Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14106
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 24 Ιουν 2021, 21:42

Λοιπον καλες οι καφριλες που εχουμε κανει, αλλα υποθετω ολοι την εχουμε πατησει με τον ενα ή αλλο τροπο.
Ξεκιναω με μερικα δικα μου και γραψτε ελευθερα.

Σε ταξιδι στην Ουγγαρία σε γκομενα, ανακαλυψα οτι η αυτη μαλλον ειχε βρει καποιον αλλο γιατι με ειχε γραμμενο. Μετα απο ενα τριημερο στενοχωριας και βαρεμαρας (τι με καλεσε να παω?) ευτυχως ηρθε η πρωτη της ξαδέρφη να μας δει, βγηκαμε παρεα και κατεληξα με αυτην. Τελικα τσακωθηκαν κιολας, και εγω μετακομισα στο αλλο σπιτι.

Μεγαλος ερωτας με Τσεχα. Ηταν να ερθει να μεινουμε μαζι ενα καλοκαιρι και πηγα να την παραλαβω απο το αεροδρομιο στην Αθήνα. Για καποιον λογο μου ειπε οτι τρακαρε ο πατερας της (μουσι) και δεν μπηκε στο αεροπλάνο. Τωρα γιατι δεν ηρθε δεν εμαθα ποτε και πηγα, στην Αθηνα άδικα. Ομολογω οτι αυτο με εκνευρισε ασχημα αλλα ηταν Απριλιος οποτε δεν ηταν και το τελος του κοσμου.

Σουηδεζα 19χρονη. Πηδηματα για μια βδομαδα, μπαρακια κλπ. Φευγει, ολα καλα. Μετα απο ενα τριμηνο μου στελνει μήνυμα son of a bitch με κολλησες AIDS, θα σε κυνηγησω δικαστικα κλπ.
Εγω εμεινα σεκος γιατι δεν υπηρχε λογος να μου πει ψεματα αφου ειχαμε περασει καλα. Πηγα για τεστ την επόμενη μερα κατευθειαν, παιρνω τα αποτελεσματα μετα απο 2 μερες αρνητικο. Μεχρι τοτε οι χειροτερες μερες της ζωης μου. Ρωτησα να μαθω γιατι το εκανε αυτο και ανακαλυψα οτι ειχε γκομενο εκει και το σκαρωσαν μαζι ετσι για πλακα.
Η μονη που δεν συγχωρεσα. Δεν νομιζω να ξαναρθε Κρητη μια που της ειπα τι θα της συμβει αν την ξαναδω εστω και απο τυχη.

Εχω και κανα δυο ακομα, αλλα ειναι πιο λαιτ. Τα κραταω για την συνέχεια :003:
Γραψτε και κανα δικο σας.

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 24 Ιουν 2021, 21:59

Χουνέρια δε μου έχουν κάνει ούτε έχω κάνει γενικά.

Ένα πράγμα συνέβη, όταν ήμουν 19 (αν θυμάμαι καλά) σε ραντεβού: έπαθε επιληπτική κρίση, δε το ήξερα ότι ήταν επιληπτική. Δεν θύμωσα, ούτε με ένοιαζε ο κόσμος αλλά δεν ήξερα τι να κάνω.

Άρχισε να βγάζει σάλια και είχε σπασμούς. Έκανα ένα πράγμα σωστά, που την έπιασα όταν έπεσε και δε χτύπησε αλλά όπως έμαθα εκ των υστέρων έκανα και κάτι λάθος. Της έπιανα τα χέρια, προσπαθούσα να την ακινητοποιήσω. Δε πρέπει.

Ήμουν έτοιμος να πάρω το 166, ευτυχώς της πέρασε σε κάπου 5 λεπτά και δε χρειάστηκε. Από τα πιο ατελείωτα 5 λεπτά που έχω νιώσει.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19167
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Ιουν 2021, 22:03

Μία γυναίκα είχα βιάσει :roll: πριν δεκαεπτά χρονια κι ..έφαγα ισόβια
Την παντρεύτηκα :a040:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14687
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 24 Ιουν 2021, 22:04

panos291 έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:42
Λοιπον καλες οι καφριλες που εχουμε κανει, αλλα υποθετω ολοι την εχουμε πατησει με τον ενα ή αλλο τροπο.
Ξεκιναω με μερικα δικα μου και γραψτε ελευθερα.

Σε ταξιδι στην Ουγγαρία σε γκομενα, ανακαλυψα οτι η αυτη μαλλον ειχε βρει καποιον αλλο γιατι με ειχε γραμμενο. Μετα απο ενα τριημερο στενοχωριας και βαρεμαρας (τι με καλεσε να παω?) ευτυχως ηρθε η πρωτη της ξαδέρφη να μας δει, βγηκαμε παρεα και κατεληξα με αυτην. Τελικα τσακωθηκαν κιολας, και εγω μετακομισα στο αλλο σπιτι.

Μεγαλος ερωτας με Τσεχα. Ηταν να ερθει να μεινουμε μαζι ενα καλοκαιρι και πηγα να την παραλαβω απο το αεροδρομιο στην Αθήνα. Για καποιον λογο μου ειπε οτι τρακαρε ο πατερας της (μουσι) και δεν μπηκε στο αεροπλάνο. Τωρα γιατι δεν ηρθε δεν εμαθα ποτε και πηγα, στην Αθηνα άδικα. Ομολογω οτι αυτο με εκνευρισε ασχημα αλλα ηταν Απριλιος οποτε δεν ηταν και το τελος του κοσμου.

Σουηδεζα 19χρονη. Πηδηματα για μια βδομαδα, μπαρακια κλπ. Φευγει, ολα καλα. Μετα απο ενα τριμηνο μου στελνει μήνυμα son of a bitch με κολλησες AIDS, θα σε κυνηγησω δικαστικα κλπ.
Εγω εμεινα σεκος γιατι δεν υπηρχε λογος να μου πει ψεματα αφου ειχαμε περασει καλα. Πηγα για τεστ την επόμενη μερα κατευθειαν, παιρνω τα αποτελεσματα μετα απο 2 μερες αρνητικο. Μεχρι τοτε οι χειροτερες μερες της ζωης μου. Ρωτησα να μαθω γιατι το εκανε αυτο και ανακαλυψα οτι ειχε γκομενο εκει και το σκαρωσαν μαζι ετσι για πλακα.
Η μονη που δεν συγχωρεσα. Δεν νομιζω να ξαναρθε Κρητη μια που της ειπα τι θα της συμβει αν την ξαναδω εστω και απο τυχη.

Εχω και κανα δυο ακομα, αλλα ειναι πιο λαιτ. Τα κραταω για την συνέχεια :003:
Γραψτε και κανα δικο σας.
Τύπε, καμμιά ιστορία εκτός UEFA, έχεις;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιουν 2021, 22:18

Jack Shephard έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:59
Χουνέρια δε μου έχουν κάνει ούτε έχω κάνει γενικά.

Ένα πράγμα συνέβη, όταν ήμουν 19 (αν θυμάμαι καλά) σε ραντεβού: έπαθε επιληπτική κρίση, δε το ήξερα ότι ήταν επιληπτική. Δεν θύμωσα, ούτε με ένοιαζε ο κόσμος αλλά δεν ήξερα τι να κάνω.

Άρχισε να βγάζει σάλια και είχε σπασμούς. Έκανα ένα πράγμα σωστά, που την έπιασα όταν έπεσε και δε χτύπησε αλλά όπως έμαθα εκ των υστέρων έκανα και κάτι λάθος. Της έπιανα τα χέρια, προσπαθούσα να την ακινητοποιήσω. Δε πρέπει.

Ήμουν έτοιμος να πάρω το 166, ευτυχώς της πέρασε σε κάπου 5 λεπτά και δε χρειάστηκε. Από τα πιο ατελείωτα 5 λεπτά που έχω νιώσει.
Όταν είχα πάει στα επείγοντα στον ευαγγελισμό και ήμουν μέσα μετά την 1η εξέταση πριν την εισαγωγή, είμασταν στο νευρολογικό και ήταν στο διπλανό παραβάν μια κοπέλα με το αγόρι της. Η κοπέλα είχε πάθει επιληπτικη κρίση όσο ήταν μαζί. Θυμάμαι τη ρωτούσε τρελαμένος , γιατί δεν μου το είπες να ξέρω τι να κάνω αν τύχει μπορεί να σε έχανα και του έλεγε δεν ήθελα να ξέρεις ότι έχω πρόβλημα. Είχα τον πόνο μου είχα και το άγχος μου για το ζευγαράκι τι θα απογίνει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14106
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 24 Ιουν 2021, 22:22

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Ιουν 2021, 22:03
Μία γυναίκα είχα βιάσει :roll: πριν δεκαεπτά χρονια κι ..έφαγα ισόβια
Την παντρεύτηκα :a040:
Γουαινσταιν απο τα Lidl :smt005:

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14102
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 24 Ιουν 2021, 22:49

Ελληνίδα, την γνώρισα στην Λέσβο σε επιστημονικό συνέδριο. Τελείωνε το διδακτορικό της στην Σορβώνη (Οικονομικά) και θα γυρνούσε στην Ελλάδα σύντομα. Ημουν μεγαλούτσικος (39) αλλά κάναμε καλή παρέα. Δεν μου έδωσε το τηλέφωνό της, αλλά το βρήκα μέσω τού site voilà (δεν ήταν δύσκολο να βρείς ελληνικό επίθετο στο Παρίσι) πράγμα που την εντυπωσίασε, γιατί ήμασταν μόλις στο 1997. Την κάλεσα σε δείπνο στον Amphycles που την εποχή εκείνη είχε δύο Αστρα Michelin (Τσεκάρω τώρα στο Google και βλέπω ότι ξέπεσε). Πετάγομαι στο Παρίσι, νοίκιασα και αυτοκίνητο, την πήρα από το σπίτι της πήγαμε γιά δείπνο, όλα καλά, την πάω πίσω στο σπίτι της και χαιρετηθήκαμε με κανονικό φιλί. Την άλλη μέρα γύρισα στην Αθήνα. Και μετά ... τίποτα. Δεν ήθελε να συνεχίσουμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Leporello την 24 Ιουν 2021, 23:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιουν 2021, 23:02

Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2021, 22:49
Ελληνίδα, την γνώρισα στην Λέσβο σε επιστημονικό συνέδριο. Τελείωνε το βιογραφικό της στην Σορβώνη (Οικονομικά) και θα γυρνούσε στην Ελλάδα σύντομα. Ημουν μεγαλούτσικος (39) αλλά κάναμε καλή παρέα. Δεν μου έδωσε το τηλέφωνό της, αλλά το βρήκα μέσω τού site voilà (δεν ήταν δύσκολο να βρείς ελληνικό επίθετο στο Παρίσι) πράγμα που την εντυπωσίασε, γιατί ήμασταν μόλις στο 1997. Την κάλεσα σε δείπνο στον Amphycles που την εποχή εκείνη είχε δύο Αστρα Michelin (Τσεκάρω τώρα στο Google και βλέπω ότι ξέπεσε). Πετάγομαι στο Παρίσι, νοίκιασα και αυτοκίνητο, την πήρα από το σπίτι της πήγαμε γιά δείπνο, όλα καλά, την πάω πίσω στο σπίτι της και χαιρετηθήκαμε με κανονικό φιλί. Την άλλη μέρα γύρισα στην Αθήνα. Και μετά ... τίποτα. Δεν ήθελε να συνεχίσουμε.
Τι ωραίο στόρι :klino:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14102
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 24 Ιουν 2021, 23:40

Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 23:02
Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2021, 22:49
Ελληνίδα, την γνώρισα στην Λέσβο σε επιστημονικό συνέδριο. Τελείωνε το βιογραφικό της στην Σορβώνη (Οικονομικά) και θα γυρνούσε στην Ελλάδα σύντομα. Ημουν μεγαλούτσικος (39) αλλά κάναμε καλή παρέα. Δεν μου έδωσε το τηλέφωνό της, αλλά το βρήκα μέσω τού site voilà (δεν ήταν δύσκολο να βρείς ελληνικό επίθετο στο Παρίσι) πράγμα που την εντυπωσίασε, γιατί ήμασταν μόλις στο 1997. Την κάλεσα σε δείπνο στον Amphycles που την εποχή εκείνη είχε δύο Αστρα Michelin (Τσεκάρω τώρα στο Google και βλέπω ότι ξέπεσε). Πετάγομαι στο Παρίσι, νοίκιασα και αυτοκίνητο, την πήρα από το σπίτι της πήγαμε γιά δείπνο, όλα καλά, την πάω πίσω στο σπίτι της και χαιρετηθήκαμε με κανονικό φιλί. Την άλλη μέρα γύρισα στην Αθήνα. Και μετά ... τίποτα. Δεν ήθελε να συνεχίσουμε.
Τι ωραίο στόρι :klino:
Χωρίς happy end όμως. Τέλος πάντων, την επόμενη χρονιά γνώρισα την γυναίκα μου και αυτά κοπήκαν.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιουν 2021, 05:25

Leporello έγραψε:
24 Ιουν 2021, 23:40

Χωρίς happy end όμως. Τέλος πάντων, την επόμενη χρονιά γνώρισα την γυναίκα μου και αυτά κοπήκαν.
Σου έμεινε η ανάμνηση :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12535
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 25 Ιουν 2021, 06:57

Γίνεται φάση με Ιταλίδα . Αλλά όχι σεξ .
Μου λέει έλα αύριο από το σπίτι να φάμε, θα λείπει η συγκάτοικος
Επιτέλους λέω θα μαμησουμε :smt047
Στο τραπέζι είναι οι γονείς της και η γιαγιά της .
Τελικά δεν μαμησαμε :fp:
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 25 Ιουν 2021, 07:00

Την πρωτη μου φορα (στα 19) που "βαρεσα" οπισθεν (με προφυλαξη) τον εβγαλα εξω καφετι.

Απο τοτε, ποτε ξανα.
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28194
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Ιουν 2021, 07:12

Σκληροπυρηνικο αυτο με το aids,με αγχωσε μονο που το διαβασα.Απορω βασικα πως μετα απο αυτο μας σπας τ αρχιδια να φερνουμε σουηδεζους τουριστες.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12535
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 25 Ιουν 2021, 07:19

lafkiotis έγραψε:
25 Ιουν 2021, 07:00
Την πρωτη μου φορα (στα 19) που "βαρεσα" οπισθεν (με προφυλαξη) τον εβγαλα εξω καφετι.

Απο τοτε, ποτε ξανα.
Ακαποτος; Σκληρός καριολης :lol:
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
I know just what you re sayin
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 03:25

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από I know just what you re sayin » 25 Ιουν 2021, 07:21

Με προφύλαξη, λέει
Πού έχεις το μυαλό σου;;;
the comet the course the tail έγραψε:
22 Μάιος 2021, 00:59
μαλακίες έλεγε ο Κώστας. ήταν καλά μέχρι το 2000-2001 τουλάχιστον.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών