είναι "δίνω τόσα για σεξ". Δεν προσβάλλει καμία, αφού δεν απευθύνεται σε κάποια συγκεκριμένα, απλά ενημερώνει. Όποιες τον δεχθούν πάει να πει ότι ψήνονται και διαλέγει ποια προτιμά από αυτές.
Τη βρήκα πάλι την λύση :8)
... κι έχω δηλώσει κάπου που δεν το βρίσκω τώρα ότι αν είχα φράγκα θα είχα ένα σούγκαρ μπέιμπι, γιατί μου φαίνεται πολύ γοητευτική η απλότητα της συναλλαγής αν δεν υπάρχει καταναγκασμός (είτε τράφικινγκ είτε έλλειψη εναλλακτικών).
Λοιπόν;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Βλήμα την 15 Απρ 2021, 23:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19323
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Απρ 2021, 23:21

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:15
.

Βγήκαν οι σκατύβλαχοι καί οι βλαχοπούλες απο τη στρούγκα καί μιλάνε γιά τόν Χιού.....Χού ρε.....


[img]https://i.postimg.cc/0yCJnWmp/1140 ... .jpg[/img]


.
Εμεις οι Βλαχοι εχουμε το χρημμα στην Ελλαδα σημερα :smt005:

Ας ειναι καλα το ΠΑΣΟΚ του Ανδρεα :roll:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Απρ 2021, 04:38

the comet the course the tail έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:06
Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:04
the comet the course the tail έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:01


λινκ;
Με τις δηλώσεις του νεαρού μας;

Βλήμα @ Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του


Παρακάτω θα βρεις και τα υπόλοιπα.
δεν λέει κάτι περίεργο. χεφνερ και κουνελάκια κάνανε και τηρήσανε ένα ντιλ.
από που προκύπτει ότι τον θαυμάζει;
Εντάξει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Απρ 2021, 04:41

Βλήμα έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:20
Naida έγραψε:
15 Απρ 2021, 23:04
Με τις δηλώσεις του νεαρού μας;

Βλήμα @ Το κουνελάκι άνοιξε το στόμα του


Παρακάτω θα βρεις και τα υπόλοιπα.
Αυτά δεν είναι τίποτα. Έχω πει επίσης
Βλήμα έγραψε:
21 Ιαν 2020, 15:33
Νομίζω ότι βρήκα έναν καθόλου μισογύνικο τρόπο να πληρώσει ένας άντρας για να γαμήσει.
Μπαίνει στο tinder, βάζει την φωτογραφία του και το μόνο που γράφει είναι "δίνω τόσα για σεξ". Δεν προσβάλλει καμία, αφού δεν απευθύνεται σε κάποια συγκεκριμένα, απλά ενημερώνει. Όποιες τον δεχθούν πάει να πει ότι ψήνονται και διαλέγει ποια προτιμά από αυτές.
Τη βρήκα πάλι την λύση :8)
... κι έχω δηλώσει κάπου που δεν το βρίσκω τώρα ότι αν είχα φράγκα θα είχα ένα σούγκαρ μπέιμπι, γιατί μου φαίνεται πολύ γοητευτική η απλότητα της συναλλαγής αν δεν υπάρχει καταναγκασμός (είτε τράφικινγκ είτε έλλειψη εναλλακτικών).
Λοιπόν;
Τι λοιπόν; εγώ ξέρω τον τρόπο που σκέφτεσαι. Στον κομετ δειχτα που νομίζει σσε έχω παρεξηγήσει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών