Jason Αντιγόνη

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 29 Ιουν 2018, 15:37

δεν νομίζω ότι το είπε σαν αίτιο αλλα σαν αιτιατό
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6657
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 29 Ιουν 2018, 15:40

επειδή δηλαδή εγενετο το τζεησον - ζαιρα άρα σαν αποτέλεσμα διδακτρα στα πανεπιστημια ? :smt017
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Ιουν 2018, 16:03

Μάλλον εννοούσε ότι ένα τέτοιο σύστημα τροφοδοτεί αυτού του είδους τις γελοιότητες και τις ενισχύει.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 29 Ιουν 2018, 16:14

Μπορεί να σου φαίνεται πυρηνική επιστήμη αλλά ένα σύστημα που διδάσκει τα πλούσια κακομαθημένα ότι ο κόσμος υπάρχει για να εξυπηρετεί το κάθε καπρίτσιο τους καταλήγει με ένα σωρό πλούσια κακομαθημένα εκπαιδευμένα στο να υπάρχει ο κόσμος για να εξυπηρετεί κάθε καπρίτσιο τους.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 29 Ιουν 2018, 16:18

foscilis έγραψε:
29 Ιουν 2018, 13:10
(π.χ. όταν νομίζει ότι το κοιτάνε όλοι οι άντρες επειδή γκαβλώνουν)
Αδικο εχει?

Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 29 Ιουν 2018, 16:24

Ένα πολυμεσικό storytelling

Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37813
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 10 Σεπ 2018, 03:00

Otto Weininger έγραψε:
08 Απρ 2018, 21:12
Άντε με το καλό να αλλάζουμε και την ηλικία κατά το δοκούν. Σε κοινωνιολογικό επίπεδο, ας επαναπροσδιορίσουμε και την ταυτότητα της ηλικίας. Ένας 25αρης αφού αισθάνεται 90 ας έχει το δικαίωμα να αλλάξει την ηλικία του. Με ο,τι αυτό συνεπάγεται για τα άτομα αυτής της ηλικίας.
Το έχει κάνει αυτό εδώ και χρόνια το πασοκ, απλά πρέπει να είσαι 40 και πάνω για να αισθάνεσαι 90 ξέρω γω, οκ για να πάρεις πλήρη σύνταξη.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 14 Ιουν 2019, 10:44

Τζέισον Αντιγόνη:Όταν ο Αλέξης Τσίπρας είχε το πολιτικό θάρρος να ζητήσει συγγνώμη από την ΛΟΑΤΚΙ+ κοινότητα για την καθυστέρηση της νομικής κατοχύρωσης των δικαιωμάτων της, με έκανε, ενώ καθόμουν στα θεωρεία και τον παρακολουθούσα, να δακρύσω. :)
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Uppercut

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 14 Ιουν 2019, 17:45

foscilis έγραψε:
29 Ιουν 2018, 15:04
Βινόσαυρος έγραψε:
29 Ιουν 2018, 14:55

Δεν είναι τυχαίο που σεβάσμιες τρανς οργανώσεις αλλά και σοβαρά τρανς μεμονομένα άτομα τα έχουν με το τζέησον θεωρώντας πως υποσκάπτει τους αγώνες για τα δικαιώματα τους.
επειδή ο αγώνας LGBT ήταν πάντα συλλογικός και στη λογική του "θέλω να μην αντιμετωπίζω διακρίσεις/βία στην κοινωνική μου ζωή λόγω της προσωπικής μου". Δεν ήταν "θέλω η εικόνα που έχω Εγώ για τον Εαυτό Μου να ισχύει υποχρεωτικά για όλη την κοινωνία επειδή Εγώ είμαι ένα Υπέροχο Εγώ".

Που έχουμε φτάσει να θεωρείται διάκριση άμα δεν ξέρεις ότι ο άλλος με το μουστάκι μέσα στο μυαλό του αυτοπροσδιορίζεται ως 16χρονο κορίτσι και τον αποκαλέσεις κατά λάθος "κύριε".
Νομίζεις ότι ήταν σ' αυτήν τη λογική. Δεν ξέρω τι μπορεί να σκεφτόταν το κάθε μέλος της κοινότητας ατομικά, αλλά όσον αφορά τους ιδεολογικούς ταγούς του κινήματος, αυτός ήταν ο σκοπός τους εδώ και δεκαετίες. Να αποδέχονται όλοι την αυτοεικόνα τους και την ιδεολογική τους προσέγγιση. Κι όσοι το έλεγαν ήταν ακραίοι και φοβικοί που δεν πίστευαν στα ίσα δικαιώματα και τέτοιες πίπες.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 14 Ιουν 2019, 17:47

Δεν ξέρεις τι μπορεί να σκεφτόταν το κάθε μέλος της κοινότητας ατομικά αλλά ξέρεις τι σκέφτονταν οι ιδεολογικοί ταγοί;

Θες να σε βρίσω ή προτιμάς να το κάνεις μόνος σου;

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 14 Ιουν 2019, 17:49

Drexler έγραψε:
14 Ιουν 2019, 10:44
Τζέισον Αντιγόνη:Όταν ο Αλέξης Τσίπρας είχε το πολιτικό θάρρος να ζητήσει συγγνώμη από την ΛΟΑΤΚΙ+ κοινότητα για την καθυστέρηση της νομικής κατοχύρωσης των δικαιωμάτων της, με έκανε, ενώ καθόμουν στα θεωρεία και τον παρακολουθούσα, να δακρύσω. :)
:smt023:smt023:smt023
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Uppercut

Re: Jason Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 14 Ιουν 2019, 18:52

foscilis έγραψε:
14 Ιουν 2019, 17:47
Δεν ξέρεις τι μπορεί να σκεφτόταν το κάθε μέλος της κοινότητας ατομικά αλλά ξέρεις τι σκέφτονταν οι ιδεολογικοί ταγοί;

Θες να σε βρίσω ή προτιμάς να το κάνεις μόνος σου;
Όχι προτιμώ να το κάνεις εσύ, αφού εξηγήσεις το πρόβλημα μ' αυτό που είπα.

χιντ: Το ότι σφίγγονται οι ρώγες σου δεν είναι πρόβλημα που με αφορά, χαλάρωσε τις και προχώρα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών