ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 16 Ιουν 2021, 16:23

Λοιπόν έχω καιρό να γράψω ελεύθερα και προσωπικά ως άτομο οπότε δεν είμαι σε φόρμα. Αλλά δεν έχει και σημασία.

Μπήκα για να πω τον πόνο μου αυτόν τον καιρό. Για μια συντρόφισσα.
Εκεί που η σχολή πάει όλα καλά, εντάξει ψιλοέπηξα με τα κλασικά και τα προϊστορικά, να σου και εμφανίζεται στη ζωή μου το μοιραίο.
Μου γνώρισαν μια συντρόφισσα. Ένα καλό κορίτσι από καλό σπίτι.
Το πρόβλημα που μου έρχεται πρώτα στο μυαλό είναι ότι εγώ δεν είμαι και τόοοοοσο ΚΚΕ, κι αυτή θέλει να με στρατολογήσει. Για να πηδήξω, να γίνω πρώτα ΚΚΕς. Και γω δεν θέλω να τα σκέφτομαι αυτά, δεν είμαι δα και σταλινικός. Άσε που δεν θέλω να δίνω λεφτά σε κανέναν πούστη.

Τέσπαν. Το ζήτημά μου όμως είναι ότι δεν ξέρω αν γουστάρω την όλη ερωτική φάση. Αν δεν το πιασες, είναι καλό κορίτσι από καλό σπίτι. Δηλαδή, από εμπειρίες νάδα. Και εδώ έχουμε θέμα. Είμαστε τώρα σε περίεργο στάδιο. Χαιδεύουμε ο ένας τα χέρια του άλλου. Και καβλώνω. Ούτε φιλιά, ούτε πίπες. Αλλά καβλώνω. Απλά περπατάμε, χέρι χέρι. Δεν προχωράει εύκολα η συντρόφισσα στο θέμα μας. Θέλει υπομονή, επιμονή. Προσοχή και φροντίδα. Κάτι σαν τα 100χρονα του ΚΚΕ.

Είναι φυσιολογικό όλο αυτό; Δεν το έχω ξαναζήσει όλο αυτό το σαδομαζοχιστικό παιχνίδι. Γιατί αυτό είναι που με έχει τρελάνει. Δεν είναι δυνατόν να καβλώνω για τα ωραία της χεράκια, δεν είναι δυνατόν να είναι όλα τόσο αρρωστημένα. Και δεν μπορώ να καταλάβω με τι κριτήρια διάλεξα-μου διάλεξαν αυτό το κορίτσι. Είναι εντελώς μέτρια στην εμφάνιση. Ναι, μετράει για μένα, υπερβολικά η εμφάνιση αλλά και το σεξ. Δεν ξέρω από που να αρχίσω και που να τελειώσω την ιστορία μ' αυτό το κορίτσι. Είμαι gay; Τι συμβαίνει με μένα; Πότε θα βρω μια γαμημένη φυσιολογική ύπαρξη να ζήσω μαζί της;


Μήπως είμαι ΚΚΕ;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 16 Ιουν 2021, 16:25

Στροφή 180 μοιρών κι απομάκρυνση. Μόλις σε κάνει μέλος θα σε παρατήσει. Γνωστή τακτική αυτή.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 16 Ιουν 2021, 16:27

1451 έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:25
Στροφή 180 μοιρών κι απομάκρυνση. Μόλις σε κάνει μέλος θα σε παρατήσει. Γνωστή τακτική αυτή.
Δεν θέλω να μπλέξω με κόμματα και αηδίες. Ούτε με αυτήν.

Κάτι μου λέει »όχι».
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11637
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 16 Ιουν 2021, 16:30

Παρα πολυ σοβαρό θέμα.

Νομιζω πως θα πρέπει να εξηγηθεί το χωροχρονικο συνεχές μέσα από μια διαφορετική προσέγγιση που θα έχει επιτευχθεί το ζητούμενο ( πηδουλος) αλλα θα ειναι σαν να μην έγινε.

Δηλαδή θα είσαι κκε αλλα θα ειναι σαν μην είσαι.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 16 Ιουν 2021, 16:36

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:27
Κάτι μου λέει »όχι».
Να τον ακούσεις τον δαίμονα που σου ψιθυρίζει το όχι στο αυτί, κάτι ξέρει αυτός.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 16 Ιουν 2021, 16:38

taliban έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:30
Παρα πολυ σοβαρό θέμα.

Νομιζω πως θα πρέπει να εξηγηθεί το χωροχρονικο συνεχές μέσα από μια διαφορετική προσέγγιση που θα έχει επιτευχθεί το ζητούμενο ( πηδουλος) αλλα θα ειναι σαν να μην έγινε.

Δηλαδή θα είσαι κκε αλλα θα ειναι σαν μην είσαι.
Νομίζω ότι κι εσύ πρέπει να γαμήσεις.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 16 Ιουν 2021, 16:39

1451 έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:36
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:27
Κάτι μου λέει »όχι».
Να τον ακούσεις τον δαίμονα που σου ψιθυρίζει το όχι στο αυτί, κάτι ξέρει αυτός.
ΕΙΜΑΙ Ο ΔΑΙΜΩΝ.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 16 Ιουν 2021, 16:41

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:23
Λοιπόν έχω καιρό να γράψω ελεύθερα και προσωπικά ως άτομο οπότε δεν είμαι σε φόρμα. Αλλά δεν έχει και σημασία.

Μπήκα για να πω τον πόνο μου αυτόν τον καιρό. Για μια συντρόφισσα.
Εκεί που η σχολή πάει όλα καλά, εντάξει ψιλοέπηξα με τα κλασικά και τα προϊστορικά, να σου και εμφανίζεται στη ζωή μου το μοιραίο.
Μου γνώρισαν μια συντρόφισσα. Ένα καλό κορίτσι από καλό σπίτι.
Το πρόβλημα που μου έρχεται πρώτα στο μυαλό είναι ότι εγώ δεν είμαι και τόοοοοσο ΚΚΕ, κι αυτή θέλει να με στρατολογήσει. Για να πηδήξω, να γίνω πρώτα ΚΚΕς. Και γω δεν θέλω να τα σκέφτομαι αυτά, δεν είμαι δα και σταλινικός. Άσε που δεν θέλω να δίνω λεφτά σε κανέναν πούστη.

Τέσπαν. Το ζήτημά μου όμως είναι ότι δεν ξέρω αν γουστάρω την όλη ερωτική φάση. Αν δεν το πιασες, είναι καλό κορίτσι από καλό σπίτι. Δηλαδή, από εμπειρίες νάδα. Και εδώ έχουμε θέμα. Είμαστε τώρα σε περίεργο στάδιο. Χαιδεύουμε ο ένας τα χέρια του άλλου. Και καβλώνω. Ούτε φιλιά, ούτε πίπες. Αλλά καβλώνω. Απλά περπατάμε, χέρι χέρι. Δεν προχωράει εύκολα η συντρόφισσα στο θέμα μας. Θέλει υπομονή, επιμονή. Προσοχή και φροντίδα. Κάτι σαν τα 100χρονα του ΚΚΕ.

Είναι φυσιολογικό όλο αυτό; Δεν το έχω ξαναζήσει όλο αυτό το σαδομαζοχιστικό παιχνίδι. Γιατί αυτό είναι που με έχει τρελάνει. Δεν είναι δυνατόν να καβλώνω για τα ωραία της χεράκια, δεν είναι δυνατόν να είναι όλα τόσο αρρωστημένα. Και δεν μπορώ να καταλάβω με τι κριτήρια διάλεξα-μου διάλεξαν αυτό το κορίτσι. Είναι εντελώς μέτρια στην εμφάνιση. Ναι, μετράει για μένα, υπερβολικά η εμφάνιση αλλά και το σεξ. Δεν ξέρω από που να αρχίσω και που να τελειώσω την ιστορία μ' αυτό το κορίτσι. Είμαι gay; Τι συμβαίνει με μένα; Πότε θα βρω μια γαμημένη φυσιολογική ύπαρξη να ζήσω μαζί της;


Μήπως είμαι ΚΚΕ;
Θα σε συμβούλευα να μην τελειώσεις μέσα της, τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

arxi3258
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 08 Δεκ 2019, 13:59

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από arxi3258 » 16 Ιουν 2021, 16:45

να ξέρεις πάντα ότι αυτές που δεν έχουν εμπειρίες και οι συντηριτικές είναι οι μεγαλύτερες ανώμαλες

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 16 Ιουν 2021, 16:46

arxi3258 έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:45
να ξέρεις πάντα ότι αυτές που δεν έχουν εμπειρίες και οι συντηριτικές είναι οι μεγαλύτερες ανώμαλες
Εσύ καινούριος είσαι μαν μου;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12129
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 16 Ιουν 2021, 16:54

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:23


Δεν ξέρω από που να αρχίσω και που να τελειώσω;
Ξεκινα απ'τη κοιλια και σταματα στο λαιμο.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 16 Ιουν 2021, 16:55

Δεν θέλουν όλες οι κολλημένες Κνίτισσες να σε προσηλυτίσουν. Απλά απέφευγε τα κομματικά αν και δύσκολα θα γλιτώσεις τις βαρετές ταινίες.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 16 Ιουν 2021, 16:56

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:23
Λοιπόν έχω καιρό να γράψω ελεύθερα και προσωπικά ως άτομο οπότε δεν είμαι σε φόρμα. Αλλά δεν έχει και σημασία.

Μπήκα για να πω τον πόνο μου αυτόν τον καιρό. Για μια συντρόφισσα.
Εκεί που η σχολή πάει όλα καλά, εντάξει ψιλοέπηξα με τα κλασικά και τα προϊστορικά, να σου και εμφανίζεται στη ζωή μου το μοιραίο.
Μου γνώρισαν μια συντρόφισσα. Ένα καλό κορίτσι από καλό σπίτι.
Το πρόβλημα που μου έρχεται πρώτα στο μυαλό είναι ότι εγώ δεν είμαι και τόοοοοσο ΚΚΕ, κι αυτή θέλει να με στρατολογήσει. Για να πηδήξω, να γίνω πρώτα ΚΚΕς.
Άμα το ψάξεις θα δεις ότι παίζει να είναι σε μακροχρόνια σχέση με κάποιον κνιτη από μεγαλύτερο έτος τον οποίον δεν έχει αναφέρει καθόλου αλλά θα μάθεις πολύ καλά αφού στρατολογηθείς.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14637
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Ιουν 2021, 16:59

δεν αξίζει να μπεις σε αίρεση για μια γκόμενα. Ας είναι η Σκλεναρίκοβα ή η Καϊλή, και ας έχεις να πηδήξεις 30 χρόνια. Δεν αξίζει
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Ιουν 2021, 17:08

Σενέκας έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:59
δεν αξίζει να μπεις σε αίρεση για μια γκόμενα. Ας είναι η Σκλεναρίκοβα ή η Καϊλή, και ας έχεις να πηδήξεις 30 χρόνια. Δεν αξίζει
Τι του λέτε του ανθρώπου;

Εννοείται πως αξίζει να χάσεις και την ψυχή σου για την γκόμενα.


Αν υπάρχει διέγερση από το χέρι ακόμη, όταν συμβούν τα άλλα θα πέσουν πυροτεχνήματα.

Βουρ. Και μη σε νοιάζει τίποτα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών