Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Αύγ 2021, 20:19

Όλοι δεν ζηλεύουν λένε στις αρχές, το παίζουν άνετου και χαλαροί μέχρι να αρχίσουν να βγαίνουν οι πρώτοι καπνοί από τ αυτιά. Μετά αρχίζουν τα "δεν ζηλεύω αλλά δεν γουστάρω να με περνάς για μαλακά" :lol:
Εγω πάντως απολαμβάνω να χτυπάω μετά φράσεις "είναι που δεν είσαι ζηλιάρης και είσαι οκ και χαλαρός" :003:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23209
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 11 Αύγ 2021, 20:21

Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:19
Όλοι δεν ζηλεύουν λένε στις αρχές, το παίζουν άνετου και χαλαροί μέχρι να αρχίσουν να βγαίνουν οι πρώτοι καπνοί από τ αυτιά. Μετά αρχίζουν τα "δεν ζηλεύω αλλά δεν γουστάρω να με περνάς για μαλακά" :lol:
Εγω πάντως απολαμβάνω να χτυπάω μετά φράσεις "είναι που δεν είσαι ζηλιάρης και είσαι οκ και χαλαρός" :003:
Χαλαρός δεν γίνεται να είσαι όταν την άλλη της την πέφτει καθημερινά... το μισό σύμπαν. Απλά κάποια στιγμή το παίρνεις απόφαση ότι της την πέφτουν και επαφίεσαι στην εμπιστοσύνη που της έχεις. :102:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Αύγ 2021, 20:25

AlienWay έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:21
Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:19
Όλοι δεν ζηλεύουν λένε στις αρχές, το παίζουν άνετου και χαλαροί μέχρι να αρχίσουν να βγαίνουν οι πρώτοι καπνοί από τ αυτιά. Μετά αρχίζουν τα "δεν ζηλεύω αλλά δεν γουστάρω να με περνάς για μαλακά" :lol:
Εγω πάντως απολαμβάνω να χτυπάω μετά φράσεις "είναι που δεν είσαι ζηλιάρης και είσαι οκ και χαλαρός" :003:
Χαλαρός δεν γίνεται να είσαι όταν την άλλη της την πέφτει καθημερινά... το μισό σύμπαν. Απλά κάποια στιγμή το παίρνεις απόφαση ότι της την πέφτουν και επαφίεσαι στην εμπιστοσύνη που της έχεις. :102:
Δεν χρειάζεται να είναι η άλλη ή ο άλλος θεογκομενοι για να υπάρχει ζηλεια. Απλά υπάρχει η ζηλεια σε νορμάλ ανεκτά επίπεδα και υπάρχει και η άλλη η κακή ζηλεια. Αυτή είναι κακή.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23209
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 11 Αύγ 2021, 20:28

Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:25
AlienWay έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:21
Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:19
Όλοι δεν ζηλεύουν λένε στις αρχές, το παίζουν άνετου και χαλαροί μέχρι να αρχίσουν να βγαίνουν οι πρώτοι καπνοί από τ αυτιά. Μετά αρχίζουν τα "δεν ζηλεύω αλλά δεν γουστάρω να με περνάς για μαλακά" :lol:
Εγω πάντως απολαμβάνω να χτυπάω μετά φράσεις "είναι που δεν είσαι ζηλιάρης και είσαι οκ και χαλαρός" :003:
Χαλαρός δεν γίνεται να είσαι όταν την άλλη της την πέφτει καθημερινά... το μισό σύμπαν. Απλά κάποια στιγμή το παίρνεις απόφαση ότι της την πέφτουν και επαφίεσαι στην εμπιστοσύνη που της έχεις. :102:
Δεν χρειάζεται να είναι η άλλη ή ο άλλος θεογκομενοι για να υπάρχει ζηλεια. Απλά υπάρχει η ζηλεια σε νορμάλ ανεκτά επίπεδα και υπάρχει και η άλλη η κακή ζηλεια. Αυτή είναι κακή.
Τα νορμάλ ανεκτά επίπεδα είναι αυτά που μόλις ανέφερα. Ουδεμία ευθύνη φέρει μια γυναίκα για τα πεσίματα που της κάνουν ΑΛΛΟΙ. Από εκεί και πέρα όμως, όταν υπάρχει πραγματική αγάπη και εμπιστοσύνη, δεν γίνεται να υπάρχει ζήλια. Η ζήλια υποδηλώνει έλλειψη εμπιστοσύνης.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Αύγ 2021, 20:35

AlienWay έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:28
Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:25
AlienWay έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:21


Χαλαρός δεν γίνεται να είσαι όταν την άλλη της την πέφτει καθημερινά... το μισό σύμπαν. Απλά κάποια στιγμή το παίρνεις απόφαση ότι της την πέφτουν και επαφίεσαι στην εμπιστοσύνη που της έχεις. :102:
Δεν χρειάζεται να είναι η άλλη ή ο άλλος θεογκομενοι για να υπάρχει ζηλεια. Απλά υπάρχει η ζηλεια σε νορμάλ ανεκτά επίπεδα και υπάρχει και η άλλη η κακή ζηλεια. Αυτή είναι κακή.
Τα νορμάλ ανεκτά επίπεδα είναι αυτά που μόλις ανέφερα. Ουδεμία ευθύνη φέρει μια γυναίκα για τα πεσίματα που της κάνουν ΑΛΛΟΙ. Από εκεί και πέρα όμως, όταν υπάρχει πραγματική αγάπη και εμπιστοσύνη, δεν γίνεται να υπάρχει ζήλια. Η ζήλια υποδηλώνει έλλειψη εμπιστοσύνης.

Τι να σου πω, εγώ δεν ζηλεύω πολύ αλλά όντως δεν τον εμπιστεύομαι κιόλας. Όπως και αυτός εμένα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Αύγ 2021, 23:07

Yochanan έγραψε:
11 Αύγ 2021, 13:23
hellegennes έγραψε:
11 Αύγ 2021, 13:21
Εγώ έχω έναν χωρισμό να διηγηθώ σ' αυτό το νήμα, που είναι η μόνη ιστορία που μου έρχεται στο μυαλό που να ταιριάζει στον ορισμό «κάζο».
Τι έκανε το παλιοθήλυκο Χέλλη μου; Δεν κατάπιε;;
Μου έκανε πρόταση γάμου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Αύγ 2021, 23:09

Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 19:00
Και ο άλλος καθόταν και έσκαβε μες στη παραλία; σου λέει κάτσε να το παίξω πρόθυμος μπας και βγάλω γκόμενα.
Τι χαϊβάνια είστε ώρες ώρες :lol:
Μητριαρχία.
AlienWay έγραψε:
11 Αύγ 2021, 18:51
Δηλαδή, καταλάβατε; Επιστράτευσε... λευκό ιππότη για να μου σκάψει τον λάκκο. :smt012
Ωωω! Τι σου έκανε!
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Αύγ 2021, 23:11

hellegennes έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:07

Μου έκανε πρόταση γάμου.
Αυτό είναι αιτία χωρισμού.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Αύγ 2021, 23:20

Cecily Anne έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:11
hellegennes έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:07

Μου έκανε πρόταση γάμου.
Αυτό είναι αιτία χωρισμού.
Δεδομένου ότι είναι πρώην, μπορείς να φανταστείς πόσο καλά πήγε. Αν έχω όρεξη μετά θα το διηγηθώ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10161
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 11 Αύγ 2021, 23:22

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:14
Σιγά να μην ανακοινώνουμε και το κλάσιμο. Στις αρχές, πας διακριτικά να δεις κάτι εκεί παραπέρα. Μετά, κλανεις και χωρίς να βγεις έξω.
Είχα μία που επί ένα χρόνο άνοιγε τις βρύσες όποτε πήγαινε τουαλέτα να μην ακουω τις πορδες

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 11 Αύγ 2021, 23:27

jason0 έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:22
Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:14
Σιγά να μην ανακοινώνουμε και το κλάσιμο. Στις αρχές, πας διακριτικά να δεις κάτι εκεί παραπέρα. Μετά, κλανεις και χωρίς να βγεις έξω.
Είχα μία που επί ένα χρόνο άνοιγε τις βρύσες όποτε πήγαινε τουαλέτα να μην ακουω τις πορδες
Καλά, δεν της έλεγες, ότι εκτός από το Μεθάνιο με το οποίο μολύνει την ατμόσφαιρα, κάνει έτσι και σπατάλη πόσιμου νερού;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Αύγ 2021, 23:28

hellegennes έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:09


Μητριαρχία.

Nope
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10161
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 11 Αύγ 2021, 23:30

Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:27
jason0 έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:22
Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:14
Σιγά να μην ανακοινώνουμε και το κλάσιμο. Στις αρχές, πας διακριτικά να δεις κάτι εκεί παραπέρα. Μετά, κλανεις και χωρίς να βγεις έξω.
Είχα μία που επί ένα χρόνο άνοιγε τις βρύσες όποτε πήγαινε τουαλέτα να μην ακουω τις πορδες
Καλά, δεν της έλεγες, ότι εκτός από το Μεθάνιο με το οποίο μολύνει την ατμόσφαιρα, κάνει έτσι και σπατάλη πόσιμου νερού;
Πάλι 20 ευρώ ερχόταν το νερό οπότε δεν το κανα θέμα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70013
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Αύγ 2021, 23:32

Cecily Anne έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:15
Πώς γίνεται να μη ζηλεύεις τον άνθρωπο που γουστάρεις; Δε λέμε παθολογικά, αλλά να σε τρώει, οταν τον περιτριγυρίζουν τρίτοι κι ας κανεις την άνετη. Δεν μπορεί να μη σε ενδιαφέρει και να γουστάρεις.
Νομίζω δεν έχει να κάνει με το φύλο αλλά με την εμπιστοσύνη που υπάρχει στο ζευγάρι.
Γουστάρεις όταν έχεις εμπισστοσύνη, στο ότι δεν θα ανταποκριθεί ο άλλος/η.
Είναι κάτι σαν τεστάρισμα, το οποίο επίσης είναι μορφή κτητικότητας.
Η ζήλεια είναι άλλο πράγμα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23209
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 11 Αύγ 2021, 23:34

jason0 έγραψε:
11 Αύγ 2021, 23:22
Ζενίθεδρος έγραψε:
11 Αύγ 2021, 20:14
Σιγά να μην ανακοινώνουμε και το κλάσιμο. Στις αρχές, πας διακριτικά να δεις κάτι εκεί παραπέρα. Μετά, κλανεις και χωρίς να βγεις έξω.
Είχα μία που επί ένα χρόνο άνοιγε τις βρύσες όποτε πήγαινε τουαλέτα να μην ακουω τις πορδες
Χαχαχαχαχα! Λογικά τις κρατούσε από τότε που γεννήθηκε :smt005:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών