Οπαδοι κτηνοβασίας

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14694
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Φεβ 2019, 12:40

Πάνας έγραψε:
23 Φεβ 2019, 12:35
Θα μου πει κανείς τι θέλει την σημαία της Βόρεια Κορέας;
Trigger για mind control. Όταν εξαφανιστεί ή αλλάξει θέση σε κάποιο βίντεο και το δει ο κατάλληλος άνθρωπος, θα έχουμε μεγάλες αναταράξεις στο παγκόσμιο οικονομικό- κοινωνικό-πολιτικο-σεξουαλικο καθεστώς.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Φεβ 2019, 13:59

Πάνας έγραψε:
23 Φεβ 2019, 12:35
Θα μου πει κανείς τι θέλει την σημαία της Βόρεια Κορέας;
Λάθος ερώτηση.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 23 Φεβ 2019, 14:00

Αποστασία
Τώρα θα βγει νέος ιός
Ημαρτον κι έλεος για τους αποστάτες

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Φεβ 2019, 14:02

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 11:04
Το πρόβλημα είναι αμφίπλευρο. Εδώ και κανένα χρόνο, δέχομαι σεξουαλική παρενόχληση από σκυλιά και γάτες, θηλυκές πάντα. Πηδάνε στην αγκαλιά μου,τρίβονται πάνω μου, με κοιτάνε στα μάτια. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, δεν το προκαλώ σίγουρα, με φέρνει όμως σε πολύ άβολη θέση. Και τα ζώα κάνουν πολύ επίμονο καμάκι.
Πως λες σε 4ποδο, πως θες να μείνετε μόνο φίλοι;
Εγώ σε μια γάτα κάτω στην πιλοτή την έχω πει στα ίσα πάντως, επιμένει βέβαια αλλά δε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 23 Φεβ 2019, 14:07

sys3x έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:02
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 11:04
Το πρόβλημα είναι αμφίπλευρο. Εδώ και κανένα χρόνο, δέχομαι σεξουαλική παρενόχληση από σκυλιά και γάτες, θηλυκές πάντα. Πηδάνε στην αγκαλιά μου,τρίβονται πάνω μου, με κοιτάνε στα μάτια. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, δεν το προκαλώ σίγουρα, με φέρνει όμως σε πολύ άβολη θέση. Και τα ζώα κάνουν πολύ επίμονο καμάκι.
Πως λες σε 4ποδο, πως θες να μείνετε μόνο φίλοι;
Εγώ σε μια γάτα κάτω στην πιλοτή την έχω πει στα ίσα πάντως, επιμένει βέβαια αλλά δε.
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 23 Φεβ 2019, 14:13

sys3x έγραψε:
23 Φεβ 2019, 03:32
Ρε απίστευτη, σώζεις τέτοια τζιφάκια στο κινητό σου για να τα ζπρώξεις εδώ;
Συγκινήθηκα, σε θυμάμαι από μικρό, τώρα έγινες ολόκληρη πχωρουμίτισσα.
:μόγελο:
Για δες που από μικρό παιδί
έμπαινες πχωρουμάκι
και να που τώρα είσαι γαμιάς,
ο πρώτος μές στο ΠΑκΥ!
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Φεβ 2019, 14:15

Gherschaagk έγραψε:
23 Φεβ 2019, 10:27
Μιλάς με γρίφους....
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 23 Φεβ 2019, 20:20

sys3x έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:02

Εγώ σε μια γάτα κάτω στην πιλοτή την έχω πει στα ίσα πάντως, επιμένει βέβαια αλλά δε.
Μια φορά βίωσα και σκληρό gay πέσιμο από γάτο. Το γούσταρε, το έκανε, πλήρωσε τις συνέπειες.
Είμαι σε μια τσέχικη ροκ μπυραρία, που πηγαίνω από το 2002. Ο ιδιοκτήτης ελληνοτσέχος κομμουνιστής άνω τον 60, φίλος πλέον, μαζεύει που και που καμιά γάτα από τον δρόμο και την έχει συντροφιά μέσα στην κουζίνα(!), μέχρι να τους χωρίσει ο θάνατος της γάτας. Πάω ξέρω εγώ ενα βράδυ, αράζω. Ο γάτος έρχεται καρφί πάνω μου, με κοιτάει και τελικά αρχίζει να τρίβεται αργά και περιστροφικά στο πόδι μου, παίζει να μου έκλεισε και το μάτι ή έτσι μου φάνηκε, πάντως καλά δεν γινόταν και εγώ ένιωθα άβολα μεν, αλλά σεβόμουν και το αίσθημα του, να του την σπάσω δεν ήθελα.
Βγαίνει ο σύντροφος Τσέχος, του λέω ρε φίλε τι θα γίνει με την γάτα; Δεν είναι γάτα, γάτος είναι :011: Γειώνει το μαγαζί, στα αρχίδια του για τις παραγγελίες, παίρνει καρέκλα και παρατηρεί σοκαρισμένος την συμπεριφορά του ζώου για δέκα λεπτά. Δεν μιλάει καθόλου, είναι καταρρακωμένος. Σηκώνεται, τον αρπάζει από το σβέρκο, τον βγάζει στον δρόμο, ακούω ένα "άντε γαμήσου ρε κωλόπουστα" και δεν το ξαναείδα. Προσπάθησα να τον πείσω πως ο κόσμος έχει αλλάξει, πλεον γίνονται γάμοι, οι αδέρφές υιοθετούν παιδια, αυτός ανένδοτος. Δεν θέλω ανώμαλους στο μαγαζί, εκφυλισμός του καπιταλισμού, στην Τσεχία τους εκτελούσαμε. Από εδώ και πέρα μόνο γάτες, δεν μπορώ να ξαναπεράσω τα ίδια, να το μεγαλώσω και να μου βγει ντικιντάγκας.
Εκείνη η στιγμή ήταν η μοναδική που σκέφτηκα να αποκτήσω κατοικίδιο. Όσο και να αποδοκίμασα την ανώμαλη συμπεριφορά του μερακλή γύπα γάτου, αναγνωρίζω πως το έπαθε από το πάθος του για εμένα(ίσως φταίει η κολόνια μου :smt017 )και άρα έχω μια κάποια ευθύνη για αυτόν. Πως θα επιβιώσει μόνος του στους δρόμους, με τα χούγια που έχει; Βγήκα να τον ψάξω, αλλά τελικά δείλιασα. Η συμβίωση μαζί του με τρόμαζε. Ήταν πονηρός και κατα πάσα πιθανότητα και ενεργητικός. Θα μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος όταν ξέρω πως αυτός δίπλα μου παραμονεύει; Τι θα γινόταν αν έκανα μπάνιο και ξεχνούσα να κλειδώσω την πόρτα; Που θα τον έβρισκα κρεμασμένο και πως θα τον ξεκολλούσα με τις σαπουνάδες στα μάτια;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Φεβ 2019, 20:47

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:20
sys3x έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:02

Εγώ σε μια γάτα κάτω στην πιλοτή την έχω πει στα ίσα πάντως, επιμένει βέβαια αλλά δε.
Μια φορά βίωσα και σκληρό gay πέσιμο από γάτο. Το γούσταρε, το έκανε, πλήρωσε τις συνέπειες.
Είμαι σε μια τσέχικη ροκ μπυραρία, που πηγαίνω από το 2002. Ο ιδιοκτήτης ελληνοτσέχος κομμουνιστής άνω τον 60, φίλος πλέον, μαζεύει που και που καμιά γάτα από τον δρόμο και την έχει συντροφιά μέσα στην κουζίνα(!), μέχρι να τους χωρίσει ο θάνατος της γάτας. Πάω ξέρω εγώ ενα βράδυ, αράζω. Ο γάτος έρχεται καρφί πάνω μου, με κοιτάει και τελικά αρχίζει να τρίβεται αργά και περιστροφικά στο πόδι μου, παίζει να μου έκλεισε και το μάτι ή έτσι μου φάνηκε, πάντως καλά δεν γινόταν και εγώ ένιωθα άβολα μεν, αλλά σεβόμουν και το αίσθημα του, να του την σπάσω δεν ήθελα.
Βγαίνει ο σύντροφος Τσέχος, του λέω ρε φίλε τι θα γίνει με την γάτα; Δεν είναι γάτα, γάτος είναι :011: Γειώνει το μαγαζί, στα αρχίδια του για τις παραγγελίες, παίρνει καρέκλα και παρατηρεί σοκαρισμένος την συμπεριφορά του ζώου για δέκα λεπτά. Δεν μιλάει καθόλου, είναι καταρρακωμένος. Σηκώνεται, τον αρπάζει από το σβέρκο, τον βγάζει στον δρόμο, ακούω ένα "άντε γαμήσου ρε κωλόπουστα" και δεν το ξαναείδα. Προσπάθησα να τον πείσω πως ο κόσμος έχει αλλάξει, πλεον γίνονται γάμοι, οι αδέρφές υιοθετούν παιδια, αυτός ανένδοτος. Δεν θέλω ανώμαλους στο μαγαζί, εκφυλισμός του καπιταλισμού, στην Τσεχία τους εκτελούσαμε. Από εδώ και πέρα μόνο γάτες, δεν μπορώ να ξαναπεράσω τα ίδια, να το μεγαλώσω και να μου βγει ντικιντάγκας.
Εκείνη η στιγμή ήταν η μοναδική που σκέφτηκα να αποκτήσω κατοικίδιο. Όσο και να αποδοκίμασα την ανώμαλη συμπεριφορά του μερακλή γύπα γάτου, αναγνωρίζω πως το έπαθε από το πάθος του για εμένα(ίσως φταίει η κολόνια μου :smt017 )και άρα έχω μια κάποια ευθύνη για αυτόν. Πως θα επιβιώσει μόνος του στους δρόμους, με τα χούγια που έχει; Βγήκα να τον ψάξω, αλλά τελικά δείλιασα. Η συμβίωση μαζί του με τρόμαζε. Ήταν πονηρός και κατα πάσα πιθανότητα και ενεργητικός. Θα μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος όταν ξέρω πως αυτός δίπλα μου παραμονεύει; Τι θα γινόταν αν έκανα μπάνιο και ξεχνούσα να κλειδώσω την πόρτα; Που θα τον έβρισκα κρεμασμένο και πως θα τον ξεκολλούσα με τις σαπουνάδες στα μάτια;
Παίζει, αν παίρνεις και συ άρωμα απομίμηση από τον Εβραίο στην Φράγκων είναι παραπάνω από πιθανό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 23 Φεβ 2019, 21:01

sys3x έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:47

Παίζει, αν παίρνεις και συ άρωμα απομίμηση από τον Εβραίο στην Φράγκων είναι παραπάνω από πιθανό.
:wink Αυτός στην Φράγκων κάνει καλές μαιμούδες, όπως και τα Αρώματα Ζωής.
Εγώ όμως, από το 2000, φοράω πάντα το γνήσιο

Εικόνα
Σε γυναίκες δεν διαπίστωσα ιδιαίτερη επιτυχία, άνδρες με έχουν σταματήσει και στον δρόμο για να με ρωτήσουν τι φοράω. Πιθανόν να πυροδοτεί ομοφυλοφιλική συμπεριφορά.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Φεβ 2019, 21:03

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 21:01
sys3x έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:47

Παίζει, αν παίρνεις και συ άρωμα απομίμηση από τον Εβραίο στην Φράγκων είναι παραπάνω από πιθανό.
:wink Αυτός στην Φράγκων κάνει καλές μαιμούδες, όπως και τα Αρώματα Ζωής.
Εγώ όμως, από το 2000, φοράω πάντα το γνήσιο

Εικόνα
Σε γυναίκες δεν διαπίστωσα ιδιαίτερη επιτυχία, άνδρες με έχουν σταματήσει και στον δρόμο για να με ρωτήσουν τι φοράω. Πιθανόν να πυροδοτεί ομοφυλοφιλική συμπεριφορά.
Γατοστερόνη.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 23 Φεβ 2019, 23:00

Μετά το ποστ του Υπέρ να ομολογήσω κι εγώ ότι είχα έναν γάτο bi ...

Δεν άφηνε ούτε θηλυκή ούτε αρσενική γάτα ο άτιμος! :lol:
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 23 Φεβ 2019, 23:09

aLiCat έγραψε:
23 Φεβ 2019, 03:05
ΕικόναΕπίκαιρο θέμα.:fp:

"Αμαλιάδα: Ηλικιωμένος, καταδικασμένος για βιασμούς σκύλων, αυνανιζόταν ενώ πωλούσε ρίγανη!"
SpoilerShow
(Πιο βιτσιόζικος τίτλος σε είδηση, πεθαίνεις!) :o
Mαλακία ρίγανη πουλούσε, σιγά μην αγόρασε έστω κι ένας απ' αυτόν.
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Άβαταρ μέλους
SuperRogue
Δημοσιεύσεις: 1854
Εγγραφή: 13 Απρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: SuperRogue

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SuperRogue » 24 Φεβ 2019, 13:54

Η Αμαλιάδα είναι πόλη στην Περιφερειακή Ενότητα Ηλείας.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Οπαδοι κτηνοβασίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 01 Μαρ 2019, 22:46

Πάνας έγραψε:
23 Φεβ 2019, 12:35
Θα μου πει κανείς τι θέλει την σημαία της Βόρεια Κορέας;
Aυτο ρωτησα τον Εθνι αλλα δεν απαντησε...υποπτευομαι πολιτικη σχεση κτηνοβατων-Ιφικρατη :8)
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών