Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Ναι
19
51%
Όχι
18
49%
 
Σύνολο ψήφων: 37

Άβαταρ μέλους
mysterybox
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 04 Ιαν 2022, 10:21
Phorum.gr user: Leon

Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mysterybox » 06 Ιαν 2022, 10:49

Από τις πιο κοινότυπες φαντασιώσεις 20άρηδων και μη...πόσοι έχετε κάνει τη φαντασίωση αυτή πράξη; Και αν θέλετε περιγράψτε πώς συνέβη και την εμπειρία σας
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mysterybox την 06 Ιαν 2022, 11:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 06 Ιαν 2022, 10:51

Milf οχι, ηταν ομως 30 ετων οταν εγω ημουν 22.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Ντρές
Δημοσιεύσεις: 559
Εγγραφή: 12 Μαρ 2020, 03:16

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντρές » 06 Ιαν 2022, 10:52

20 ή και πιο μικροι?

Άβαταρ μέλους
mysterybox
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 04 Ιαν 2022, 10:21
Phorum.gr user: Leon

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mysterybox » 06 Ιαν 2022, 10:53

Ντρές έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:52
20 ή και πιο μικροι?
Αν έχεις πάει και πιο μικρός εννοείται

Άβαταρ μέλους
mysterybox
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 04 Ιαν 2022, 10:21
Phorum.gr user: Leon

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mysterybox » 06 Ιαν 2022, 10:54

Volk έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:51
Milf οχι, ηταν ομως 30 ετων οταν εγω ημουν 22.
Καλή εμπειρία γενικά;

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22810
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιαν 2022, 11:01

Μίλφ είναι για πιτσιρικάδες. Το φόρουμ είναι για άνδρες ώριμους και κατασταλαγμενους, άρα βάλε μειτσουρ, Τζιλφ. Αλλιώς θα λένε όλοι ότι χτες πήγαν με τη γυναίκα τους.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 06 Ιαν 2022, 11:06

mysterybox έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:54
Volk έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:51
Milf οχι, ηταν ομως 30 ετων οταν εγω ημουν 22.
Καλή εμπειρία γενικά;
Την ειχα γνωρισει τυχαια, επεστρεφα απο Κυπρο με το καραβι και αυτη ηταν μαζι με τη μανα και τη θεια της. Ειχα κατσει στο απεναντι τραπεζι, κοιταζε, τη κοιταζα, καταλαβα οτι γουσταρει, πηγα και της μιλησα και οταν επιασε Ροδο το καραβι, βγηκαμε παρεα μια συντομη βολτα για ενα καφε. Συνεχισαμε στο υπολοιπο ταξιδι και μετα οταν επιστρεψαμε Αθηνα, βγαιναμε σχεδον καθε μερα. Τουμπανο ηταν, σε ολα της! Πολυ ομορφη γυναικα, πηγαινα και την επαιρνα με το αμαξι απο τη δουλεια της σχεδον καθε μερα και πηγαιναμε παντου. Ηξερε οτι εβγαινα και με αλλες κοπελες πιο κοντα στην ηλικια μου, δεν ειχε θεμα. Μετα απο περιπου ενα χρονο, αρχισε να σοβαρευει το θεμα και να μου μιλαει για αγαπες κτλπ, εκει το σταματησα. Συνεχισε να παιρνει τηλεφωνα, βρεθηκαμε απο κοντα και της ειπα οτι δεν ειμαι σε φαση να της προσφερω αυτα που θελει και πως θα ειναι καλυτερο για αυτην να συνεχισει τη ζωη της και να βρει εναν αντρα που θελει να μπει σε γαμο κτλπ. Ετσι και εγινε, μετα απο λιγες εβδομαδες σταματησε να παιρνει τηλεφωνα και απο τοτε μιλουσαμε μονο στις γιορτες για χρονια πολλα για κανα δυο χρονια ακομα. Μετα, σταματησε και αυτο, προφανως βρηκε η κοπελα κανα τυπο και μπηκε σε γαμο κτλπ.

Σαν ανθρωπος, σαν ομορφια, σαν συμπεριφορα, σε ολα της ηταν μια χαρα η κοπελα, εγω ομως σε εκεινη την ηλικια ημουν για να κοιταξω το μελλον μου στα επαγγελματικα και δεν ημουν για να μπω σε γαμο κτλπ αλλα απο την αλλη θα ηταν και λαθος να της τρωω το χρονο της ασκοπα. Να ναι καλα η κοπελα, για οσο κρατησε, ηταν τελεια!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Ντρές
Δημοσιεύσεις: 559
Εγγραφή: 12 Μαρ 2020, 03:16

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντρές » 06 Ιαν 2022, 11:08

Μπα.... περισσότερο θυμάμαι ότι αγχωθηκα και μετά χαλάστηκα κιολας γιατι δεν μπορουσα να το διαχειριστω (τι ειμαστε τωρα; φιλοι, σχέση, αν μας δουν μαζι, αν το μάθει ο φίλος μου , και αλλα τετοια που με οδηγησαν με το τότε μυαλο να κόψω λάσπη) Σαν πράξη ειχε τα θετικά της το 'οτι εγιναν πραγματα που με συνομίλικη του τότε ουτε να διανοηθεις μπορουσες . Γενικά ηταν δυσκολο παλαιότερα να προχωρήσει περαιτερω μια σχέση μεταξυ μαθητων

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 06 Ιαν 2022, 11:09

Όχι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11548
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 06 Ιαν 2022, 11:15

Volk έγραψε:
06 Ιαν 2022, 11:06
mysterybox έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:54
Volk έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:51
Milf οχι, ηταν ομως 30 ετων οταν εγω ημουν 22.
Καλή εμπειρία γενικά;
Την ειχα γνωρισει τυχαια, επεστρεφα απο Κυπρο με το καραβι και αυτη ηταν μαζι με τη μανα και τη θεια της. Ειχα κατσει στο απεναντι τραπεζι, κοιταζε, τη κοιταζα, καταλαβα οτι γουσταρει, πηγα και της μιλησα και οταν επιασε Ροδο το καραβι, βγηκαμε παρεα μια συντομη βολτα για ενα καφε. Συνεχισαμε στο υπολοιπο ταξιδι και μετα οταν επιστρεψαμε Αθηνα, βγαιναμε σχεδον καθε μερα. Τουμπανο ηταν, σε ολα της! Πολυ ομορφη γυναικα, πηγαινα και την επαιρνα με το αμαξι απο τη δουλεια της σχεδον καθε μερα και πηγαιναμε παντου. Ηξερε οτι εβγαινα και με αλλες κοπελες πιο κοντα στην ηλικια μου, δεν ειχε θεμα. Μετα απο περιπου ενα χρονο, αρχισε να σοβαρευει το θεμα και να μου μιλαει για αγαπες κτλπ, εκει το σταματησα. Συνεχισε να παιρνει τηλεφωνα, βρεθηκαμε απο κοντα και της ειπα οτι δεν ειμαι σε φαση να της προσφερω αυτα που θελει και πως θα ειναι καλυτερο για αυτην να συνεχισει τη ζωη της και να βρει εναν αντρα που θελει να μπει σε γαμο κτλπ. Ετσι και εγινε, μετα απο λιγες εβδομαδες σταματησε να παιρνει τηλεφωνα και απο τοτε μιλουσαμε μονο στις γιορτες για χρονια πολλα για κανα δυο χρονια ακομα. Μετα, σταματησε και αυτο, προφανως βρηκε η κοπελα κανα τυπο και μπηκε σε γαμο κτλπ.

Σαν ανθρωπος, σαν ομορφια, σαν συμπεριφορα, σε ολα της ηταν μια χαρα η κοπελα, εγω ομως σε εκεινη την ηλικια ημουν για να κοιταξω το μελλον μου στα επαγγελματικα και δεν ημουν για να μπω σε γαμο κτλπ αλλα απο την αλλη θα ηταν και λαθος να της τρωω το χρονο της ασκοπα. Να ναι καλα η κοπελα, για οσο κρατησε, ηταν τελεια!
πολύ φλατ η ιστορία σας.
χρειαζεται μία κορύφωση.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
mysterybox
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 04 Ιαν 2022, 10:21
Phorum.gr user: Leon

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mysterybox » 06 Ιαν 2022, 11:22

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Ιαν 2022, 11:01
Μίλφ είναι για πιτσιρικάδες. Το φόρουμ είναι για άνδρες ώριμους και κατασταλαγμενους, άρα βάλε μειτσουρ, Τζιλφ. Αλλιώς θα λένε όλοι ότι χτες πήγαν με τη γυναίκα τους.
Σε όλους απευθύνεται το θέμα, ανεξάρτητα αν είναι 20 ή όχι, γενικά στη δεκαετία των '20 αναφέρομαι αν έχουν πάει με Milf, όταν ήταν 20

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 06 Ιαν 2022, 11:27

Ήμουν 21 και ήταν 35.
Κράτησε λίγο παραπάνω από ένα μήνα.

Το αστείο είναι ότι αργότερα που πήγαινα με πολύ μικρότερες, η συγκεκριμένη θα ήταν μεγαλύτερη από τις μητέρες των μικρών :)
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22810
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιαν 2022, 11:29

mysterybox έγραψε:
06 Ιαν 2022, 11:22
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Ιαν 2022, 11:01
Μίλφ είναι για πιτσιρικάδες. Το φόρουμ είναι για άνδρες ώριμους και κατασταλαγμενους, άρα βάλε μειτσουρ, Τζιλφ. Αλλιώς θα λένε όλοι ότι χτες πήγαν με τη γυναίκα τους.
Σε όλους απευθύνεται το θέμα, ανεξάρτητα αν είναι 20 ή όχι, γενικά στη δεκαετία των '20 αναφέρομαι αν έχουν πάει με Milf, όταν ήταν 20
Έχω νόμιζα αν πήγαμε το 2020. Οκ, τότε δεν ασχολιομουν γενικά με το σεξουαλικο σπορ, άρα δεν συμμετέχω και δε διαβάζω, γιατί θα ζηλεύω.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27172
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 06 Ιαν 2022, 11:31

ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Ιαν 2022, 11:09
Όχι.
Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15061
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Έχετε πάει με milf στη δεκαετία των 20;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Ιαν 2022, 11:31

mysterybox έγραψε:
06 Ιαν 2022, 10:49
Από τις πιο κοινότυπες φαντασιώσεις 20άρηδων και μη...πόσοι έχετε κάνει τη φαντασίωση αυτή πράξη; Και αν θέλετε περιγράψτε πώς συνέβη και την εμπειρία σας
Δεν έμεινε κάτι που να μην έχω κάνει με μιλφαρα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών