Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 12 Αύγ 2021, 11:15

Ασέβαστος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 10:59
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2021, 10:22
Ασέβαστος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 09:57


δεν διδασκουν κατι. δεν φευγει σοφοτερος ο χαζουλης.

απλα τον εκμεταλλευονται, για προσωπικο οφελος, χρησιμοποιωντας το μουνι τους. ο ορισμος της λεξης "πουτανα"και δεν το λεω με κακια, καλα κανουν, κι εγω το ιδιο θα εκανα στη θεση τους.
Μα δεν το χρησιμοποιούν, χρησιμοποιούν την ιδέα του χαζούλη ότι η άλλη είναι τρύπα. Δεν λέμε για αυτές που το ξεπουλάνε.
παραδιπλα ελεγες οτι το να χρησιμοποιει καποιος την εντυπωση οτι εχει χρημα, ειναι το ιδιο με το να πληρωνει. :102:
δίκαιη δίκη απο Ασεβ
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Αύγ 2021, 11:25

Ασέβαστος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 10:59
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2021, 10:22
Ασέβαστος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 09:57


δεν διδασκουν κατι. δεν φευγει σοφοτερος ο χαζουλης.

απλα τον εκμεταλλευονται, για προσωπικο οφελος, χρησιμοποιωντας το μουνι τους. ο ορισμος της λεξης "πουτανα"και δεν το λεω με κακια, καλα κανουν, κι εγω το ιδιο θα εκανα στη θεση τους.
Μα δεν το χρησιμοποιούν, χρησιμοποιούν την ιδέα του χαζούλη ότι η άλλη είναι τρύπα. Δεν λέμε για αυτές που το ξεπουλάνε.
παραδιπλα ελεγες οτι το να χρησιμοποιει καποιος την εντυπωση οτι εχει χρημα, ειναι το ιδιο με το να πληρωνει. :102:
Δεν είπα ότι είναι το ίδιο με το να πληρώνει. Είπα ότι κερδίζει κάτι με την υπόνοια του πλούτου. Το ίδιο συμβαίνει και εδώ.
Με άλλα λόγια αν κάποια πάει ψάχνοντας για λεφτά και βλέπει τον άλλο πορτοφόλι και ο άλλος την πάρει χαμπάρι και της πουλήσει την ιδέα ότι είναι πλούσιος και του κάτσει, ήθελεστα και παθεστα. Ας πρόσεχε η κοπέλα(είναι η περίπτωση του ξεπουληματος που είπα πριν).
Αυτό ακριβώς είναι και σε αυτή την περίπτωση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1557
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 12 Αύγ 2021, 11:40

Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2021, 22:49
Ελληνίδα, την γνώρισα στην Λέσβο σε επιστημονικό συνέδριο. Τελείωνε το διδακτορικό της στην Σορβώνη (Οικονομικά) και θα γυρνούσε στην Ελλάδα σύντομα. Ημουν μεγαλούτσικος (39) αλλά κάναμε καλή παρέα. Δεν μου έδωσε το τηλέφωνό της, αλλά το βρήκα μέσω τού site voilà (δεν ήταν δύσκολο να βρείς ελληνικό επίθετο στο Παρίσι) πράγμα που την εντυπωσίασε, γιατί ήμασταν μόλις στο 1997. Την κάλεσα σε δείπνο στον Amphycles που την εποχή εκείνη είχε δύο Αστρα Michelin (Τσεκάρω τώρα στο Google και βλέπω ότι ξέπεσε). Πετάγομαι στο Παρίσι, νοίκιασα και αυτοκίνητο, την πήρα από το σπίτι της πήγαμε γιά δείπνο, όλα καλά, την πάω πίσω στο σπίτι της και χαιρετηθήκαμε με κανονικό φιλί. Την άλλη μέρα γύρισα στην Αθήνα. Και μετά ... τίποτα. Δεν ήθελε να συνεχίσουμε.
ο προγονος των stalker

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 12 Αύγ 2021, 11:41

Ασέβαστος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 08:31
Naida έγραψε:
11 Αύγ 2021, 19:00


Και ο άλλος καθόταν και έσκαβε μες στη παραλία; σου λέει κάτσε να το παίξω πρόθυμος μπας και βγάλω γκόμενα.
Τι χαϊβάνια είστε ώρες ώρες :lol:
ισχυει.

αλλα και τι πουτανες οσες το εκμεταλλευονται οτι υπαρχουν χαιβανια.
ε οχι κ πουτανες - οπως μου λενε οταν το φερνει η συζητηση με γνωστες μου
'' εμεις φταιμε που ειναι μαλακες ; ''
δεν φταινε - εχουν δικιο βουνο
τα βοδια φταινε δλδ οι μαλακες κατα δηλωση τους

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 12 Αύγ 2021, 11:46

Naida έγραψε:
12 Αύγ 2021, 11:25
Ασέβαστος έγραψε:
12 Αύγ 2021, 10:59
Naida έγραψε:
12 Αύγ 2021, 10:22


Μα δεν το χρησιμοποιούν, χρησιμοποιούν την ιδέα του χαζούλη ότι η άλλη είναι τρύπα. Δεν λέμε για αυτές που το ξεπουλάνε.
παραδιπλα ελεγες οτι το να χρησιμοποιει καποιος την εντυπωση οτι εχει χρημα, ειναι το ιδιο με το να πληρωνει. :102:
Δεν είπα ότι είναι το ίδιο με το να πληρώνει. Είπα ότι κερδίζει κάτι με την υπόνοια του πλούτου. Το ίδιο συμβαίνει και εδώ.
Με άλλα λόγια αν κάποια πάει ψάχνοντας για λεφτά και βλέπει τον άλλο πορτοφόλι και ο άλλος την πάρει χαμπάρι και της πουλήσει την ιδέα ότι είναι πλούσιος και του κάτσει, ήθελεστα και παθεστα. Ας πρόσεχε η κοπέλα(είναι η περίπτωση του ξεπουληματος που είπα πριν).
Αυτό ακριβώς είναι και σε αυτή την περίπτωση.
δεν υπαρχει καμια που να μην τσιμπησε κ να μην πονταρε σε μελλοντικη καλοζωια - ακαταμαχητο
ας προσεχαν
γαμαμε κ φευγουμε


Γιάννης

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 12 Αύγ 2021, 21:14

Gherschaagk έγραψε:
12 Αύγ 2021, 09:38
AlienWay έγραψε:
12 Αύγ 2021, 02:15
Γιάννης έγραψε:
12 Αύγ 2021, 01:56


Μου θύμισες ενα περιστατικό που μου συνέβη οταν ήμουν 13-14 χρονών, με έστειλε η μάνα μου να πάρω κάτι από την κάβα της γειτονιάς, και επειδή το συγκεκριμένο μπουκάλι ήταν σε πολύ ψηλό ράφι, ανέβηκε ο μαγαζάτορας σε μια σκάλα και προσπαθούσε να το πιάσει, και εγώ είχα πάει και στάθηκα ακριβώς από κάτω και έφαγα στο κεφάλι ενα μπουκάλι ούζο που του ξέφυγε.
LOL! Ευτυχώς δεν έπαθες τίποτα το σοβαρό. :lol:
Πού το ξέρεις;
To μπουκάλι κοπάνησε το κεφάλι μου και μετά έπεσε στο μωσαϊκό πάτωμα και έγινε θρύψαλα, με αναθυμιάσεις σε όλο το μαγαζί. Ήρθε η γυναίκα του μαγαζάτορα πανικόβλητη από την αποθήκη και τον ξέχεσε και με ρώταγε αν είμαι εντάξει και εκείνος είχε πιάσει τον λαιμό του σπασμένου μπουκαλιού και έκανε εισπνοές και την έβρισκε.

Θυμάμαι ότι το ιδιο μαγαζί είχε και καφεκοπτείο. Πιο μικρός (7-8 χρονών), μου δίνει λεφτά η γιαγιά μου να πάω να της πάρω 150 γραμμάρια καφέ, εγώ αφηρημένος ως συνήθως μπαίνω μέσα και με στόμφο δέκα καρδιναλίων και χωρίς ίχνος ειρωνίας λέω ότι θέλω 150 κιλά καφέ, και να επιμένω κιόλας.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 13 Αύγ 2021, 00:14

Γιάννης έγραψε:
12 Αύγ 2021, 21:14
Gherschaagk έγραψε:
12 Αύγ 2021, 09:38
AlienWay έγραψε:
12 Αύγ 2021, 02:15


LOL! Ευτυχώς δεν έπαθες τίποτα το σοβαρό. :lol:
Πού το ξέρεις;
To μπουκάλι κοπάνησε το κεφάλι μου και μετά έπεσε στο μωσαϊκό πάτωμα και έγινε θρύψαλα, με αναθυμιάσεις σε όλο το μαγαζί. Ήρθε η γυναίκα του μαγαζάτορα πανικόβλητη από την αποθήκη και τον ξέχεσε και με ρώταγε αν είμαι εντάξει και εκείνος είχε πιάσει τον λαιμό του σπασμένου μπουκαλιού και έκανε εισπνοές και την έβρισκε.

Θυμάμαι ότι το ιδιο μαγαζί είχε και καφεκοπτείο. Πιο μικρός (7-8 χρονών), μου δίνει λεφτά η γιαγιά μου να πάω να της πάρω 150 γραμμάρια καφέ, εγώ αφηρημένος ως συνήθως μπαίνω μέσα και με στόμφο δέκα καρδιναλίων και χωρίς ίχνος ειρωνίας λέω ότι θέλω 150 κιλά καφέ, και να επιμένω κιόλας.
:smt005:

Ωραίος. Ειδικά με τα 150 κιλά καφέ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Αύγ 2021, 00:17

Γιάννης έγραψε:
12 Αύγ 2021, 21:14
Gherschaagk έγραψε:
12 Αύγ 2021, 09:38
AlienWay έγραψε:
12 Αύγ 2021, 02:15


LOL! Ευτυχώς δεν έπαθες τίποτα το σοβαρό. :lol:
Πού το ξέρεις;
To μπουκάλι κοπάνησε το κεφάλι μου και μετά έπεσε στο μωσαϊκό πάτωμα και έγινε θρύψαλα, με αναθυμιάσεις σε όλο το μαγαζί. Ήρθε η γυναίκα του μαγαζάτορα πανικόβλητη από την αποθήκη και τον ξέχεσε και με ρώταγε αν είμαι εντάξει και εκείνος είχε πιάσει τον λαιμό του σπασμένου μπουκαλιού και έκανε εισπνοές και την έβρισκε.

Θυμάμαι ότι το ιδιο μαγαζί είχε και καφεκοπτείο. Πιο μικρός (7-8 χρονών), μου δίνει λεφτά η γιαγιά μου να πάω να της πάρω 150 γραμμάρια καφέ, εγώ αφηρημένος ως συνήθως μπαίνω μέσα και με στόμφο δέκα καρδιναλίων και χωρίς ίχνος ειρωνίας λέω ότι θέλω 150 κιλά καφέ, και να επιμένω κιόλας.
Είσαι σίγουρος ότι αυτό με τα 150 κιλά δεν συνέβη αφού έφαγες το μπουκάλι στην κεφάλα;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16977
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 13 Αύγ 2021, 00:20

Feindflug έγραψε:
12 Αύγ 2021, 08:34
Juno έγραψε:
12 Αύγ 2021, 00:00
Feindflug έγραψε:
11 Αύγ 2021, 19:46

Τι φίλοι είστε τότε ρε τύπισσα, αν δεν μπορεί να κλάσει μπροστά σου;
:xena: Έχεις καθόλου φίλες; :xena:
Με την έννοια που δίνω στην σχέση που έχω με τους άνδρες φίλους μου, όχι, τύπισσα.

Με την έννοια της γυναίκας ενός φίλου, μιας γνωστής και γενικά μιας επιφανειακής σχέσεως, θα μπορούσες να πεις ναι, αλλά εγώ προτιμώ να μην χρησιμοποιώ τον όρο της φιλίας για αυτού του είδους τις σχέσεις.
Και είσαι τόσο άνετος μπροστά στις φίλες σου; :p2:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14672
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Αύγ 2021, 00:39

Juno έγραψε:
13 Αύγ 2021, 00:20
Feindflug έγραψε:
12 Αύγ 2021, 08:34
Juno έγραψε:
12 Αύγ 2021, 00:00

:xena: Έχεις καθόλου φίλες; :xena:
Με την έννοια που δίνω στην σχέση που έχω με τους άνδρες φίλους μου, όχι, τύπισσα.

Με την έννοια της γυναίκας ενός φίλου, μιας γνωστής και γενικά μιας επιφανειακής σχέσεως, θα μπορούσες να πεις ναι, αλλά εγώ προτιμώ να μην χρησιμοποιώ τον όρο της φιλίας για αυτού του είδους τις σχέσεις.
Και είσαι τόσο άνετος μπροστά στις φίλες σου; :p2:
Επειδή ακριβώς, τύπισσα, δεν είναι φίλες μου, δεν νιώθω άνετα.

Απεναντίας, μπροστά στους φίλους μου δεν υπάρχει θέμα, αν τύχει.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 13 Απρ 2022, 16:04

με πήγε σπιτι της 1 η ωρα τη νυχτα
και δε μου εκατσε

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 13 Απρ 2022, 16:06

Το ότι δε μου κάθεται.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών