Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Μπαντάς
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: 11 Δεκ 2020, 10:34

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπαντάς » 23 Μάιος 2021, 20:14

Ο ωραίος άντρας στα όλα του, με δύο κινήσεις έχει κερδίσει το παιχνίδι με το άλλο φύλο. Είτε του βγεί σε κάτι παραπάνω είτε μείνει σε επίπεδο ποιοτικού φλερτ, ο γοητευτικός άνθρωπος δεν έχει ανάγκη να έχει ή να δείχνει πως έχει πολλά λεφτά. Αρκεί να είναι ανοιχτοχερης και μπεσαλης εκεί που πρέπει. Να ξέρει τους κώδικες δηλαδή.

Επίσης, ο ωραίος άντρας, κρατά ποιοτική σχέση με τις πρώην του. Ή με γυναίκες που έκανε παρέα, γυναίκες που ήθελε ή γυναίκες που φλέρταρε στο παρελθόν. Πράγμα που δεν το συναντώ συχνά στον Έλληνα αλλά περισσότερο στον ξένο.

Αυτό με την ελε-εινιδα με καημό τους παντρεμένους, προσωπικά δεν το χω συναντήσει. Ακούω βέβαια ιστορίες, αλλά προσωπικά δεν με έχει αγγίξει.
Εκτός αν υπήρχε στον περίγυρο μου και από αφηρημαδα ή μη περιέργεια δεν έδωσα σημασία.

Αυτό που συμβαίνει κατά κόρον από την άλλη, είναι παντρεμένοι σε αλητοπαρεες χωρίς βέρες να γαμπριζουν οξω - μπαροτσαρκα, να κολλάνε στα μπαρ, να την πέφτουν, να αλλάζουν τηλέφωνα και άλλες σαχλες. Το ξέρω, το χω δει.
Όπως έχω δει κουτοπονηρο να μοστραρει το διαζύγιο- φωτό στο κινητό, μήπως και το σώσει...

Αν θες πάντως την άποψη μου, οι άνθρωποι που το χουν, που υπήρξαν άνετοι στο παιχνίδι, που ξέρουν τους κανόνες, που είχαν και έχουν επιτυχίες, δύσκολα κουνάνε το δαχτυλακι τους όταν δουν αηδιες. Μόλις τις μυριστουν, έστω και με "διαφορά φάσης" που λέμε, στρίβουν γωνίες.

Κι αν θες επίσης και την άλλη την άποψη μου, αυτά τα θέματα οι γιοματοι δεν τα συζητούν. Να πονηρευεσαι με ανθρώπους που σου ρχονται με ιστορίες, κατακτήσεις, γαργαλιστικα παπατζιλικια στο πιάτο.
μακρυά απο κουκυά

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Μάιος 2021, 22:54

esu έγραψε:
23 Μάιος 2021, 19:26
Naida έγραψε:
15 Μάιος 2021, 13:49

Εξαρτάται για τι σε θέλει. Έχω μια φίλη που έχει βίτσιο τους παντρεμένους. Κανονικό βίτσιο θέλει να βλέπει βέρα όχι να διεκδικεί να τους χωρίσει κτλ.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
Αυτό δεν είναι βίτσιο, είναι μακάρι όλα τα μακάρι.
Τι σημαίνει αυτό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Μάιος 2021, 23:13

Μπαντάς έγραψε:
23 Μάιος 2021, 20:14
Ο ωραίος άντρας στα όλα του, με δύο κινήσεις έχει κερδίσει το παιχνίδι με το άλλο φύλο. Είτε του βγεί σε κάτι παραπάνω είτε μείνει σε επίπεδο ποιοτικού φλερτ, ο γοητευτικός άνθρωπος δεν έχει ανάγκη να έχει ή να δείχνει πως έχει πολλά λεφτά. Αρκεί να είναι ανοιχτοχερης και μπεσαλης εκεί που πρέπει. Να ξέρει τους κώδικες δηλαδή.

Επίσης, ο ωραίος άντρας, κρατά ποιοτική σχέση με τις πρώην του. Ή με γυναίκες που έκανε παρέα, γυναίκες που ήθελε ή γυναίκες που φλέρταρε στο παρελθόν. Πράγμα που δεν το συναντώ συχνά στον Έλληνα αλλά περισσότερο στον ξένο.

Αυτό με την ελε-εινιδα με καημό τους παντρεμένους, προσωπικά δεν το χω συναντήσει. Ακούω βέβαια ιστορίες, αλλά προσωπικά δεν με έχει αγγίξει.
Εκτός αν υπήρχε στον περίγυρο μου και από αφηρημαδα ή μη περιέργεια δεν έδωσα σημασία.

Αυτό που συμβαίνει κατά κόρον από την άλλη, είναι παντρεμένοι σε αλητοπαρεες χωρίς βέρες να γαμπριζουν οξω - μπαροτσαρκα, να κολλάνε στα μπαρ, να την πέφτουν, να αλλάζουν τηλέφωνα και άλλες σαχλες. Το ξέρω, το χω δει.
Όπως έχω δει κουτοπονηρο να μοστραρει το διαζύγιο- φωτό στο κινητό, μήπως και το σώσει...

Αν θες πάντως την άποψη μου, οι άνθρωποι που το χουν, που υπήρξαν άνετοι στο παιχνίδι, που ξέρουν τους κανόνες, που είχαν και έχουν επιτυχίες, δύσκολα κουνάνε το δαχτυλακι τους όταν δουν αηδιες. Μόλις τις μυριστουν, έστω και με "διαφορά φάσης" που λέμε, στρίβουν γωνίες.

Κι αν θες επίσης και την άλλη την άποψη μου, αυτά τα θέματα οι γιοματοι δεν τα συζητούν. Να πονηρευεσαι με ανθρώπους που σου ρχονται με ιστορίες, κατακτήσεις, γαργαλιστικα παπατζιλικια στο πιάτο.
Συμφωνώ μαζί σου. Αυτό όμως που μάρκαρα είναι απόλυτη αλήθεια. Και μάλιστα είναι ανάλογο του εγωισμού που μεταφέρει. Δεν μπορείς να φανταστείς που μπορεί να φτάσει!
the end

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Μάιος 2021, 23:21

Μπαντάς έγραψε:
23 Μάιος 2021, 20:14
Ο ωραίος άντρας στα όλα του, με δύο κινήσεις έχει κερδίσει το παιχνίδι με το άλλο φύλο. Είτε του βγεί σε κάτι παραπάνω είτε μείνει σε επίπεδο ποιοτικού φλερτ, ο γοητευτικός άνθρωπος δεν έχει ανάγκη να έχει ή να δείχνει πως έχει πολλά λεφτά. Αρκεί να είναι ανοιχτοχερης και μπεσαλης εκεί που πρέπει. Να ξέρει τους κώδικες δηλαδή.

Επίσης, ο ωραίος άντρας, κρατά ποιοτική σχέση με τις πρώην του. Ή με γυναίκες που έκανε παρέα, γυναίκες που ήθελε ή γυναίκες που φλέρταρε στο παρελθόν. Πράγμα που δεν το συναντώ συχνά στον Έλληνα αλλά περισσότερο στον ξένο.

Αυτό με την ελε-εινιδα με καημό τους παντρεμένους, προσωπικά δεν το χω συναντήσει. Ακούω βέβαια ιστορίες, αλλά προσωπικά δεν με έχει αγγίξει.
Εκτός αν υπήρχε στον περίγυρο μου και από αφηρημαδα ή μη περιέργεια δεν έδωσα σημασία.

Αυτό που συμβαίνει κατά κόρον από την άλλη, είναι παντρεμένοι σε αλητοπαρεες χωρίς βέρες να γαμπριζουν οξω - μπαροτσαρκα, να κολλάνε στα μπαρ, να την πέφτουν, να αλλάζουν τηλέφωνα και άλλες σαχλες. Το ξέρω, το χω δει.
Όπως έχω δει κουτοπονηρο να μοστραρει το διαζύγιο- φωτό στο κινητό, μήπως και το σώσει...

Αν θες πάντως την άποψη μου, οι άνθρωποι που το χουν, που υπήρξαν άνετοι στο παιχνίδι, που ξέρουν τους κανόνες, που είχαν και έχουν επιτυχίες, δύσκολα κουνάνε το δαχτυλακι τους όταν δουν αηδιες. Μόλις τις μυριστουν, έστω και με "διαφορά φάσης" που λέμε, στρίβουν γωνίες.

Κι αν θες επίσης και την άλλη την άποψη μου, αυτά τα θέματα οι γιοματοι δεν τα συζητούν. Να πονηρευεσαι με ανθρώπους που σου ρχονται με ιστορίες, κατακτήσεις, γαργαλιστικα παπατζιλικια στο πιάτο.
Και που να δεις πόσοι άντρες γουστάρουν παντρεμένες και ειδικά αν είναι μεγαλύτερες τους. Χάος η κοινωνία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 24 Μάιος 2021, 00:22

Naida έγραψε:
23 Μάιος 2021, 23:21
Και που να δεις πόσοι άντρες γουστάρουν παντρεμένες και ειδικά αν είναι μεγαλύτερες τους. Χάος η κοινωνία.
Που γουστάρουν σαν φαντασίωση ή που το κάνουν και πράξη;
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 24 Μάιος 2021, 00:28

Βλήμα έγραψε:
24 Μάιος 2021, 00:22
Naida έγραψε:
23 Μάιος 2021, 23:21
Και που να δεις πόσοι άντρες γουστάρουν παντρεμένες και ειδικά αν είναι μεγαλύτερες τους. Χάος η κοινωνία.
Που γουστάρουν σαν φαντασίωση ή που το κάνουν και πράξη;
Εδώ, για να δημιουργηθεί το αγαπημένο ντέρμπυ της Ναίδας αγόρια-κορίτσια.

Κορίτσια-αγόρια
Αγόρια-κορίτσια

Κλπ :lol:
the end

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 24 Μάιος 2021, 00:29

Πώς γίνεται να την πέσεις σε 8 άτομα σε 3 μέρες; Πιο πολύ σε swipe left κατάσταση στο tinder μου κάνει.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μοτίβο- σας έχει συμβεί; (ανδρικό νήμα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Μάιος 2021, 06:35

Βλήμα έγραψε:
24 Μάιος 2021, 00:22
Naida έγραψε:
23 Μάιος 2021, 23:21
Και που να δεις πόσοι άντρες γουστάρουν παντρεμένες και ειδικά αν είναι μεγαλύτερες τους. Χάος η κοινωνία.
Που γουστάρουν σαν φαντασίωση ή που το κάνουν και πράξη;
Το και κάνουν πραγματικότητα όχι μόνο σαν φαντασίωση. Για διάφορους λόγους και πάλι.
Πάνας έγραψε:
24 Μάιος 2021, 00:28
Βλήμα έγραψε:
24 Μάιος 2021, 00:22
Naida έγραψε:
23 Μάιος 2021, 23:21
Και που να δεις πόσοι άντρες γουστάρουν παντρεμένες και ειδικά αν είναι μεγαλύτερες τους. Χάος η κοινωνία.
Που γουστάρουν σαν φαντασίωση ή που το κάνουν και πράξη;
Εδώ, για να δημιουργηθεί το αγαπημένο ντέρμπυ της Ναίδας αγόρια-κορίτσια.

Κορίτσια-αγόρια
Αγόρια-κορίτσια

Κλπ :lol:
Μα η πραγματικότητα είναι, τι ντέρμπι μεταξύ αγόρια κορίτσια; το αντίθετο λέω. Και στα δύο φύλα συμβαίνει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών