Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20981
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 20 Μαρ 2021, 12:10

Μήπως με πιέζει σεξουαλικά; :p2:
Του έχω κάνει στοματικό παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα


https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... exoyalika/
Εικόνα

Μήπως τελικά με πιέζει σεξουαλικά; Ή πνίγομαι άλλη μια φορά στις ενοχές μου; Θα προσπαθησω να τα πω εν συντομία,αν και ξερω ηδη πως θα μακρυγορήσω.Αλλά θέλω να σας βάλω στο κλίμα.

Είμαι 19 στα 20 και είμαι σε σχέση με ενα παιδί δυο χρονια μεγαλυτερο,21 στα 22.Καταγομαστε απο το ιδιο μερος,ενα μικρο χωριό,ωστοσο το καλοκαιρι του ΄19 γνωριστηκαμε ΄΄επισημως΄΄. Απο την αρχη με φλέρταρε εκεινος,εγω αλλού γι αλλού.

............απο τον αυγουστο του ΄19 μεχρι και το καλοκαιρι του ΄20 που μας περασε μιλουσαμε ανα διαστηματα,και πολλες φορες φερομασταν σα ζευγαρι. Δηλαδη δειχναμε ζήλια, ειχαν γίνει καποιες πιο προσωπικες συζητησεις,ειχαμε μαλωσει κιολας…

...........είμαστε σε σχέση απο τον αυγουστο που μας περασε,παμε δηλαδη στους 5 μηνες τωρα.

Και έχουμε ενα πρόβλημα στον ερωτικο τομέα. :102:

Δεν έχουμε προχωρήσει ακόμα,επίσης είμαστε και οι δύο παρθένοι. :102:

Εγώ καμία επαφή με το αντικείμενο,εκείνος 2-3 καταστάσεις αλλά οχι κατι τρομερό. Υπάρχουν καποια ζητηματα στο σεξ που με τρομαζουν,με αγχωνουν και με κανουν να νιωθω ασχημα.

Του ειχα ξεκαθαρισει πως θελω να το παμε σιγα σιγα :g030: ,να μη βιαστουμε και ειχε συμφωνησει. Ωστοσο εχουμε κανει τα παντα περα απο διείδυση. :smt023

..........συζητησαμε το θεμα του στοματικου :oops:

,και του ειπα πως δεν μου αρεσει να το κανω

δεν με κανει να νιωθω καλα με τον εαυτο μου .

Εδειξε να καταλαβαινει.

Αλλα καθε φορα που ερχομαστε σε τετοια κατασταση,θα το ζητησει,και θα επιμεινει. και καταλαβαινω το πως μπορει να νιωθει,ειδικα πανω στη στιγμη,απλα μαλλον φταιω εγω που δυσκολευομαι να πω οχι.

Γιατι τελικα το εχω κανει παραπανω φορες απο οσες θα ηθελα. :e040:

Την τελευταια φορα που εγινε (που ηταν και στο αμαξι του),ενω ειχε ξαναγινει θεμα και του το ειχα ξαναπει οτι δεν θελω, οταν γυρισα σπιτι εκλαιγα,και ενιωθα πολύ ΄΄βρωμικη΄΄ :c040: με τον εαυτο μου.

Επισης , δεν θελω να σκεφτεσαι οτι ΄΄νταξει τωρα το εχει κανει δεν θα εχει προβλημα,δεν θα ξαναπει οχι΄΄ ή ΄΄ θα την πεισω οπως καθε φορα΄΄ .. δε ξέρω, απλώς νιωθω οτι εγω δινω το ελευθερο και δε βαζω ορια στον εαυτο μου και στους γυρω μου.

Νιωθω πως θελω να του πω να χωρισουμε για να γλιτωσω απο ολα αυτα. :cry

Οσο ωραιες κι αν ειναι καποιες αισθησεις που μου ξυπνά. :smt047

Η ΑΜΠΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ


Ax, πολυαγαπημένο μου παιδί. Σαν παιδί σε βλέπω, και μου έρχεται να βουτήξω στην οθόνη, να σε αγκαλιάσω και να σε σώσω.

Αλλά δεν μπορώ να σε σώσω, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πληκτρολογήσω. Ναι, ΝΑΙ, ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ. Έχεις βάλει όρια στον εαυτό σου, έχεις βάλει! Έχεις πει ότι δεν θέλεις. Δεν φταις εσύ που παραβιάζονται. Φταίει αυτός και μόνο αυτός και μόνο αυτός και μόνο αυτός, που τα αγνοεί και σε πιέζει γιατί του έχουν μάθει ότι το δικαιούται. Το ξέρει ότι δεν θέλεις. Άρα, σε πιέζει. Δεν υπάρχει άλλη ερμηνεία. Πραγματικά, δεν υπάρχει. Είναι απολύτως βέβαιο ότι δεν υπάρχει.

Το ξαναγράφω λοιπόν: ξέρει ότι δεν θέλεις, και το αγνοεί, και σε πιέζει, επειδή ξέρει ότι δυσκολεύεσαι να σηκωθείς να φύγεις, επειδή δυσκολεύεσαι να τον αφήσεις, κι αυτό επειδή δεν έχεις μάθει τι σημαίνει «σεξουαλική κακοποίηση». :011: Το έχεις συνδέσει με αγνώστους σε στενά που σε αφήνουν νεκρή.

Όχι ότι δεν υπάρχουν τέτοιοι, αλλά η γκάμα είναι πολύ μεγάλη, και η κακοποίηση είναι παντού, τόσο παντού, που τη λέμε συστημική. Πα-ντού. Άρα και στη δική σου ζωή. Την βιώνεις όταν κλαις, την βιώνεις τη στιγμή που δεν καταλαβαίνεις γιατί κάνεις κάτι που δεν θέλεις. Όχι μόνο να χωρίσεις, αλλά να τον βγάλεις μια για πάντα από τη ζωή σου και να προσέχεις τον εαυτό σου, να τον προσέχεις πάρα πολύ και να μην διαθέτεις ποτέ το σώμα σου μόνο για να ευχαριστηθεί κάποιος άλλος.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 12:15

georgebi έγραψε:
20 Μαρ 2021, 12:10
και να μην διαθέτεις ποτέ το σώμα σου μόνο για να ευχαριστηθεί κάποιος άλλος.
Αυτό είναι το Α και το Ω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...


Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23224
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 20 Μαρ 2021, 12:19

Καλά, είναι 20 χρονών, αποφεύγει το σεξ και ο άλλος κάθεται μαζί της;
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 20 Μαρ 2021, 12:20

μαλιστα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8907
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 20 Μαρ 2021, 12:21

Μια φορά είπε το σωστό η αμπα.

Αν και είναι προφανες εδώ που τα λέμε.
Z

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 20 Μαρ 2021, 16:19

AlienWay έγραψε:
20 Μαρ 2021, 12:19
Καλά, είναι 20 χρονών, αποφεύγει το σεξ και ο άλλος κάθεται μαζί της;
Την εχει ταραξει ομως στα τσιμπουκια !!!

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 20 Μαρ 2021, 16:40

Λιγο πιο βαθια νομιζω ισως χρειαζεται
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough


Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 20 Μαρ 2021, 16:46

Καλά λέει η α, μπα.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27222
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Μαρ 2021, 16:49

Και γιατι δεν τα φτυνε?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Καλοκαίρι
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 23:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καλοκαίρι » 20 Μαρ 2021, 16:53

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 12:15
georgebi έγραψε:
20 Μαρ 2021, 12:10
και να μην διαθέτεις ποτέ το σώμα σου μόνο για να ευχαριστηθεί κάποιος άλλος.
Αυτό είναι το Α και το Ω.
Τομαριστικό και παρτάκικο.

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 20 Μαρ 2021, 16:54

Θα λερωνε το αμαξι ?
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 20 Μαρ 2021, 16:55

19 χρονών κοπέλα κι αντί να βγάζει κάθε μέρα τα ματάκια της, κάθεται και το φυλάει για τα γεράματα.
Τι να της πει κανείς
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 16:56

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 16:53
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 12:15
georgebi έγραψε:
20 Μαρ 2021, 12:10
και να μην διαθέτεις ποτέ το σώμα σου μόνο για να ευχαριστηθεί κάποιος άλλος.
Αυτό είναι το Α και το Ω.
Τομαριστικό και παρτάκικο.
Ναι για σεξ μιλάμε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών