Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γιάννης

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 19 Σεπ 2021, 22:25

Uppercut έγραψε:
19 Σεπ 2021, 21:42
Ε καλά, το τι συνέβη σε εσένα δεν είναι κανόνας για όλους. Συγγνώμη κιόλας.
Πράγματι. Ισχύει. Εμείς αντέξαμε οκταετία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Σεπ 2021, 22:27

Γιάννης έγραψε:
19 Σεπ 2021, 22:23
Naida έγραψε:
19 Σεπ 2021, 21:53
Γιάννης έγραψε:
19 Σεπ 2021, 21:41


Δεν πειράζει. Κάποια στιγμή θα το διαπιστώσεις ιδίοις όμμασι.
Μάλιστα. Ας ξεκινήσω από τώρα να βαδισω στον δρόμο των ασεξουαλ.
Όχι, μη βιάζεσαι. Κάθε πράμα στον καιρό του.
Άσε μη μου πέσει βαρύ μετά. Να συνηθίζω στην ιδέα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Γιάννης

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 19 Σεπ 2021, 22:30

Naida έγραψε:
19 Σεπ 2021, 22:27
Γιάννης έγραψε:
19 Σεπ 2021, 22:23
Naida έγραψε:
19 Σεπ 2021, 21:53


Μάλιστα. Ας ξεκινήσω από τώρα να βαδισω στον δρόμο των ασεξουαλ.
Όχι, μη βιάζεσαι. Κάθε πράμα στον καιρό του.
Άσε μη μου πέσει βαρύ μετά. Να συνηθίζω στην ιδέα.
Καλά, καλά, κορόιδευε εσύ...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Σεπ 2021, 22:37

Γιάννης έγραψε:
19 Σεπ 2021, 22:30
Naida έγραψε:
19 Σεπ 2021, 22:27
Γιάννης έγραψε:
19 Σεπ 2021, 22:23


Όχι, μη βιάζεσαι. Κάθε πράμα στον καιρό του.
Άσε μη μου πέσει βαρύ μετά. Να συνηθίζω στην ιδέα.
Καλά, καλά, κορόιδευε εσύ...
Δεν κοροϊδεύω καλέ. Εγώ ήδη του το λέω, μιας και πλησιάζει τα 50, καιρός να εστιάσουμε σε άλλα κομμάτια της σχέσης. Βάζεις τώρα και την πολυετια μέσα. Γαμησε τα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20937
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 11 Οκτ 2021, 12:19

Εικόνα
https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... o-anochis/

Αγαπητή μου Αμπά σε ευχαριστώ που υπάρχεις. :+1:

Είμαι σε μια σχέση σχεδόν 8 χρόνων. Στους πρώτους 6 μήνες που είμασταν μαζί με απάτησε, πηγαίνοντας σε οίκο ανοχής. :o

Τον συγχώρεσα :e040: και συνεχίσαμε τη σχέση μας.

Δυστυχώς τότε δεν διάβαζα Αμπα. :102:

Πριν λίγο καιρό, μου εξομολογηθηκε ότι με απατησε ξανά πρόσφατα :o , πάλι κάνοντας σεξ επί πληρωμή.

Νιώθω φυσικά προδωμένη, αλλά και τρομερά θυμωμένη που με κοροϊδεύε μπροστά στα μάτια μου και που με έθεσε στον κίνδυνο των σεξουαλικώς μεταδιδόμενων, μιας και κάνουμε ελεύθερο σεξ.

Μου ζήτησε συγγνώμη και θέλει να είμαστε ξανά μαζί. :lol:

Εγώ από τη μια θέλω να προσπαθήσω ξανά και νιώθω πως δεν έχουμε τελειώσει ακόμα. Δεν μπορώ να με σκεφτώ μακρυά του. Όμως αρκετά συχνά σκέφτομαι τα όσα έγιναν και θυμώνω. Νιώθω πως πρέπει να φύγω για να προστατεύσω τον εαυτό μου.

Από την άλλη όμως σκέφτομαι να δώσω μια πραγματικά τελευταία ευκαιρία :hammer: γιατί [τον αγαπάω πολύ.

Βρίσκομαι σε ασυμφωνία :e045: με αυτό που θα συμβούλευα κάποια άλλη και με αυτό που τελικά κάνω εγώ. Έχεις κάποια συμβουλή?

Γίνεται να συνεχιστεί μια σχέση μετά απ’όλα αυτά? :smt018

-Μπερδεμένη
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11542
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Βρήκα πορνό στον υπολογιστή του. Νιώθω σαν να με απατάει !(Είμαστε 25χρονών και κάνουμε σέξ μια φορα τη βδομάδα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 11 Οκτ 2021, 12:34

georgebi έγραψε:
11 Οκτ 2021, 12:19
Εικόνα
https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... o-anochis/

Αγαπητή μου Αμπά σε ευχαριστώ που υπάρχεις. :+1:

Είμαι σε μια σχέση σχεδόν 8 χρόνων. Στους πρώτους 6 μήνες που είμασταν μαζί με απάτησε, πηγαίνοντας σε οίκο ανοχής. :o

Τον συγχώρεσα :e040: και συνεχίσαμε τη σχέση μας.

Δυστυχώς τότε δεν διάβαζα Αμπα. :102:

Πριν λίγο καιρό, μου εξομολογηθηκε ότι με απατησε ξανά πρόσφατα :o , πάλι κάνοντας σεξ επί πληρωμή.

Νιώθω φυσικά προδωμένη, αλλά και τρομερά θυμωμένη που με κοροϊδεύε μπροστά στα μάτια μου και που με έθεσε στον κίνδυνο των σεξουαλικώς μεταδιδόμενων, μιας και κάνουμε ελεύθερο σεξ.

Μου ζήτησε συγγνώμη και θέλει να είμαστε ξανά μαζί. :lol:

Εγώ από τη μια θέλω να προσπαθήσω ξανά και νιώθω πως δεν έχουμε τελειώσει ακόμα. Δεν μπορώ να με σκεφτώ μακρυά του. Όμως αρκετά συχνά σκέφτομαι τα όσα έγιναν και θυμώνω. Νιώθω πως πρέπει να φύγω για να προστατεύσω τον εαυτό μου.

Από την άλλη όμως σκέφτομαι να δώσω μια πραγματικά τελευταία ευκαιρία :hammer: γιατί [τον αγαπάω πολύ.

Βρίσκομαι σε ασυμφωνία :e045: με αυτό που θα συμβούλευα κάποια άλλη και με αυτό που τελικά κάνω εγώ. Έχεις κάποια συμβουλή?

Γίνεται να συνεχιστεί μια σχέση μετά απ’όλα αυτά? :smt018

-Μπερδεμένη
Είναι μπουρδελιαρης.
Αν ήταν κοντός μπορεί και να ψηλωνε. Ο μπουρδελιαρης δεν το κόβει το άθλημα.
Θα συμβούλευα τη φίλη να χωρισει. Αν όμως τον θέλει τόσο πολύ , να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό -Και επαγγελματική αποκατάσταση και ευτυχία στα προσωπικά της. Win win
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών