Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
dotcom
Δημοσιεύσεις: 2354
Εγγραφή: 26 Ιουν 2019, 15:45
Phorum.gr user: dotcom

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dotcom » 25 Ιουν 2021, 08:06

enterprise-psi έγραψε:
25 Ιουν 2021, 06:57
Γίνεται φάση με Ιταλίδα . Αλλά όχι σεξ .
Μου λέει έλα αύριο από το σπίτι να φάμε, θα λείπει η συγκάτοικος
Επιτέλους λέω θα μαμησουμε :smt047
Στο τραπέζι είναι οι γονείς της και η γιαγιά της .
Τελικά δεν μαμησαμε :fp:
:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19511
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 25 Ιουν 2021, 08:09

enterprise-psi έγραψε:
25 Ιουν 2021, 06:57
Γίνεται φάση με Ιταλίδα . Αλλά όχι σεξ .
Μου λέει έλα αύριο από το σπίτι να φάμε, θα λείπει η συγκάτοικος
Επιτέλους λέω θα μαμησουμε :smt047
Στο τραπέζι είναι οι γονείς της και η γιαγιά της .
Τελικά δεν μαμησαμε :fp:
wtf?

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29679
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 25 Ιουν 2021, 08:11

Ιταλοί. Το μυαλό τους στο μάντσα συνέχεια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19511
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 25 Ιουν 2021, 08:12

Εγώ το χειρότερο που έχω πάθει είναι ένα πολύ άσχημο 'τράβηγμα' επ' αόριστον σε μικρή ηλικία, ξέρετε 'δεν είμαι σίγουρη' και λοιπές γνωστές πίπες, την μια φορά βγαίναμε, φιλιόμασταν κλπ την άλλη δεν με άφηνε και επιδή ήμουν άπειρος με είχε κάνει κουρέλι η κατάσταση. Ήταν όμως ένα καλό μάθημα, από τότε με το που θα δω τέτοιες παλινωδίες γίνομαι Λούης.

Υπάρχει το ΝΑΙ και όλα τ' άλλα ισοδυναμούν με ΟΧΙ στο μυαλό μου. Είναι καλή πρακτική ν' ακολουθεί κάποιος.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7288
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 28 Ιούλ 2021, 09:27

Ειχα επικοινωνία με μια Μοσχοβίτισα που την βρηκα tinder, ειχαμε επικοινωνία, με στειλε και δωρο τα Χριστούγεννα, ήταν να πάω στη χώρα της πέρυσι Μαιο, ο γαμοκωρονοιος ομως ματαιωσε το ταξιδι, δεν μπορούσα να ταξιδέψω εκει. Τέλος πάντων κρατησαμε επικοινωνια. Της ειπα πως τώρα πλέον μπορώ να ταξιδέψω και να να πάω σε αυτήν αλλά μου απάντησε με μισολογα. Πριν μια εβδομάδα με εκανε block σε facebook, instagramm, telegramm lol παραδόξως οχι στο tumbrl που έχω ενα προφιλ ( block με ειχε ξανακάνει και μια άλλη φορά που μαλώσαμε και εντάξει ειπα μια μαλακία τοτε αλλά με ξεμπλοκαρε μετά απο 4 μέρες)

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 28 Ιούλ 2021, 09:31

lafkiotis έγραψε:
25 Ιουν 2021, 07:00
Την πρωτη μου φορα (στα 19) που "βαρεσα" οπισθεν (με προφυλαξη) τον εβγαλα εξω καφετι.

Απο τοτε, ποτε ξανα.
Πως έχασα αυτή την επικιά;

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 28 Ιούλ 2021, 09:43

panos291 έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:42
Λοιπον καλες οι καφριλες που εχουμε κανει, αλλα υποθετω ολοι την εχουμε πατησει με τον ενα ή αλλο τροπο.
Ξεκιναω με μερικα δικα μου και γραψτε ελευθερα.

Σε ταξιδι στην Ουγγαρία σε γκομενα, ανακαλυψα οτι η αυτη μαλλον ειχε βρει καποιον αλλο γιατι με ειχε γραμμενο. Μετα απο ενα τριημερο στενοχωριας και βαρεμαρας (τι με καλεσε να παω?) ευτυχως ηρθε η πρωτη της ξαδέρφη να μας δει, βγηκαμε παρεα και κατεληξα με αυτην. Τελικα τσακωθηκαν κιολας, και εγω μετακομισα στο αλλο σπιτι.

Μεγαλος ερωτας με Τσεχα. Ηταν να ερθει να μεινουμε μαζι ενα καλοκαιρι και πηγα να την παραλαβω απο το αεροδρομιο στην Αθήνα. Για καποιον λογο μου ειπε οτι τρακαρε ο πατερας της (μουσι) και δεν μπηκε στο αεροπλάνο. Τωρα γιατι δεν ηρθε δεν εμαθα ποτε και πηγα, στην Αθηνα άδικα. Ομολογω οτι αυτο με εκνευρισε ασχημα αλλα ηταν Απριλιος οποτε δεν ηταν και το τελος του κοσμου.

Σουηδεζα 19χρονη. Πηδηματα για μια βδομαδα, μπαρακια κλπ. Φευγει, ολα καλα. Μετα απο ενα τριμηνο μου στελνει μήνυμα son of a bitch με κολλησες AIDS, θα σε κυνηγησω δικαστικα κλπ.
Εγω εμεινα σεκος γιατι δεν υπηρχε λογος να μου πει ψεματα αφου ειχαμε περασει καλα. Πηγα για τεστ την επόμενη μερα κατευθειαν, παιρνω τα αποτελεσματα μετα απο 2 μερες αρνητικο. Μεχρι τοτε οι χειροτερες μερες της ζωης μου. Ρωτησα να μαθω γιατι το εκανε αυτο και ανακαλυψα οτι ειχε γκομενο εκει και το σκαρωσαν μαζι ετσι για πλακα.
Η μονη που δεν συγχωρεσα. Δεν νομιζω να ξαναρθε Κρητη μια που της ειπα τι θα της συμβει αν την ξαναδω εστω και απο τυχη.

Εχω και κανα δυο ακομα, αλλα ειναι πιο λαιτ. Τα κραταω για την συνέχεια :003:
Γραψτε και κανα δικο σας.

.


Της Τσέχας της είχες στείλει και λεφτά γιά να βγάλει το εισητήριο ;;; . :xena:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 28 Ιούλ 2021, 10:28

lafkiotis έγραψε:
25 Ιουν 2021, 07:00
Την πρωτη μου φορα (στα 19) που "βαρεσα" οπισθεν (με προφυλαξη) τον εβγαλα εξω καφετι.

Απο τοτε, ποτε ξανα.
Τι εννοείς ποτέ ξανά; :smt017

Άβαταρ μέλους
Απολλώνιος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 26 Ιαν 2020, 13:36

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλώνιος » 08 Αύγ 2021, 21:15

Ποτε δεν εχω πάθει κάζο. Ο απολλώνιος μονο ρίχνει χυλόπιτες. Εχω βαρεθεί να απορριπτω γυναίκες. Μόλις με βλέπουν στην παραλία ημίγυμνο με πλησιάζουν κατι μπαζάκια ,αλλά τρώνε ακυρο με την μια

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 08 Αύγ 2021, 21:25

Το σοβαρότερο κάζο που έχω πάθει ήταν όταν μια σχέση μου με εκνεύρισε τόσο πολύ που κλείστηκα στην τουαλέτα (για να μην την τρομοκρατήσω) και βάρεσα μπουνιές τον τοίχο και έσπασα το χέρι μου.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 08 Αύγ 2021, 21:31

Οι γυναίκες γιατί δεν γράφουν; Θα παραβαρύνει το νήμα ή δεν έχουν πάθει κάζα από το αντίθετο φύλο;
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 08 Αύγ 2021, 21:33

Βλήμα έγραψε:
08 Αύγ 2021, 21:25
Το σοβαρότερο κάζο που έχω πάθει ήταν όταν μια σχέση μου με εκνεύρισε τόσο πολύ που κλείστηκα στην τουαλέτα (για να μην την τρομοκρατήσω) και βάρεσα μπουνιές τον τοίχο και έσπασα το χέρι μου.
Χαζομάρα, δικέ μου. Δεν έριχνες κανένα χέσιμο καλύτερα;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 08 Αύγ 2021, 21:48

Το αντίθετο φύλο είναι χειρότερο από τους μπάνκστερς του μνημονίου.
Εγώ μιά φορά έχω φάει μπάνκστερ ως εξής:
Μπαίνω στην τράπεζα (Midland bank) και λέω στον μάνατζερ "αφεντικό δεν υπάρχει μία, στάξε ένα δάνειο 200 λιρόπουλα γιατί αλλοιώς με βλέπω στη Strand με το begging bowl".
Ο μάνατζερ λέει "ευχαρίστως αγαπητό μου παιδί - το χορηγώ αμέσως". Μετά όμως κοιτάω το balance μου (δεν το είχα δει) και είχα 250 λίρες, οπότε λέω στον μάνατζερ "ωπ, άκυρο μεγάλε - έκανα λάθον - δεν χρειάζομαι το δάνειο". Λέει ο μάνατζερ "χο-χο-χο, χι-χι-χι, δεν πειράζει", φεύγω, πάω σπίτι μου.
Μ΄αυτές τώρα, του αντιθέτου φύλου όπως το λέτε, ένα ευρώ να λείπει σε κοπανάνε με την τσάντα μέχρι αναισθησίας.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 08 Αύγ 2021, 21:59

Έχω φάει άπειρες χλέπες σε ραντεβού. Ευτυχώς βρέθηκε η Στύγαινα, μου έκανε πρόταση γάμου και με παντρεύτηκε.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14093
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 08 Αύγ 2021, 22:24

Μπαρμαν που δουλευε σε εμας. Κανονιζει να παει να πηδηξει μια χοντρη σε ενα δωματιο, είχαμε εμείς κατι άλλες, του λεμε με την νικη.
Παει στο δωματιο και μετα απο 10 λεπτά γυριζει τρομοκρατημένος. Τι έπαθες ρε μαλακα του λεμε?
Το λοιπον μας απαντα οτιμετά τα χαμουρεματα η τυπισα ανοιξε την τσαντα της και εβγαλε ενα στραπον.
Εξαφανιστηκε λοιπον αυτος και εμεις λιωσαμε στο γελιο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών