Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:17

Ασέβαστος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:13
το πιο αστειο ειναι οτι αισθανεται βρωμικη τις παρασκευες. τις τριτες μια χαρα το κανει με ευχαριστηση. δεν ειναι οτι δε θελει να κανει πιπες. απλως θελει λιγοτερες.
Καλά, το πιο πιθανό σενάριο είναι να είναι πίπες (μεταφορικές) της ΑΜΠΑ, γιατί κυριολεκτικές αποκλείεται να κάνει, είναι σίγουρα ανέραστη και στο ράφι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 22 Μαρ 2021, 12:18

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:07
Gherschaagk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 11:55
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 11:52
Του το έχει πει ότι θέλει χρόνο ρε φίλε. Δεν διαβάζεις;
Του λέει ψέματα όπως λέει και στην ανάρτηση για να την συμπονέσουν οι άλλες.
Σε τι του λέει ψέμματα; ότι θα κάνουν σεξ; :lol:
Gherschaagk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:03
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:00


Άρα πάει ότι μου κάνεις πρέπει να σου κάνω άσχετα αν γουστάρεις ή όχι. Ενδιαφέρον.
Έτσι είναι το σεξ μάτια μου.

Δίνεις στον άλλο ευχαρίστηση και παίρνεις από εκείνον ευχαρίστηση.

Αν το κάνεις για να ευχαριστηθείς μόνο εσύ, τότε είναι αυνανισμός με παρέα.
Όχι ματιά μου. Αν κάνω κάτι που δεν γουστάρω, ξενέρωσα.
Σήκω φύγε αν ξενέρωσες. Την σεξουαλική κακοποίηση δεν καταλαβαίνω και πως διαθέτεις το σώμα σου μόνο για την ικανοποίηση του άλλου.
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:09
Gherschaagk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:03
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:00


Άρα πάει ότι μου κάνεις πρέπει να σου κάνω άσχετα αν γουστάρεις ή όχι. Ενδιαφέρον.
Έτσι είναι το σεξ μάτια μου.

Δίνεις στον άλλο ευχαρίστηση και παίρνεις από εκείνον ευχαρίστηση.

Αν το κάνεις για να ευχαριστηθείς μόνο εσύ, τότε είναι αυνανισμός με παρέα.
Ακριβώς έτσι. Και δεν υπάρχει κάτι από τα κλασικά κεφάλαια του σεξ που να έχεις μη θρησκευτικό λόγο να μην το θέλεις. Σημαίνει ότι έχεις κάποιο πρόβλημα που πρέπει να το λύσεις. Ούτε βρόμικο είναι ούτε ταπεινωτικό ούτε τίποτα απ' αυτές τις ξεπερασμένες, γεροντοκορίστικες παπαριές.
Κολλήματα που έχει ο κόσμος.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 22 Μαρ 2021, 12:19

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:00
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 11:53
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 11:52


Δηλαδή άμα ο άλλος γουστάρει να την γλείφει και η άλλη δεν γουστάρει είναι καριόλα;

Όχι, υποψήφια γεροντοκόρη είναι.
Άρα πάει ότι μου κάνεις πρέπει να σου κάνω άσχετα αν γουστάρεις ή όχι. Ενδιαφέρον.
Εντάξει, εδώ μιλάμε με λογική, όχι με πείσματα. Συνήθως αν ο ένας κάνει μεροκάματο, και ο άλλος δεν κάνει, πάει στο διάολο η σχέση. Εγώ πάντως δεν θα έμενα με γυναίκα που σιχαίνεται τον πούτσο μου ενώ εγώ όχι το πιπί της. Το θεωρώ παιδαριώδες.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 22 Μαρ 2021, 12:20

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:17
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:16
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:14


Αν προκαλεί στην γκόμενα σου ευχαρίστηση να σε στραπονάρει το κάνει άφοβα δηλαδή;
Δεν είναι φυσιολογικό, κλασικό κεφάλαιο του σεξ. Σε λίγο θα μας πεις αν θέλει ο άλλος να σε μαστιγώνει. Σύνελθε.
Τι ορίζεται ως φυσιολογικό; δεν κατάλαβα.
Ό,τι δεν χρειάζεται τεχνολογία.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:22

Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:20
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:17
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:16


Δεν είναι φυσιολογικό, κλασικό κεφάλαιο του σεξ. Σε λίγο θα μας πεις αν θέλει ο άλλος να σε μαστιγώνει. Σύνελθε.
Τι ορίζεται ως φυσιολογικό; δεν κατάλαβα.
Ό,τι δεν χρειάζεται τεχνολογία.
:lol:

Ακριβώς, ό,τι θα μπορούσε να κάνουν δυο πρόγονοί μας στις σπηλιές (ή και έξω απ' αυτές, δεν έχουμε κολλήματα).
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 22 Μαρ 2021, 12:23

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:17
Ασέβαστος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:13
το πιο αστειο ειναι οτι αισθανεται βρωμικη τις παρασκευες. τις τριτες μια χαρα το κανει με ευχαριστηση. δεν ειναι οτι δε θελει να κανει πιπες. απλως θελει λιγοτερες.
Καλά, το πιο πιθανό σενάριο είναι να είναι πίπες (μεταφορικές) της ΑΜΠΑ, γιατί κυριολεκτικές αποκλείεται να κάνει, είναι σίγουρα ανέραστη και στο ράφι.
ναι, εννοειται αυτο, το ειπαμε αρκετες φορες πριν στο τοπικ.

αλλα ειναι τοσο βλαμμενη που δεν μπορει καν να φτιαξει ενα ρεαλιστικο σεναριο, χωρις τρυπες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:24

Gherschaagk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:18
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:07
Όχι ματιά μου. Αν κάνω κάτι που δεν γουστάρω, ξενέρωσα.
Σήκω φύγε αν ξενέρωσες. Την σεξουαλική κακοποίηση δεν καταλαβαίνω και πως διαθέτεις το σώμα σου μόνο για την ικανοποίηση του άλλου.

Εντωμεταξύ όλα αυτά τα λέει η Νάιδα, που μας έχει διηγηθεί τα απίθανα για αλληλοκαταπίεση με τον δικό της.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:25

Ασέβαστος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:23
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:17
Ασέβαστος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:13
το πιο αστειο ειναι οτι αισθανεται βρωμικη τις παρασκευες. τις τριτες μια χαρα το κανει με ευχαριστηση. δεν ειναι οτι δε θελει να κανει πιπες. απλως θελει λιγοτερες.
Καλά, το πιο πιθανό σενάριο είναι να είναι πίπες (μεταφορικές) της ΑΜΠΑ, γιατί κυριολεκτικές αποκλείεται να κάνει, είναι σίγουρα ανέραστη και στο ράφι.
ναι, εννοειται αυτο, το ειπαμε αρκετες φορες πριν στο τοπικ.

αλλα ειναι τοσο βλαμμενη που δεν μπορει καν να φτιαξει ενα ρεαλιστικο σεναριο, χωρις τρυπες.
Για να φτιάξεις ρεαλιστικό σενάριο για σχέση, θα πρέπει να έχεις κάνει στην ζωή σου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Μαρ 2021, 12:27

Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:19
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:00
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 11:53

Όχι, υποψήφια γεροντοκόρη είναι.
Άρα πάει ότι μου κάνεις πρέπει να σου κάνω άσχετα αν γουστάρεις ή όχι. Ενδιαφέρον.
Εντάξει, εδώ μιλάμε με λογική, όχι με πείσματα. Συνήθως αν ο ένας κάνει μεροκάματο, και ο άλλος δεν κάνει, πάει στο διάολο η σχέση. Εγώ πάντως δεν θα έμενα με γυναίκα που σιχαίνεται τον πούτσο μου ενώ εγώ όχι το πιπί της. Το θεωρώ παιδαριώδες.
Όχι δεν μιλώ για πεσίματα. Μιλάω να ικανοποιείς τα γούστα της συντρόφου σου. Τι όχι;
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:20
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:17
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:16


Δεν είναι φυσιολογικό, κλασικό κεφάλαιο του σεξ. Σε λίγο θα μας πεις αν θέλει ο άλλος να σε μαστιγώνει. Σύνελθε.
Τι ορίζεται ως φυσιολογικό; δεν κατάλαβα.
Ό,τι δεν χρειάζεται τεχνολογία.
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 22 Μαρ 2021, 12:27

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:24
Gherschaagk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:18
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:07
Όχι ματιά μου. Αν κάνω κάτι που δεν γουστάρω, ξενέρωσα.
Σήκω φύγε αν ξενέρωσες. Την σεξουαλική κακοποίηση δεν καταλαβαίνω και πως διαθέτεις το σώμα σου μόνο για την ικανοποίηση του άλλου.

Εντωμεταξύ όλα αυτά τα λέει η Νάιδα, που μας έχει διηγηθεί τα απίθανα για αλληλοκαταπίεση με τον δικό της.
Δεν τους ξενερώνει όμως. Αν τους ξενέρωνε, τέλος.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 22 Μαρ 2021, 12:30

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Το γλείψιμο κρίνου είναι;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13312
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 22 Μαρ 2021, 12:35

Εν τω μεταξύ, το σεξ είναι παιχνίδι για δυο. Αν εσύ θες κάτι που δεν αρέσει στην άλλη/στον άλλον (και τανάπαλιν) τότε, αν το κάνετε, δεν είναι πια σεξ είναι καταναγκαστικό έργο (τουλάχιστον για τον/την έναν από τους δύο). Ειδικά για τις γυναίκες, που καθώς λένε το σεξ γίνεται περισσότερο με τον εγκέφαλο παρά με το σώμα.
anyway για να είναι ωραίο το ζευγάρι, πρέπει να ταιριάζουν και στο σεξ. Αν δεν ταιριάζουν, καλύτερα νομίζω είναι να πηγαίνουν γι' άλλα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ναύτης την 22 Μαρ 2021, 12:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:35

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Φυσικά και είναι. Πολλά ζώα τα κάνουν όλα αυτά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 22 Μαρ 2021, 12:37

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:38

Και για να τελειώνουμε, Naida, αν αυτός την χώριζε, όπως θες εσύ, μετά η ιστορία θα ήταν «με χώρισε γιατί δεν του έκανα πίπες» και θα τον έλεγες χοντρομαλάκα.

Περίπτωση να βρεις προβληματική την προβληματική δεν υπήρχε.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών