Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 30 Δεκ 2021, 17:46

Αγις έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:36
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:33
Αγις έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:29


Δυνατη ιστορια - βγαλμενη απο τη ζωη
θα σ αρεσει
Αμαρτία να μην την διαβάσουν όλοι τότε.

Αν δεν σ' ενδιαφέρουν οι υπόλοιποι, σκέψου τον Volk. Σίγουρα θα θέλει να την διαβάσει.
αδιαφορο
εσενα προτιμω για να καβλαντιζω -εισαι κατι σαν μουσα μου
:078:
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 30 Δεκ 2021, 17:48

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
29 Δεκ 2021, 21:24
Δεν έχω παρακολουθήσει επισταμένως.
Έδειξες κάποια φωτό ψωλής κάποιου γνωστού σου στη φίλη σου για να σου πει πώς την κόβει; :smt017
Εικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2021, 17:49

vantono έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:38
Naida έγραψε:
30 Δεκ 2021, 16:56
vantono έγραψε:
30 Δεκ 2021, 16:53

Από τι? Από τα αυτοκίνητα που σου γαργαλανε το γόνατο καθώς περνάνε? :lol:
Κωλοσημειο είναι γενικά(οπως και όλη η περιοχή εκεί σχεδόν), αλλά σαν ποιότητα και ποσότητα/ποικιλία γλυκών μ'αρέσει. Πριν χρονια δεν μ'άρεσε, αλλά τελευταία που ξαναπηγα μετά από καιρό, μου φάνηκε πολύ βελτιωμένο.
2-3 γλυκά είχαμε πάρει σε ποικιλία και μας έβαλε έναν Όλυμπο παγωτό από πάνω.
Ε ναι λίγο το μαζεύεις το ποδαράκι όταν βλέπεις αυτοκίνητο. Δεν ξέρω εγώ όσες φορές πήγα, δεν ενθουσιαατηκα. Ενώ παραπάνω είναι η ζουμπουρλού :romance-hearteyes:
Ακουστα την εχω και αυτην, αλλά δεν εχω πάει.
Τα σερμπέτια μας ειχαν αφήσει τοσο ευχαριστημενους, που δεν χρειαστηκε να ψάξουμε για αλλα εκει τριγύρω στην περιοχή.
Εδω γλυκοποικιλία 3 ατόμων (ήμασταν 4, και πάλι, ολόκληρο το παγωτο δεν καταφέραμε να το φάμε. Το βλέπαμε να σιγολιώνει και πονουσε η πσυχουλα μου :c040: )
Εικόνα

Εδω 2 ατόμων, με παρατήρηση δική μας να μην ειναι υπερβολικά πολύ το παγωτό, γιατί ήμασταν ηδη φαγωμένοι και θα πήγαινε τζάμπα πάλι.
Εικόνα
Εμείς είμαστε του πιο παραδοσιακού :lol: αλλά και πάλι για μένα δεν ήταν γαμώ


Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 30 Δεκ 2021, 17:50

Naida έγραψε:
29 Δεκ 2021, 21:28
Έχω δείξει την ψωλη με κάποιον που μίλαγα τότε στην κολλητή μου, και μετά αυτός ο κάποιος έγινε ο νυν μου. Και εκείνη αντίστοιχα μου έχει δείξει κατά καιρούς διάφορες.
Καλά και δεν φοβήθηκες ότι αμα της δείξεις της φίλης σου φώτο του μπορεί να της αρέσε ο νυν νυν? Και αμα προλάβει και στον φάει αυτή??
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2021, 17:51

Yochanan έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:50
Naida έγραψε:
29 Δεκ 2021, 21:28
Έχω δείξει την ψωλη με κάποιον που μίλαγα τότε στην κολλητή μου, και μετά αυτός ο κάποιος έγινε ο νυν μου. Και εκείνη αντίστοιχα μου έχει δείξει κατά καιρούς διάφορες.
Καλά και δεν φοβήθηκες ότι αμα της δείξεις της φίλης σου φώτο του μπορεί να της αρέσε ο νυν νυν? Και αμα προλάβει και στον φάει αυτή??
Κολλητή μου είπα είναι, όχι καριολία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 30 Δεκ 2021, 17:57

Naida έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:51
Yochanan έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:50
Naida έγραψε:
29 Δεκ 2021, 21:28
Έχω δείξει την ψωλη με κάποιον που μίλαγα τότε στην κολλητή μου, και μετά αυτός ο κάποιος έγινε ο νυν μου. Και εκείνη αντίστοιχα μου έχει δείξει κατά καιρούς διάφορες.
Καλά και δεν φοβήθηκες ότι αμα της δείξεις της φίλης σου φώτο του μπορεί να της αρέσε ο νυν νυν? Και αμα προλάβει και στον φάει αυτή??
Κολλητή μου είπα είναι, όχι καριολία.
Εικόνα
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Δεκ 2021, 17:58

Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:57
Naida έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:51
Yochanan έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:50


Καλά και δεν φοβήθηκες ότι αμα της δείξεις της φίλης σου φώτο του μπορεί να της αρέσε ο νυν νυν? Και αμα προλάβει και στον φάει αυτή??
Κολλητή μου είπα είναι, όχι καριολία.
Εικόνα
Αυτό είναι χωρίς το ί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 30 Δεκ 2021, 18:00

Naida έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:58
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:57
Naida έγραψε:
30 Δεκ 2021, 17:51


Κολλητή μου είπα είναι, όχι καριολία.
Εικόνα
Αυτό είναι χωρίς το ί.
:003:
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
στραβοξυπνημενο χιονοπανο
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:12

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από στραβοξυπνημενο χιονοπανο » 31 Δεκ 2021, 08:08

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2021, 15:48
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2021, 11:03
Ερμής έγραψε:
30 Δεκ 2021, 10:07


:lol::lol:
Μα μισό μισό το γλυκό; Αυτός περνιέται για ταλαράς.
Δεν ήθελε να παχύνει η κοπέλα γιατί μετά πώς θα παίζει σε μηνιαία βάση μπάλα με τον Volk;
:roll: Σε αυτή την περίπτωση μάναμ παίρνεις δυο γλυκά και τα μοιράζεσαι. Δεν κάνεις γυφτιές με μισό γλυκό. Γυφτογυφτοι.
:078:
Feindflug έγραψε:
06 Ιαν 2022, 17:49
Τύπε, λονγκ όμικρον = ο μέγα.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 01 Ιαν 2022, 17:59

“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

kolitseto
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 20 Ιαν 2022, 08:13
Phorum.gr user: koleto

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kolitseto » 20 Ιαν 2022, 20:45

οταν ενας αντρας βρει μια γυναικα για να κανει σχεση, την κραταει με νυχια και με δοντια, διοτι αν χωρισουν, μετα αυτος θα μεινει μπακουρι για πολυ καιρο η και για παντα... η γυναικα απτην αλλη, βρησκει στο επομενο λεπτο.... νο προμπλεμ... διοτι η καθε γυναικα εχει απο ενα ταγμα αντρων στην ουρα που περιμενουν............. ο μεσος ελληνας αντρας δεν εχει επιλογες. το πιο ευκολο πραγμα για τον αντρα ποιο ειναι???? το να μεινει μπακουρι ααααααχαχαχαχαχ.... !!!!! οι γυναικες εχουν πολυ υψηλα στανταρ (μεχρι να θελουν να γινουν μανες βεβαια, μετα τα ριχνουν και τις αρκει καποιος να εχει μια σιγουρη δουλεια και στανταρ μηνιατικο, οποιες δε τα ριξουν, μενουν μονες για παντα).......... ενας αντρα ο οποιος το χει με το φλερτ, με το μπλα μπλα, εμφανιση κτλ, θα σου πει.... δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τις γυναικες, κανεις σχεση η σου καθοντε , ευκολα.... ειναι σαν τους πλουσιους που ζουν στη δικη τους γυαλα και στο δικο τους κοσμο.... οτι ολα ειναι καλα και ροδινα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Tι συμβαίνει με τις γυναίκες σε αυτή τη χώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 20 Ιαν 2022, 20:49

kolitseto έγραψε:
20 Ιαν 2022, 20:45
οταν ενας αντρας βρει μια γυναικα για να κανει σχεση, την κραταει με νυχια και με δοντια, διοτι αν χωρισουν, μετα αυτος θα μεινει μπακουρι για πολυ καιρο η και για παντα... η γυναικα απτην αλλη, βρησκει στο επομενο λεπτο.... νο προμπλεμ... διοτι η καθε γυναικα εχει απο ενα ταγμα αντρων στην ουρα που περιμενουν............. ο μεσος ελληνας αντρας δεν εχει επιλογες. το πιο ευκολο πραγμα για τον αντρα ποιο ειναι???? το να μεινει μπακουρι ααααααχαχαχαχαχ.... !!!!! οι γυναικες εχουν πολυ υψηλα στανταρ (μεχρι να θελουν να γινουν μανες βεβαια, μετα τα ριχνουν και τις αρκει καποιος να εχει μια σιγουρη δουλεια και στανταρ μηνιατικο, οποιες δε τα ριξουν, μενουν μονες για παντα).......... ενας αντρα ο οποιος το χει με το φλερτ, με το μπλα μπλα, εμφανιση κτλ, θα σου πει.... δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τις γυναικες, κανεις σχεση η σου καθοντε , ευκολα.... ειναι σαν τους πλουσιους που ζουν στη δικη τους γυαλα και στο δικο τους κοσμο.... οτι ολα ειναι καλα και ροδινα.
Volk
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών