Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Σεπ 2021, 12:57

Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του ενώ ορκίζεται ότι δεν βλέπει
Δεν μπορώ να το διαχειριστώ


Εικόνα
https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... en-vlepei/

Αγαπητή α, μπα ήθελα πάντα να σε ρωτήσω…

Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα γιατί πραγματικά με έχει επηρεάσει παρά πολύ και δεν μπορώ καθόλου μα ηρεμήσω.
:cry

Εικόνα

Είμαι σε μια σχέση εδώ και 10 χρόνια. Από την εφηβεία μου στο λύκειο. Τώρα ήμαστε 25 εγώ και 26 εκείνος.

Στα μάτια τα δικά μου η σεξουαλική μας ζωή δεν είναι άσχημη. Κάνουμε πχ 1 φορά την εβδομάδα σεξ. :romance-hearteyes: Εντάξει, θα μπορούσε να είναι και περισσότερο αλλά είναι λίγο πιεστικός :e040: πάνω σε αυτό το θέμα και εμένα αυτό με απομακρύνει κάπως.

Δεν έχει κάνει και καμιά φορά κάτι ρομαντικό για εμένα ειδικά τα δύο τελευταία χρόνια που συγκατικουμε.

Το πρόβλημα μου είναι το εξής. Έχω ιδιαίτερη απέχθεια προς τις ταινίες πορνό :102: . Το έχω συζητήσει μαζί μου παρά πολλές φορές και εκείνος μου έχει πει ότι δεν βλέπει. Του έχω εξηγήσει πως εγώ ξεκάθαρα αυτό το βλέπω σαν απάτη :cry .

Με πληγώνει και δεν μπορώ να το διαχειριστώ άμα ξέρω πως ο σύντροφός μου βλέπει τέτοιου είδους ταινίες και μετά ενδεχομένως έρχεται σε εμένα… Είχε φτάσει και σε σημείο να μου ορκιστεί ότι δεν το κάνει

Εικόνα

και εγώ προφανώς τον είχα πιστέψει :c040: γιατί εντάξει τόσα χρόνια σχέσης που δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα ότι μου λέει ψέματα δεν θα μπορούσα να μην τον εμπιστευτώ. Έχω να σου πω ότι εννοείται πως δεν το έψαξα.

Εικόνα

Όμως μια μέρα πήγε να ανοίξει το κινητό του δίπλα μου και η σελίδα που ήταν είδη ανοικτή ήταν πορνό. Πάγωσα :o , δεν του είπα κάτι για πολύ ώρα, περίμενα να μου πει εκείνος φάνηκε ότι έχασε τα λόγια του έσβησε όλες τις σελίδες και μετά από λίγη ώρα άλλαξε θέμα.

Εννοείται πως μάλωσα, εννοείται πως σκέφτομαι να χωρίσω :g030: … Όμως με πονάει πάρα πολύ κάτι τέτοιο! Δεν μπορώ να το διαχειριστώ αλήθεια. Δεν ξέρω τι να κάνω. Το θεωρώ αυτό που έκανε απαίσιο, κοροϊδία γιατί μου είχε ορκιστεί ότι δεν βλέπει και απάτη γιατί για εμένα όπως ανέφερα και ποιο πάνω το να βλέπει κάποιος πορνό (αλλά σώματα, άλλες, και να φτιάχνετε με αυτά είναι απάτη!!) :102:

Χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια :cry . Δεν θέλω να μιλήσω σε κανέναν του κύκλου μου. Για αυτό απευθύνομαι σε εσάς. Είδα ότι απαντάτε σε όλες τις γυναίκες που σας έχουν στείλει. Ελπίζω το ίδιο να κάνετε και εμένα. Έχω πραγματικά ανάγκη να με ακούσει κάποιος και να με βοηθήσει. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

-Χρύσα

Εικόνα

Η ΑΜΠΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ και για πρώτη φορά δεν μας τα λέει καλά.... :011:

Χρύσα, η απάντηση πάντα είναι ότι ο καθένας έχει τις δικές του κόκκινες γραμμές και δικαιούται να τις υποστηρίζει. Στο συγκεκριμένο θέμα, όμως, δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί δεν μπορώ να βρω έναν τρόπο για να δεχτώ ότι το πορνό ισούται με απάτη. Δεν μπορώ να δεχτώ θέμα απάτης όταν δεν υπάρχει άνθρωπος που συμμετέχει σε πραγματικό χρόνο με κάποιον τρόπο. Η κινούμενη εικόνα είναι κινούμενη εικόνα, δεν υπάρχει διαδραστικότητα. Δεν είναι δυνατόν να συζητάμε στα σοβαρά ότι είναι απάτη να του αρέσει η εικόνα άλλης γυναίκας, ή ότι είναι απάτη η φαντασίωση.

Για μένα, ζητάς κάτι παράλογο, αλλά δεν έχει σημασία. Έχεις δικαίωμα να βρεις κάποιον άντρα που επίσης θεωρεί την πορνογραφία απάτη. Σε αυτό που έχεις δίκιο είναι ότι σου είπε ψέματα όταν ορκίστηκε ότι δεν θα το ξανακάνει. Όφειλε να είναι ειλικρινής μαζί σου. Το έκανε για να ξεμπερδεύει, προφανώς, και πιθανόν να το κάνει αυτό και με άλλα θέματα, που δεν έχεις ανακαλύψει ακόμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 16 Σεπ 2021, 13:05, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 12:59

Το αεκ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-5 βρηκες στο ιστορικο του? ή το ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - γυφτοι 6-0?

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 13:04

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 12:59
Το αεκ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-5 βρηκες στο ιστορικο του? ή το ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - γυφτοι 6-0?
Το Γιουβε-θρυλος 7-0
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 13:10

Με ξενα ουμπαλα νομιζει οτι πηδαει ο ασπρομαλλης δηθεν μεταλλας.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 16 Σεπ 2021, 13:11

εχω πιασει επ αυτοφόρω τον σύζυγο, να κοιτάει βίντεος στο γιουτιουμπ με φαγητά.

νιώθω προδομένη. δηλαδή δεν του αρέσει η μαγειρική μου και κοιτά ξένες κουζινες?

πήγαμε στο χωριό και έλεγε σε μια θεία μου ότι ειχε φάει σε ενα μαγειρίο ένα γιουβέτσι όνειρο.

δηλαδή το δικό μου δεν του αρεσει και παει και τρωει ξένα?

η δε θεια με κοιταζε λες και ειμαι εντελως αχρηστη....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Σεπ 2021, 13:16

Απο τα σχόλια

.....θα έπρεπε να σε προβληματίζει πώς το κάνει μαζί σου. Είναι δυνατόν να προσπερνάς έτσι το γεγονός ότι σε πιέζει να κάνεις πράγματα που δεν θέλεις; Να χωρίσεις άμεσα, αλλά για το σωστό λόγο.

......αν μια μέρα δεν θέλει να κάνει σεξ και την πιέζει να κάνει, τότε την πιέζει να κάνει πράγματα που δεν θέλει. Και αν τελικά περνάει το δικό του, δεν πρόκειται για συναινετικο σεξ, κάπως αλλιώς το λένε…. :p2:

.....να επικεντρωθείς σε κάτι άλλο. Πρώτον, τα ψέματα. Σου είπε ψέματα για αυτό. Για τι άλλο σου έχει πει ψέματα; Δεύτερον, λες ότι σε πιέζει για σεξ.

..........Ε ναι, αυτό που το ότι γίνεται πιεστικός για σεξ – λίγο όμως ε, γιατί προφανώς είναι καλό παιδί – περνάει στα ψιλά γράμματα από την ίδια τη γραφούσα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 16 Σεπ 2021, 13:18

georgebi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 13:16
Απο τα σχόλια

.....θα έπρεπε να σε προβληματίζει πώς το κάνει μαζί σου. Είναι δυνατόν να προσπερνάς έτσι το γεγονός ότι σε πιέζει να κάνεις πράγματα που δεν θέλεις; Να χωρίσεις άμεσα, αλλά για το σωστό λόγο.

......αν μια μέρα δεν θέλει να κάνει σεξ και την πιέζει να κάνει, τότε την πιέζει να κάνει πράγματα που δεν θέλει. Και αν τελικά περνάει το δικό του, δεν πρόκειται για συναινετικο σεξ, κάπως αλλιώς το λένε…. :p2:

.....να επικεντρωθείς σε κάτι άλλο. Πρώτον, τα ψέματα. Σου είπε ψέματα για αυτό. Για τι άλλο σου έχει πει ψέματα; Δεύτερον, λες ότι σε πιέζει για σεξ.

..........Ε ναι, αυτό που το ότι γίνεται πιεστικός για σεξ – λίγο όμως ε, γιατί προφανώς είναι καλό παιδί – περνάει στα ψιλά γράμματα από την ίδια τη γραφούσα
στην δική μας περιπτωση, αντικαταστήστε την λεξη σεξ με γιουβέτσι.

:003:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32131
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Σεπ 2021, 13:44

georgebi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 12:57


Στα μάτια τα δικά μου η σεξουαλική μας ζωή δεν είναι άσχημη. Κάνουμε πχ 1 φορά την εβδομάδα σεξ. :romance-hearteyes: Εντάξει, θα μπορούσε να είναι και περισσότερο αλλά είναι λίγο πιεστικός :e040: πάνω σε αυτό το θέμα και εμένα αυτό με απομακρύνει κάπως.
αυτο σαν να μη βγαζει νοημα.

την πιεζει να το κανουν, και ενω αυτη θελει πιο συχνα, του λεει οχι επειδη;

τεσπα, ο τυπος δε γαμει, και τον παιζει. ο ορισμος του μαλακα. να βρει αλλη που να γουσταρει περισσοτερο πηδημα, η να βρει αλλη μια σαν αυτη, να εχει δυο, να καλυπτεται.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Σεπ 2021, 13:52

Ασέβαστος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 13:44


να βρει αλλη μια σαν αυτη, να εχει δυο, να καλυπτεται.
δηλαδή 2 φορές τη βδομάδα; :e040:

στα 26 του; :e040:

και κομμένες οι τσόντες :e040:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Σεπ 2021, 14:01

Μία φορά την εβδομάδα ; Εγώ αυτήν την στιγμή αν είχα σχέση μετά από τόση αγαμία του λοκ ντάουν θα την είχα κάνει σουρωτήρι . Τι εγκράτεια έχει .

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Σεπ 2021, 14:04

Και σε στικάκι να τα έκρυβε θα το έβρισκε η καριόλα.

Κυρά μου θα σε γάμαγε πιστεύεις εκείνη την φορά την βδομάδα χωρίς να φτιαχτεί αλλιώς ;

Α ρε μγκντάου που σας χρειάζεται !
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 14:04

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 13:10
Με ξενα ουμπαλα νομιζει οτι πηδαει ο ασπρομαλλης δηθεν μεταλλας.
Ε αφου εχετε γινει το ανεκδοτο της ευρωπης απο παλια(για να μην το πω οπως το λενε ακριβως) :lol:

Δεν εχω καν μαλλια μου επεσαν λογω ηλικιας.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 16 Σεπ 2021, 14:05

Κατά πάσα πιθανότητα η τύπισσα δεν έχει ιδέα στο κρεβάτι και ο τύπος δεν το ευχαριστιέται, απλά που να ψάχνεις τώρα :102:
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 14:06

Ανεκδοτο της Ευρωπης η ομαδα που εξαιτιας της δεν ειναι η Ελλαδα τελευταια στην ποδοσφαιρικη καταταξη εθνικων πρωταθληματων αλλα σπουδαιο και τρανο το αε6 που δεν καταφερε καν να προκριθει στο 3ο σε σειρα κυπελλο ΠΙΚΠΑ που εφτιαξε η ουεφα ειδικα για ομαδες του μεγεθους της αε6

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Σεπ 2021, 14:08

Ρε σεις τσακωθείτε αλλού.
Εδώ αναλύουμε σεξουαλικά να πούμε ...
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών