Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12696
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 18 Σεπ 2021, 15:37

O I έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:33
Πασιφάη έγραψε:
18 Σεπ 2021, 14:42
Ασέβαστος έγραψε:
18 Σεπ 2021, 09:01


αν εχει τουβλο μπατικο, με τρυπες, κλεβεις.
:p3:
Γελάτε με το παιδί μπρε; δε ντρέπεστε;; :011:
Σοβατζής;
Σοβατζής :102:

.,
Γέλασα με το σχόλιο του Ασέβαστου.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Σεπ 2021, 15:42

Dwarven Blacksmith έγραψε:
18 Σεπ 2021, 14:20
Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 00:28
GoBack έγραψε:
18 Σεπ 2021, 00:25


Υπαρχει λουπχοουλ εδω περα,μερικοι ειναι ακουστικοι τυποι
Να το πω πιο σωστά,

Αν δεν παρακολουθεί με όποιο τρόπο πορνο, μπορεί να την παίξει ή το πορνο του είναι απαραίτητο για να την παίξει;
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; :smt017

Αν κάποιος κάνει σεξ με τη σύντροφο του, χρειάζεται να βλέπει, να μυρίζει και να πιάνει, ή μπορεί και με δεμένα μάτια, μανταλάκι στη μύτη και αλειμμένος όλος με αναισθητική αλοιφή; (ξυλοκαϊνη πως στο καλό τη λέει ο βαντόνο)
Όταν λες όλος αλειμμενος με ξυλοκαϊνη εννοείς και στα επίμαχα; γιατί εκεί αυτοσαμποταρεται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 18 Σεπ 2021, 15:45

Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:42
Dwarven Blacksmith έγραψε:
18 Σεπ 2021, 14:20
Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 00:28


Να το πω πιο σωστά,

Αν δεν παρακολουθεί με όποιο τρόπο πορνο, μπορεί να την παίξει ή το πορνο του είναι απαραίτητο για να την παίξει;
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; :smt017

Αν κάποιος κάνει σεξ με τη σύντροφο του, χρειάζεται να βλέπει, να μυρίζει και να πιάνει, ή μπορεί και με δεμένα μάτια, μανταλάκι στη μύτη και αλειμμένος όλος με αναισθητική αλοιφή; (ξυλοκαϊνη πως στο καλό τη λέει ο βαντόνο)
Όταν λες όλος αλειμμενος με ξυλοκαϊνη εννοείς και στα επίμαχα; γιατί εκεί αυτοσαμποταρεται.
Ε τι, θα του αφήσουμε ερεθίσματα; Όλος.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Σεπ 2021, 15:47

Dwarven Blacksmith έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:45
Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:42
Dwarven Blacksmith έγραψε:
18 Σεπ 2021, 14:20

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; :smt017

Αν κάποιος κάνει σεξ με τη σύντροφο του, χρειάζεται να βλέπει, να μυρίζει και να πιάνει, ή μπορεί και με δεμένα μάτια, μανταλάκι στη μύτη και αλειμμένος όλος με αναισθητική αλοιφή; (ξυλοκαϊνη πως στο καλό τη λέει ο βαντόνο)
Όταν λες όλος αλειμμενος με ξυλοκαϊνη εννοείς και στα επίμαχα; γιατί εκεί αυτοσαμποταρεται.
Ε τι, θα του αφήσουμε ερεθίσματα; Όλος.
Εκεί δημιουργείς τεχνική δυσκολία όμως. Εγώ δεν είπα να μην ακουμπιέται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Σεπ 2021, 15:58

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
17 Σεπ 2021, 16:52
1 φορά τη βδομάδα στα 25
αυτή είναι η νεολαία μας :011:
:102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 18 Σεπ 2021, 16:07

Πασιφάη έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:37
O I έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:33
Πασιφάη έγραψε:
18 Σεπ 2021, 14:42


:p3:
Γελάτε με το παιδί μπρε; δε ντρέπεστε;; :011:
Σοβατζής;
Σοβατζής :102:

.,
Γέλασα με το σχόλιο του Ασέβαστου.
Κι εγώ με τον όλο διάλογο :102:



ΥΓ
σόρυ κι όλας αν δεν γίνεται αντιληπτό πότε αστειεύομαι :102:

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12696
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 18 Σεπ 2021, 17:05

O I έγραψε:
18 Σεπ 2021, 16:07
Πασιφάη έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:37
O I έγραψε:
18 Σεπ 2021, 15:33

Γελάτε με το παιδί μπρε; δε ντρέπεστε;; :011:
Σοβατζής;
Σοβατζής :102:

.,
Γέλασα με το σχόλιο του Ασέβαστου.
Κι εγώ με τον όλο διάλογο :102:



ΥΓ
σόρυ κι όλας αν δεν γίνεται αντιληπτό πότε αστειεύομαι :102:

.,
Εντάξει.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 18 Σεπ 2021, 17:24

Βρήκα και εγώ ένα βιντεάκι με πορνο.
Δείτε το μέχρι τέλους

Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 18 Σεπ 2021, 22:25

Πασιφάη έγραψε:
17 Σεπ 2021, 14:39
Antipnevma έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:51
Γιατί ορισμένοι αρνούνται να δεχτούν ότι υπάρχουν άντρες που δεν γουστάρουν να βλέπουν τσόντες; Αλλά τι ρωτάω με τόσους μουνόδουλους μπάρμπες εδώ μέσα. Το να γουστάρεις τόσο πολύ να κοιτάς άλλους να συνουσιάζονται δεν είναι και πολύ φυσιολογικό μετά την εφηβεία. Σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με την διαδικασία σεξουαλικής ωρίμανσής σου.
Στο μπολνταρισμένο.
Έχεις σκεφτεί ρε απίθανε, πως υπάρχουν ζευγάρια που διαπαιδαγωγούνται σεξουαλικά από τσόντες; Διότι έτσι βοηθούν την επικοινωνία μεταξύ τους, την απελευθέρωση από μαλακισμένα ταμπού και καλλιτερεύουν τη ζωή τους, σε όλους τους τομείς;
Αν εσείς επιθυμείτε να παίζετε τον γκιώνη σας, δεν σας εμποδίζει κανείς.Ακούς εκεί, φίμωτρο στην καύλα.. :lol:
Όποιος θέλει να τα δει ας τα δει, δεν το βλέπω ηθικιστικά το θέμα. Όμως όντως υπάρχουν άνθρωποι που δεν χρειαζόμαστε να δούμε αυτά τα σκουπίδια για για να πηδηχτούμε μια χαρά και χωρίς κανένα απολύτως ταμπού. Άμα θέλουμε "διαπαιδαγώγηση" ανοίγουμε κάνα βιβλίο σεξολογίας γραμμένο από επιστήμονες και πάνω από όλα μιλάμε και ρωτάμε ο ένας τον άλλον.

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 19 Σεπ 2021, 12:21

Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 00:10
Το ερώτημα είναι:
Χωρίς να βλέπει πορνο μπορεί να την παίξει;
Μπορεί να μη την παίξει βλέποντας πορνο;
Το πρώτο εγώ προσωπικά το βρίσκω πολύ πιο ωραίο. Ως έφηβος όταν έμπαινα που και που σε τσοντοσάιτ δεν έβρισκα κανένα ενδιαφέρον απλά στο να τις "βλέπω". Μόνο για έμπνευση στο παίξιμο μου χρησίμευαν.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27806
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 19 Σεπ 2021, 12:24

Antipnevma έγραψε:
18 Σεπ 2021, 22:25
Άμα θέλουμε "διαπαιδαγώγηση" ανοίγουμε κάνα βιβλίο σεξολογίας γραμμένο από επιστήμονες
Εχεις καποια προταση;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Σεπ 2021, 12:32

Antipnevma έγραψε:
19 Σεπ 2021, 12:21
Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 00:10
Το ερώτημα είναι:
Χωρίς να βλέπει πορνο μπορεί να την παίξει;
Μπορεί να μη την παίξει βλέποντας πορνο;
Το πρώτο εγώ προσωπικά το βρίσκω πολύ πιο ωραίο. Ως έφηβος όταν έμπαινα που και που σε τσοντοσάιτ δεν έβρισκα κανένα ενδιαφέρον απλά στο να τις "βλέπω". Μόνο για έμπνευση στο παίξιμο μου χρησίμευαν.
Εντάξει δεν μπορούν όλοι να βασιστούν στην φαντασία τους, ειδικά αν έχουν πολύ εξοικείωση με το πορνο. Αδρανοποιει και λίγο το μυαλό στο κομμάτι αυτό. Και το λέω εμπειρικά όχι τυχαία. Αλλιώς ήταν η διαδικασία όταν ήμουν πιτσιρίκα και δεν είχα πρόσβαση σε πορνο και αλλιώς τώρα που μπορώ να δω ότι θέλω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 19 Σεπ 2021, 12:42

Αν η ιστορία είναι αληθινή, ο άνθρωπος αποθήκευε πορνογραφικό περιεχόμενο στις στέρεες μονάδες αποθήκευσης του υπολογιστή του.
Μιλάμε για λουδίτη, όχι αστεία.

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 19 Σεπ 2021, 15:00

Naida έγραψε:
19 Σεπ 2021, 12:32
Antipnevma έγραψε:
19 Σεπ 2021, 12:21
Naida έγραψε:
18 Σεπ 2021, 00:10
Το ερώτημα είναι:
Χωρίς να βλέπει πορνο μπορεί να την παίξει;
Μπορεί να μη την παίξει βλέποντας πορνο;
Το πρώτο εγώ προσωπικά το βρίσκω πολύ πιο ωραίο. Ως έφηβος όταν έμπαινα που και που σε τσοντοσάιτ δεν έβρισκα κανένα ενδιαφέρον απλά στο να τις "βλέπω". Μόνο για έμπνευση στο παίξιμο μου χρησίμευαν.
Εντάξει δεν μπορούν όλοι να βασιστούν στην φαντασία τους, ειδικά αν έχουν πολύ εξοικείωση με το πορνο. Αδρανοποιει και λίγο το μυαλό στο κομμάτι αυτό. Και το λέω εμπειρικά όχι τυχαία. Αλλιώς ήταν η διαδικασία όταν ήμουν πιτσιρίκα και δεν είχα πρόσβαση σε πορνο και αλλιώς τώρα που μπορώ να δω ότι θέλω.
Υπάρχει και ο εξής παράγοντας. Οταν έχεις να κάνεις με ανθρώπους που σου φέρονται συχνά άσχημα που και που χαλιέσαι, ψιλοχάνεις το ενδιαφέρον για αυτούς και ψάχνεσαι αλλού να τη βρεις. Το πορνό προσφέρει μια βολική λύση.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12696
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 19 Σεπ 2021, 15:02

Antipnevma έγραψε:
18 Σεπ 2021, 22:25
Πασιφάη έγραψε:
17 Σεπ 2021, 14:39
Antipnevma έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:51
Γιατί ορισμένοι αρνούνται να δεχτούν ότι υπάρχουν άντρες που δεν γουστάρουν να βλέπουν τσόντες; Αλλά τι ρωτάω με τόσους μουνόδουλους μπάρμπες εδώ μέσα. Το να γουστάρεις τόσο πολύ να κοιτάς άλλους να συνουσιάζονται δεν είναι και πολύ φυσιολογικό μετά την εφηβεία. Σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με την διαδικασία σεξουαλικής ωρίμανσής σου.
Στο μπολνταρισμένο.
Έχεις σκεφτεί ρε απίθανε, πως υπάρχουν ζευγάρια που διαπαιδαγωγούνται σεξουαλικά από τσόντες; Διότι έτσι βοηθούν την επικοινωνία μεταξύ τους, την απελευθέρωση από μαλακισμένα ταμπού και καλλιτερεύουν τη ζωή τους, σε όλους τους τομείς;
Αν εσείς επιθυμείτε να παίζετε τον γκιώνη σας, δεν σας εμποδίζει κανείς.Ακούς εκεί, φίμωτρο στην καύλα.. :lol:
Όποιος θέλει να τα δει ας τα δει, δεν το βλέπω ηθικιστικά το θέμα. Όμως όντως υπάρχουν άνθρωποι που δεν χρειαζόμαστε να δούμε αυτά τα σκουπίδια για για να πηδηχτούμε μια χαρά και χωρίς κανένα απολύτως ταμπού. Άμα θέλουμε "διαπαιδαγώγηση" ανοίγουμε κάνα βιβλίο σεξολογίας γραμμένο από επιστήμονες και πάνω από όλα μιλάμε και ρωτάμε ο ένας τον άλλον.
Όμορφα. Την ώρα που είναι να γαμηθείτε με την σύντροφό σου, πες της ''κάτσε αγάπη μου, να ανοίξω το επιστημονικό βιβλίο Σεξολογίας, να σου εμπλουτίσω την καύλα στο μουνί σου.''.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών