Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Με ποιόν/α πρέπει να είμαι στη ζωή μαζί;

Συντρόφισσα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σύντροφος
1
100%
 
Σύνολο ψήφων: 1

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 06 Ιούλ 2021, 00:52

Σήμερα το πρωί τις 7.45 μου έστειλε μήνυμα μετά από έναν χρόνο επικοινωνίας ο αγαπημένος μου, αυτός που γούσταρα από τα Εξάρχεια (Εξομολόγηση). Που είναι μια τύπισσα δηλαδή, αλλά για πρώτη φορά το λέω δημόσια, τον δέχομαι σαν άντρα.

Μου είπε να τον πάρω τηλέφωνο, με ρώτησε αν θέλω να μιλήσουμε γιατί δεν ήταν πολύ καλά (όντως) και ότι είναι κρίσιμα και θέλει να με ακούσει. Εγώ δεν τον σκέφτομαι εδώ και έναν χρόνο. Αλλά με έφαγε η περιέργεια.

Με αυτό το αγόρι το τρελό εγώ νιώθω πάντα περίεργα καλά, μπορώ να πω τα πάντα, να επικοινωνήσω σαν άνθρωπος, να νιώσω ταύτιση. Έχουμε και την ίδια ψυχοπαθολογία οπότε τον καταλαβαίνω και με καταλαβαίνει σε υπερβολικό βαθμό. Όταν είμαι μαζί του ζω μια γλυκιά παράνοια και ξεφεύγω τόσο που ούτε στο πχώρουμ έχω ανάγκη να γράψω γιατί τα λέω ΟΛΑ με έναν άνθρωπο. Αν ήμασταν μαζί θα πηγαίναμε σε άλλες σφαίρες της εμπειρίας και θα ήμουνα πλήρης και μονίμως καβλωμένος, αλλοπαρμένος, μοναδικός. Δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς τι μου είναι αυτός ο άντρας, ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ φασιστικά γουρούνια του κόσμου, ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΝΕΣΑΙ. Είναι άντρας κι ας μην έχει πουλί, κι εγώ τον υπεραγαπώ και θέλω να κάνω σεξ μαζί του όλη μέρα και όλη νύχτα.

Πάμε παρακάτω.

Μου είπε ότι είναι στα πρόθυρα κλονισμού και κάτι άλλα άσχετα και ότι θέλει να έρθει να με επισκεφτεί στην πόλη μου (επαρχία). Θα έρθει μόνο για να με δει.

Εγώ κάνω όνειρα.

Από την άλλη, έχω μια εκκρεμότητα με τη συντρόφισσα (την κομμουνίστρια παρθένα) και για να είμαι τίμιος και δίκαιος πρέπει να διαλέξω. Η συντρόφισσα με έχει πολύ στο περίμενε αν και στα αθώα μάτια της όλο αυτό είναι ερωτικό & φυσιολογικό. Δηλαδή νομίζει ότι κάτι υπάρχει εδώ και ότι «είμαστε καλά». Και με τη συντρόφισσα ψιλοκαβλώνω αλλά στη φάση που είμαι μία με μπούρκα να μου δώσεις εγώ πάλι θα καβλώνω. Είμαι από τη φύση μου καβλωτικός. Θέλω απλα να γαμήσω.
Η συντρόφισσα μου προσφέρει ηρεμία, όχι την ένταση που μου δημιουργεί ο άλλος, με βάζει σε μια σειρά στη ζωή, μια «ζωή με τάξη». Μου δείχνει πως θα πάνε νορμάλ τα πράγματα, είναι ένα λιμάνι ασφάλειας, φροντίδας. Μπορώ έτσι να στρώσω τη ζωή μου, να προκόψω και να ζήσω σαν καλός άνθρωπος. Δε με αναστατώνει όμως όπως ο ένας και μοναδκός.


Είμαι σε δίλημμα, τεράστιο δίλημμα.
Και το αφήνω σε εσάς.
Ποιον/α να διαλέξω στη ζωή μου να είμαι μαζί του;

Με τον σύντροφο;
Ή με τη συντρόφισσα;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 06 Ιούλ 2021, 00:56

Εννοείται και τους 2.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12512
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 06 Ιούλ 2021, 00:56

Με το σύντροφό εννοείται

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 06 Ιούλ 2021, 00:57

Gherschaagk έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:56
Εννοείται και τους 2.
Δε μου το επιτρέπει η συνείδησή μου.
Ο σύντροφος είναι πολυγαμικός μεν, αλλά η συντρόφισσα είναι κλασική πουριτανή μονογαμική κομμουνίστρια.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 06 Ιούλ 2021, 00:57

nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:56
Με το σύντροφό εννοείται
Γιατί;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12512
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 06 Ιούλ 2021, 00:59

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:57
nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:56
Με το σύντροφό εννοείται
Γιατί;
Γιατί θέλουμε δράση, αγωνία, σασπένς, ένταση. Τι να την κάνεις την θεούσα (κνε);

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 06 Ιούλ 2021, 01:02

nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:59
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:57
nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:56
Με το σύντροφό εννοείται
Γιατί;
Γιατί θέλουμε δράση, αγωνία, σασπένς, ένταση. Τι να την κάνεις την θεούσα (κνε);
Όλοι μου λένε ότι πάω να κάνω κάτι που θα με πάει πίσω. Δηλαδή με τον σύντροφο θα έπρεπε να μετακομίσω στα Εξάρχεια και να ζήσω κάτι το εντελώς διαφορετικό. Να ακυρώσω δηλαδή όλη την επαρχιώτικη ζωή μου, στην οποία είμαι βολεμένος.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12512
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 06 Ιούλ 2021, 01:05

Α δεν είπες ότι πρέπει να κουβαληθεις Εξάρχεια. Με τη συντρόφισσα τότε. Σιγά μην πάμε και σε άλλη πόλη για να πηδήξουμε.

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5052
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 06 Ιούλ 2021, 01:11

nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:59
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:57
nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:56
Με το σύντροφό εννοείται
Γιατί;
Γιατί θέλουμε δράση, αγωνία, σασπένς, ένταση. Τι να την κάνεις την θεούσα (κνε);
Προσεχε μην γνωρίσει ο σύντροφος τη συντρόφισσα και μείνεις με το φαναρι στο χερι.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14402
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Ιούλ 2021, 01:12

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:52
Σήμερα το πρωί τις 7.45 μου έστειλε μήνυμα μετά από έναν χρόνο επικοινωνίας ο αγαπημένος μου, αυτός που γούσταρα από τα Εξάρχεια (Εξομολόγηση). Που είναι μια τύπισσα δηλαδή, αλλά για πρώτη φορά το λέω δημόσια, τον δέχομαι σαν άντρα.

Μου είπε να τον πάρω τηλέφωνο, με ρώτησε αν θέλω να μιλήσουμε γιατί δεν ήταν πολύ καλά (όντως) και ότι είναι κρίσιμα και θέλει να με ακούσει. Εγώ δεν τον σκέφτομαι εδώ και έναν χρόνο. Αλλά με έφαγε η περιέργεια.

Με αυτό το αγόρι το τρελό εγώ νιώθω πάντα περίεργα καλά, μπορώ να πω τα πάντα, να επικοινωνήσω σαν άνθρωπος, να νιώσω ταύτιση. Έχουμε και την ίδια ψυχοπαθολογία οπότε τον καταλαβαίνω και με καταλαβαίνει σε υπερβολικό βαθμό. Όταν είμαι μαζί του ζω μια γλυκιά παράνοια και ξεφεύγω τόσο που ούτε στο πχώρουμ έχω ανάγκη να γράψω γιατί τα λέω ΟΛΑ με έναν άνθρωπο. Αν ήμασταν μαζί θα πηγαίναμε σε άλλες σφαίρες της εμπειρίας και θα ήμουνα πλήρης και μονίμως καβλωμένος, αλλοπαρμένος, μοναδικός. Δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς τι μου είναι αυτός ο άντρας, ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ φασιστικά γουρούνια του κόσμου, ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΝΕΣΑΙ. Είναι άντρας κι ας μην έχει πουλί, κι εγώ τον υπεραγαπώ και θέλω να κάνω σεξ μαζί του όλη μέρα και όλη νύχτα.

Πάμε παρακάτω.

Μου είπε ότι είναι στα πρόθυρα κλονισμού και κάτι άλλα άσχετα και ότι θέλει να έρθει να με επισκεφτεί στην πόλη μου (επαρχία). Θα έρθει μόνο για να με δει.

Εγώ κάνω όνειρα.

Από την άλλη, έχω μια εκκρεμότητα με τη συντρόφισσα (την κομμουνίστρια παρθένα) και για να είμαι τίμιος και δίκαιος πρέπει να διαλέξω. Η συντρόφισσα με έχει πολύ στο περίμενε αν και στα αθώα μάτια της όλο αυτό είναι ερωτικό & φυσιολογικό. Δηλαδή νομίζει ότι κάτι υπάρχει εδώ και ότι «είμαστε καλά». Και με τη συντρόφισσα ψιλοκαβλώνω αλλά στη φάση που είμαι μία με μπούρκα να μου δώσεις εγώ πάλι θα καβλώνω. Είμαι από τη φύση μου καβλωτικός. Θέλω απλα να γαμήσω.
Η συντρόφισσα μου προσφέρει ηρεμία, όχι την ένταση που μου δημιουργεί ο άλλος, με βάζει σε μια σειρά στη ζωή, μια «ζωή με τάξη». Μου δείχνει πως θα πάνε νορμάλ τα πράγματα, είναι ένα λιμάνι ασφάλειας, φροντίδας. Μπορώ έτσι να στρώσω τη ζωή μου, να προκόψω και να ζήσω σαν καλός άνθρωπος. Δε με αναστατώνει όμως όπως ο ένας και μοναδκός.


Είμαι σε δίλημμα, τεράστιο δίλημμα.
Και το αφήνω σε εσάς.
Ποιον/α να διαλέξω στη ζωή μου να είμαι μαζί του;

Με τον σύντροφο;
Ή με τη συντρόφισσα;
4/10 alla exeis καλες προοπτικες
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12512
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 06 Ιούλ 2021, 01:13

nick έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 01:11
nyxtovios έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:59
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:57


Γιατί;
Γιατί θέλουμε δράση, αγωνία, σασπένς, ένταση. Τι να την κάνεις την θεούσα (κνε);
Προσεχε μην γνωρίσει ο σύντροφος τη συντρόφισσα και μείνεις με το φαναρι στο χερι.
Ακόμα πιο πολύ δραση

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 06 Ιούλ 2021, 01:14

Ψηφίστε ρε. Είναι κρίσιμη η ψήφος σας.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 06 Ιούλ 2021, 07:38

Καλημέρα!
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 06 Ιούλ 2021, 09:41

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:57
Gherschaagk έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 00:56
Εννοείται και τους 2.
Δε μου το επιτρέπει η συνείδησή μου.
Ο σύντροφος είναι πολυγαμικός μεν, αλλά η συντρόφισσα είναι κλασική πουριτανή μονογαμική κομμουνίστρια.
Στο πρώτο θρίσομ όμως θα άλλαζε γνώμη.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανεκπλήρωτοι πόθοι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 09:45

Με τον σύντροφο παράλληλα με την συντρόφισσα γιατί ο σύντροφος θα φύγει. Να σου μείνει η συντρόφισσα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών